Stranica 9 od 18 PrviPrvi ... 7891011 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 401 do 450 od 854

Tema: Arhiva: Naša prava od HZZO-a!

  1. #401
    visibaba avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    563

    Početno

    Maja Lena, cranky - meni isto zvuci logicnije ovako kako vi kazete!

    Ja sam jos pred neko vrijeme pitala za ovo da se objasni:

    Citiraj Mia Lilly prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam uvijek bila od 3 dc pa sve do bete na 100% plaćenom bolovanju pod šifrom Z31.
    Mia Lilly nije nista odgovorila, a sada se jedino javila aiko70 koja kaze da je to bolovanje na teret HZZO-a?
    Meni ova pausalna izjava o 100% placenom bolovanju nema bas previse smisla

  2. #402
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Cure jedno pitanje, što se događa nakon 42 dana bolovanja? Jel se treba javiti liječniku koji je otvorio bolovanje ili se ide na komisiju u HZZO?

  3. #403
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Hmm kak je sada neznam, prije se išlo na komisiju z akoju je uputnicu izdavala liječnica opće prakse. koliko znam danas se ne mora ići na komisiju nego ta komisija ili tak neko dolazi u ordinaciju i to produžuje ili ne, s time da mi nemoramo biti prisutni. Ali nisam ziher

    A ja imam pitanje: ima otvoreno bolovanje 14 dana počevši s 1.12, da li se računa 14 svih dana ili samo radnih, dakle da li mi bolovanje završava 14og ili kasnije??? Makar ga ja mislim prekinuti negdje oko 10og ali ipak me to zanima

  4. #404
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    u bolovanje se računaju svi dani u tjednu,i radni i vikendi i blagdani..

  5. #405
    anaitomi2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    104

    Početno

    Pozdrav cure!
    Molila bi jednu informaciju
    Radi se o tome da ja i mm idemo na postupak umjetne oplodnje u Prag,a pošto smo većinu pregleda obavili privatno pa me sad zanima kojem doktoru se obratiti da nam ispuni obrazac za liječenje u inozemstvu?
    unaprijed hvala

  6. #406

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    703

    Početno

    bok cure! imam jedno pitanje, bila sam na inseminaciji, zanima me ukoliko bih ostala trudna kada se ide na bolovanje, s obzirom da je inseminacija u pitanju??

  7. #407
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Citiraj ruža82 prvotno napisa Vidi poruku
    bok cure! imam jedno pitanje, bila sam na inseminaciji, zanima me ukoliko bih ostala trudna kada se ide na bolovanje, s obzirom da je inseminacija u pitanju??
    ja sam odmah poslije inseminacije bila na bolovanju do bete,a da sam ostala trudna produžila bih na komplikacije...
    dogovoriš se sa dr.

  8. #408

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    703

    Početno

    Citiraj kiara79 prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam odmah poslije inseminacije bila na bolovanju do bete,a da sam ostala trudna produžila bih na komplikacije...
    dogovoriš se sa dr.
    znači to da se može na bolovanje cim bi mi test bio pozitivan, odmah prvi dan??? to ovisi o ginekologu koji ti daje ili pak idu sve koje su u postupku potp.opl.?

  9. #409
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    ružo imaš pp

  10. #410
    tikica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    150

    Početno

    Bila sam u svog socijalnog ginekologa koji mi je naplatio cervikalne briseve da li se to uopće plaća jer imam i dopunsko osiguranje,ako da mogu li onda to priložit za povrat poreza?

  11. #411
    GIZMOS avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    834

    Početno

    Ne, to se definitivno ne plača kod socijalnog ginića. Barem ja nisam nikad platila, a radila sam ih masu puta...i ja i MM! A što se tiče povrata poreza i tu se nešto mjenjalo i ne znam da li više uopče postoji mogučnost povrata obzirom da su mjenjali zakon, ali možda se javi netko tko zna...(ako da, onda su smanjili limit i nije više 12 000 kn)

  12. #412
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    što se tiče povrata poreza, odnosno mogućnosti da se troškovi za med. usluge prilože poreznoj prijavi kao olakšica, to nažalost vrijedi za 2010 samo prvih 6 mjeseci, dakle za račune do 01. srpnja i to u iznosu od maks. 6000 HRK.

    No, ne znam šta ti je soc. ginekologica naplatila, sumnjam da ima osnovu za to jer si osigurana i još imaš dopunsko. Tad ne bi ništa smjela platiti, bar po mom laičkom shvaćanju naših prava i obaveza. Nazovi sestru svoje ginekologice i pitaj zašto ti ne naplaćeno išta za briseve cervikalne.

  13. #413
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    tikice, mislim da te dr "oženio" za lovu jer se to definitivno ne plaća. Ja sam ih radila kod svoje ginićke prije 2 mjeseca i ništa nisam platila, tako da bi ja još njega pitala za to...nek ti vrati pare...

    a ovo za povrat poreza, mislim da se može prijaviti za prošlu godinu i to za prvih 6 mjeseci u iznosu do 6000 kn. Ali nisam ziher dal to vrijedi i za ovu godinu ili su to ukinuli.

    U svakom slučaju ga pitaj zašto ti je to naplatio...
    a kolko si platila, ako nije tajna?

  14. #414
    Strumpfica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    307

    Početno

    Ja sam na bolovanju šifra N31 (očekivano trajanje 7 dana). 7 dana je prošlo, beta je tek prekosutra, sad sam skroz zbunjena jer smo se dogovorili da se javim kad izvadim betu što je za više od tih očekivanih 7 dana? Što je najbolje pojma nemam da li se nakon bete trebam javiti dr opće prakse i ginekologu?!?!

  15. #415
    Strumpfica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    307

    Početno

    Citiraj tikica prvotno napisa Vidi poruku
    Bila sam u svog socijalnog ginekologa koji mi je naplatio cervikalne briseve da li se to uopće plaća jer imam i dopunsko osiguranje,ako da mogu li onda to priložit za povrat poreza?
    Mene soc gin nije htio slati na briseve jer za to nema osnove, naime prije godinu dana sumi (tek nakon terapije) rezultati briseva bili ok. Odnosno, ponudio mi je da me pošalje uz plaćanje ako ja baš želim briseve jer je to sukpa pretraga i to bi me po njemu došlo 1200 kn. Pa sam se pokupila, otišla privatniku i to obavila briseve kod nekog super simpa doktora za nekih 700-tinjak kuna-naravno, bili su uredni

  16. #416
    tikica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    150

    Početno

    Platila sam 150kn, možda je to nešto po novom, vi to niste platili jer ste u postupku IVF ili se to inače ne plača.
    Briseve sam radila ima 7 dana i uredno platila kako ću mu sad reć to mi niste smjeli naplatit uf.

  17. #417
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Ja sam ih radila nevezano za postupak...i nitko ništa nije spomenuo...čak me ni knjižice nisu tražili.

    Pa fino, pitaj ih po kojoj su ti osnovi to naplatili...a račun, jesi to kojim slučajem dobila???

    Mislim da je to sramota, kako kod nas neke stvari funkcioniraju

  18. #418
    GIZMOS avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    834

    Početno

    Ja sam ih radila u 01/2010. pa ponovo prije postupka u 08/2010. Znaći 2 puta u 2010. godini, ali sam išla drugi put kad je ginekologica bila na GO kod njene zamjene pa me nitko nije ništa pitao, ali jednom prilikom sam je tražila da ponovim hormone pa mi je napomenula da ih imamo pravo vaditi samo jednom godišnje?????? Onda sam otišla kod doktora opće prakse i on mi je dao uputnicu. Ma mislim da svaki doktor kroji svoj zakon kako njima paše, a to što mi plačamo zdravstveno i dopunsko, to nema nikakve veze...

  19. #419
    tikica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    150

    Početno

    Može li se prijavit za povrat:
    laparoskopija 8000 kn
    AIH 1000 kn
    štoperica 300 kn

  20. #420
    GIZMOS avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    834

    Početno

    Ako ti je naplatio briseve onda ti je naaplatio malo jer su brisevi inače skupi. Inače papa test dođe nekih 150 kn. Brisevi su skuplji, posebno ako je uzeo onih 5 osnovnih...Nisam pametna, što ti je uopče napisao na račun? Jedina stvar koju sam ja platila (a radila sam svašta) je bio koagulogram (cca 100 kn) koji mi je trebao prije laparoskopije. Navodno naša ginička nema potpisan nekakav ugovor sa pulskom bolnicom, ali kasnije sam saznala da ni to nisam trebala platiti, ali mi nije dala drugog izbora, a trebalo mi je hitno...

  21. #421
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    gore ti je Kadauna napisala...znači za prvih 6 mjeseci ove godine i u iznosu do 6000 kn maksimalno.
    Znači, možeš prijavit laparo i to ti je to, nažalost i to sve ako si to odradila do 01.07. ove godine.

  22. #422
    tikica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    150

    Početno

    Znači papa test se plača jer sam ja tada radila i papa test ali sam mislila da su mi naplatili briseve jer ja papa test nikad nisam plačala. Ja sam papa test plačala samo onda kad bi tila da mi dođe za 7 dana ako ne onda bi čekala 1mjesec ali bi to napravila besplatno.

  23. #423
    tikica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj Bab prvotno napisa Vidi poruku
    gore ti je Kadauna napisala...znači za prvih 6 mjeseci ove godine i u iznosu do 6000 kn maksimalno.
    Znači, možeš prijavit laparo i to ti je to, nažalost i to sve ako si to odradila do 01.07. ove godine.
    A šta ću sa računima koje imam poslje 7 mj?

  24. #424
    GIZMOS avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    834

    Početno

    U principu se ne plača ni papa test, nego kažem da bi po cjeni to što si platila prije moglo biti za papa test nego za briseve. Inače i mi smo prije par godina plačali papu ako nam je trebao hitno tj. ako smo htjeli da ga šalju za Rijeku (onda je koštao nekih 80,00 kn, ali ima već sigurno nekoliko godina od toga). Sada više nemamo izbora, papa test šalji za Pulu i čekamo ga brdo vremena...to ovisi o ugovorima između ginekologa i bolnica i čini mi se da se lomi na nama. Neki ginekolozi čak ni ne rade briseve i ne znam kako se onda to rješava...

  25. #425
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    a nažalost ništa... donjeli su takvo pravilo da priznaju račune samo za prvih 6 mjeseci. Ostale možemo baciti

  26. #426
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    što se tiče računa od 7. mjeseca, gotovo sam sigurna da ih možemo baciti, ali ih ja just in case čuvam, s našom blentavom i neupućenom Vladom se ne zna nikada!? A brzo će taj 2. mjesec i porezne prijave za 2010.g., ubrzo ćemo znati sve.

  27. #427
    tikica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    150

    Početno

    Ovo može biti samo kod nas ja se ne mogu načudit kao da sam živa samo 6 mjeseci ili kao da naša godina traje 6 mj pre strašno.
    A kako je kad je u pitanju plača je onda isto samo do 7mj npr. sezonska plača 7,8,9mj?

  28. #428
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Mislim da taj dio nisu mjenjali, nego da se to odnosi samo na "dodatne" stvari koje prijavljujemo pod povrat poreza, tipa kojekakvi računi i kamate za stambene kredite.

  29. #429

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    703

    Početno pitanje

    Zanima me, bila sam na bolovanju tjedan dana, poslije inseminacije mi je beta bila 15.1 i odmah sam išla na bolovanje. ispostavilo se da je biokemijska. da li taj tjedan bolovanja ide na teret HZZO ili mog šefa???

  30. #430
    GIZMOS avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    834

    Početno

    Ovisno o šifri bolovanja: ako ti je pisalo N97 kao šifra lječenja neplodnosti ili bilo koja druga (za neku bolest ili slično) onda plaču daje poslodavac, a ako su ti otvorene komplikacije u trudnoči onda doznake nosiš na HZZO i oni ti isplačuju tih 7 dana (ne sječam se šifre)

  31. #431
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    pogledaj na papir koji ti je dr dao prvi dan bolovanja - ako je napisano A0, tada ide na teret firme, a ako stoji G0, tada je na teret HZZO-a.

  32. #432

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    703

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    pogledaj na papir koji ti je dr dao prvi dan bolovanja - ako je napisano A0, tada ide na teret firme, a ako stoji G0, tada je na teret HZZO-a.
    I koliko se to dobiva, prema prosjeku plače??

  33. #433
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Citiraj Strumpfica prvotno napisa Vidi poruku
    Mene soc gin nije htio slati na briseve jer za to nema osnove, naime prije godinu dana sumi (tek nakon terapije) rezultati briseva bili ok. Odnosno, ponudio mi je da me pošalje uz plaćanje ako ja baš želim briseve jer je to sukpa pretraga i to bi me po njemu došlo 1200 kn. Pa sam se pokupila, otišla privatniku i to obavila briseve kod nekog super simpa doktora za nekih 700-tinjak kuna-naravno, bili su uredni
    Ja sam kod svoje privatnice platila briseve 100 kn jedini kaj sam sama odnjela štapiće u petrovu ali za cijenu koja je bila 600 kn razlike to mi nije bio nikakav problem!!!!!Tako da mi je malo smiješno da dr.koji radi preko hzzo -a traži 1200 kn!!!KATASTROFA!!!Inače je to besplatno preko hzzo-a pogotovo ako imaš dopunsko jer sam ja na rebru ponkciju 2 ciste,doduše na dojci platila 50 kn,i nakon što sam podigla nalaz isto oko 50 kn...tako da TIKICA mislim da te dr malo preveslao....

  34. #434
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Ja bi ga na tvom mjestu pitala zašto ti je naplačeno nešto na šta imaš potpuno pravo besplatno obavit jer to su tvoji novci a ako njima nije neugodno uzimat našu lovu bez razloga ne treba ni tebi bit neugodno pitat za šta si dala novce...ili neka ti barem izda račun..

  35. #435
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    [QUOTE=tikica;1773288]Znači papa test se plača jer sam ja tada radila i papa test ali sam mislila da su mi naplatili briseve jer ja papa test nikad nisam plačala. Ja sam papa test plačala samo onda kad bi tila da mi dođe za 7 dana ako ne onda bi čekala 1mjesec ali bi to napravila besplatno.[/QUOTE
    da, čudima nikada kraja...Ja imam očajnog ginekologa, ono, taj bi upalio uzv jedino da mu doneseš sudski nalog, a i onda bi čekala 3 mjeseca da dođeš na red, i stvarno je očajan, ali... tih rjetkih trenutaka kad sam koristila njegove usluge, a to je bilo pred operaciju kad sam morala napraviti papa test i te briseve, frajer mi nije ništa naplatio, i mislim da ti nesmije naplatit, da smije, ovaj moj bi to napravio odmah 2x, a da si i išla privatno uzimati briseve, kao što sam ja išla nedavno, ako bi ti naplatio, naplatio bi ti 100 kn koliko je meni naplačeno...tak da se nadam da imaš lijep prsten, jer te oženio...ali, ako ti se neda s njim prepirati, idi ravnatelju te ustanove, i reci mu, i taj dan buš dobila novac...tak meni moj nije htio dat uputnicu za bolnicu, a ja imala termin za operaciju, i sve papire od privatnika, pa mi ovaj nije htio napisati,pa sam ja otišla upravitelju, i on mi je dostavio uputnicu u ured... ako neće milom, mora silom, hehehehe.a kaj, ne rade oni nama usluge badava, nego mi sveki mjesec dajemo finu lovu u nadi da će oni odraditi onaj minimum... zamisli moj šok, kad ja dođem od takvog doktora na institut, i na Sv.Duh... pa ja sam šokirana koliko su ti ljudi tamo dobri...

  36. #436
    anabanana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    444

    Početno

    ja nista ne razumijem. Radim briseve i papa test kod svoje socijalne gin. i NIKADA nista nisam morala platiti. Kad sam prije radila privatno, kostali su 150 kuna, a papa tes i pregled sa UZV 450 kuna. Ove cifre koje vi spominjete ????

  37. #437

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    58

    Početno

    Ja sam kod socijalne gin. radila i briseve i papa test i nisam ništa platila, ali kad sam radila privatno onda sam platila svaki bris posebno i papa test.

  38. #438

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    703

    Početno

    ja kod svog gin. papa test uvijek plačam 100 kn, a ostalo nisam nikad platila. a sad zašto papu plačam a ostalo ne. nemam pojma, po čemu se papa naplačuje...

  39. #439
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    Ja nisam nikada ništa platila, ali imam dopunsko. Možda to ima nekakve veze.

  40. #440

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    703

    Početno

    Citiraj eva133 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja nisam nikada ništa platila, ali imam dopunsko. Možda to ima nekakve veze.
    imam i ja dopunsko. mislim nije sad problem tih 100 kn, al koliko vidim da se plača i koliko drugih stvari kod nekih doktora i to nije u redu. svi bi morali biti isti

  41. #441

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    640

    Početno

    Placam papa test 100 kn samo kada hocu da bude gotov za par dana. Ako ne platim bude gotov za mjesec ili dva. Sto se tice briseva, a radila sam ih cesto, nikada nista nisam platila. I imam dopunsko.

  42. #442

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    58

    Početno

    Citiraj Ona koja nije pisala prvotno napisa Vidi poruku
    Placam papa test 100 kn samo kada hocu da bude gotov za par dana. Ako ne platim bude gotov za mjesec ili dva. Sto se tice briseva, a radila sam ih cesto, nikada nista nisam platila. I imam dopunsko.
    E, isto tako je i kod moje gin. Papa test se plaća 100 kuna ako hoćeš da je prije gotov, ako ne ne plaća se ništa.

  43. #443
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    isto i kod mene...

  44. #444
    Cannisa avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    417

    Početno

    Imam jedno pitanje, nemogu nigdje pronaći odgovor pa ,molim nekoga da mi odgovori. Jel imaj MM pravo na nekakvo bolovanje za vrijeme postupka? Mislim postoji li neka šifra za to ili otvarate na neke druge šifre. S obzirom da ne idemo u postupak u svome mjestu , trebati će nam jedno tjedan dana. Mi smo to dosada uvijek riješavali na način,da si skupi slobodnih dana ili g.o. Nikada nismo za nejga otvarali bolovanje. Sada ćemo morati , jer nemožemo nikako drukčije.

  45. #445
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Cannisa mogla bi vam vasa dr izaci u susret i napisati nesto ovakvo
    362 N40 - N51 Bolesti muških spolnih (genitalnih)
    organa do 7 dana
    ..a u to spadaju npr.ove dijagnoze:

    - N46.0 Muška neplodost

    -N50.9 Poremećaji muških splnih organa, nespecificirani

    - N51.8* Drugi poremećaji muških spolnih organa u bolestima svrstanima drugamo

  46. #446
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Cure, jedno pitanjce da ne citam sad ovo sve ispocetka jer sam na poslu i nemam cajta.
    Na koji nacin dobiti financijsku podrsku od HZZO za postupak u Pragu?
    Od koliko lijecnika se trazi misljenje i koja u stvari mora biti dijagnoza ili razlog kada oni odluce da je lijecenje u HR vise besmisleno?
    TNX!

  47. #447
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Tikice lijecenje van HR je indicirano kad ne postoje uvjeti za njegovo provodjenje u domicilnoj drzavi,npr.donacije.
    Trazi se misljenje od 3 lijecnika plus onaj koji te uputio sa zahtjevom za lijecenje HZZOu.
    Posljednje uređivanje od Sela : 31.01.2011. at 09:50

  48. #448
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Hvala Sela
    Znaci mogu to shvatiti ovako...Imam 20ak neuspjelih pokusaja iza sebe i 3 lijecnika su procjenila da je najvjerojatniji uzrok losa kvaliteta JS. Pomogla bi jedino donacija iste sto kod nas jos nije zazivilo.
    Jesam li dobro shvatila?

  49. #449
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Citiraj eva133 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja nisam nikada ništa platila, ali imam dopunsko. Možda to ima nekakve veze.
    Za šifru N97 dopunsko nije potrebno jer nas ta šifra oslobađa participacije za sve vezano uz liječenje neplodnosti.

  50. #450

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    703

    Početno

    Citiraj Cannisa prvotno napisa Vidi poruku
    Imam jedno pitanje, nemogu nigdje pronaći odgovor pa ,molim nekoga da mi odgovori. Jel imaj MM pravo na nekakvo bolovanje za vrijeme postupka? Mislim postoji li neka šifra za to ili otvarate na neke druge šifre. S obzirom da ne idemo u postupak u svome mjestu , trebati će nam jedno tjedan dana. Mi smo to dosada uvijek riješavali na način,da si skupi slobodnih dana ili g.o. Nikada nismo za nejga otvarali bolovanje. Sada ćemo morati , jer nemožemo nikako drukčije.
    mm je dobio bolovanje na šifru N46. za svaku folikulometriju si ide po posebnu doznaku.

Stranica 9 od 18 PrviPrvi ... 7891011 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •