Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Porodiljni,staž,zamjena za zamjenu

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    2

    Početno Porodiljni,staž,zamjena za zamjenu

    Molim vas pomoc jer nigdje i ni od koga do sada nisam uspjela pronaći odgovor na svoju zamršenu situaciju.Naime,radim u osnovnoj skoli kao strucni suradnik defektolog.Dosla sam na radno mjesto kolegice koja je otišla na porodiljni,rodila je i planira ostati do djetetove 3. godine života (to je do veljače 2017.).Ona je dosla na to radno mjesto nakon sto je defektologinja,koja je radila na tom radnom mjestu,postala ravnateljica.Ravnateljici istječe mandat krajem 2015. godine.Ugovor od kolegice je vezan uz mandat ravnateljice,dakle,do kraja 2015.godine.Moj ugovor je vezan uz njezin,odnosno,do povratka djelatnice s rodiljnog dopusta.Moje pitanje glasi,mogu li ja ostati u drugom stanju i otici na komplikacije kako bih makar osigurala da mi ide staž jer znam da cu bez posla ostati ako ravnateljica ne dobije mandat.Odnosno,mogu li ja uopce ici na komplikacije/porodiljni ili automatski ostajem bez posla?
    Neki mi kažu da mogu,neki mi kažu da ne mogu. Dakle,bitno mi je da mi ide staž,znam za onaj dio da ides na burzu kad ti ugovor istekne.Ako sam na porodiljnom te mi istekne ugovor i idem na burzu/ostajem bez posla,ide li mi svejedno staž do kraja rodiljnog ili ne?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    2

    Početno

    Niti jedan jedini odgovor i savjet?!

  3. #3
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    u svakom slučaju ide ti staž do navršene godine života djeteta, ako ostaneš bez posla,drugo sve ovisi omandatimabar ja tak mislim.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •