Stranica 6 od 18 PrviPrvi ... 4567816 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 251 do 300 od 854

Tema: Arhiva: Naša prava od HZZO-a!

  1. #251

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    komplikacije u trudnoći odmah idu na teret HZZO-a i oni to direktno uplaćuju na tvoj tekući

  2. #252
    pčelica2009 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Sl.Brod
    Postovi
    1,057

    Početno

    Da li je to na snazi od 1.1. ove godine jer ja sam u 11. mjesecu koristila 100% bolovanje od dana transfera-N 98. :?

  3. #253
    ZDGabriel

    Početno Gonal-F

    Nakon uspješnog odlaska u Maribor-oplodnje, i bebice na putu, ukoliko nekog zanima ostalo nam je 7 komada Gonal-f 75, pa se možemo dogovoriti na PM.

    Želimo vam svima što se desilo i nama ( prvi put - uspjeh)

  4. #254

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    11

    Početno

    Neznam dali ovo spada pod ovu temu ali isto se radi o povratu sredstava za pruzene zdravstvene usluge. Prije dva dana mi muz zavrsio na hitnoj i kako u onoj brzinini nismo vidjeli da smo ponijeli krivu zdravstvenu platili smo sve toskove nalaza i pregleda na hitnoj, sestra je rekla da nije sigurna ali da misli da imamo pravo na povrat sredtava od hzzo obzirom da ima zdravstveno i dopunsko, pa me sada zanima gdje se podnosi taj zahtjev i koje dokumente trebamo priloziti.

  5. #255
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    najbolje da nazovete HZZO i s njima vidite koja su vaša prava i koji bi vam papiri trebali

  6. #256
    sandra-zvrk avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Jastrebarsko
    Postovi
    887

    Početno

    Evo kako sam i jas završila na komplikacijama (sva sreća pa ništa strašno) prijavljujem da znate.
    Doznake o bolovanju morate predati do trećeg u mjesecu u HZZO. Inaće Vam naknada koju isplaćuju kasni cijeli mjesec , tj. ulazi u obračun u idućem mjesecu. Ne pitajte kako sam iskemijala dva mjeseca bez para!!!
    Tako sam ja dobila prije par dana naknadu i za prošli i pretprošli mjesec.

    Oni koji su na komplikacijama zbavite si sve do četvrtka, jer je petak praznik (1.5.) pa subota pa nedjelja i eto odgode u isplati!!!


  7. #257
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Ne daj bože olakšati ljudima. Ajmo otežati što se više da

  8. #258
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    a oni otežaju koliko god mogu samo da ne isplate.
    nama hzzo mora isplatiti troškove lječenja u inozemstvu jer ne postoji klinika u hr gdje se to obavlja(obrada kromosoma) i sada nam traže tisucu potvrda i dokumenata da im damo na uvid,a do nekih dokumenata je nemoguće doći.
    sve u svemu samo kompliciraju! a već imamo potvrdu od hzzo-a da je odobreno lječenje. stavljaju sami sebi rječi u usta, al s njima nikada kraja
    prebacuju jedni na druge samo da ne isplate.

  9. #259

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    DUBROVNIK
    Postovi
    38

    Početno

    Cure može mala pomoc ako netko zna s obzirom da idem u proces sljedeći mjesec a živim u dubrovniku i koliko sam upoznata treba ici svaka dva tri dana na ultra zvuk a receno mi je da netreba nego jedna uputnica za sve znaci i jedan putni nalog dali hzzo nekako vraca za troškove boravka u zagrebu mislim na hotel ili neki privatni smještaj i kako se to riješava :? :? :? :?

  10. #260
    Gabi avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    1,335

    Početno

    Ja uvijek uzmem onaj višekratni putni nalog i obično zadnji dan kad dolazim na VV zamolim dr. da mi ovjeri sve dolaske (uzv je uvijek tako brzo gotov da se niti ne sjetim predati putni nalog). Naravno, vodi si evidenciju dolazaka. I da, uzmi putni nalog i za supruga onaj dan kad ti je punkcija. To dobiješ od dr. opće prakse. HZZO ti neće platiti smještaj u Zg, ali oni niti ne trebaju znati da si bila cijelo vrijeme u Zg.
    Sad sam se sjetila da sam negdje pročitala da nemamo pravo na povrat putnih troškova ako postoji neka bliža ustanova u kojoj možemo sve to obaviti a mi se odlučimo za odlazak u neku udaljeniju.

  11. #261
    marinci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Crikvenica
    Postovi
    83

    Početno

    Danas mi je bila placa i dobila sam 1500kn jer sam preko hzzo-a a imam 5god neprekinutog radnog staza,zar nebi trebala imati punu placu i kome se moram obratit?Zvat cu hzzo,to naravno. Na teret sam odmah bila hzzo-u.Dal trebam neke papire nosit njima ili sta? Glupo mi je to,kao da ne mogu sve vidit preko kompa,koliko ko ima staza i di radi

  12. #262
    Bebel avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,661

    Početno

    Na žalost srčeko moje bebe je stalo u 10tj. Bila sam doma na mirovanju od 5+4, ali sam koristila stari i novi godišnji. Sad sam otvorila bolovanje i doktorica je napisala O03-Spontani pobačaj (do 14 dana).
    Da li kod ove šifre trebam nešto nositi na HZZO za ovih 14 dana bolovanja?
    Hvala

  13. #263
    philipa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    156

    Početno

    Kako sam dobila oprečne informacije,znima me da li se šta promijenilo u zakonu da se MPO postupak odobrava 6 puta i do 38 godine(naknada od HZZO-a)?
    A gornje granice za MPO nema,samo je HZZO pokriva do 38.
    Jesam dobro shvatila?

  14. #264
    Bebel avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,661

    Početno

    Tako za sad govore, ali nije nigdje napisano niti propisano.
    Trenutno je važeće 3 postupka i 38 godina.

  15. #265
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    HZZO je uvijek i pokrivaio do 38 godine, a ti možeš ići do kad želiš ako sama plačaš

  16. #266
    thegirl25 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    604

    Početno

    cure molim pitanje, danas mi je uručen otkaz a trudna sam skoro 7 tjedana.

    Imam pravo na otkazni rok od mjesec i pol dana plus mjesec dana godišnjeg odmora? Kako mogu riješiti bolovanje?

  17. #267
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    Citiraj thegirl25 prvotno napisa
    cure molim pitanje, danas mi je uručen otkaz a trudna sam skoro 7 tjedana.

    Imam pravo na otkazni rok od mjesec i pol dana plus mjesec dana godišnjeg odmora? Kako mogu riješiti bolovanje?
    tuži ga, zakonom je zabranjeno trudnicama davati otkaz!

  18. #268
    thegirl25 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    604

    Početno

    saznala sam to upravo danas, i ovako sam odčula da ipak pristajem na otkaz dobit ću tri pune plaće a onda ako sve ide kako treba, mogu uzet bolovanje, još nisam ja sigurna čekam da prođe ovih kritičnih 12 tjedana....

  19. #269
    Bebel avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,661

    Početno

    ovo sam danas načula na radiju (bila sam na telefonu) pa cijeli dan tražim i evo (već sam mislila da sam to umislila)

    http://www.otvoreni.hr/default.aspx?id=11&ostale=1


    O OPLODNJI
    Upravno vijeće HZZO-a izmijenilo je Odluku o osnovama za sklapanje ugovora o provođenju zdravstvene zaštite iz obveznog zdravstvenog osiguranja i Osnovnu listu lijekova. Time je omogućeno znatno više pokušaja medicinske oplodnje. HZZO podsjeća da je do sada pokrivao troškove do tri pokušaja oplodnje u žena do 38. godine života. Sada je osigurano pravo na šest pokušaja oplodnje, s tim da žena nakon svakog poroda ima pravo na novih šest pokušaja.Izbrisana je dobna granica za medicinsku oplodnju na teret HZZO-a.
    Objavljeno: 4.8.2009 12:17:47

  20. #270
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Cure, imam li prvo na bolovanje ako idem van ( Slovenija ) na postupak?
    Ako imam što od dokumentacije moram imati, tj. može li mi moja dr. na temelju otpusnog pisma dati bolovanje?

  21. #271
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    hi cure.....ja bila kod ginicke da uzmem uputnicu za ZG za konzultacije sa dr......i mm nema pravo na putni trosak. :? :? :? :?
    kao on nije obavezan ici samnom .. :? :?
    samo na dan punkcije ide....ja joj kazem rekli su nam da dođe vadit spermiogram jer samo priznaju svoj...ona opet ne da..ja popiz....mora ici sa mnom a nema pravo na trosak .....ko je tu lud

  22. #272
    TARA M avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    223

    Početno

    Cure , molim vas pomoć . U ponedjeljak idem na punkciju pa sam tražila bolovanje , dobila sam šifru N98-znači do 21 , što je u redu, ali mi piše šifra uzroka bolovanja AO , znači na teret poslodavca,, Čitala sam da je šifra GO , na teret HZZ-O , pa sad vas pitam dali će mi poslodavac isplatiti punu plaču ili da odem tražiti nove doznake sa šifrom GO? , jer ja naravno hoću cijelu plaču

    Hvala unaprijed

  23. #273
    pčelica2009 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Sl.Brod
    Postovi
    1,057

    Početno

    traži drugu šifru-go jer nećeš sa ovom dobiti cijelu plaću

  24. #274
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa
    hi cure.....ja bila kod ginicke da uzmem uputnicu za ZG za konzultacije sa dr......i mm nema pravo na putni trosak. :? :? :? :?
    kao on nije obavezan ici samnom .. :? :?
    samo na dan punkcije ide....ja joj kazem rekli su nam da dođe vadit spermiogram jer samo priznaju svoj...ona opet ne da..ja popiz....mora ici sa mnom a nema pravo na trosak .....ko je tu lud
    Neka ti muz ode kod svoje dr. opce prakse i uzme posebnu uputnicu za sebe i putni nalog.Inace nama su prvi put vratili putni nalog iz HZZO-a iako nam ga je gin. dala i to u pratnji visekratni sa napomenom da mm ne treba ici samnom.Moja gin. me zvala napisala im dopis u kojem kaze da je to problem i lijecenje para a ne pojedinca i da nemam muza nebi ni isla u postupak.To sam odnijela u HZZO zajedno sa putnim nalogom koji su vratili i za 3 dana isplatili mi novac.

  25. #275
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    .....ma cisto sumljam da ce mu i dr.opce praxe dati ..... ..jer vec je pitao za prijasnje naloge i nista ne daju (kad smo isli u st) ...kao sibenik je najblizi..tamo daju :? ....i kome da se ja sad zalim....a ginicka kaze on meni taj dan nije potreban.. :? :? :?
    to su samo konzultacije :?

  26. #276
    TARA M avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    223

    Početno

    Hvala pčelica puno puno, ići ću odmah poslije punkcije u ponedjeljak,ako bude htjela ispraviti

  27. #277
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    crvenkapica 77 posalji upit ovdje
    obvezno-osiguranje@hzzo-net.hr
    meni su odgovorili u roku 2 dana

  28. #278

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    328

    Početno

    pozdav svima...
    ja sam u ponedeljak bila na 1 ostupku AIHu Vinogradskoj i dobila sam doznake za bolovanje N 97 Uzrok bolovanja A0 ali je to ok? Znaci ide ne teret poslodavca ili????

    hvala unaprijed

  29. #279
    mmaslacak avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    N.Zagreb
    Postovi
    818

    Početno

    koliko je meni poznato do 30 dana možeš ići na teret poslodavcu, a ostalo je na teret HZZO.a

  30. #280

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    328

    Početno

    hvala mmaslačak....
    ako ide na teret poslodavaca znaci izmaju mi prijevoz i prehranu za dane koje na radim kao uobicajeno bolovanje...niakakve povlastice nemamo :? :?

  31. #281
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Da uzimaju ti prijevoz i prehranu razlika izmedju bolovanja je ako imate kolektivni ugovor pa po njemu nesto mozes dobiti.Npr. kod nas je bilo da ako je bolovanje po preporuci specijaliste ili bol. lijecenje dostavis kopiju na kojoj to pise poslodavcu i onda za cijelo bolovanje se racuna mislim 85% od place umjesto standardnog, ali to moras prvijeriti u svojoj firmi.

  32. #282
    barbyRI avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    734

    Početno

    uskoro krecem na MPO,pa me zanima koliko kostaju svi lijekovi za stimulaciju,imam dopunsko i socij. ginek. mi je rekla da ce to preko nje ici i da ce mi hzzo vratit pa me zanima kolika je to cifra i nakon koliko vremena vracaju novac? i da li sve vrate?
    tnx

  33. #283
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Ništa ti ne kupuješ nego tvoja soc ginekologica to naručuje i sve dobiješ kod nje. naravno kad ti MPO specijalist napiše šta ti je potrebno

  34. #284
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Citiraj pak prvotno napisa
    crvenkapica 77 posalji upit ovdje
    obvezno-osiguranje@hzzo-net.hr
    meni su odgovorili u roku 2 dana
    e bas i jesam ..cekam odgovor.....tnx.....
    zanimljiv mi je onaj post u kojem pisete da se uzme visekratni putni nalog....npr.za folikulometrije...(to je 4-5 -6x)..ako cu boraviti u ZG tih dana, a uzmem taj putni trosak...sto kazete ne moraju oni znati jesam li gore ili putujem svaki drugi dan......ili mogu saznati.....

  35. #285
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    Citiraj barbyRI prvotno napisa
    uskoro krecem na MPO,pa me zanima koliko kostaju svi lijekovi za stimulaciju,imam dopunsko i socij. ginek. mi je rekla da ce to preko nje ici i da ce mi hzzo vratit pa me zanima kolika je to cifra i nakon koliko vremena vracaju novac? i da li sve vrate?
    tnx
    Nemoj niti slučajno nešto plaćati, oni ti moraju poslati zahtjev na hzz-o i oni ti daju ljekove za stimulaciju, ti samo od svog MPO dr moraš pokazati i dati im fotokopiju u kojoj je napisan protokol po kojem ideš....naravno to ne vrijedi ako ideš privatno u postupak, mislim da si tada sama sve kupuješ i da jedino kaj možeš je dobiti povrat poreza......

  36. #286
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    zanimljiv mi je onaj post u kojem pisete da se uzme visekratni putni nalog....npr.za folikulometrije...(to je 4-5 -6x)..ako cu boraviti u ZG tih dana, a uzmem taj putni trosak...sto kazete ne moraju oni znati jesam li gore ili putujem svaki drugi dan......ili mogu saznati.....
    putni nalog dobijas za put od tvog mjesta do mjesta lijecenja a dali ces ti putovat svaki dan ili za te novce odsjesti u ZG to je tvoja stvar nitko te za to nece ganjati ni provijeravati

  37. #287
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    što se tiče putnih naloga- pričala mi cura koja je bila sa mnom na transferu i koja nije iz Zg-a da još uvijek nije dobila novac od 4. mjeseca ove godine po putnom nalogu :?
    postoji li neki zakonski rok u kojem se mora isplatiti??
    ta naša država

  38. #288
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Stvarno neznam za zakonski rok.Meni je uvijek sjelo za mjesec dva.Ima neka caka ako predas negdje do 5. u mjesecu vec krajem tog mjeseca ili drugog vracaju novac.Ja bi provjerila u HZZO-u da mi toliko kasni.To je ipak malo predugo.

  39. #289
    barbyRI avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    734

    Početno

    Citiraj šniki prvotno napisa
    Citiraj barbyRI prvotno napisa
    uskoro krecem na MPO,pa me zanima koliko kostaju svi lijekovi za stimulaciju,imam dopunsko i socij. ginek. mi je rekla da ce to preko nje ici i da ce mi hzzo vratit pa me zanima kolika je to cifra i nakon koliko vremena vracaju novac? i da li sve vrate?
    tnx
    Nemoj niti slučajno nešto plaćati, oni ti moraju poslati zahtjev na hzz-o i oni ti daju ljekove za stimulaciju, ti samo od svog MPO dr moraš pokazati i dati im fotokopiju u kojoj je napisan protokol po kojem ideš....naravno to ne vrijedi ako ideš privatno u postupak, mislim da si tada sama sve kupuješ i da jedino kaj možeš je dobiti povrat poreza......
    znaci ja nista ne palcam uopce? a meni je rekla moja socij. ginek. da moram skupit oko 1000eura ( a poslije sam cula da i puno vise) i da to njoj dam da uplati i naruci i onda mi nakon par mj vrate...sad nista ne kuzim.... :? ja ne idem privatno u postupak nego preko bolnice...

  40. #290
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Ovo je grozno. NE PLACAJ JOJ NISTA! Ona narucuje lijekove i placa ih pa HZZO njoj vraca novac, i mora ti ih naruciti a ako stvara probleme odi u HZZO i zali se.Po info. od moje ginekologice koji sam dobila prosli tjedan oni imaju 3 tjedna za platiti lijekove kada ih naruce a negdje u to vrijeme im i zdravstvo plati tako da nema opravdanja za ovakve zahtjeve koji su protuzakoniti.

  41. #291
    mmaslacak avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    N.Zagreb
    Postovi
    818

    Početno

    Ja bi ovu prijavila, to što radi je protuzakonito!
    Pitaj ju jel to onda novce koje joj ti daš spremi u džep?
    Jel ovo joj HZZO ionako plazi, tj vrati novce.
    1000 eura :shock:
    Sramota!

  42. #292
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    Ako si u mogućnosti pod hitno mijenjaj ginekologa, jer ovo je užas što si ona dopušta, ODVRATNO i za prijaviti.....To je nedopustivo!!!!!
    Ma 1000 eura malo morgen

  43. #293
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Ni slučajno joj ne daj novce i svakako joj napomeni da si se dobro informirala i da znaš da ti ona MORA naručiti ljekove bez ikakvog plačanja, ako treba zaprijeti joj i tužbom. Stvarno svašta...

  44. #294
    barbyRI avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    734

    Početno

    hvala cure,dobro ste mi rekle..pa nije moguce da bi me tako zeznula... :? bas cu malo vidjet i sa dr. u bolnici kad idem sad u 12mj reci cu mu to..da rekla je oko 1000eura i onda poslije sam cula da i oko 12000 da bi moglo to sve doci.ja se ne razumijem stvarno u to,nova sam u svemu tome i mogla bi me zeznut,koliko pita ja bi nabavila novac i dala bila...

  45. #295
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    Eto koliko je ovaj forum zakon!!!!! :D :D :D :D :D

  46. #296
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    O Bože pa jeftinije bi te sve ispalo da sama kupuješ u ljekarni...120000 kn :shock: :shock: :shock: . Pa toliko ne koštaju ni najjače stimulacije

  47. #297
    mmaslacak avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    N.Zagreb
    Postovi
    818

    Početno

    Katastrofa! Pa da sama kupuješ ne bi te toliko koštalo.
    Kako ima svakakvih ljudi, a sa guštom bi je prijavila, majke mi.

  48. #298
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    Al nije to izolirani slučaj, mislim da sam već nailazila na takve situacije, da su doktori muzli novce od pacijenata za terapiju, pa kao onda im to hzz-o refundira......da li bi se to ikako moglo i u medije plasirati, jer imam osjećaj da tome nema kraja, malo, malo neko ispliva s tim problemom....

  49. #299
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Istina je, bilo je vec takvih slucajeva i stvarno je bitno da se cure informiraju prije kretanja u postupak na sva prava koja imaju a ne da im neki lijecnici muzu novac.

  50. #300
    barbyRI avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    734

    Početno

    Citiraj pak prvotno napisa
    Istina je, bilo je vec takvih slucajeva i stvarno je bitno da se cure informiraju prije kretanja u postupak na sva prava koja imaju a ne da im neki lijecnici muzu novac.
    a ja brizna glupacica povjerovala,mislim kad nisi upucen ko bi pomislio da laze,...tako mila djeluje,ok dr. uvijek joj ali bas uvijek nesto obavezno donesem a ona tako prema meni..sad samo cekam da idem u 12mj kod dr na razgovor za MPO pa cu to njemu reci a on je dobar sa njom...
    ne mogu vjerovat :? i sad ona koja nema net,nije jadna upucena.. izmuze te kako god hoce....

Stranica 6 od 18 PrviPrvi ... 4567816 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •