Stranica 15 od 16 PrviPrvi ... 513141516 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 701 do 750 od 771

Tema: Zimnica

  1. #701
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    E sad još samo do koliko boce moraju biti u vodi ?ako uzmem litarnu flašu to je napola u biti jel to ok?
    Pa do polovice visine je ok. Uzmi uski visoki lonac za litrene. Ja imam uglavnom one od sedam dl s metalnim poklopcem, u kakvima se prodaje ukuhani paradajz. Litrene imam dvije ili tri, od jabukovog soka, siroke i ne previsoke.

  2. #702
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    Ima gdi za kupiti one flašice ko od Pago sokova?

  3. #703
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Jedi gledala u Bumbaru?

  4. #704
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    Je imaju cca 2 kn komplet za te male

  5. #705
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Ima gdi za kupiti one flašice ko od Pago sokova?
    Ja sam si baš takve donijela iz firme, Pago i Juicy. Zeleno staklo je odlično za džem od jagoda, koji u njima ostane lijepe boje, a u prozirnim staklenkama posmeđi.
    Inače, staklenke ponekad kupim u Offertissimi, odnosno trgovini s takvim stvarima na Kvatriću. Jučer uzela par srednjih staklenki, cijena od 3 do 4 kn po komadu, ovisno o veličini i vrsti, ali sve su prozirne. Šumoopskrba ih isto ima, ali nisam bila zadnje vrijeme.

  6. #706
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Da, male staklenke su po dvije kune komad.

  7. #707
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Hop
    Planiram ajvar raditi ove godine
    Zanima ne da li je tko probao foru sa slow cookerom iliti krckom?
    Nesto sam nepovjerljiva a s druge strane svida mi se ideja da se samo kuha...

  8. #708
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Hm, da li je krcko poklopljen?
    A koju količinu možeš staviti u njega?

  9. #709
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    Hop
    Planiram ajvar raditi ove godine
    Zanima ne da li je tko probao foru sa slow cookerom iliti krckom?
    Nesto sam nepovjerljiva a s druge strane svida mi se ideja da se samo kuha...
    Probaj svakako. Ionako ne može u njega prevelika količina (ja bih to radila u više tura). Evo malo tuđe pameti iz Makedonije (kopiram link napamet, jer ga ne mogu otvoriti na ovom računalu, ali nadam se po naslovu da sam pogodila): https://www.facebook.com/16817201120...4167563485391/

  10. #710
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Hvala Peterlin na linku, jos se dvoumim kako cu i hocu li, a najvjerojatnije hoću
    Cini mi se ok.
    Na vani bih ispekla, izrezala, ogulila i onda frljoknula u kuhač pa nek'brkli...

  11. #711
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Peterlin na linku, jos se dvoumim kako cu i hocu li, a najvjerojatnije hoću
    Cini mi se ok.
    Na vani bih ispekla, izrezala, ogulila i onda frljoknula u kuhač pa nek'brkli...
    Hug! Dojavi rezultate, jer mene to isto zanima. Vrebam taj lonac za sporo kuhanje već dugo, ali nemam mjesta još i za to u svom ionako pretrpanom životnom prostoru.
    Moram čekati da se sinovi odsele , ali kako stvari stoje, još neko vrijeme bit će s nama...

  12. #712
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Eh, ove godine nisam puno pisala ovdje, ali sam puno napravila. Krenula sa sokom od bazge, a nastavila s kiselim krastavcima (cca 7 kg ukiseljeno, neki klasični, neki na ploške), fileti paprika ukiseljeni, paprike paradajzerice kuhane u ulju (imaju sjemenke), feferoni se suše na špagici, miješana rezana salata (paprike, kupus, luk, zeleni paradajzi), nekoliko staklenki zelenih paradajza narezanih, jer su bili veliki, đuveđ - nekoliko staklenki; od slatkog krenula s jagodama pa dalje redom džem od višanja, džem od ribizla, višnjevac, liker od zelenih oraha, liker od crnog ribizla i crnog vina, okrugle divlje šljive ukuhane same i s drugim voćem kako je dolazilo (kruške, zelene jabuke, šljive bistrice...) itd. Sigurno sam nešto i zaboravila.

  13. #713
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,311

    Početno

    Wow...kod tebe špajza puna.

    Ja sam puno manje nego prijašnjih godina jer imamo bebu, a i nisam sadila vrt ove godine.
    Pekmez od jagoda, neki dan mix voć pekmez od šljiva, krušaka i jabuka. Planiram jos paprike zute kiseliti i mozda mijesanu salatu ako mi se bude dalo labo ju moji jedua ja baš volim.

  14. #714
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Eh, ove godine nisam puno pisala ovdje, ali sam puno napravila. Krenula sa sokom od bazge, a nastavila s kiselim krastavcima (cca 7 kg ukiseljeno, neki klasični, neki na ploške), fileti paprika ukiseljeni, paprike paradajzerice kuhane u ulju (imaju sjemenke), feferoni se suše na špagici, miješana rezana salata (paprike, kupus, luk, zeleni paradajzi), nekoliko staklenki zelenih paradajza narezanih, jer su bili veliki, đuveđ - nekoliko staklenki; od slatkog krenula s jagodama pa dalje redom džem od višanja, džem od ribizla, višnjevac, liker od zelenih oraha, liker od crnog ribizla i crnog vina, okrugle divlje šljive ukuhane same i s drugim voćem kako je dolazilo (kruške, zelene jabuke, šljive bistrice...) itd. Sigurno sam nešto i zaboravila.
    ajme

    jel ima što na prodaju?

  15. #715
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Hehehe, ne prodajem Imam puno komitenata unutar obiteljskog i prijateljskog kruga, a dio mi treba za trampu (kolegice i susjede) tako da smanjimo količinu posla, a povećamo broj različitih vrsta zimnice. Recimo, ove godine nisam pripremala marelice jer ih nisam nabavila na vrijeme, nekako su mi brzo prošle. Kolegica ima, pa ćemo raditi razmjenu. Još me čekaju naše vinogradarske breskve (imam tvrde durancije koje su gorkaste za jesti, a odlične za zimnicu), kruške ako ne popadaju prije nego dozriju i to je to.

  16. #716
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Bravo peterlin

    Ja sam ove godine za sad slaba sa zimnicom, napravila sam marmeladu od marelica, sok od višanja i sok od krušaka i jabuka. Kad se vratimo s mora taman će kod tate paradajzi bit spremni za kuhanje. Mozda od šljiva napravim malo pekmeza i skuham ajvar. Krastavaca ima od lani, pretjerala sam, pa ove godine neću.

  17. #717
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Moji su popili sok od visanja jos u srpnju. Prije toga sok od bazge u lipnju. Nije da je bilo puno , samo po 7 litara od svakog.
    Napravila sam par bocica marelica i sljive, i jednu rundu ajvara od 8 kg paprika ovaj vikend.
    Mozda napravim jos rundu ajvara ako mi se bude dalo. Vrt nemamo, viskove nemamo , pa onda radim prema inspiraciji ili donaciji.

  18. #718
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Džem od jagoda i marelica, likeri: nešpula, orah, murva, višnja, macerat smilja za ljepotu, par teglica šalše i par treglica lovčkog graha.
    I da pohvalim kćer - vratila se s mora s par tegluca džema od smokava. Kuhala ga je zajedno s frendicom.

  19. #719
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    Nano mala tvojim stopama krenula

  20. #720
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Peterlin, još ako si i svinju kupila, ispunila si sve Jurčićeve uvjete za preživljavanje .

  21. #721
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Hehe, nisam svinju kupila, ali da imam uvjete, imala bi kokoši. Možda jednom u mirovini, nije taj dan daleko ... Kolegica koja ima kuću rekla je da je ove godine za zimnicu spremila pet metri drva (inače ima plin, ali u jednoj sobi je kombinirani kamin, pa razmišlja o tome i nije jedina).

  22. #722
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Ove godine je sazrela cijela hrpa voća, pa se trudim to razvući da za svaki slučaj nešto ostane i za iduću sezonu. Iz iskustva znam da nakon ovako dobrog uroda obično uslijedi godina u kojoj nema ništa ili ima vrlo malo, pa ne škodi imati zalihe. Eh, sad, duljim stajanjem crveni džemovi (jagoda, trešnja...) jako su osjetljivi na svjetlost pa izgube lijepu crvenu boju i postanu smeđi. Ne kvare se, ali više ne izgledaju tako dobro kao prve sezone. Davno sam doskočila tome koristeći zelene boce za njih. Obično spremam ovakve od sokova https://www.pago.hr/fileadmin/_proce...56ffa37f92.png pa u njih trpam džemove koji su predviđeni za dulje stajanje. Jest zafrkancija, jer imaju malu rupu, ali potroše se zadovoljavajuće brzo. Ne može se izbjeći 100% utjecaja svjetlosti, ali se bolje drže nego u prozirnoj ambalaži. Mislim, proizvođači sokova, a i pivovare koriste obojene boce s razlogom, pa sam malo prepisala domaću zadaću. Osim toga, nekad su žene znale te trikove. Kad se npr. spremalo voće u rum (ono što se dodaje kako koje dozrijeva https://www.coolinarika.com/recept/v...a-0242ac12001f), staklenka se omatala plavim pak-papirom iz istog razloga, da se spriječi fotooksidacija. Osim toga, u spremištu viškove odlažem na staru policu za knjige koja ima zavjesu. Rijetko tko danas radi velike količine zimnice, jer uvjeti čuvanja u grijanim stanovima nisu idealni, ali obzirom na predstojeću energetsku krizu, možda ćemo se zimi grijati višnjama iz višnjevca, a ne podizanjem temperature na termostatu... Eto, dosta prosipanja pameti...

  23. #723
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    Ja sam doskočila uskom grlu
    Uzmem šeflju i trpam u posudu od štapnog koja ima kljun, i onda nacbilkam staklenku i samo zasipam.ok mora to bit malo rjeđe ne baš tvrdi beton, ali hoda. Prije sam to radila žlicom

    Za zimu planiram kupiti možda još koju deku
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 24.08.2022. at 14:39

  24. #724
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Da, mora biti malo rjeđe ako se puni u staklenke uskog grla. Ja koristim džezvu za lijevanje unutra.

  25. #725
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Samo ću napisat da su kći i frendica skuhale preodličan džem.
    Nadam se da će im preći u naviku.

  26. #726
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    U slast Nano!

    Ja šaljem za vikend djecu svojima da im poberu šljive jer tata radi izvrstan pekmez od šljiva,pa ću si i ja zasladit brk
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 24.08.2022. at 23:43

  27. #727
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    ja sam napravila pekmez od šljiva (5 kg očišćenih), usput sam si ofurila prste dok sam uljevala u staklenku
    razmišljam o ajvaru, al iskreno - ne da mi se, puno je to posla, a ja sam lijena
    možda se predomislim

    nemam domaćeg voća/povrća, kupujem u dućanu ili na placu

  28. #728
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    imam viška tikvica. što s njima, mogu li ih zamrznuti?

  29. #729
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Ja doslovce svo voće i povrće koje mi je višak smrzavam.

    Povrće (rajčice, paprike, mahune, tikvice..) obično operem, očistim, narezuckam na komadiće tako da mi je spremno za sataraš i sl.jela i pohranim u škrinju u one prozirne vrećice sa zipom.
    Voće isto tako (šljive, jagode, maline) onda zimi imam za kompot ili biskvitne kolače.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 07.09.2022. at 12:58

  30. #730
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Kosjenka, ja uredno zamrzavam tikvice na dva načina: naribane ili narezane na kockice. Ne valjaju jedino za prženje, jer su pune vode, pa ih ne zamrzavam narezane na ploške.

  31. #731
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Možeš bez problema. Ja ih i blanširam prije zamrzavanja jer budu finije kasnije ali ne moraš.

  32. #732
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Riri, finije za STA raditi kasnije?
    Mislim si barem za juhu će biti ok. Inače ih volimo jedino pohane, gril/tavica ili juha. Neka klasična variva i ne bas

  33. #733
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    imam viška tikvica. što s njima, mogu li ih zamrznuti?
    Mozes ih i kiseliti ako si raspolozena. Nije komplicirano, a bude fino.

  34. #734
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ja radim i lazanje s tikvicama i rižota i quiche.. volimo ih. Ali za juhu će sigurno biti super i bez blanširanja. Zapravo može se za sve bez blanširanja, ali meni za jela tipa rižota budu finije tako, zadrže više okusa.

  35. #735
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Joj da i rižota, mislim danas smo ga jeli.
    Kiselo ne volim nista.
    Ma blanširati ću ih.
    Hvala curke

  36. #736
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    imam viška tikvica. što s njima, mogu li ih zamrznuti?
    zamrzavam jedino ribane, za bućnicu
    ostalo mi ne valja smrznuto/odmrznuto

  37. #737
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Ja sam napravila ajvar, ciklu sirovu za probu (nije mi leglo) ali male količine. Danas ću spremati paradajz u tegle bez kuhanja i plasiranja, na četvrti se reže i zalije svojim odstajalim sokom.
    Još sam napravila nešto kompota od krušaka iz dvorišta i planiram kompot od šljiva.

  38. #738
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Flopi, de malo detaljnije ovaj paradajz objasni molim te

  39. #739
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Nemam sad recept, ali mogu ti poslati na pp kad nađem!

  40. #740
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    dakle nema recepta, ne mogu ga pronaći u bespućima

    ali postupak ide ovako:
    cijele paradajze, ovisi koliko želiš tegla (ispod 3 kg osobno ne bih išla raditi) opereš
    zatim ih na vrhu zasiječeš u križić - da se koža lakše skida
    potom u veliki lonac staviš vode i zakuhaš te jedan po jedan paradajz spuštaš u tu vrelu vodu (kad je zaklljučala voda ugasila si struju/plin)
    ostaviš 1-2- min. potopljeno a u drugom loncu pripremiš hladnu vodu i onda paradjze premjestiš nakonsšto su odstajali u vrućoj vodi, dallje u hladnu vodu
    oguliš kožicu
    isječeš na četvrtine i očistiš dio od peteljke
    sve paradjze sad staviš u čisti lonac i dodaš sol i šećer prema svojoj želji, lagano ih rukama promiješaj da se sve sjedini
    pustiti da odstoje sat vremena tako da puste sok
    uzmeš sterilne staklneke i slažeš komdae u staklenke te ih na kraju lagano stiskaš prstima da budu što stješnjenije i da izađe višak zraka iz tegle
    potom iz zaliješ sokom iz onog lonca u kojem su namakale sa šećerom i soli
    potrebno je da svi budu pokriveni sokom

    ponoviš postupak sa svim preostalim paradajzima i tegle staviš na pasterizaciju
    netko to radi u suđerici, netko u rerni a ja po starinski u loncu s vodom
    kad zakljjuča pustim još nekih 15 min., na smanjenoj vatri i nakon što ih maknem s vatre stoje u toj vodi dok se tegle ne ohlade

    evo, ovo sam iz glave, mislim da sam sve dobro popamtila ali možeš još pokušati naći na netu video!

  41. #741
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    To su domaći pelati. Super su kad imaš svoj paradajz.

  42. #742
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Jesu Peterlin, pelati!
    Nemam toliko svoga ali imam dostupno baš odličnog domaćeg, netretiranog..
    Raste pod obroncima planine ❤️
    Posljednje uređivanje od flopica : 10.09.2022. at 12:59

  43. #743
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Moram ovo za nagodinu zapamtiti. Ipak više nema domaćeg paradajza

  44. #744

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    172

    Početno

    Pozdrav! Ima li netko pouzdan recept za paprike punjene kupusom? Nailazim na internetu na razne recepte i sa hladnim i sa vrućim preljevom, sa pasteritacijom i bez....

  45. #745
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Pasterizacija obavezno kad je kupus u pitanju. Nemam neki određeni recept, nego to radim isto kao i svu kiselu zimnicu. Preljev ne zakuham, ali grijem dok se sol ne otopi. Kupus za punjenje naribam, prethodno posolim, ostavim stajati i ožmiknem, tj rukama iscijedim suvišnu vodu. Paprike očistim, izbodem čačkalicom ili viljuskom, hnapunim kupusom i gurnem u staklenke u koje prethodno stavim par zrna papra i komadić lovorovog lista veličine nokta na malom prstu.
    Zaljev radim 1:4, odnosno 2 dl alkoholnog octa i 8 dl tople vode, na to ide 0,5 dl soli (birtaški štamprl) i isto toliko šećera. To miješam dok se sol ne otopi. Zalijem paprike i ostavim cca 1 sat da izađe zarobljeni zrak. (Omjer tekućine za zaljev po potrebi uvećati,ovisno koliko imaš staklenki.)
    Zatvorim staklenke metalnim čepovima, poredam u veliku rajnglu, zalijem vodom da bude do 2 trećine visine i pasteriziram 45 min na cca 75 oC. To znaš bez mjerenja temperature, vatra na najmanje, moraju ići sitni mjehurići. Ne dirati kad je gotovo, vaditi tek idući dan.

  46. #746
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Eh, da, zaljev treba probati, pa po potrebi dodati octa, vode ili soli. Uzeti u obzir da je kupus već posoljen, pa može biti mrvicu manje slan.

    Prilikom pasterizacije ispod staklenki staviti platnenu maramicu ili papirnati ručnik, da staklo nije na metalu, tako neće puknuti. Grijati polako.

    Dobro se pasteriziraju ako se poklopci nakon hlađenja uvuku.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 18.09.2022. at 14:32

  47. #747
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Ne znam gdje bih stavila, pa da probam tu.
    Dobila sam 5-6kila domaćih jabuka.
    Iako obožavamo voće, za ovim običnim seoskim jabukama rijetko sami posežemo u zdjelu.

    Nikako ne bih htjela da mi propadnu.

    E što sad s njima?osim ogulit ih,očistit i smrznut narezane na komade za kompot.

    Dio ću odmah u pećnicu zapeć, malo meda, cimeta i mljaaac.
    Dio bi išao za pitu od jabuka.

    Šta da radim s ostatkom? Imate neku ideju da ostanu za nekad kasnije?

  48. #748
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Ma to potrošiš za čas.
    Svako jutro za doručak zobena kaša s ribanom jabukom i cimetom.
    Zatim, napraviš tijesto kao za palačinke, ali mrvicu gušće i u to dodaš naribane jabuke.
    I ovaj recept za muffine često radim s jabukama i cimetom umjesto s borovnicama. Prefini su.
    https://m.joyofbaking.com/muffins/Bu...ryMuffins.html

  49. #749

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    172

    Početno

    Fala na iscrpnom receptu. Konzervans ili vinobran ne treba? U kom slučaju to ide?

  50. #750
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,311

    Početno

    Ja takve količine kad dobijem stavim bez kore na manje komade u lonac i skuham pekmez. Dodam šljive i kruske ako imam. Ne volim okus smrznutih jabuka. Moji ih ribaju i spremaju za pite u škrinju. Ili skuham lonac kompota pa imamo 2,3 dana. A može i u staklenke kompot.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •