Pokazuje rezultate 1 do 27 od 27

Tema: djecji rodjendani na otvorenom

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,235

    Početno djecji rodjendani na otvorenom

    blizi nam se 4. rodjendan i zeljeli bi smo ga proslaviti na otvorenom prostoru. prvi rodjendan smo proslavili sa dekicama na jarunu (u stilu dorucak na travi) medjutim bilo mi je jako tesko to organizirati (putni frizideri za hranu, transport, zauzumanje pogodnog mjesta...)
    pa se pitam postoji li neka igraonica na otvorenom koja organizira tako sto (pomogucnosti tematski)? ima li ista takvog osim zooloskog vrta?

  2. #2
    gitulja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,154

    Početno

    mi smo prvi rođendan proslavili na seoskom turizmu i bilo je odlično. Možda nešto tako ili eko parkovi sa puno životinja.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,235

    Početno

    to bi bilo bas po mom ukusu ali problem je u tome sto bi to vjerovatno smanjilo broj djece, radi se vecinom o prijateljima iz vrtica cije roditelje jedva poznajemo, pa bi trebalo biti nesto lakse dostupno

  4. #4
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ja vec vise godina organiziram ivarov rodendan u andautoniji, dodju i roditelji tada vrticanaca, a sad skolskih prijatelja, dodju autima, napravimo tablicu prijevoza

    hranu donosimo svoju, ali bez frizidera, kakvi crni frizideri, ohladis ranije napitke ili kupis leda na pumpi pa stavis u kartonsku kutiju s bocama

    ivar otad ne zeli nikakvu drukciju proslavu, djeca uzivaju, roditelji isto

    problem je samo sto svake godine strepis pred vremenskom prognozom

  5. #5
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ako se odlucis za rodendan vani, mozemo sloziti neke tips&tricks mi iskusne

  6. #6

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,235

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    hranu donosimo svoju, ali bez frizidera, kakvi crni frizideri, ohladis ranije napitke ili kupis leda na pumpi pa stavis u kartonsku kutiju s bocama
    ja nisam imala bogzna kako komplicirani jelovnik, nesto namaza, sireva i povrca koje je trebalo biti na hladnom i naravno torta. zbog toga su mi trebala 4 putna frizidera. i cijeli dan prije nakuhavanja i dani planiranja...
    ali mozda bi mogla naruciti dostavu iz neke piterije ili pizzerije, pa donijeti samo pice i tortu...

  7. #7
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    koristi namaze koji se ne kvare (ne jaja, ne majonezu), tvrde sireve i tvrde salame pa si 3 frizidera oslobodila

  8. #8

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,235

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    ako se odlucis za rodendan vani, mozemo sloziti neke tips&tricks mi iskusne
    pa hajde, dapace, mislim da cemo ipak na jarunu kao i prvi rodjendan.
    ako netko ima prijedloge:
    -gdje naruciti neku zdraviju hranu za klince (da bas nije pizza) koji imaju dostavu.
    -sto se sve moze unajmiti za tematski rodjendan (npr. trampolin, dvorac na napuhavanje, klaun, lutkarska predstava)

  9. #9

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,235

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    koristi namaze koji se ne kvare (ne jaja, ne majonezu), tvrde sireve i tvrde salame pa si 3 frizidera oslobodila
    cuj rodjendan je 29.6. a u to doba su vec takve vrucine da i za suhi kruh trebas frizider ja sam recimo imala humus (pastetu od slanutka) a nakon sto je stajajo sat vremena morala sam ga baciti. osim toga ne stignem pripremati hranu ovaj put, radje cu naruciti. a jedan frizider za tortu mi nije problem ponijeti.

  10. #10
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj tridesetri prvotno napisa
    -sto se sve moze unajmiti za tematski rodjendan (npr. trampolin, dvorac na napuhavanje, klaun, lutkarska predstava)
    po meni, najveca prednost rodjenjdana na otvorenom je da nemaju teme i strukture nego da se djeca imaju priliku izludirati na travi i na stablima bez moderiranja odraslih i bez ikakvih granica
    sjeti se djetinjstva kad smo mi to mogle i razmisli malo i o tom

  11. #11

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,235

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    po meni, najveca prednost rodjenjdana na otvorenom je da nemaju teme i strukture nego da se djeca imaju priliku izludirati na travi i na stablima bez moderiranja odraslih i bez ikakvih granica
    i po meni je tako
    ali kad bi pitala moju m. sigurno ti ne bi to rekla. naime njoj ludiranje po travi nije nikakva ekskluziva jer to radi svaki dan, a s obzirom da svi njezini prijatelji slave rodjenane u igraonicama (bibo, koko, zooloski vrt) ona bi se u najmanju ruku osjecala manje vrijednom.
    nas prvi rodjendan na jarunu je bio stvarno super, dekice i igracke po travi ali mislim da bi ovaj morao biti malo vise "izreziran". ne mora nuzno biti nesto unajmljeno, palo mi je na pamet da pustamo zmajeve ali sto ako ne bude vjetra? osim toga nemam vremena koliko bih htjela posvetiti se tome, a buduci da postoje ljudi koji se time bave...

  12. #12
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    A. je slavio rođendan u Saloni. Čekali smo 4 godine na dobro vrijeme za slaviti vani, i ove godine konačno dočekali. Bilo je fenomenalno. Imali smo:
    -tri dekice
    -papirnati stolnjak na metre, ljepljivu traku (hranu smo slagali po tisućljetnim ruševinama)
    -kolače, prethodno ohlađene (gdje je bilo potrebno), donijeli u plastičnim i kutijama od cipela
    -šećer u prahu i cjediljka (za posuti po princes krafnama na licu mjesta)
    -nož za tortu, svjećice, upaljač
    -pizza (četiri džambo) naručena tokom rođendana, dragi išao po nju
    -sokovi, voda, pivo - dobro ohlađeno kući, držali u hladu
    -termosica od litre kave, litra mlijeka, šećer
    -papirnato i plastično posuđe (tanjuri, vilice, čaše, šalice za kavu)
    -pakiranje kesa za smeće
    -lopta za nogomet
    -set za badmington je dobio na poklon, odmah su ga upotrijebili
    Stvari smo nosili u velikoj putnoj torbi, osjetljivije kolače napose. Igrali su nogomet i badmington, trčali, istraživali okolo, otvarali poklone pa se igrali. Čak su i jeli, jer sam se dogovorila s A. da ih pozove na kolače u nekom trenutku, tako da su ih dobro stukli (prvi put, inače su im kolači zadnji na pameti).
    Uživali smo svi, i djeca i roditelji.

  13. #13
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Mi smo prošle godine bili u Maksimiru, u manjem parkiću odn. na njegovom rubu pa su se klinci mogli igrati u samom parkiću po spravama i na travi. Donijeli smo prijenosni stol i stolice i iskoristili klupu, dekice i sl. U biti nam je bilo super, vrijeme je bilo savršeno (ni vruće ni hladno, početak rujna), drhtala sam tjedan dana hoće li ili neće pasti kiša , ali na kraju je bilo super i djeci i roditeljima jer su se oni mogli naigrati, mi se napričati (osim nekih koji su ganjali podmladak po parkiću ) i tak.

    Ja sam planirala jednu livadu, ali kak je tjedan dana prije rođendana bilo nešto kiše bilo je dost vlažno, a i predaleko od ulaza pa bi daleko morali tegliti stvari. Nisam trebala nikakve frižidere ni za što.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    pu
    Postovi
    60

    Početno

    nama se blizi prvi rođendan i razmisljamo gdje ga proslaviti.
    Biti ce otprilike 12 roditelja i oko 6 djece (većinom oko 6 mj. starosti).
    Stan nam je dosta mali, pa me brine što su možda djeca premala da bi se bilo polovinom lipnja na otvorenom.
    Drugo je pitanje gdje - koji je to prostor na otvorenom pogodan u Puli?
    Ili da se jednostavno stisnemo u stanu, nadajuci se da ce ljudi dolaziti i odlaziti ne u isto vrijeme

  15. #15

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    504

    Početno

    Osvježavam temu.
    Interesira me koje su trenutno aktualne i interesantne ponude organizacije proslave dječjih rođendana na otvorenom u Zagrebu za 4-godišnjake, jer preko Interneta baš nisam našla puno toga.
    Hvala

  16. #16

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj Nikolina-Zagreb prvotno napisa Vidi poruku
    Osvježavam temu.
    Interesira me koje su trenutno aktualne i interesantne ponude organizacije proslave dječjih rođendana na otvorenom u Zagrebu za 4-godišnjake, jer preko Interneta baš nisam našla puno toga.
    Hvala
    Nismo slavili tamo, ali u Maksimiru, Švicarska kuća...

  17. #17

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj Nikolina-Zagreb prvotno napisa Vidi poruku
    Osvježavam temu.
    Interesira me koje su trenutno aktualne i interesantne ponude organizacije proslave dječjih rođendana na otvorenom u Zagrebu za 4-godišnjake, jer preko Interneta baš nisam našla puno toga.
    Hvala
    Nikolina, imaš proslave dječjih rođendana na otvorenom u Nogometnom centru Stenjevec & akademiji Dario Šimić. to su tereni za nogomet s velikim kafićem i terasom ali posotoji i varijanta gdje se igraju različite igre na terenima od graničara lovice itd, mi smo slavili tamo nedavno i bilo je jako lijepo, jako pristojno i uljudno osoblje i mozes donijeti svoju hranu, tortu, sendvice sokove i drugo ili ti oni sve organiziraju po želji. Uglavnom na otovrenom je i sada u proljeće i ljeto je jako lijepo za slaviti vani. Ako trebas jos informacija mozes ih guglat ili naci na netu samo upises Nogometni centar stenjevec ili nogometna akademija Dario Šimić..

    Eto.. to je sto znam da se slavi na otvorenom osim zoloskog vrta. Nadam se da će pomoći

  18. #18

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    504

    Početno

    Jil, hvala, nekako mi je to preveliko za proslavu rođendana 4-godišnjaka, a i htjela sam ipak nešto intimniju, više obiteljsku atmosferu, jer bih htjela da rođendanu prisustvuju i roditelji.
    Jarun mi je za sada najbolja opcija, no, uopće ne znam koliko rano bih morala doći da sam sigurna da ću zauzeti pristojnu, znači u hladu, sjenicu (4, 5 ujutro ...). Dodatna prepreka mi je ta trava, koja baš ne udovoljava mojim 'higijenskim' standardima; da se ne shvati krivo, za prostor koji posjećuje izuzetno puno ljudi to je izuzetno uredno mjesto, no, trava baš ne djeluje 'engleski'. , a htjela bih da za proslavu rođendana to ipak bude nešto lijepo. Ne znam ... otići ću još pogledati ovaj vikend, jer je jučer bilo tmurno/vjetrovito, pa nisam mogla točno procijeniti gdje je najbolji hlad. Možda su one sjenice bliže velikom igralištu na Velikom Jezeru i trava oko njih u nešto boljem stanju nego ostale.

  19. #19
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,372

    Početno

    možete i na Bundeku, u hladu , u blizini onog malog igrališta (tamo je trava već izgažena ). Samo se isto treba dići rano da se zauzme klupica .

  20. #20

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj Nikolina-Zagreb prvotno napisa Vidi poruku
    Jil, hvala, nekako mi je to preveliko za proslavu rođendana 4-godišnjaka, a i htjela sam ipak nešto intimniju, više obiteljsku atmosferu, jer bih htjela da rođendanu prisustvuju i roditelji.
    Jarun mi je za sada najbolja opcija, no, uopće ne znam koliko rano bih morala doći da sam sigurna da ću zauzeti pristojnu, znači u hladu, sjenicu (4, 5 ujutro ...). Dodatna prepreka mi je ta trava, koja baš ne udovoljava mojim 'higijenskim' standardima; da se ne shvati krivo, za prostor koji posjećuje izuzetno puno ljudi to je izuzetno uredno mjesto, no, trava baš ne djeluje 'engleski'. , a htjela bih da za proslavu rođendana to ipak bude nešto lijepo. Ne znam ... otići ću još pogledati ovaj vikend, jer je jučer bilo tmurno/vjetrovito, pa nisam mogla točno procijeniti gdje je najbolji hlad. Možda su one sjenice bliže velikom igralištu na Velikom Jezeru i trava oko njih u nešto boljem stanju nego ostale.
    Jarun je super ali je problem teglit hranu i piće, sto se tiće urednosti i higijene tamo je sve bilo na visokom nivou jer je trava umjetna a stolovi su i vani i unutra tako da nema problema s organizacijom i smjestajem ljudi i hrane. al eto drago mi je ako je bilo od pomoći

  21. #21
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    bili na proslavi jednog rodjendana tu:
    http://www.baza.com.hr/

    cini mi se OK

  22. #22

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    111

  23. #23
    Doga avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    468

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    možete i na Bundeku, u hladu , u blizini onog malog igrališta (tamo je trava već izgažena ). Samo se isto treba dići rano da se zauzme klupica .
    Mi sad slavimo na Bundeku, kao i dosad.. Meni je tamo odlično. Preporučujem svakako.

  24. #24
    ninatomato avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    142

    Početno

    jedna info vezana uz jarun. mi smo bili tamo na pikniku obiteljskom za 1. maj.
    moj tata je došao na jarun nešto prije 5 ujutro da zauzme kućicu, ali nije bilo niti jedne slobodne jer su ljudi spavali u šatorima na jarunu kako bi ujutro imali kućicu.
    možda je to zbog prvog maja, ne znam kak je vikendom. bila je fakat grozna gužva taj dan na cijelom jarunu.

  25. #25

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    111

    Početno

    mi smo isto bili za 01. maj na jarunu, ali samo smo prostrli dekicu i nisam imala osjećaj da je gužva...

  26. #26

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    1

    Početno

    Osvježavam temu, ima li nešto novo u Zagrebu?
    Na internetu ne nalazim ništa a zauzeti kućicu na jarunu/bundeku je skoro pa nemoguće.

  27. #27
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Imate super dječju igraonicu na otvorenom u Dubravi na Čulinečkoj, Doryland. Curke su mi bile tamo na rođendanu, ja sam oduševljena a komali one. Jahanje konja, tematski rođendani, animatorice predivne. Preporučam!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •