Stranica 3 od 24 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 1152

Tema: kako ste popravili spermiograme..

  1. #101

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    Ja sam ga kupila u Draškovićevoj (na križanju sa Vlaškom) - znači gore na vrhu - baš na tramvajskoj stanici - neka biljna ljekarna. Isto košta oko 150 kn.

  2. #102

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,137

    Početno

    Evo recepta za probani narodni lijek
    Znam za 4-5 slucajeva kojima su pomogli.. a super je fin i ja i muz ovo jako dugo prakticiramo čisto radi vitamina i minerala ..


    Uzeti po 100 grama oraha, badema, kikirikija (neslanog), ljesnaka, kokosa, susama, oljustenih sjemenki bundeve, oljustenih sjemenki suncokreta (neslanih), suhog grozdja, suhih smokava, suhih sljiva i suhih kajsija, sve nasjeckati vrlo sitno i dobro pomjesati sa 1 teglom odn. 1 kg prirodnog meda.
    Uzimati ujutru i uvece po jednu supenu kasiku.

    Ovaj prirodni ljek jos sluzi za nadoknadjivanje deficita u vitaminima i mineralima u organizmu, a osim toga povecava i imunitet organizma.

  3. #103
    nela37 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    227

    Početno

    Njami,
    ovo mi se bas svida, mislim da cemo probati !!!!

  4. #104
    Sanja79 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    682

    Početno

    Pravim cim stignem kuci!

  5. #105

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    244

    Početno

    "susama"
    Što je to?
    Ovo ću svakako napraviti, sigurno je i fino i dobro
    Hvala na receptu

  6. #106
    Sanja79 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    682

    Početno

    veda, susam = sezam (sjemenkice, zacin)

  7. #107

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,137

    Početno

    Cure samo pazite da ne pretjerujete s tim jer je jakooo kalorično da nebi bilo da se jedno jutro probudite a muzevi se valjuskaju po krevetu nemru se ni ustati od stomaka

  8. #108
    nela37 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    227

    Početno

    Gejsa,
    bas sam te to htjela pitati, jel se uz popravak slike vitamina i minerala, popravlja i kilaza

  9. #109

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    244

    Početno

    A moj tako pazi na liniju. Sad je drastično smanjio pušenje pa je stalno gladan a ak i to deblja bit će jako jadan, al bar onda neću biti jednina koja je nezadovoljna svojom kilažom, ha, ha

  10. #110
    †mummy_s avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    580

    Početno

    Ma ova moja beštija (MM) nije htio ni blizu slične slastice pa sam je naravno ja umlatila..hm, možda mi naraste visuljak od silnih slastica i delicija koje popravljaju spermiograme..e to bi bio pravi hit!

  11. #111

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Bosanski Brod
    Postovi
    83

    Početno

    Ha, ha, mamy, koma si!
    Al' nije to visuljak, to je drška od tave111

  12. #112

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Bosanski Brod
    Postovi
    83

    Početno

    Kad smo kod prirodnih lijekova, MM je urolog rekao da je on veoma plodan, da je kritično, najvjerovatnije kod mene (što zasada nije tačno) i da on od terapije troši samo med sa sjeckanim orasima. A, MM meni kaže: ''Čovječe, pa nemam ja problema sa dizanjem, ''on'' je uvijek spreman Šta mi to čovjek, prepisa :?''

  13. #113
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno vitamin E i ostalo

    M pije l-carnitin,e vitamin,selen,cink a danas mu kažem za orahe i med i kaže da je on za ,ali neodgovara za posljedice po moje "zdravlje"!?

  14. #114

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    split
    Postovi
    42

    Početno

    da li netko zna u kojeg je travara tone išla??? ona mi ne odgovara pa ako netko zna informaciju nek mi javi.hvala

  15. #115
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    ne znam ali pretpostavljam kod dr.Sadikovića

  16. #116

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    111

    Početno

    U petak dobili nalaz sa VV iz popravili nalaz iz asthenozoospermija u normalam. MM je pio Maca Potent od Encijana http://www.encian.hr/index.php?izbor=proizvodi&id=24 i Omegu 3.

  17. #117
    nelie

    Početno

    pozdrav svima, ja sam prvi put na forumu. cure upomoč....MM i ja smo isto na bolnici VV. naime MM nema u ejakulatu sperme. niti jedan jedini spermić. taj problem imaju samo 2% muškaraca na cijelom svijetu. već je 2 godine na hormonalnim tabletama, probali smo sve i svašta....i sad su došli nalazi iz VV i uspjela su se stvorit odnosno razviti samo 3 spermija. doktor je i prije toga rekao da ako se bude i jedan spermij razvio da ću odmah na umjetnu oplodnju. naručeni smo za veljaču. mene što sad brine je to što neznam kako to izgleda, dali to boli itd. nemam koga pitati za pojedinosti a zanima me apsolutno sve o umjetnoj oplodnji. uplašena sam. hvala vam unaprijed na bilo kakvoj informaciji. :?

  18. #118
    Sanja79 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    682

    Početno

    nelie
    Mi smo u slicnoj situaciji... Sto da ti kazem? Najbolje je da pogledas topice sa ICSI kojih ovdje ima jako mnogo. Ukucaj na pretrazniku ICSI i vidjet ces.
    Zelim ti puno srece i nadam se da ce vam uspjeti od prve! ~~~~~~~~~~~~~~~~

  19. #119
    rajvos avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    127

    Početno

    nelie sve što te zanima možeš me pitati na pm,prošla sam sve na VV

  20. #120
    rajvos avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    127

    Početno

    nelie sve što te zanima možeš me pitati na pm,prošla sam sve na VV

  21. #121

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    202

    Početno

    Nelie, nema razloga za strah, a ni boli nema puno (nesto kao ubod-dva, kratko traje, a i budes uspavana). Ukratko, meni je posjet zubaru puno gori. Samo hrabro naprijed, drzim vam fige sretnice!

  22. #122
    nelie

    Početno

    hvala cure na podršci i informacijama. pusa

  23. #123
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    nelie,dobro nam došla i da što prije budeš morala u sV.nikolu po trudničku garderobu.Pusa

  24. #124
    Suzzy avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    TT
    Postovi
    317

    Početno

    Citiraj gejsha prvotno napisa
    Uzeti po 100 grama oraha, badema, kikirikija (neslanog), ljesnaka, kokosa, susama, oljustenih sjemenki bundeve, oljustenih sjemenki suncokreta (neslanih), suhog grozdja, suhih smokava, suhih sljiva i suhih kajsija, sve nasjeckati vrlo sitno i dobro pomjesati sa 1 teglom odn. 1 kg prirodnog meda.
    Uzimati ujutru i uvece po jednu supenu kasiku.
    Prvi put smo pokušali s tim receptom u 8 mjesecu i ostala sam trudna, nažalost neuspješno.
    Još bi dodala da sam MM uz ovo smućkala 2 sirova žumanjca sa 2 žlice šećera i to je jeo 5 dana prije O.

    Svakako ćemo ga ponoviti, nadam se da će nam ponovno pomoći.

  25. #125
    Kaća avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    78

    Početno

    Cure zahvaljujući vama ja san svom suprugu odredila terapiju, jer se ni jedan doc ne bi to sjetio.
    Samo me zanima jel može ova kombinacija:
    svaki dan: Bioastin, Maca Potent, naranča, sjemenke suncokreta i bundeve, cink,
    da još nešto dodam??

  26. #126

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    293

    Početno

    ja bi preporucila jos selen, l-arginin, l-carnitin

  27. #127
    Suzzy avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    TT
    Postovi
    317

    Početno

    Ja bi još dodala selen

  28. #128

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    210

    Početno

    Hi,cure,ja imam nekoliko pitanja,pa vas molim ako može netko odgovoriti?

    MM i ja pijemo one Centrum tablete koje u sebi imaju već i selen i cink i sve ostale vitamine i i minerale,u dnevno preporučenim dozama...
    Da bi malo popravili MM-ov spermiogram mislili smo da počne još nešto piti,pa sam ja našla na ovom topicu o Bioastantinu i Maca potent,pa je mislo početi piti nešto od toga...zanima me da li bi trebao još dodatno uzimati cink i selen,kad ih već pije kroz centrum?...jer kažu da ne valja pretjerivati..šta vi mislite?I da,gdje ste nabavili l karnitin?I šta je boljeBioastantin ili Maca potent?

    Hvala vam unaprijed na odgovoru

  29. #129

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    210

    Početno

    Bilo tko?

  30. #130
    Kaća avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    78

    Početno

    Pepina, MM je već 2 tjedna na Maca Potentu i Bioastinu, cinku i selenu. (Za sada su promjene na bolje )
    kao što sam napisala malo poviše tebe, šopam ga i extra s sjemenkama od bundeve i suncokreta, svako jutro iscijeđena naranča, puno plave ribe, izbjegavati crveno meso, svaki dan bioaktiv, što više povrća, cijelovitih žitarica i izbjegavati bijelo brašno i bijeli šećer. Ne gazirane sokove, pokoju pivicu mu dozvolim uz utakmice i to je to.
    U apoteci sam se raspitivala za L - carnitin i L - aringin koje su cure spominjale na forumu, a informaciju bi trebala dobiti sutra, pa ako tih sastojaka (aminokiselina) nema u gore navedenoj hrani, planiram mu uvesti i to.
    On me svaki dan pita kad popije šačicu tableta: Jel ja smijem ovo piti sve zajedno???
    Što da mu kažem?? Doc opće prakse (moj i njegov) nam ništa nisu rekli, urolog mu ništa nije rekao i moja 2 ginekologa nam nisu rekli za nikakvu terapiju koju bi muškarac sa lošim speermiogamom trebao uzimati!! Zato sam ja preuzela stvar u svoje ruke i odredila mu terapiju, slušajući rode, jer to mi je jedino ostalo. Kupila sam knjigu "Povećajte svoju plodnost" i ovakva nekako se terapija otprilike spominje u toj knjizi i preporužuje se uzimati 4 mjeseca. Želim sama sebi, tebi i svima ostalima na ovom podforumu da nam terapije urode plodom.

  31. #131

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    210

    Početno

    Kaćo,hvala ti na odgovoru...ići ćemo i mi u borbu za bolji spermiogram i nastaviti se boriti za malog

  32. #132
    Sandrij2 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    661

    Početno

    Podižem temu. Imamo nalaz novog spermiograma. Dakle, pisati ću vrijednosti prvog (iz 4.mjeseca) i ovog od jučer:
    broj sperm.------------------------- 6 milijuna-----------------11 milijuna
    progresivno pokretni(A)----------- 4%-------------------------20%
    pokretni u smjeru (B)-------------- 3%-------------------------10%
    pokretni u mjestu (C)--------------93%-------------------------70%
    nepokretni (D)---------------------nema------------------------nema

    Dakle, uspjeli smo napraviti pomak. Možda se to nekome ne čini kao neko veliko poboljšanje, ali nama je to k'o da smo dotaknuli Kilimandžaro!!! :D
    Šta je koristio MM? Nabrajat ću redom, no nije sve koristio u isto vrijeme. Pa krenimo: čaj UROSEPT, kapi BRONHOLEKS i alga spirulina (mjesec dana nakon prvog spermiograma- ja tada ostala trudna). Pošto smo zatrudnili, malo se opustio od tih pripravaka, no nakon spontanog krećemo opet. Nastavio još cca mjesec dana spirulinu, pa L-karnitin, L-arginin, pa zadnjih 3-4 mjeseca ASTAXANTHIN.
    Jučer nam je laborantica rekla da kupimo BIOASTIN ( to je u stvari astaxanthin, ali je od 4mg, jer astaxanthin od 4mg je jako teško naći, kod nas u Rijeci nemoguće). Eto, u konačnici, nalaz je bolji cca 10 puta ako uzmemo u obzir i povećanje broja i progresivne. Još uvijek je daleko od normozoospermie, ali bitno je da ide na bolje.
    Jedino što me muči je to da nema likvefakcije. Zna netko nešto o tome? Šta koristiti konkretno za to?

  33. #133
    Sanja79 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    682

    Početno

    Sandrij, pa to je divno!
    Mi se jos nismo testirali, jer MM koristi homeopatiju (samo to), a ako se ne napravi makar mali pomak za 3 mj, idemo na sve ostale preparate (koje sam kupila i cekaju spremni "svaki slucaj")...
    Drzim vam fige da se prirodno "uhvati" jedan bebac ovog Bozica...

  34. #134
    Kaća avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    78

    Početno

    Sandrij2, a i druge cure koje su popravile nalaz spermiograma, BRAVO!!
    Ja radim na tome terapijom koju sam gore opisala.
    Imam jedno pitanje:
    L - carnitin & L - arginin?? Ja ih nisam uspjela nabaviti. Probala sam i naručiti u apoteci, ali nespješno, navodno ih nema (mislim da je apotekarica probala kod Enciana). Molim Vas kažite mi od kojih proizvođača ste ih kupili i pod kojim imenom??
    Hvala unaprijed.

  35. #135
    Sandrij2 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    661

    Početno

    Kaća, imaš pravo, jako ih je teško nabaviti. Ja sam L-arginin našla samo u jednoj ljekarni, to je bila zadnja bočica. No, ja sam u Rijeci, pa ne znam ima li smisla objašnjavati u kojoj je to ljekarni. L-karnitin sam dva-tri puta uspjela kupiti lutajući po cijelom gradu...
    Sad sam upravo zvala tu ljekarnu (Botanica se zove), L-karnitin imaju, a za L-arginin će se magistra raspitati da li ga uopće ima na lageru za naručiti. I da, oba su od TWIN LABA.

  36. #136
    Sandrij2 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    661

    Početno

    Evo, sad mi je javila teta iz ljekarne da mi je sve nabavila i da me svi L-ovi čekaju sutra (kao i Bioastin). :D
    Pita me da li mi treba više toga... Dakle, postoji za nabaviti.
    Kaća, ako hoćeš broj telefona ljekarne, mogu ti poslati na pp, pa ih barem možeš pitati gdje nabavljaju. Ili, da ti ja kupim ovdje i pošaljem?

  37. #137
    Kaća avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    78

    Početno

    Thanks Sandrij2 i please mi pošalji naziv ljekarne i br. telefona na PP.
    Punao hvala unaprijed.

  38. #138
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Tražila o kiselosti organizma i završila na stranici za body bildere
    U svakom slučaju tamo sam našla izvor l-carnitina i to između ostalog u ampulama, je li tko provao ove ampule ili neke druge, kako na stranici piše kao najjača dostupna koncentracija l-carnitina na tržištu.
    U svakom slučaju htjedoh postati link, ako tko želi iskušati te ampule:

    http://www.gaz.hr/dodaci.php?KategorijaID=10 ( sa strane imaju kao i od drugih proizvođača)

    kaća pogledaj tu:
    http://www.agram89.com/?ID=50

    imaš razne twinlabove adrese.

  39. #139

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    split
    Postovi
    42

    Početno

    za sve one koje traže l karnitin, otkrila sam super povoljan proizvod a po sastavi super.
    naime nakon što sam u ljekarni platila kutiju acetil l karnitina od 500mg 30 tableta 372 kune i pala u nesvjest od cijene, dala sam se u potragu internetom.(napominjem za one koje nisu upućene jer i ja sam krenila kupiti l karnitin koji je duplo jeftiniji od acetil l karnitina ali me magistra upozorila da je za neplodnost puno puno bolji acetil l karnitin, mada mi bila najbolja kombinacija ACL i l karnitina ali mi je bilo previše oboje kupit)
    naletila sam tako na stranice sport line ladannyi i otkrila proizvod carni fx. radi se o šumećom pripravku firme scitec nutrition koji košta 120 kuna za 20 dana. broj telefona je 01/3698636. sadrži 1500 mg l karnitina i 500mg acetil l karnitina. za one koje nisu u zagrebu može se naručiti poštom. Poštarina je 30 kuna ali pošta još doda neke svoje gluposti pa ispadne 50 kuna pa vam je bolje naručit više komada odjednom.
    moj muž pije neko vrijeme, ne prigovara na okus a o rezultatima ću vas obavijestit.
    nadam se da sam nekome pomogla[/quote]

  40. #140
    Kaća avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    78

    Početno

    Draga Marijana28,
    Hvala za trud, ako mi možeš poslati na PP ime ljekarne i adresu u Splitu (i u kojem je dijelu grada to), bit ću zahvalna.

  41. #141
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Kaća koliko vidim po broju, to je ljekarna u Zagrebu...
    Mene isto zanima je li itko probao išta s ove stranica koje sam stavila nekad ranije, jer tu imaju te ampule L-CARNITINE LIQUID, ampule po 25ml s 1500mg l-carnitina po cijeni od 260 kn, a 25 je ampula i sad naručila bih MM, ali nisam pametna, tj. djeluje mi kao neka instant brza doza..

    marijana28 hvala na informaciji, ovo je dosad najjeftinije rješenje što sam vidjela!

  42. #142
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    I na toj istoj stranici je 120 kn /60 tableta l-carnitina od 300mg, što mi isto djeluje povoljnije od Twinlabovih.

  43. #143
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Dosadna sam,..., ali sad sam na toj istoj stranici istraživala i našla još jeftinije cijene za iste proizvode:

    http://www.gaz.hr/dodaci_art.php?ArtiklID=142 (ampule za 170 kn)
    http://www.gaz.hr/dodaci_art.php?ArtiklID=29 (l-carnitin za 110/ 325mg)

    Ako ih tko bude naručio, voljela bih da napiše ovdje svoje iskustvo.
    ja bih naradije uzela ove ampule..

  44. #144
    †mummy_s avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    580

    Početno

    Meni nitko nije spominjao neki drugi karnitin nego onaj "obični" twinlabov od 250mg 30 kom 150 kn. Uz karnitin sam mu priskrbila i arginin koji je kažu isto poželjan a tog nisam kupila posebno nego kroz Cell defense od Kala koji mi je super jer ima i selen, cink, bakar, cimet, ginko,đumbir...i još gomilu toga što mi se učinilo turbo dobro. Uz to je pio i astaksantin i osjećao se super, bio je pun energije, dobro raspoložen i "dobro raspoložen" ako znate na što mislim
    Nažalost onda je najednom prestao piti sve tablete pao u depresiju i počeo me izluđivati svojim ponašanjem. Sad će ih opet početi piti makar ga ja svezala za bojler (rekla bi za radijator ali nemamo radijatore) dok ih ne popije. Ako ne bude dobar šapnut ću doktoru da mu ne da anesteziju kad bude išao na TESE-u.

  45. #145
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    e,cure pozdrav iz BiH!
    vidim puno vas ima sa slicnim problemima,ali nas je definitivno jedan od najtezih!MM je dijagnosticirana azoospermija u maju,nema niti jednog jedinog ni pokretnog ni nepokretnog spermatozoida....ah,moje tuge!isli smo na razgovor sa dr.vlaisavljevicem,mora muzu raditi biopsiju u maju.ona ce nam sve reci.u medjuvremenu pije piskavicu i e vitamin,ostalo nista ne mogu da nadjem ,osim koenzim Q 10,ali u apoteci rekose da to nema veze sa spermatozoidima!??
    eh,ja bih vam jako bila zahvalna ako ko ima isti problem(vidim bio je samo jedan slucaj) ili slican,da mi bilo sta preporuci.
    u velikom sam bedaku!
    hvala cure unaprijed!!!!!

  46. #146

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    Tužna-dali je možda tvoj M bio kod urologa???
    Jer mom mužu je spermiogram u prvom mjesecu isto tako bio,grozan,onda je otišao kod urologa i uspostavilo se da ima VARICOCELU koju je riješio operacijom i nakon toga spermiogram je SUPER...U roku od 4 mjeseca išao je na operaciju,popravljena mu je spermija i ostala sam trudna.
    Sad sam u 34 tjednu,još malo i stiže nam sin...
    Ne gubi nadu,...,sve je to riješivo.
    Puno sreće....

  47. #147
    †mummy_s avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    580

    Početno

    Tužna MM ima azoospermiu. Loša vijest je to da nije opstruktivna Kod opstruktivne postoji mehanička zapreka za dospjevanje spermatozoida u ejakulat. Nama probleme radi neopstruktivna azoospermija. MM je napravio nalaz hormona (FSH, LH, tetsosteron, TSH, prolaktin, stradiol, T4 i TSH). Narvno da je i nalaz poražavajući jer su mu FSH i LH povišeni (to je najvažnije) što znači da je problem u spermatogenezi. Obavezno napravite nalaz hormona, a možete i biokemiju ejakulata. Onda s tim trkom kod urologa neka ovaj pogleda i napravi UZ testisa. Tada ćete vjerojatno znati je li opstruktivna ili nije (možda varikokela) i šta ćete dalje. Nadam se da vam neće biti kao nama ali ako nedajbože bude ima nas tu više sa istim problemom pa ćemo vam pomoći. Ukucaj u pretražnik azoospermia pa ćeš naći puno priča i sa sretnim krajem.
    E da i dobro nam došla i još bolje se preselila među trudnice.

  48. #148

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    525

    Početno

    Citiraj tuzna prvotno napisa
    u medjuvremenu pije piskavicu i e vitamin,ostalo nista ne mogu da nadjem ,osim koenzim Q 10
    sigurno možeš naći cink, selen, magnezij i c-vitamin!
    ili naruči s weba kombinaciju svega potrebnoga:
    http://www.naturalhealthpractice.com...y_C6.cfm?W=118
    http://www.marilynglenville.com/supp..._women_men.htm

    sretno vam bilo!

  49. #149
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Tužna i kod nas nisu nalazi sjajni MM napravio sve nalaze i uglavnom su ok ali spermiogram i dalje loš.
    Može li mi netko od vas sa više iskustva reći što je uzrok pojavljivanja leukocita /15/ a normalno je do 2-3 u spermi i kako je to moguće izliječiti.Hvala

  50. #150
    Kaća avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    78

    Početno

    evo i ja sam malo švrljala po internetu i našla na vitanetonline od KALA i L carnitin i L arginin, i astaxanthin, ako netko želi evo link:
    http://vitanetonline.com/kal/9/
    http://vitanetonline.com/kal/10/
    Znam da ovih Kalovih bočica ima po ljekarnama, ja sam upravo zvala ljekarnu i naručila.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •