Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Garancija/servis/zamjena uređaja

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno Garancija/servis/zamjena uređaja

    Računalo mi je bilo na servisu od 11.1. Dobila ga danas nazad s istim simptomima
    U ponedjeljak ga opet na servis. E sada.... u onih 45 dana u kojih mi moraju dati novi uređaj jel se zbrajaju prvi i drugi put na servisu i da li se računaju subota i nedjelja?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Nitko?

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb, Prečko
    Postovi
    94

    Početno

    Jedino kaj sam ja ikad davala na servis u garantnom roku je (osim fena ) bio printer. Koliko se sjećam, u 45 dana su se računali vikendi i praznici (jer nigdje ne piše da se računaju samo radni dani, što bi zapravo bilo i nelogično i u najmanju ruku bezobrazno).

    Da li se dani zbrajaju zbilja ne znam, ali budući da si natrag dobila nepopravljeno računalo valjda bi se to trebalo zbrajati.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    I ja se nadam da je tako. Hvala

  5. #5
    slava avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    890

    Početno

    Ako ti zamijene neki dio na računalu, moraju ti dati novu garanciju na zamijenjeni dio. Servis je također dužan odnijeti stvar pod garancijom na popravak i vratiti ti ju doma popravljenu, sve o vlastitom trošku. Ne moraš ti gubiti vrijeme oko tih stvari.

  6. #6
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,507

    Početno

    kaji je postupak zamjene/servisa malog kućasnkog aparata kupljneog u kaunflaunu?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •