Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 253

Tema: ZPB 2005., 61. dio

  1. #101

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Jel se čuo tko s Točkicom?

  2. #102
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    A ja uopće ne mogu vjerovati da vas nemam vremena pratiti po danu :shock: a ranije sam se čudila kad je neka rekla da ne stiže sad kontam!

    Roko mi se čini da je bolje tj. pišulinac,manje crven i otečen,sad sam zvala pedicu i kaže da ne moramo danas doći ako mi izgleda bolje!

    Ne znam kako dalje,ali u Osijeku je prestrašno vrijeme,totalna katastrofa.Popodne sam bila u potrazi za sandalama i odlučila da ne dam 340 kn za sandale koliko koštaju u npr. Frodu ili još i više u Bambiju...a sve ostale su oko 150 ali su mi bez veze...i što ću sad :/ ?

    Na temu baka servisa,trenutno nažalost ne mogu komentirati ali dok je sveki čuvala Roka,bila sam i više nego zadovoljna (osim davanja previše slatkiša,ali ne može sve biti savršeno). Žena je dala svoj maximum u odgoju i na tom ću joj uvijek biti zahvalna

    Mial-svaka čast i super za Kalu

    Tetamajo-ne znam što da ti kažem...meni se Ivano činio sve osim djeteta koje ima histerične ispade...zaista milo i drago dijete!!

  3. #103

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    trak, a ciciban? Čini mi se da su tamo niže cijene. Mi u subotu kupujemo za oboje.

    Te fore "nama je bio tako dobar, uoće nije radio ovo/ono /to" su prisutne i kod nas. Primjenjujem istu metodu kao i Stijena.

  4. #104
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Ciciban...kod nas je to gotovo ista cijena kao i Frodo...ma ne dam te pare više za 2-3 mjeseca što ih nosi
    Budem vidjela što ću !

  5. #105

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Meni su super preschooliansice, ali sam se kasno sjetila. Možda uzeti neke no-name, ma neznam ni sama :/ I meni je previsoka cijena od 350 kn za obuću koju će nosit par mjeseci.

  6. #106
    tetamaja6 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    575

    Početno

    trak ja sam prošle godine uzela Ivanu gore u Superu(mislim planet obuća),elvitonove sandale,nosio cijelo prošlo ljeto,sad sam se ponadala,ali su mu izvirili prsti!
    da probaš pogledati tamo!ja sina tamo već jako dugo obuvam,super sam zadovoljna,izborom,cijenom i kvalitetom!
    ne stignu se raspasti jer ih preraste

  7. #107
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Tetamajo-baš sam tamo bila danas....i ništa mi se ne sviđa :/ sve mi je nekako gadno,ne znam,ružne boje,djeluju plastično....možda se odlučim za one u TL mislim Bearfoot iako nisu ni te baš neke....dajte mi ideju !!

    Paulita-koje su to sandale.odnosno gdje ih ima za kupiti??

  8. #108

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Trak, one se naručuju preko neta, znači treba najmanje tri tjedna da dođu. Definitivno ću ih uzeti na jesen. Link je tu

    Uh, skoro mi pobjego post

    Bearfoot ti se ne dopadaju? I ja sam na sto muka :/

  9. #109
    tetamaja6 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    575

    Početno

    dobro jutro!


    Trak,sad si me zabrinila,ako tamo nema,gdje ću mu kupiti cipela? :/
    možda ga uguram u stare!

    mi smo opet budni od 6 ,ne vidim dalje od tipkovnice,a kavi se mogu nadati tek kad Ela ode ponovno spavati1

    Ivano je jučer cijeli dan bio nabrušen,pa je tata zaključio da nije takav zbog babe i dede!

  10. #110
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Jutro drage!

    Paulita-jako su lijepe cipelice ove sa neta,nisu ni puno ali mi je sad hića!
    Bearfoot su mi prva opcija ako ne nađem nešto slično,a da nisu preskupe!Mislim da su 149 kn u TL-u!

    Tetamajo-ima 2,3 modela gore u Superu ali isto su od 150 do 200 kn a nisu mi nešto posebno pa ću rađe uzeti u TL-u...vidjet ću, još koji dan će biti u tenisicama...Ne znam ni koji broj da mu uzmem,prošlogodišnje Frodo su mu 27 i sad su mu jako male,vjerojatno 29,nemam pojma....

    Pišulinac je bolje,jučer izašlo još malo nečega,ne žali se više da ga boli,i splasnuo je,hvala Bogu!!

  11. #111

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Paulita-jako su lijepe cipelice ove sa neta,nisu ni puno ali mi je sad hića!
    Da, i meni. Baš mi je krivo što sam se kasno sjetila.

    Uzimaš sandalice s otvorenim prstima? Ima li uopće sa zatvorenim? Stavila sam Lovri neke od prošle godine (onda su mu bile prevelike) i nema šanse da bude u njima. Vrišti ko da ima igle na nogama i plače da mu stavim tenisice :/

  12. #112

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    E, da, super za pišulinca :D

  13. #113
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Nama svake godine (lijepe) sandale sponzorira baka - uvijek se vrućine potrefe s rođendanom pa se baka isprsi u cicibanu, tako da već treću sezonu ima sandale (sa zatvorenim) prstima iz cicibana - ove godine su koštale 298 kn što i nije malo za sandale koje se nose jedva 3 mjeseca i to baš ne cijelo vrijeme jer su ipak prefine za u vrtić, npr. , tak da ću mu morati kupiti još jedne ali naravno puno jeftinije.......

    Otvorene sam mu prošle godine kupila u pitarellu za nekih 100tinjak kuna i bile su mu super za more - ovakve
    http://public.fotki.com/pakich/moja-2007/p8270524.html

  14. #114
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Dobro jutro!
    Lovre za ovu godinu ima GEOX sandale, ali još nismo počeli nositi - buni se jako, valjda mu je preneobično biti bos. Inače, sada nosi GEOX patike koje su jaaako lagane i čarape stopalice. Vjerujem da bi mu u sandalama bilo hladnije ali sigurno ne tako udobno, bezbrižno kao u patikama. I inače, i ljeti često nosi patikice.
    Kako se mi spremamo na odvikavanje od pelena (pa u skladu s tim i na relativno često zapišavanje), tražim mu još jedne - nekakve 'gumene' koje će se lako prati i brzo sušiti. Imao je prošle godine jedne odlične ali sada ne mogu naći iste.
    Obuća za u fino ili ne u fino - taj kriterij smo u ljetnom aranžmanu napustili. Nosi bilo što, bilo kad. Žao mi je da mu npr. kožne sandalice ostanu nove, a on šeta non-stop u gumenima (ovo je uvijek slučaj sa zimskim cipelama).
    Do sada smo uvijek uzimali cipele u Cicibana.

  15. #115
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Dobro jutro!
    Lovre za ovu godinu ima GEOX sandale, ali još nismo počeli nositi - buni se jako, valjda mu je preneobično biti bos. Inače, sada nosi GEOX patike koje su jaaako lagane i čarape stopalice. Vjerujem da bi mu u sandalama bilo hladnije ali sigurno ne tako udobno, bezbrižno kao u patikama. I inače, i ljeti često nosi patikice.
    I patriku je puno udobnije u tenisicama i da se njega pita ne bi ih skinuo čitavo ljeto, ali s obzirom na ove vrućine mislim da mu je trenutačno ipak ugodnije u sandalama..............danas mu čak nisam namjeravala ni obući čarape, ali s obzirom da se u vrtić ipak ide u tenisicama, pa se nakndano obuvaju sandale , a i ima nove ljetne šlapice, ipak smo ih obukli........

    ni ja u biti ne pretpostavljam izgled na račun udobnosti, ali moraš vidjeti kakav patrik dolazi iz vrtića - ako nije blatnjav do koljena, a onda je toliko prašnjav da se ne vidi boja cipela iako je veći dio dvorišta popločen, tak da mi to uopće nije jasno - očito se on mora zavlačiti u najcrnje i najzmazanije kuteve

  16. #116
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    mi jučer probavali prošlogodišnje al nema šanse tako da i ja danas-sutra shopingiram sebi i njemu,čisto ok su mi bearfoot, sebi ću valjda naći nešto zgodno u pitarellu.
    jutros se probudio sav oznojen,imao je samo laganu piđamicu na golo tijelo, još smo ujutro sunčana strana,lagano sam ga otuširala i u vrtić
    teta je još jučer naglasila da donesemo kape srećom šilterica od prošle godine stoji al na knap

  17. #117
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Jutro!
    Jure je jučer uživao u sandalicama(trike-trake) marke nemam pojma, otvoreni prsti, koža unutra/van, kupila sam ih još na jesen u Sloveniji za 10 Eur-a (snižene za 40 Eura), br. 29, odlične su mu!
    Od rođaka imamo naslijeđene, malo nođene sandale zatvorenih prstiju x 2 kom (za Šoltu) i tanke patikice od jeseni marke LEGO isto u Slo kupljene za 10 Eura (snižene sa 40 ). Mislim da mu nošta drugo neću kupovati, na more ćemo u nekima od ovih. Ionako je na plaži bos.

  18. #118
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    kako u vrtiću sam oblaći i skida tenisice, na čičak su tak bi uzela i sandalice da baš nisu na remenčić jel vidio tko takve?
    izvukao iz ormara gumene za plažu one što se samo nataknu i jučer u njima vozi bic,šeta ulicom ko da smo na plaži, da nemaju hrv. zastavu nebi ih ni pogledao

  19. #119
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    ni ja u biti ne pretpostavljam izgled na račun udobnosti, ali moraš vidjeti kakav patrik dolazi iz vrtića - ako nije blatnjav do koljena, a onda je toliko prašnjav da se ne vidi boja cipela iako je veći dio dvorišta popločen, tak da mi to uopće nije jasno - očito se on mora zavlačiti u najcrnje i najzmazanije kuteve
    Lovre nakon igranja najčešće ne bude previše šporak. Bake ga ne vode previše na 'takva' mjesta. Ali zato 'ordinira' po trim stazi po Marjanu, vozi biciklu (onu bez pedala) i napucava loptu. A sve su to aktivnosti kojima 'godi' patika. :/

    Inače, simpatičnih sandala sam vidjela u Pittarela. trak, to (mislim) imate i u Osijeku?

  20. #120
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    sandalice da baš nisu na remenčić jel vidio tko takve?
    Naše su sve sandalice na čičak. Evo ovogodišnjih: http://www.piperlime.com/browse/prod...scid=565617002

  21. #121
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    Kala je za sad u tenisicam u vrtiću i to je za nju najbolja opcija jer je ona kao i Patrik najzmazanije dijete kad izlazimo iz vrtića. pošto su oni vani i prije i poslje spavanja nakon popodnevnog spavanja kad se oblači ono čisto ide naprijed a zmazano odostraga tako da dok dođem po nju izjednači. sva oblekica za vrtić je ful isflekana, pojma nemam kakvo je to blato koje neide dole. da da blato, di ga nađe po ovoj žegi samo ona zna. a kosu peremo svaki dan jer pješčanik imamo i doma u krevetu.

    prošle godine sam joj kupila sandalice http://public.fotki.com/mial/split-2007/dsc00215.html na sniženju u Šimeckom i bila sam prezadovoljna s njima, a po zimi ih je nosila po doma kao šlapice i baš ću i ove godine tražiti takve. pošto je damica balerina i često je na prstima kod nas nedolazi u obzir otvoreni prsti, a spretnost nije vrlina pa bilo bi previše krvi bojim se :/

  22. #122
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Jeste primjetili što je Maruška jutros aktivna, biće se noćas naspavala 8)

  23. #123
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj wana prvotno napisa
    Jeste primjetili što je Maruška jutros aktivna, biće se noćas naspavala 8)



    (jedva sam se digla... ne znam koji mi je vrag bio ali nastavila sam gledati tv do dva i po. drugi put bi i mogle zaobić kolu...)

  24. #124
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Evo, da ne kažete da nema slika sa bikijade
    http://www.public.fotki.com/wana1/radoi/
    E da, patike su stvarno ugodnije za trčanje, igru...i Jure ih obožava, al stvarno je prevruće.
    Jučer smo bili u igraonici na otvorenom gdje je sve pošljunčano, bunio se da mu kamenčići upadaju u cipele, na kraju ih je skinuo i hodao bos.
    Trak-super za pišulinca.
    Koliko ove preescohhlians (valjda se tako nekako piše) koštaju sa dostavom? Lijepe su mi, al mi djeluju "prebebasto" :/ , ne znam kakve su u prirodi.

  25. #125
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj wana prvotno napisa
    Koliko ove preescohhlians (valjda se tako nekako piše) koštaju sa dostavom? Lijepe su mi, al mi djeluju "prebebasto" :/ , ne znam kakve su u prirodi.
    Ni mene nisu nešto previše impresionirale...

  26. #126
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Citiraj wana prvotno napisa
    Jeste primjetili što je Maruška jutros aktivna, biće se noćas naspavala 8)

    (jedva sam se digla... ne znam koji mi je vrag bio ali nastavila sam gledati tv do dva i po. drugi put bi i mogle zaobić kolu...)
    po naređenju

  27. #127
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Naručit ćemo Breezer..

  28. #128
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Paulita prvotno napisa
    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Paulita-jako su lijepe cipelice ove sa neta,nisu ni puno ali mi je sad hića!
    Da, i meni. Baš mi je krivo što sam se kasno sjetila.

    Uzimaš sandalice s otvorenim prstima? Ima li uopće sa zatvorenim? Stavila sam Lovri neke od prošle godine (onda su mu bile prevelike) i nema šanse da bude u njima. Vrišti ko da ima igle na nogama i plače da mu stavim tenisice :/
    Uvijek uzmem sa full otvorenim prstima ,samo ona dva čička preko noge,mislim da ima sa onak,malo zatvorenim odnaprijed.
    Ja Roku uvijek prvih dan,dva obučem čarape na nove sandale da se privikne i onda skinem i sve 5,ali kao što već rekoh,njemu je tako svejedno što ima na sebi,zahvalno dijete nije na mamu!!

    Sandale u Cicibanu jučer gledala-359...ma previše mi je to ipak!

  29. #129
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Naručit ćemo Breezer..
    :shock:
    uvijek me ugodno iznenadiš

  30. #130
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Uvijek uzmem sa full otvorenim prstima ,samo ona dva čička preko noge,mislim da ima sa onak,malo zatvorenim odnaprijed.
    Da mi je vidjeti ove sandale!

  31. #131
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Mare, mogla si promijeniti avatar (ona slika posljednjh rica sa krštenja bi baš lijepo pristajala)
    Jučer sam Juri skinula donju majicu-dijete se spasilo.
    E da, dobili smo neku kvazi vijest iz vrtića. Načelno bi sve trebalo bit ok, a ako nas na listi ne bude, moramo zvati , ja sam i dalje ufilmana da je upao u vrtić i grupu tete koju smo odabrali. (sad kad se pokaže da je koma :/ pa budemo htjeli bježat od tamo, a tako smo se trudili , nadam se da ipak nećemo)
    Jure se jučer nakon 5 dana bespelenaštva popodne probudio upišken, pošteno. Bez obzira na to, ne posustajemo.

  32. #132
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    koliko je $50.00 u euru :?

  33. #133
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    'Ko vam je javio?

  34. #134
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    koliko je $50.00 u euru :?
    50$ x 4,66 kn/$ = 233 kn
    Na to ide 7% poreza i sve skupa ispadne: 250 kn.

    U Splitu iste ovakve sandale koštaju 434kn!!!

  35. #135
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj wana prvotno napisa
    Jure se jučer nakon 5 dana bespelenaštva popodne probudio upišken, pošteno. Bez obzira na to, ne posustajemo.
    nema odustajanja daleko ste dogurali, mi kad smo skinuli popodnevnu svaki drugi dan se u vrtiću popiškila, a doma ništa.
    a noćnu ste isto odmah skinuli?

    Nina nemam pojma, ljena sam računat

  36. #136
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    koliko je $50.00 u euru :?
    50$ x 4,66 kn/$ = 233 kn
    Na to ide 7% poreza i sve skupa ispadne: 250 kn.

    U Splitu iste ovakve sandale koštaju 434kn!!!
    :shock:
    jel to Geoxice :?
    mial-nismo skinuli noćnu, prepuna je, čini mi se da nije vrijeme. Ili da je skinem i ne zbunjujem dijete :?

  37. #137
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj wana prvotno napisa
    Citiraj Maruška prvotno napisa
    50$ x 4,66 kn/$ = 233 kn
    Na to ide 7% poreza i sve skupa ispadne: 250 kn.

    U Splitu iste ovakve sandale koštaju 434kn!!!
    :shock:
    jel to Geoxice :?
    Da. Kad smo kupili naše (sjećate se mog USA shoppinga?), meni nije vrag dao mira pa sam otišla do GEOX dućana. Skoro sam pala na dupe od šoka! (Zato smo odmah i patike uzeli.)
    Potrudit ću se naći nekakvu štelu barem jednom godišnje za ovako riješiti problem cipela.

  38. #138
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    koliko je $50.00 u euru :?
    50$ x 4,66 kn/$ = 233 kn
    Na to ide 7% poreza i sve skupa ispadne: 250 kn.

    U Splitu iste ovakve sandale koštaju 434kn!!!
    meni su lijepe ako ne nađem lijepše,uglavnom sve je to svugdje izgledom slično il isto tako da se ne nadam da ću naći nešto bolje il drugačije

  39. #139
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    meni su lijepe ako ne nađem lijepše,uglavnom sve je to svugdje izgledom slično il isto tako da se ne nadam da ću naći nešto bolje il drugačije
    Meni su GEOXice fenomenalne! Barem ove koje smo imali do sada (patike kupili na sniženju za cca. 270kn). Ali, iskreno rečeno, sumnjam da bi dala 430 kn za sandale koje će (ako bude sreće!) nositi jednu sezonu.

  40. #140
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    kako u vrtiću sam oblaći i skida tenisice, na čičak su tak bi uzela i sandalice da baš nisu na remenčić jel vidio tko takve?
    mi samo takve i imamo :?

    ciciban - provjereno (i skupo - nažalost :/ )

  41. #141
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Wana mi smo još na noćnoj. mislim da ga nezbunjuješ s tim što ima noćnu jer ipak po noći im treba duže da shvate, a i da mišići shvate svoju funkciju tj. onaj klik za noćno (ne)pišanje.

    je da se priča o muškim sandalicama, al mi smo one naše prošle godine platili 120 kn :shock: :D :D i sve su kožne, sa onim brdom u sredini ( kao uložak ) bile su i u vodi, ništa se skorile, ma prekrasne, e da mi je i ove god nači takve

  42. #142
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    ciciban - provjereno (i skupo - nažalost :/ )
    Kod svih proizvođača cipela (pa tako i kod Cicibana) me uuužasno nervira politika formiranja cijena, onaj prelazak u 'stariju dobnu skupinu': identičan model u veličini 25 ima jednu cijenu, a u veličini 26 drugu. Veću, naravno.
    (mi smo do sada Ciciban sandale plaćali ispod 300kn pa me zato ovih 360kn koje je gore netko spomenuo jako iznenadilo)

  43. #143
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    zagrepčanke e a jeste čule za froddov dućan po smiješnim cijenama na staroj samoborskoj???
    jedan dan ću se sjest u auto i tražiti pa ako nađem nosim fotić i slikam pa ću primat naruđbe , a ako ga ne nađem odoh u Ivanac gdje je sigurno tvornički dućan s frodicama

  44. #144
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    sandalice da baš nisu na remenčić jel vidio tko takve?
    Naše su sve sandalice na čičak. Evo ovogodišnjih: http://www.piperlime.com/browse/prod...scid=565617002
    lijepe
    cijena? 50 eur?

  45. #145
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    50$ 8)
    250kn 8) 8)

  46. #146
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    moraju biti dobre obzirom na cijenu (kod nas) i ja bi al gledala 800kn mokasine baš si i nemogu priuštiti
    idem sad pa javim šta ima po gradu

  47. #147
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    sandalice da baš nisu na remenčić jel vidio tko takve?
    Naše su sve sandalice na čičak. Evo ovogodišnjih: http://www.piperlime.com/browse/prod...scid=565617002
    lijepe
    cijena? 50 eur?

  48. #148
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj wana prvotno napisa
    mial-nismo skinuli noćnu, prepuna je, čini mi se da nije vrijeme. Ili da je skinem i ne zbunjujem dijete :?
    najviše ga ipak možeš "zbuniti" time da je svaku noć zapišan :/

    tako bar ja mislim za svog..........

  49. #149
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Kad se već hvalim kvalitetnim shoppingom...

    Ovo su patike koje smo uzeli: http://www.piperlime.com/browse/prod...scid=524950002

    NINA80, ni ja ne dam 800kn za mokasinke. Nema šanse!

  50. #150
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    mi smo do sad svako ljeto imali jedne kožne zatvorenih prstiju koje se kao mogu i s čarapicama i jedne malo jeftinije samo s remenčićima na bosu nogicu koje se najviše nolse na moru.........iz istog razloga da baš doma po asfaltu ne porazbija graškiće............


    a kolko možemo pisat o sandalama

Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •