Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 58 od 58

Tema: Obuća za plažu i bosonog u more

  1. #51
    Osoblje foruma srecica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    ispod površine
    Postovi
    2,651

    Početno

    Nama su idealne bile crocsice u njima je isla i ide do plaze i natrag, ude i u more, brzo se suse, lako se skidaju, operes ih od soli, mozes navecer njima u setnju i jos zimi sluze kao papuce jer kako su dvobroji taman ih moze nositi toliko dugo.

  2. #52
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Ja im kupila kroksice iz istog razloga kao srecica.
    Ali, svejedno ih na moru skidamo, meni i njima najdraze kad su bosi.

  3. #53
    miniminia avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    hlebinska škola
    Postovi
    882

    Početno

    mi za ljeto imamo:
    1. sandalice za van, grad ...
    2.crocsice za na plažu, po doma, oko kuće (2 para)
    po plaži hodamo bosi, i u more idemo bosi
    svaki dan samo na kupanju i ovako funkcioniramo već tri ljeta

  4. #54
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    I nama su crocsice zakon, i uopće ne razmišljam o drugoj obući otkad one postoje.
    Dobre su za plažu, dobre su za ulazak u vodu na divljim plažama gdje je na dnu oštro kamenje, dobre su za igranje u vrtu gdje je sve puno blata i vode, dobre su za šetnje - kupim i sandale za ljeto, ali na moru nosi isključivo crocsice, dobre su čak i za ljetne pljuskove, a u Zagrebu služe kao šlape.
    I još su joj uvijek dobre po veličini dva ljeta, tako da ima dva para, jedan lanjski a jedan novi.

  5. #55

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    504

    Početno

    Ako je
    na plaži relativno
    - čisto (nema govanca od pasa)
    - sigurno (nema opušaka, stakla ...)
    - udobno za hodanje bos (nisu oštri kamenčići, stijene)
    u moru
    - nema ježeva
    - udobno za hodanje bos (nisu oštri kamenčići, stijene)
    onda boso hodanje dolazi u obzir, dapače; u protivnome, ne znam kako to izvesti ...

  6. #56
    majoslava avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    sthlm
    Postovi
    654

    Početno

    moji hodaju bosi puno, i nose i tenisice i sandale na bosu nogu, ali znaju i gnjaviti sa carapama...
    kaj se tice originalnog pitanja, ja bih mojima dozvolila da budu u carapama, kad bi vec inzistirali oko toga, promijene se carape, ako se razderu, kupe se nove, i nema problema

  7. #57
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    mi smo se nedavno vratili s mora (produženi vikend) i imala je sandalice (nike) za plažu ali ih je izuvala i bila bosa (kako je bila i prethodne dvije god)...jedan dan je obula sandale i zbrisala nam tako brzo da smo ju jedva stigli, pa je mm zaključio da je bolje da je bosa, jer onda ne može brzo trčati, a i za mala stopala je bolje da se malo luftaju i naviknu na neravno (bar smo mi takvog uvjerenja)

  8. #58
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    nama je fizijatar preporučio da hoda bos po neravnom, a da na ravnom ima čvrstu obuću, tako da za po gradu nosimo zatvorene sandalice (ciciban) na bosu nogicu i na čarapu ovisno o temperaturi, do plaže imamo sandalice s otvorenim prstićima (iz pitarella), a po plaži pokušavamo hodati bosi. pokušavamo zato jer je to najbolje, ali s obzirom da je kamenje dosta veliko jako mu je teško hodati i u sandalicama, pa stane i zove u pomoć. nadam se da mu samo treba malo vremena da se možda navikne. otežavajuća okolnost je i što se kamenje užari od sunca pa i peče.
    stariji je, s obzirom da nije imao problema sa spuštenim stopalima ko manji, u more nosio one papuče za vodu (ne plastične, nego one s tkaninom gore) zbog ježeva - valjda se ni morskih pasa ne boji toliko ko ježeva . uostalom taj džon je tako mekan da opet ko da hoda bos po kamenju, ali bar ga ne reže i ne peče

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •