Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: OSTV Ne! po guzi 12.5.

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    489

    Početno OSTV Ne! po guzi 12.5.

    Danas, 12.5. s početkom oko 17.30h, na OSTV gostovat će RODA Božana Matoš s temom Ne!po guzi i zašto je fizičko kažnjavanje djece neprihvatljivo. Poslušajte što RODE savjetuju u kriznim situacijama i saznajte kako izbjeći iste!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Medulin
    Postovi
    72

    Početno Re: OSTV Ne! po guzi 12.5.

    Citiraj božana prvotno napisa
    Danas, 12.5. s početkom oko 17.30h, na OSTV gostovat će RODA Božana Matoš s temom Ne!po guzi i zašto je fizičko kažnjavanje djece neprihvatljivo. Poslušajte što RODE savjetuju u kriznim situacijama i saznajte kako izbjeći iste!
    "Malo kasnim", ali jako me zanima gdje mogu dobiti više informacija o tome!

    Medulin (kraj Pule, Istra)


  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    489

    Početno

    Draga novamama, na portalu RODE pronaći ćeš naslov ...u akciji u kojem je i Ne po guzi gdje nudimo savjete kako reagirati u kriznim situacijama i izbjeći fizičko kažnjavanje djeteta. Ako te više zanima o tome redovno prati naš portal na kojem će biti obavijest o planu održavanja radionica za roditelje koje bi po planu trebale krenuti na jesen.

  4. #4
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    hoće li biti radionica i u Slavoniji?ja bi u radionicu,a moja haharica može poslužiti i pokazati kako roditelje izbaciti iz takta u sekundi.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    489

    Početno

    naravno da će biti i u Osijeku, već radimo na tome i nadamo se da ćete se odazvati u što većem broju!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •