Pokazuje rezultate 1 do 36 od 36

Tema: Navlaka za dasku za peglanje

  1. #1
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno Navlaka za dasku za peglanje

    Moja navlaka za dasku za peglanje je u užasnom stanju. Svaki put se toliko naživciram kad krenem peglati, jer se pomiče spužva ispod navlake (na onoj metalnoj konstrukciji daske), skida se cijela navlaka, košulju jedva ispeglam.
    Ukratko, gdje nabaviti novu navlaku? Ne znam koje su dimenzije daske, samo da je veća, ali valjda su te veličine univerzalne.
    Zna li tko?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Mislim da se može nabaviti bilo gdje-čak mi se čini da sam jučer vidjela veliki izbor istih u Metrou.

  3. #3
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    Ja sam nedavno kupila u Mercatoru Viledinu i super sam zadovoljna.
    Ja sam uzela metaliziranu.
    Nešto je skuplja, ali je super i odlično leži.
    Imala sam isti taj problem s običnom platnenom, da mi se spužva ispod gužva, ova je sada sve u jednom dijelu.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    164

    Početno

    ja kupila u kiki, nekih 60 kuna.

  5. #5
    chris blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Ja sam kupila u getrou i super je.

  6. #6
    chris blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Ja sam kupila u getrou i super je.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Lux
    Postovi
    905

    Početno

    Dimenzije su bitne, ne kupuj napamet, izmjeri duljinu i širinu, mislim da ih ima u Getrou, metrou, kiki, raznih proizvođača, prema tome varira i cijena.

  8. #8
    sandraL avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    400

    Početno

    I u Mercatone-u ima puno vrsta

  9. #9
    Sun avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    ni na nebu ni na zemlji
    Postovi
    3,381

    Početno

    Citiraj pikulica prvotno napisa
    Dimenzije su bitne, ne kupuj napamet, izmjeri duljinu i širinu, mislim da ih ima u Getrou, metrou, kiki, raznih proizvođača, prema tome varira i cijena.
    ovo sam ti došla napisati, da se ne zezneš kao ja. Isto sam mislila da su veličine standardne, ali nisu, iima nekoliko dimenzija daske. Izmjeri si ju. Inače navlaka stvarno ima po svim tim trg. centrima, od jeftinijih u pevecu do skupljih svuda...
    Ja kupila krivu veličinu pa se iznervirala i otišla po cijelu novu dasku. Uzela sam onu najveću i to mi je fakat dobra investicija, ne bi čovjek vjerovao koliko je lakše i brže peglati na većoj površini.

  10. #10
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Citiraj Sun prvotno napisa
    Citiraj pikulica prvotno napisa
    Dimenzije su bitne, ne kupuj napamet, izmjeri duljinu i širinu, mislim da ih ima u Getrou, metrou, kiki, raznih proizvođača, prema tome varira i cijena.
    ovo sam ti došla napisati, da se ne zezneš kao ja. Isto sam mislila da su veličine standardne, ali nisu, iima nekoliko dimenzija daske. Izmjeri si ju. Inače navlaka stvarno ima po svim tim trg. centrima, od jeftinijih u pevecu do skupljih svuda...
    Ja kupila krivu veličinu pa se iznervirala i otišla po cijelu novu dasku. Uzela sam onu najveću i to mi je fakat dobra investicija, ne bi čovjek vjerovao koliko je lakše i brže peglati na većoj površini.
    X
    Ja kupila jednu skupu dasku, koja je 1.stabilna, 2. velika, 3. visoka...i kupila peglu tefal i super mi je!
    Mislim, koja razlika KADA peglam !!!

    Kupila sam bila navlaku, vileda, super zadovoljna, nigdje se ne mrda.

  11. #11
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Evo kupila sam i ja viledinu, jedva čekam da dođem doma da je namontiram, pa da se bacim na peglačinu.
    Hvala cure na pomoći.

  12. #12
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    991

    Početno

    Pridružujem se Vileda klubu. I zadovoljna sam navlakom, a kupljena je... ne sjećam se više gdje, u velikoj samoposluzi U King Crossu ili Intersparu.

  13. #13
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Navlaka (viledina) je odlična! Pegla se skoro samo!

    Kad se sjetim koliko sam si živaca pojela namještajući staru navlaku sa spužvom, ovo je stvarno milina!

  14. #14
    Ibili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    658

    Početno

    MI smo nedavno za našu Leifheit dasku kupili novu, istu navlaku u Kiki. Bitno je samo znati dimenzije daske (S, M ili L). ZAdovoljni smo, zategneš i ništa se ne pomiče.

  15. #15
    Muca avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    626

    Početno

    mene muči to što sam vidjela da veličina daski nije standardna, nego one itekako variraju.
    imam staru dasku koja mi je super, i teško mi je se odreći, iako je već dobro nagrižena zubom vremena.
    e sad.
    vidjela sam viledinu dasku....ima li je netko? kakva je?
    još uvijek se kolebam..kupiti novu ili kupiti samo navlaku...

  16. #16
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    ja sam u nekom katalogu, tipa quelle, neckermann ili sl. vidjela navlaku za dasku za glačanje na kojoj je slika ispruženog tipa, atletske građe, samo u boksericama, u prirodnoj veličini...


    eto, ako nekoga to može motivirati za peglanje nek proba

  17. #17
    Alkemicarka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb - zapad
    Postovi
    403

    Početno

    Najveći izbor je u Intersparu, ima valjda 40 vrsti navlaka, treba samo izmejriti.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb-centar
    Postovi
    86

    Početno

    Ja sam kupila super navlaku u Intersparu u City centru. Oko 60 kn. Ima puno vrsti i veličina i jako sam zadovoljna!

  19. #19
    stelerina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    588

    Početno

    u konzumu cca 20 kn

  20. #20

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    1,049

    Početno

    A je li zna netko gdje se može kupiti ravna podloga za peglanje, što veća? Uvijek nađem samo navlake za dasku, a ja peglam na stolu, pa mi te navlake ne odgovaraju.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    1,049

    Početno

    Podižem još jednom s istim pitanjem: ravna podloga za peglanje, gdje se može nabaviti u gradu Zagrebu?

  22. #22
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Neznam dal cu ti pomoc, al moja frendica isto pegla na stolu i koristi obicnu pamucnu plahtu i zadovoljna je. A i ja, kad sam u zurbi i neda mi se izvlacit daska, prebacim plahtu i peglam.

    Nego, mene zanima nesto drugo, gdje nabaviti spuzve koje idu ispod navlake? Moja se toliko istanjila da se na odjeci vide obrisi metalne podloge i jako me to zivcira. Za sad sam stavila jednu pamucnu krpu, za prvu ruku, ali to nije bas idealno rjesenje...

  23. #23
    velika.jabuka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj Vlvl prvotno napisa
    Podižem još jednom s istim pitanjem: ravna podloga za peglanje, gdje se može nabaviti u gradu Zagrebu?
    i meni treba!

    zna li netko, plz?

  24. #24
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Rene2 prvotno napisa
    Ja sam nedavno kupila u Mercatoru Viledinu i super sam zadovoljna.
    Ja sam uzela metaliziranu.
    Nešto je skuplja, ali je super i odlično leži.
    Stara mi se ofucala (kupila je prije u Mercatoru), htjela bih ovakvu novu, ali nisam našla ni u Mercatoru ni u Sparu, zna li netko gdje je sad ima?

  25. #25

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    44

    Početno

    Ravna podloga za peglanje postoji u Intersparu (Retkovec), doduše ne znam koja dimenzija, jer sam tražila navlaku za dasku za peglanje.
    Stvarno imaju odličan izbor navlaka, baš sam se iznenadila.

  26. #26
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Dragica prvotno napisa
    Ravna podloga za peglanje postoji u Intersparu (Retkovec), doduše ne znam koja dimenzija, jer sam tražila navlaku za dasku za peglanje.
    Stvarno imaju odličan izbor navlaka, baš sam se iznenadila.
    ja sam nedugo tražila tamo, pa ih uopće nisam našla :?
    gdje to tamo stoji, ja sam tražila tamo gdje stoje daske i sušila................krpe, spužvice i pomagala za čišćenje..............

  27. #27

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    44

    Početno

    Stijeno,

    bila sam ovaj tjedan i vidjela ih, nalaze se među navlakama za daske za peglanje (slijede potrepštine za wc; kukice, rukohvati, zavjese za kadu), zato sam ih i primijetila, jer sam mislila da je navlaka.
    U Intersparu u Retkovcu je s druge strane wc papir.
    Eto, nadam se da ćeš naći.

  28. #28
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    našla u Metrou (cca 70kn)
    hvala!

  29. #29
    velika.jabuka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    221

    Početno

    ja sam bila u Metrou (Jankomir), nije bilo i rekli su mi da oni to ne drže! Tražila sam tam di stoje i podloge za daske..

  30. #30
    velika.jabuka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    221

    Početno

    nabavili smo ravnu podlogu za peglanje za obični stol, napokon.. taman sam ju mislila naručit preko Amazona, kad smo ju našli u Čakovcu - tamo ju prodaju u formi metraže (50 kn metar širine 140cm), može se naručiti telefonski i platiti pouzećem od firme Čateks. evo, možda nekom pomogne..

  31. #31
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Da ne otvaram novu temu...
    Smije li se prati ta navlaka? Materijal, ispod spužva. Ambalažu bacila, proizvođač (Leifheit) ništa ne kaže na svojoj stranici.

  32. #32

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    115

    Početno

    Ja perem samo tekstilni ,gornji dio na 40.

  33. #33
    Nitica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,081

    Početno

    Citiraj Dijana prvotno napisa Vidi poruku
    Navlaka (viledina) je odlična! Pegla se skoro samo!

    Kad se sjetim koliko sam si živaca pojela namještajući staru navlaku sa spužvom, ovo je stvarno milina!
    Ja bih samo pitala kako se ona montira? Kupila sam Vileda rapid navlaku, malo je veća od daske za peglanje, ali nema onako gumicu okolo i strši...ne znam kako da ju zategnem. Kako ste vi to uspjele?

  34. #34

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    883

    Početno

    Citiraj Nitica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja bih samo pitala kako se ona montira? Kupila sam Vileda rapid navlaku, malo je veća od daske za peglanje, ali nema onako gumicu okolo i strši...ne znam kako da ju zategnem. Kako ste vi to uspjele?
    Trebala bi imati neke konopice na strani suprotnoj od drzaca za peglu pa s njima zatezes. Ja sam novu navlaku montirala preko stare jer mi je nova bila nesto veca od daske i ok je.

  35. #35
    Nitica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,081

    Početno

    Citiraj kloolk prvotno napisa Vidi poruku
    Trebala bi imati neke konopice na strani suprotnoj od drzaca za peglu pa s njima zatezes. Ja sam novu navlaku montirala preko stare jer mi je nova bila nesto veca od daske i ok je.
    Ajme, tek sam jutros vidjela da ima končiće i složila je! Ubila me jučer sparina, pa nisam primjetila...sad me sram!

  36. #36
    Nitenaja avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    291

    Početno

    Još se dodatno nova navlaka stegne nakon par peglanja,onako baš sjedne!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •