Stranica 2 od 6 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 253

Tema: ZPB 2005., 61. dio

  1. #51

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Znam ja da vas sve zanima al neka ak mi hoće reč napisat će mi pp ak neće onda bu me zignorirala

  2. #52

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Evo i mene
    Svim bubanima ~~~~~~~~~~~~~~~~~ i Roku za njegovog pisulinca
    ~~~~~~~~~~~~~.
    Luki je tako jednom nateknuo i isto se zalio da ga boli. No, njemo je puknuo onaj bijeli pristic ispod kozice pa mu se upalilo. Ali mi smo to malo ispirali i brzo se smirilo i oteklina je nestala.

    MB, djecica su preslatka Luka je gledao samnom slikice pa je rekao da i on hoce takvog spidermena Torte su stvarno prekrasne, a jesu bile tako fine kao sto su lijepe?

    Evo i mog izvjestaja. Ovako, mi smo bili u subotu na svadbi i bilo nam je odlicno. Ovo je bio prvi izlazak MM i mene otkad sam rodila i bas nam je bilo lijepo. Svadba nije bila onako klasicna svadba , nego fise onako kao neka dobra festa i to nam je bas odgovaralo.
    A, sad kaj se tice djecice . Vanja je bila super, sve nas je ugodno iznenadila , a Luka je nas je isto iznenadio, ali zato jer je baki priredio sou. Dok je trebao ici spavati, poceo je plakati i govoriti da mu se povraca, da ga boli busa, da mu se kaka, da hoce svoju mamu..., a tak se veselio sto ce ostati kod bake. Sve je bilo super, bili su cijelo popodne vani, ali onda veli baka cim su spomenuli da bi isli spavati, pocela mu je drhtati bradica i on hoce svoju mamu i svog tatu
    Ali onda smo se culi telefonom i uspijeli smo ga malo obraditi i ipak je onda sve bilo ok.

  3. #53
    Jeluška avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Mali Pariz
    Postovi
    538

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Znam ja da vas sve zanima al neka ak mi hoće reč napisat će mi pp ak neće onda bu me zignorirala
    ma mislim i mene zanima, al ne pitam! Čekam nekog kao MB pa da se prošvercam!

  4. #54

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno


    Mama27 je bile su fakat i fine. Iznenađena sam

  5. #55
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    MB-budem li ja još jednom čula da ti kukaš kako su tvoji mali,dođem tamo i gotova si ,jasno?? Pa djeca su ti presavršena,zaista su prekrasni!!Tri torte su me oduševile,ali fotka u gepeku je zakon 8)

    Mama27-baš mi je drago da ste uživali u svatovima!! A ja mislila da će Vanja prije plakati nego Luka....ah...ti muškarci

    Tetamajo-samo šaljem da sve bude ok!

    Wana-i ti si meni baš falila,ali sam znala da uživate kao i uvijek!Super za pelenu,kod nas je još nazočna na spavanju!

    Piško i dalje isti,čekamo još sutra,valjda će biti bolje!!
    Hvala na vibricama,baš nam trebaju!!

  6. #56

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    MB, djeca su ti prekrasna Torte su super.

    trak, mu možeš prevuć kožicu? Probaj mu isprat s kaduljom.

    Pišem kasnije navečer jer se vješaju po meni

  7. #57
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Piško i dalje isti,čekamo još sutra,valjda će biti bolje!!
    Hvala na vibricama,baš nam trebaju!!
    jel ga to boli ili samo "čudno" izgleda?

  8. #58
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Kožicu može prevući do pola! On si je to sam povrijedio-ili je prejako povukao ili se ogrebao pa ga boli i nateklo je!Pojma nemam,ne izgleda grozno,natečen je malo na sredini,iznutra ....
    Namazali smo biljnim balzamom ali jedva da nam da blizu. Danas kaže da ga ne boli,ali znam da folira jer vidim da ga vrijeđa dok hoda...

    Ima tko kakav savjet,ideju...kreme,oblozi...whatever!?

  9. #59
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Kožicu može prevući do pola! On si je to sam povrijedio-ili je prejako povukao ili se ogrebao pa ga boli i nateklo je!Pojma nemam,ne izgleda grozno,natečen je malo na sredini,iznutra ....
    Namazali smo biljnim balzamom ali jedva da nam da blizu. Danas kaže da ga ne boli,ali znam da folira jer vidim da ga vrijeđa dok hoda...

    Ima tko kakav savjet,ideju...kreme,oblozi...whatever!?
    ja bih što manje dirala da se ne iziritira još jače ako je to mehanička "povreda", a ako bi ga baš tako bolilo, ipak bih otišla doktoru da pogleda........... :/

  10. #60
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Za sad ne diramo uopće,sinoć ga okupali i malo namazali s tim balzamom,danas sam mu rekla da ne dira i za sada ne dira! Najgore je to što ne znam što je ustvari napravio-da li ga je malo jače povukao pa je i kožica pukla,ili se ozljedio...mislim da je ovo drugo ali nisam naravno sigurna! I još danas u frizerskom mi žena kaže da je njen mali nedavno bio par dana u bolnici jer mu se sve zagnojilo...skoro me infarkt opalio od straha!

  11. #61

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Jesi vidjela ovo? Možda da ipak odete vidjeti na hitnu ili pedici?

  12. #62
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Jesam,da...nemam pojma šta ćemo,čekam do sutra pa ako ne prođe,nema druge nego kod liječnika..
    Roka ne boli kad piški,za sada nema one bijele nakupine,samo je malo otečen...nisam pametna!

  13. #63

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    U subotu smo bili na tekmi, pogledajte nas tu.

    trak, prati ga. Nadam se da nije ništa ozbiljnije.

  14. #64
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Paulita koliko ti ono imaš godina 18, 20 slikice su super
    MB

    Trak~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za Rokića i pišulinca!

  15. #65
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Paulita, slikice su , bio i mm na tekmi.
    MB, trojčeki isto tako, preslatki, a torte su mi zakon!
    Trak i pišulinac, nadam se da će proći.....

    Ja sam sutra cijeli dan u Zg, vozim tatu na preglede u Vinogradsku i Jordanovac.
    Ne moram ni pisati kakav mi je grč u želucu......

  16. #66

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    točkice sretno

  17. #67
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Evo ipak nisam izdržala pa sam ga odvela kod dr. i dobio je antibiotik Cefalexin (nikad čula) kaže da je upala i da smo dobro došli!!
    Kad smo došli doma,iscurilo je i nešto gnoja pa ga je i zabolilo,za sad nije strašno,nadam se da će antibiotik uspješno djelovati!!

    Točk-za tatu ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  18. #68

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    trak, ajde, sad ste bar na miru. Mislim da će antibiotik djelovati.

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da čim prije prođe

  19. #69
    tetamaja6 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    575

    Početno

    vidim da me se spominjalo....

    nikako ne stignem!

    ukratko,Ivano je imao ispade kod bake(ja bila na kavi kod frendice,koja nema djecu,da ispušem mozak),M.M čuvao Elu!
    ja došla po Ivana i kad sam vidjela u kakvim je ispadima bjesa na babau koja mu nije dala sladoled(6 sati navećer,nije večero),poludila sam!
    zamolila sam ga (doslovno)da se isprića baki i da se pomire,a on u još veću dreku i inat(kašlje kao da će povratiti! )
    i malo mi je puko film,izvikala sam se na njega i otišli smo doma!nekom 15 min.smirenog razgovora vratili smo se kod bake da se pomire!
    sutradan,kad smo došli moj tata mi je htio očitati bukvicu zbog ponašanja prema djetetu (navodno me susjeda tatina čula kako urlam i poslje došla pitat tatu šta mi je je*** selendra)
    tata je prevršio svaku mjeru sa kritikom,doslovno me povrijedi kao nikad do sada!da sam loša majka,žena, supruga,da se nedovoljno brinem za djecu da mi oni čuvaju dijete dok ja kavenišam-SVAŠTA ja sam samo nakon toga pokupila Ivana i otišla kući!

  20. #70
    tetamaja6 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    575

    Početno

    da samo još kažem,imala sam sa svojim ocem prekrasan odnos pun razumjevanja!odgojili su me da budem samostalna,samopouzdana,pametna sve naj-naj!
    i nakom 28 god.shvaćam da me izgleda odgajala samo mama,a on bio tu ko muška figura!jer sam sada uvidjela da ima razmišljanja kao u 19 st!


    ispričavan se moderatorima na OT!

    cure hvala na podršci i što imam gdje istrasti dušu!



    Ivano se uspavljuje sam :D :D :D ,a M.M danas bio sam sa oboje BUDNE djece 2 sata!


    HVALA

  21. #71

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    tetamaja, Neznam šta bih ti rekla, vjerovatno ti je jako teško radi toga što se desilo. Misliš da bi ti se mogao ispričati kad se malo smiri? Lovro je imao sličan ispad pred malo kod svekija. Urlanje, bacanje, počeo me štipati i tući i ja sam ga posjela u njegov kutak za igranje i rekla mu da dođe k meni kada se smiri. Urlao je iz petnjih žila, pa su svekiji, da nebi slučajno neko čuo, zatvorili vrata, a svekar se i pokupio u sobu Znam da je u šizi i da će se smiriti i doć k meni nakon par minuta.

  22. #72
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    tetamaja6, sve će to doći na svoje. Svatko od nas ponekad kaže i ono što zapravo ne misli....

    Roko

    Što se još izdešavalo? Nemam pojma. Samo sam malo svratila da bacim pogled na nove sličice.

    Evo i jedna Lovrina (u tuđem albumu, doduše), vjerojatno zadnja slika s ricama na glavi (ošišao se prošli tjedan): http://public.fotki.com/mojmalimedo/...080518297.html

  23. #73
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Paulita-nećeš vjerovati,ali tvoj zadnji jučerašnji post me nekako štrecnuo pa sam u sekundu odlučila da ipak odemo kod doktora.Tnx
    Ne znam kako je jutros,još spava.
    Jel netko pio taj antibiotik?
    Moram priznati da sam dosta zabrinuta jer mu se ovo nikada nije dogodilo i samo se nadam da nećemo završiti u bolnici

    Mare-gdje si,gužva na poslu?
    Lovre je prekrasni valiki frajer

    Tetamajo-

  24. #74

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Mare ajme ća je šesan (jel se tak kaže?) ili je smišan?
    Uglavnom preslatki mi je - zakaj ste kovrčavu kosu šišali ja sam baš hučer rekla Tomiju da mi je krivo kaj sam Mislavu odrezala jer sad više nije ricava
    Tetamaja ma roditelji nekad zabriju i zapravo nam je bolje kad smo malo dalje od njih ali svejedno nas mogu izbacit iz takta samo tako.
    Moji jučer nisu OPET nikaj jeli. Popili su svatko dva čokoladna mlijeka. Al ajde da su gladni bi jeli - primjenjujem Traktorkinu metodu - od sad se jede sam ono kaj je na stolu i neću više radit nekolik obroka i bacat hranu.
    A i vruče im je bilo jučer i sparno pa pretpostavljam da im je bolje paslo nekaj tekuće (to se ja tješim)

    Točk ~~~~~~~~~~~~~~~

  25. #75

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    MB, ja se nebi sekirala oko jela. I Lovra ulovi pa pojede neku mizeriju s vremena na vrijeme. Ja uvijek kažem, kad je gladan će jest.

    Mare, jako je lijep. Stavi sliku da ga vidimo s novom frizurom.

    trak, zapravo mi je drago da te štrecnulo i da ste išli vidjeti šta je

    Stavila sam sinoć Lovra spavati bez pelene. Već jako dugo se budi sa suhom. Još spava, popišan nije. Izgleda da ćemo se prije riješiti noćne nego dnevne

  26. #76

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Probudio se i nije popišan :D ali neće na tutu.

    trak, ma nećete završit u bolnici, antibiotik će sredit stvar

  27. #77
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Ajme Mare, presladak je
    Kod nas ništa nova ...

  28. #78

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Paulita ići će - ako ste se rješili dnevne onda mislim da nemaš brike - i bravoooo :D

  29. #79
    Jeluška avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Mali Pariz
    Postovi
    538

    Početno

    Trak, sad će to antibiotik rješit na brzinu će opet biti ona stari.

    tetamaja, roditelji su tu zato da nas vole i sekiraju, a da su hipersenzibilni po pitanju djece. jesu. i moji su takvi. ja npr, ne smijem kapati kapi u nos kad smo kod njih jer se one deru i moj otac to smatra maltretiranjem djece, s čim se ja ne slažem. isto kod njega ne smiju plakati, sve im moramo dati i nema toga što kod njih ne smiju. :/ ali opet treba stati na loptu i nekad im pustiti nek oni pričaju i komentiraju, a ti radi po svom. a komšiluk ko he.. nek gledaju svoja posla.

    mare, paulita, lovre i lovre su preslatki dečkići.

    MB, jest će kad budu gladi i ja tako mislim, ali opet se toga ne pridržavam. imam osjaćaj ako ju ne ganjam da će ostati gladna. dvosjekli mač. :/ Ipak mislim da će kad guza ogladni doći i tražiti.

    točk, ~~~~~~~~~~~~~ za tatu.

  30. #80

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Jeluška je hoće tražit će - čokoladu

  31. #81
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Evo i jedna Lovrina (u tuđem albumu, doduše), vjerojatno zadnja slika s ricama na glavi (ošišao se prošli tjedan): http://public.fotki.com/mojmalimedo/...080518297.html
    a da promijeniš ovu bebu u avataru

  32. #82
    Jeluška avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Mali Pariz
    Postovi
    538

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    a da promijeniš ovu bebu u avataru
    gle tko to govori?

  33. #83
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Cure-hvala na podršci.Evo probudio se,stanje nije gore,čini mi se da je čak i malo manje otečeno,ne znam,ne žali se osim kad ga hoću pregledati...a valjda će sad biti bolje,jutros je popio drugu dozu antibiotika.

    Glede jela-ja sam očito totalno sretna a da ni ne znam jer moj zaista jede sve što se stavi pred njega i nikada ništa nije odbio,e sad je to zato što obožava papati ili ne zna za opciju da se hrana smije/može odbiti ili kombinacija oboje ...nemam pojma,ali sam zaista s tim presretna!

  34. #84
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Jeluška prvotno napisa
    Citiraj Stijena prvotno napisa
    a da promijeniš ovu bebu u avataru
    gle tko to govori?
    to govori netko tko zna cijeniti umjetničku fotografiju

  35. #85
    tetamaja6 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    575

    Početno

    dobro jutro cure!

    moja "meksička sapunica" se nastavlja tata došao k svjesti! jučer sam zvala mamu da ju pitam hoće li moći Ivano doći kod njih na sat vremena,jer iskreno,jako me boli što lažem djetetu gdje je deda!
    ne biste vjerovali,ali bolno mu nedostaje ,sad dok pišem mi se plače,jadan ne shvaća šta se događa,on bi samo kod svog dede!
    samo da objesnim-deda je zabrio da kad sam ja odvela Ivana on ga više neće smjeti vidjeti ,pa je rekao da mu ne trebam dolaziti ni ja :shock:
    uglavnom sad je mali tamo,ne na čuvanju,nego na druženju!ja sam još uvijek bjesna,a kad se malo smirim,otići ću raspraviti situaciju!

    ja sam za mjenjanje avatara znate čijeg

    Trak ja pila za upalu mjehura,to mi je dok.prepisala jer sam mislila da sam trudna(prije Ele),to je koliko ja znam penicilin :/

  36. #86

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Tetamaja al oni znaju odreagirat ko mala djeca doći će on sbi samo kaj onda unuci pate. Ko moja Dora neki dan (scena sa sveki) mislila je jadna da ju baka neće furat na more starno ako ne nauči voziti bicikl. Zato ja dobim fraze na puste prijetnje jer djete to shvaća kao takvo - gotovo.

  37. #87

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Paulita ići će - ako ste se rješili dnevne onda mislim da nemaš brike - i bravoooo :D
    Ma nismo se riješili dnevne. Već se dva put zapišao od kad se probudio :/ Neće ni wc ni tutu. Uhhhhhh

  38. #88
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    tetamaja- za poboljšanje obiteljskih odnosa i da sve prođe ok.
    trak- pišulincu, dobro što ste otišli doktoru

    (...)
    danas je u St toliko vruće das mislim da ćemo otići popodne na kupanjac na Bačvice, dobit ćete izvještaj.
    Mare-`oćete s nama?

  39. #89
    tetamaja6 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    575

    Početno

    sad sam shvatila koliko mu znače baba i deda,imam osjećaj,da ne ispituje previše,možda da ne povrijedi mene i M.M,možda si ja to samo umišlajam,ali čvrsto sam uvjerena da su oni puno pametniji nego ih mi smatramo!

    ja sam tri dana bila u suzama i vjerojatno je nešto nanjušio.bio je dobar,poslušan,pomagao mi sa Elom,prekrasam čak je samouspavljivanje prihvatio bez ijedne suze,bez i jednog pitanja!
    sretna sam zbog toga,to se trebalo kad-tad desiti,ali na drugačiji način!

    jelo:jede dosta i ako izmišlja,ja ga nafilujem ananasom ,uglavnom hoće sve voće u ogromnim količinama,pa kompenziram

    Ela bi mogla na veliko papat,ali je mama lijena,pa malo malo izvadim siku(koju obožava) i nahranim djete-brže je!

  40. #90

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Tetamaja blago tebi - za jelo....
    A i za djete koje reagira kad si ti tužna. Moje uglavnom boli ona stvar kaj sam ja na rubu živaca, tužna il plačem.

  41. #91
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    A i za djete koje reagira kad si ti tužna. Moje uglavnom boli ona stvar kaj sam ja na rubu živaca, tužna il plačem.
    mene patrik uvijek pita i interesira se što mi je - jel me nešto boli, jesam tužna............ali kad mu kažem lagano ga zaboli briga za to - skače po meni i dalje s još većim guštom :/

  42. #92
    tetamaja6 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    575

    Početno

    ja se bojim da ga nisam previše razmazila,da je samo pekmezić bez onog macho! :/

  43. #93
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    uh šta je sparno,danas sam ga uljetila malo se bunio na gole noge al dobro
    moram reć da Mateo jako dobro jede u zadnje vrijeme i baš se zaokružio s obzirom kakav je bio,nevolim da preskaće obroke zna se kad je koji objed i barem malo se mora pojesti-jesam li prestroga :?
    sad lijepo izgleda nije debel već jak i nabijen da vidite kak trči-nevjerovatno brz, već sad razmišljam o atletici sinoć vozimo bic po ulici a ja poskakujem(da nekažem trčim) za njim nikako ga stići
    imamo na vrtu višnju od 3m u krošnji a oko pol metra da se popne na nju i da znate da je uspio od kad je skužio da može svako malo je gore i sladi se
    i brižan je al samo prema meni, kad mm boli glava il sl.,nema milosti

    ~~~~~~~~~~~~~~~za sve pomalo
    ~~~~~~~~~~~

    slikice

  44. #94
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    tetamajo nemoj se bedirat zbog staraca, znam da boli ali tjeraj po svom. mi smo prošle godine ranije otišli s GO zbog moje mame. Kala nije htjela slušat ni MM ni mene, a mama je kako bi njoj pasalo uvodila kod Kale red , kad sam ju opomenula da poduzme svaki put nešto jer samo nju sluša onda se zderala na mene da je to moje dijete, e tu sam pukla i rekla joj da onda nema pravo više a reći i naravno ja sam nakon toga ispala histerična nemajka koja je rodila djecu da bi se iživljavala na njima jer sam Kalu stavila spavati kad nije htjela a ova je plakala da hoće bakia ja nisam dala. uglavnom posvađale se samo tako. nakon par mjeseci osjetila je mama da njezino ponašanje nije bilo ok jer se Kala počela i prema njoj ponašat ko prema meni, pa ju je to užasno bolilo,
    a sveki čim klinci zaplaču prijeti nam se socijalnom službom, pa ispada da maltimo djecu, a njih dvoje čim jedno odma i drugo počne il se počupaju ili grizu, imaju ljubomorne ispade, a kad počnu plakat onda jedan drugog nadglasavaju i ja ih pustim jer tako prije završe, a ako ih umirujem onda se to oduži i na pol sata, sat. uglavnom kako god okreneš j*** stranka sam sa svih strana i nemam pravo glasa, ali nedam se jer znam da neradim ništa loše djeci, a to što su glasi - a šta mogu da ima začepim usta zbog susjeda, ma je kak da ne.

    hrana - i ja tu zbilja imam sreće pa imam svejeda i nonstopjeda , a i Kiar je često na cici tako da sve proba, al nju ipak najviše voli, a i svi mu umiru od smjeha kako se sam poslužuje

  45. #95
    tetamaja6 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    575

    Početno

    vratiše mi starci drugo dijete! ne znam šta se tamo dogodilo(on govori da je bilo sve o.k),ali je mali u sat i po prije spavanja imao 3 histerična ispada! :shock: :shock:
    inače smo na jednom ili ni jednom dnevno!

    drama oko pranja ruku,oko ručka(kazu da ga nisu šopali),i oko sekili jer je bila na podu pored njega! :shock:

    do sljedećeg tjedna,gledat će samo mene i svog čaču,nikakve babe i dede!

  46. #96
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj tetamaja6 prvotno napisa
    do sljedećeg tjedna,gledat će samo mene i svog čaču,nikakve babe i dede!

    btw. i ja sam primjetila "čudnije" ponašanje nako druženja sa bakom :/

  47. #97

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    kaj baba i deda uništili odgoj? E da da... Oće oni to - sve binam htjeli pokazat kak oni to bolje rade a ono nam naprave cirkus.

  48. #98
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj wana prvotno napisa
    Citiraj tetamaja6 prvotno napisa
    do sljedećeg tjedna,gledat će samo mene i svog čaču,nikakve babe i dede!

    btw. i ja sam primjetila "čudnije" ponašanje nako druženja sa bakom :/
    X
    o da da mi redovito imamo zabrane posjeta i boravak kod baba.
    kad se obe strane skuliraju onda pustimo, a čim i malo primjetimo razuzdanost odmah embargo stupa na snagu, inače spalim na živce.
    prije sam ja puštala dok sve neuzme maha, a sad i na najmanju sitnicu reagiram.
    zanimljivo kako si i babe uzmu za pravo puno toga kad su djeca češće kod njih, ali zato sam ja počela često pokazivat zube pa i kad netreba - opreza radi. je da me smatraju malo čaknutom, al moje dijete nema više onih histeričnih napadaja kakvih je bilo. nemogu reći da ih uopće nema, ali onih više nema :D .
    e pa nek sam ja onda šta god one misle, al ipak se pokazalo šta je bolje za moje dijete i moje živce.
    zar ne?

  49. #99
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    naši bake i dede su najbolji na svijetu i zbilja ne znam što bih bez njih kad prigusti, a prigusti često u zadnje vrijeme :/ ............međutim, ako ne moram, nikada im ne bih prepustila da mi stalno čuvaju dijete, zato ide u vrtić, prvo zato jer ne želim nekome nametati svakodnevnu obvezu ako ne moram, a drugo zato jer je druženje u umjerenim količinama ipak zdravije........

    kad počnu s onim - kak je kod nas dobar, a kak je doma zločest - primjenjujem metodu "dva uha" na jedno unutra na drugo van.........nek pričaju što hoće dok je god djetetu dobro i voli ići k njima (osim spavati to mora bit doma)

  50. #100
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    imamo i mi sličnih problema al mi se neda o tome...
    deda(moj tata)je drugo malo djete, kak Mateo pjeva tak on svira i naravno doma kad dojde od njih za izluditi,sve što smo napravili smanjili smo posjete na njihovu žalost, al dok se ne skuliraju ništa
    glavna fora Mateo je super dok vi ne dođete i ja bi bila kad bi mi netko cijeli dan ugađao
    il prvi unuk pa nemora zato biti razmažen od najrazmaženijeg

Stranica 2 od 6 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •