Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: prijelom ruke

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    303

    Početno prijelom ruke

    mm je u četvrtak slomio ruku u zglobu, dobio je medazol, augmentatin i aspirin, ima jake nuspojave u vidu mučnine i slabosti, može li prestati s antibioticima, odns. smije li

  2. #2
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Sigurni ste da je od antibiotika... Najbolje nazvat nekog dezurnog lijecnika, ne znam zasto je dobio antibiotike / jel bio otvoreni prijelom...

  3. #3

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    303

    Početno

    kaže muž da je bio, uf i naotiče mu taj dio naočigled, ruka je pukla u zglobi, a onj dio od gipsa do lakta jako naotiče, šta da radim, molim vas hitno

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    203

    Početno

    Ja bi isla hitno na hitnu. Mozda je alergican na gips. Da li mu je to prvi prijelom, tj.jel vec nosio gips. Moja mama je imala gips na ruci i dobila alergiju, isto joj je ruka jako naoticala ali ju je i grozno svrbilo. Kaj god da je neka dr pogleda. Medazol zna izazvati mucnine, a ako je otvoren prijelom bio nije zgodno da prestane s uzimanjem antibiotika. Najbolje da se spremite i posjetite neku hitnu kirursku ambulantu ili traumu, najbolje bolnicu u kojoj je stavljen gips.

  5. #5
    melange avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ebay
    Postovi
    2,039

    Početno

    na hitnu obavezno, možda mu ruka natiče unutar gipsa, pa nema kuda

  6. #6
    momtobe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,078

    Početno

    Pa u traumatološku s njim, naravno!
    Javi što je bilo.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    303

    Početno

    ništa nisu napravili, malo su razrezali gips, ali noćas je opet ruka oticala, dr. kaže da se možda otok seli,
    od antibiotika mu je stalno slabo, danas ćemo na SD tamo je dobio gips,baš me strah jer se stalno loše sjeća, nakon par koraka ga lovi slabost

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •