Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 52 od 52

Tema: krajiška (p. zrinskog) vs. kršnjavoga

  1. #51

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    10

    Početno

    Bok svima!
    Mi smo ove škole razmatrali prošle godine, na kraju smo upisali treću! Vratile smo se u rodni grad radi obiteljskih okolnosti.
    Kako sada vidim obje škole su baš ružno stradale u potresu i djeca su razmještena u druge škole po gradu. Htjela sam se javiti na temi, tko još ima djecu u ovim školama i izraziti podršku.
    Nadam se da će se zgrade obnoviti ili možda i sagraditi nove.
    Nažalost se potres morao dogoditi da se vidi u kakvom su stanju stare škole. Bivši muž mi nakon potresa zna predbacivati u kakvu sam zgradu planirala voditi dijete na punih 8 sati, a i sama sam toga svjesna, iako sam ja u to vrijeme gledala program koje nude i nastavnike, a ne zidove i prozore.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    95

    Početno

    Potres je svašta otkrio, svaki put kad o Krajiškoj u medijima pročitam jeza me prođe. Ovo je zadnje.
    Nitko od nas se nije pitao kakvi su zidovi i da li je sigurno, nego gdje idu prijatelji, koji se jezici uče, koju učiteljicu će dobiti u prvom razredu...Isto je i sa srednjim školama koje svi biraju (u osnovne ih puno i dođe po upisnom području).
    Žalosno je da se to moramo pitati jer stanje zgrada nije briga roditelja nego MZOSa, AZOO-a i Gradskog ureda te ravnatelja koji ih vode.

    IK je na kraju dobio zelenu naljepnicu i od iduće godine će primiti niže razrede Krajiške, što rješava nedoumice roditelja na ovoj temi. Ali i probleme onima koji su školu birali radi jedne smjene, a sada predmetna nastava prelazi u dvosmjenski rad.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •