Stranica 3 od 13 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 612

Tema: ZPB 2005. (1. dio na 3-6)

  1. #101
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    sad kad je krenulo ne odustajem,jel tko od vas koristio najlon :? plahte za veliki krevet mislim da ima kupiti u ljekarnama
    nisam, al zato mi je sve u kući ispopišano (još će izdržat tih par godina, a onda kad i drugo prestane zapišavat kupujem sve novo, do tad se ne isplati) - meni bi to dobro došlo s obzirom da mu se pelena može staviti tek kad čvrsto zaspi, pa da se ne popiški u tih par minuta

  2. #102
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Cure, ne odustajte!!! ~~~~~~~~
    Mi smo isto prošli prošlog ljeta (da se malo pohvalimo). Plahti je svojedobno bilo u Konzumu i to super plahti, odozgora frotir, od ispod ljevani tanki sloj gume, na gumicu, taj dio do gumice od mrežastog materijala. Ja kupila dvije, perem na 90°, još su u upotrebi i još su super. Na nju bi stavila obično plahtu. Još se znamo po noći upiškiti, ali rijetko.
    Ali Matej ujutro kad se probudi ne želi na pišanje. Tako zna proći i po sat dva pa tek onda obavlja prvo jutarnje pišanje. Ili mu malo pobjegne jer od igranja nema vremena, ono par kapi.

  3. #103
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    bravo za sve skinute pelene

    ivan se noćas popiškio
    ima zaštitnu plahtu na svom krevetu

    na velikom krevetu je nismo stavljali jer ne spava tamo ali se i on kad je bio beba znao popiškiti dok sam ga premotavala kao i luce, madrac tak i tak uskoro moramo mijenjati

    najgore mi je to što popodnevni spavanac kad je doma odguli na kutnoj u boravku i tri puta se po njoj do sada popiškio
    garnitura je od alkantre i nije da baš trpi vodu, ali svejedno sma je pokušala očistiti ali se obrisi naziru...
    i ona će uskoro biti zrela za zamijenu ali ne samo zato što je popišana, samo mi je bezveze sada dok su još mali, sve više i više vidim prednosti kožnih garnitura iako ih u principu nisam htjela kupovati
    kod sveki mi s euvijek činilo da su po zimim jako hladne za sjediti, a po ljeti se sav zaljepiš


    :/ :/

    iskustva?

  4. #104
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    pričaj mi,jedva čekam odnjeti tepih na pranje,staze u sobi i po hodnicima su dobro prošli al ovaj bi možda i makla al imamo brodski pod pa mu nije toplo za sjedenje al taj najlon plahtu ću tražiti madrac smrdi kad je zapišan a i nemožeš ga oprati

    bravo za Kalu

  5. #105
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    kod sveki mi s euvijek činilo da su po zimim jako hladne za sjediti, a po ljeti se sav zaljepiš


    :/ :/

    iskustva?
    sve je to stvar navike imamo eko kožu i kakva je ljeti takva je i zimi niti hladna ni da se lijepiš za nju a zahvalna za održavanje
    neznam jedino ako ima razlike u pravoj i eko koži po tom pitanju

    mi planiramo oko 10.06 na Vir a vi koliko kasnije?

  6. #106

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Mi dolazimo kajem 6og, malci ostju s bakom, mi vjerojatno vikendima dole, a go kraj 7 početkom osmi

  7. #107
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    vidim da će ovaj topic poslije polovice 6. mjeseca opustjeti do kraja

    sad smo se preselili na 3-6, a uskoro i na jug

  8. #108
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Kala ima na svom krevetu najlonsku plahtu sa gumicom - takve se koriste u bolnici. u hospitaliji ima za kupit po 20-tak kuna.
    na tu plahtu stavim tanku dekicu jer jako šuška pa zatim normalnu plahtu. to već dugo koristimo jer su Kaline pelene uvijek bile prepreprepune.
    noćas je 4 noć bez pelene, a prva noć da me je tražila piškit.
    nekad davno sam imala kutnu od eko kože i s njom sam bila prezadovoljna i ljeti i zimi.

  9. #109
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    vidim da će ovaj topic poslije polovice 6. mjeseca opustjeti do kraja

    sad smo se preselili na 3-6, a uskoro i na jug
    e neće neće
    ima nas kojima je nekakav GO na vidiku tek početkom 8 mj, ali more samo ako padne kakav dobitak na lutriji

  10. #110
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    mi smo na viru od 20. do 30. 6.

    jel se preklapamo sa ikim?

  11. #111
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    gdje ima hospitalija?neotvara stranicu! mial imaš pp

  12. #112
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    gdje ima hospitalija?neotvara stranicu! mial imaš pp
    vidjela tek sad
    hospitaliju imaš na remizi Ljubljanica, a ima i u gradu, al neznam točno gdje. ovaj tjedan bi trebala i do grada pa ako budem išla javim ti se pa ti kupim, ako u međuvremenu ne kupiš.
    Mateo , ma vidiš ipak je krenulo. možda si ga trebala i u vrtić poslati bez pelene i s putnom torbom za presvlačenje

  13. #113
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    gdje ima hospitalija?neotvara stranicu! mial imaš pp
    vidi ovo
    http://www.zagrebinfo.net/zagreb/trgovine/medicinski_pribor_i_pomagala/(offset)/20

  14. #114
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    Mateo , ma vidiš ipak je krenulo. možda si ga trebala i u vrtić poslati bez pelene i s putnom torbom za presvlačenje
    ma da znam da jesam ali vodio ga mm ja rano otišla a opet mm jučer na putu došao u ponoć mi spavali tako da ni nezna sve detalje al sutra ga ja vodim i to s putnom

  15. #115
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    Citiraj **mial** prvotno napisa
    Mateo , ma vidiš ipak je krenulo. možda si ga trebala i u vrtić poslati bez pelene i s putnom torbom za presvlačenje
    ma da znam da jesam ali vodio ga mm ja rano otišla a opet mm jučer na putu došao u ponoć mi spavali tako da ni nezna sve detalje al sutra ga ja vodim i to s putnom
    a moraš imat putnu za ovo prvo vrijeme
    ja sam Kali slala u vrtić duple šlapice i duple tenisice, tete su me u početku čudno gledale, a poslije su rekle da sam dobro napravila jer se jednom desilo vani i mokre tene, a unutra nekoliko puta. zaigraju se i onda im pobjegne i šlapice pune

  16. #116

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    596

    Početno

    pa prepadoste me žene rekoh ukinuli nas.......pa gdje ste koke....evo ja pletem heheheh, ma jok trudim se ostati u pameti. Kod nas sve po starom, bili smo familijarno bolesni. Djeca su dobro, ja onako, tata je najbolje meni se čini....Kako ste vi kako su djeca, ovako generalno, jer ako vas budem imenovala nekoga ću zaboraviti. Volim vas

  17. #117

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Evo i mene
    Mial djecica su ti , a tek torta :shock:
    za pelenu.
    Samo mi nikako da skinemo tu nocnu pelenu :/ , ali
    budemo i mi skoro.
    Wana , bas vam zavidim na moru
    Ja ne znam kak cemo mi ove godine s morem, MM ne zna
    kad i koliko ce biti na godisnjem
    tak da ne mozemo nista unaprijed planirati

    Vanji i Luki jos uvijek curi zeleno iz nosa i to sad vec treci tjedan.
    Vanja je sad pocela iskasljavati.



    meni danas slazu novu kuhinju,jedva sam ju docekala

  18. #118
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj bera prvotno napisa
    pa prepadoste me žene rekoh ukinuli nas.......pa gdje ste koke....evo ja pletem heheheh, ma jok trudim se ostati u pameti. Kod nas sve po starom, bili smo familijarno bolesni. Djeca su dobro, ja onako, tata je najbolje meni se čini....Kako ste vi kako su djeca, ovako generalno, jer ako vas budem imenovala nekoga ću zaboraviti. Volim vas
    hej baš mi je drago što si se javila !!!
    kako ljubav između braće jeste se uhodali skroz na skroz?

    mi smo u fazi rješavanje noćne pelene i ja sam tako sretna i ponosna na svoju Gričkicu da bi je samo hvalila ( nadam se da ju neću ureći kuc, kuc o drvo )

    proslavili smo ročkase pa smo malo važni i odmah smo pobjegli među starije
    dečkima, a tebi

  19. #119
    tetamaja6 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    575

    Početno

    samo vas čitam,i osjećam se dužna,kao savjetnica,dati pohvalu i kratke upute

    molim vas da djeci poskidate sve vrste pelene,noćne,dnevne sve!!!!
    NINA mora i u vrtić bez pelene,i naravno putna torba (bravao mial)

    probudite se oko 3,probudite dijete(znam da zvuči strašno,ali se mora),i ponudite nonu,koja u slučaju muških,stoji pored kreveta,on se u polusnu,digne,podmetnete nonu i piški!iznenadit će te se koliko će se puta stvarno popiškiti!

    ja sam uspješno uspavala oboje djece,i sad odo i ja na spavanjac! :D

    mial kako dišeš,kako spavaju???

    savjetnica prima pitanja ili na pp ili javno!!!

  20. #120
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj tetamaja6 prvotno napisa
    probudite se oko 3,probudite dijete(znam da zvuči strašno,ali se mora),i ponudite nonu,koja u slučaju muških,stoji pored kreveta,on se u polusnu,digne,podmetnete nonu i piški!iznenadit će te se koliko će se puta stvarno popiškiti!
    meni se ne da buditi usred noći :/ i koliko će ta potreba potrajati :?

  21. #121
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj tetamaja6 prvotno napisa
    probudite se oko 3,probudite dijete(znam da zvuči strašno,ali se mora),i ponudite nonu,koja u slučaju muških,stoji pored kreveta,on se u polusnu,digne,podmetnete nonu i piški!iznenadit će te se koliko će se puta stvarno popiškiti!
    ti se šališššššššššššš???????????????

    iz razloga sljedećih:

    1. 3 godine se dižem čitave noći i sad kad konačno spava nema te sile koja bi me natjerala da ja budim (i sebe i) njega radi pišanja.........ako on ne probudi mene
    2. ako je on zabrijao da se piški i kaka isključivo u wc (a što je potpuno u redu) onda nema nikakve, pa čak niti teoretske, šanse da bi se on popiškio bilo kamo osim u wc (koji je btw. na drugoj strani kuće )
    3. taman i kad on mene probudi da ide piškiti, sveukupno dizanje, hodanje, svlačenje, piškenje, oblačenje (uz ponovno stavljanje pelene "na živo" koje je živi horor), uspavljivanje.................i dr. potraje još kojih bar pola sata, a dok ja zaspim sve skupa i po sat vremena - daj zamisli kako sam ujutro orna za dizanje na posao ako sam jednom do dvaput do triput odvela dijete na wc i to na vlastitu inicijativu

    Sorry, nemoguća misija!

  22. #122
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    teti savjetnici !

    za sad dišem to je bitno
    pekmezić jučer preskočio jutarnji spavanac, al zato evo sad ubija 3 sat, damica jučer ništa, navečer je bilo malo šizike, al ipak je to od umora bilo, a još da MM odreagira u pravo vrijeme bilo bi i bez toga, a ja imam samo dvije ruke nažalost.
    igra se i dobra je, jutros nismo išli van jer je užasno grmilo, pa sam se bojala pljuska, al sad je ok pa ćemo kasnije malo u šetnju, ako joj se neprispava :/

  23. #123
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj tetamaja6 prvotno napisa
    probudite se oko 3,probudite dijete(znam da zvuči strašno,ali se mora),i ponudite nonu,koja u slučaju muških,stoji pored kreveta,on se u polusnu,digne,podmetnete nonu i piški!iznenadit će te se koliko će se puta stvarno popiškiti!
    ne kužim, a di stoji u slučaju ženskih? :?

    mislim, neće mi ni trebat, al sad me baš zanima

  24. #124
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    ja ću polako bitno mi je riješit se dnevne

  25. #125
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    mi smo noćas uredno išle piškit na wc. i meni zbilja nije problem se dizat jer sam se već navikla, ali ako smijem primjetiti ovih noći kako Kala nije imala pelenu nije se ni budila, ali naglašavam nije pila ni vode pa je to još jedan +.
    a još 2 god s Kiarom i onda možda krenem sa cijelonoćnim spavanjem

  26. #126

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Joj , meni se isto ne da dizat po noci.
    Kod Luke je to tak super proslo. Jednu vecer smo zaboravili staviti pelenu
    i nije se popiskil i poslije mu je mozda dva , tri puta pobjeglo i to je bilo to.
    Mislim da sam Vanji vec trebala skinuti nocnu, posto je vec vise od godinu dana bez dnevne pelene.
    Njoj je sad fora pisati u pelenu . Cim joj stavim , ona se odmah popisa
    u nju.

  27. #127
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj mama27 prvotno napisa
    Njoj je sad fora pisati u pelenu . Cim joj stavim , ona se odmah popisa u nju.
    , krajlica.

  28. #128
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Ja se ne budim noću a bogme ni Lea.... Evo sinoćnjeg primjera, zaspala u 22h, prvo piškenje jutros u 9,30 kad se probudila!
    Ona se inače ne zapišava ali kad joj je frka samo malo pusti i ondame probudi, naravno budu joj gaćice i pidžama moalo mokri i presvučem je ali cure ona pije 2 dl mlijeka noću i opet super hendlamo bez pelene.
    Preksinoć se pokakala u tutu, oko ponoći. Rekla sam joj da stvarno nemam pelenu i da ipak proba i uspjelo!

  29. #129
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    ma ja mislim da nas naša djeca bolje poznaju nego mi njih.
    Kala zna da mene može budit po noći i dizat za sve i svašata , ali tatu ne. a ja imam grižnju savjesti ak se netrznem odmah kad ona poželi , ali preživjela je s tatom dok sam ja bila u bolnici i nije joj ništa bilo. iako je bila i s bakom, ali ni nju tako ne cima ko mene. ja se nećkam oko noćne pelene bi li i kad bi krenula, a Kala onda krenula sama

  30. #130
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    ma ja mislim da nas naša djeca bolje poznaju nego mi njih.
    Kala zna da mene može budit po noći i dizat za sve i svašata , ali tatu ne. a ja imam grižnju savjesti ak se netrznem odmah kad ona poželi , ali preživjela je s tatom dok sam ja bila u bolnici i nije joj ništa bilo. iako je bila i s bakom, ali ni nju tako ne cima ko mene. ja se nećkam oko noćne pelene bi li i kad bi krenula, a Kala onda krenula sama
    ISTO!
    Kod bake se niti ne budi, niti pije, niti piša čitavu noć, a pelena ujutro suha :? :? :?
    kad mi je rekla prvo sam pomislila - ma koga ona mulja, a onda sam našla upotrebljenu, ali suhu pelenu jednu jedinu koju sam joj za noć dala i čitav tetrapak mlijeka neotvoren jer on nije tražio............pa sad ti reci!

    mi (neke :/ ) majke smo stvarno čudna bića - motaju nas samo tako!

  31. #131
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Nek sam ja napisala post od sto redova i sve otišlo

    Prijavila Roka za vrtić,sviđalo mu se naravno jer je sve slatko i novo,teta mi se na prvu čini ok,budemo vidjeli tek na jesen! On je 14. po redu koji je prijavljen a rezultati su 16.6......a valjda neće biti problema,nadam se!!

    Puse svima!!

  32. #132
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Nek sam ja napisala post od sto redova i sve otišlo
    neka neka to ti je zato jer se ne družiš s nama više ko nekad

  33. #133
    tetamaja6 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    575

    Početno

    nisam spavala nego bezuspješno pokušavala uspavat,malo čudo!

    pošto me proziva savjetnica br.1 moram se odazvati

    pogledajte svoje postove...meni se ne da,ja se ne bi dizala,spava mi se....
    drage moje ako vaši uspiju na drugi način svaka čast,moj je uspio kak sam napisala(i trajalo je par noći),ali poanta je da to mora odraditi mama,a priznale vi to ili ne,mi smo se malo opustile jer konačmo spavamo(čast izuzecima)!

    savjetnica se povlači


  34. #134
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Nek sam ja napisala post od sto redova i sve otišlo
    neka neka to ti je zato jer se ne družiš s nama više ko nekad
    Ali zato mislim na vas znaš da zaista ne stignem......

  35. #135
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Evo da se malo ipak popravim

    Popodne bili na vikendici,Roko je doslovno 2 sata kopao po brdu šljunka,bio je toliko prljav da mi je bilo muka ga staviti u AS.....totalno sam alergična na sve te dječje radosti i nikako da se naviknem da je to normalno :/

    Točk-kako tata?Ima šta novo?~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Wana,Mare-zaaavidim na moru...uživajte i za nas!!
    Mare-kako Lovre?Jel bolje?

    Noćna pelena nazočna i boli me đon 8)
    To će mm morati riješavati jer ja i dalje uživam u svom carstvu

    Bera-drago mi te opet malo čuti!Super da ste svi dobro!!

    Mial-samo ću ponoviti-BRAVO ZA KALU :D

    Stijena-sorry,ne stignem pa da pitam kako si,kako trudnoća sad? Ljubi Patrika puno !

    Paulita-šta ima kod vas?

    Jele-jel Jelena ozdravila?

    Nina-~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za pelene da se što prije riješite


    Hoće li biti ikoga u Zagrebu kad ja dođem (zadnji vikend u mjesecu?) ili da vas hvatam po moru
    Mial-ti mi nećeš uteći 8)

    Yas-kako djeca,jeste svi zdravi?

    Svima

  36. #136

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Popodne bili na vikendici,Roko je doslovno 2 sata kopao po brdu šljunka,bio je toliko prljav da mi je bilo muka ga staviti u AS.....totalno sam alergična na sve te dječje radosti i nikako da se naviknem da je to normalno :/
    Onda smo iste.

    Napokon da nešto napišem, nikako nemam vremena. Stalno trčim za Lovrom, brišem pod, presvlačim ga....koliko to odprilike traje? Ne mogu više....

    Bili smo u ponedjeljak u neurorazvojnoj ambulanti. Moramo obaviti logopeda, audiologa, okulistu, psihologa i fizijatra pa s nalazima natrag. Rekla dr da bi to trebali obaviti u roku 10 dana, a uopće se nisam iznenadila kad sam ga išla naručivati. Tako nešto je nemoguće. Treba nam mjesec dana.

    Pogledala sam slike s mora, vidim da je Jure uživao. Bome i slavljenica grička na fešti. Torta je super. Vidim da je imala kale.

    Točkice, super za kakanje u tutu, bravo za Mateovo skidanje dnevne pelene i Kalino skidanje noćne pelene.

    Šaljem vibrice svima kojima su potrebne.

  37. #137
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj tetamaja6 prvotno napisa
    pošto me proziva savjetnica br.1 moram se odazvati

    pogledajte svoje postove...meni se ne da,ja se ne bi dizala,spava mi se....
    drage moje ako vaši uspiju na drugi način svaka čast,moj je uspio kak sam napisala(i trajalo je par noći),ali poanta je da to mora odraditi mama,a priznale vi to ili ne,mi smo se malo opustile jer konačmo spavamo(čast izuzecima)!
    ma ni izbliza, ova je metoda zapravo jako dobro zamišljena, ja sam samo rekla: tko voli - nek izvoli - JA NE!

    Moje dijete je tak pametno da će samo jednog dana, odnosno bolje reći noći samo prestati pišati a ja ću i dalje spavati ko top.

    Yeah right, možda sad kad ću ponovno početi zombijati s drugim frclekom, neće mi biti problem odvest i starije dijete na wc usred noći, a spavat ću u nekoj drugoj dimenziji, samo još nisam smislila točno kojoj :/

  38. #138
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    za dobre vibre

    jučer poslijepodne bez nezgoda i zapišavanja al zato svaki čas trči na wc i kad treba i netreba mokriti :?koja mu je to fora, osim što je jako happy za svoj uspjeh
    danas je spreman i za vrtić pa ćemo vidjeti što bude od tog,tek je početak ali izgleda da dobro kontrolira mjehur kad mu nijednom nije pobjeglo ili nas to tek čeka
    mial nemam rezervne šlapice nadam se da ih neće zapišati il što gore

  39. #139
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Stijena-sorry,ne stignem pa da pitam kako si,kako trudnoća sad? Ljubi Patrika puno !
    Do prije par dana je bilo preeeeeeeedobro, tu i tamo samo povremeno bi mi bilo nešto i zapravo bih se zabrinula da nije bilo. Sve u svemu čudila sam se sama sebi da sam ko avion - samo letim!

    Al ovaj tjedan je počelo, a bilo je vrijeme, ipak smo ušli u zadnje 3-mjesječje. Ne mogu se nikako namjestit, teško mi je sjedit, teško mi je hodat (jučer imali nešto vremena pa smo malo gledali dječje sobe, tak da kad smo došli doma legla sam i nisam se više dizala), iz dana u dan sam sve veća i jedva prođem kroz vrata, iako s kilama je relativno zadovoljavajuće, da nastavim tim tempom - 1 kg mjesečno - ja prezadovoljna, a i većina mi je u trbuhu tak da mi ljudi ne vjeruju kad kažem da trebam rodit tek za 3 mjeseca. Začudo ove prošlotjedne vrućine mi i nisu toliko smetale, možda zato jer nisu dugo potrajale. Još uvijek ne natičem, nemam žgaravice, apetit mi je recimo OK, tlak normalan, a sljedeći tjedan idem na kontrolu. Radim i dalje i bolje mi je nego doma jer ipak se s nečim bavim, a i porodiljski će bit veći

  40. #140
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Stijena meni se čini da se sasvim dobro držiš...
    čim radiš...ja nisam bila za posao, no dobro ispočetka su me prale odvratne mučnine, 4 mjeseca ne okusih meso, a onda su me počela boljeti križa i prepone, pa nervoza u nogama i nesanica i šećer na kraju odvratni hemeroidi
    a dobila svega 12 kila kroz cijelu trudnoću...

    Tra hvala na pitanju svi zdravi...trenutno...

    pišanje po noći...imali smo različitih faza, jedno vrijeme smo ga dizali i vodili piškati
    onda smo skužili da to nije potrebno, pogotovo što ne pije ni po noći ni neposredno prije spavanja
    tu i tamo se zna popiškiti u krevet a tu i tamo nas zove po noći da ga odvedemo piškiti
    sve druge noći izdrži do jutra

    eto i ja se osjećam pozvanom nešto reći jer i nam će skoro godinu dana bez dnevne i noćne pelene...

  41. #141
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    trak, nešto mi je valjda promaklo, već se neko vrijeme pitam tko sad čuva Roka - ti radiš (?), a u vrtić ide tek od jeseni

  42. #142
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    mama27 tek sad sam vidjela jedan post od jučer; hvala
    Paulitahvala
    Wana šaljemo vam jednog malog zavidnog smajlića za kupanac
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za bubaće i šmrkave nosiće!
    Trakmalo sam se šalila , a znaš da ja dežuram ma i more odgodim zbog kave :D

  43. #143
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Dobro jutro i od mene!
    Ne temu pelena, nemamo ništa novoga za prijaviti. Osim kupnju tute. Još jedne...
    Danas bi nam trebali biti objavljeni rezultati prijema u vrtić. Pa ćemo vidjeti što nas je na kraju 'dopalo'.
    Lovre i dalje šmrče. Nije prestrašno ali mi je stvarno više bezveze da ne može ispuhati nosić pa mu se svaka gluparija razvlači danima.
    Kod mene na poslu i dalje ludnica. Nadam se da bi od slijedećg tjedan moglo doći malo laganije razdoblje.

    bubanima, zdravima, pelenašima, bezpelenašima, trudnima i svima ostalima!

  44. #144
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Evo da radosno objavim da smo primljeni u ciljani vrtić. Na listi je 3., od 9 djece.
    Lovre je isto upisan, ali ne u onaj kojeg su htjeli.
    Odoh radit.

  45. #145
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Kako napraviti sina ili kćer, evo odgovora
    http://www.slobodnadalmacija.hr/Moza...9/Default.aspx

  46. #146

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Citiraj wana prvotno napisa
    Kako napraviti sina ili kćer, evo odgovora
    http://www.slobodnadalmacija.hr/Moza...9/Default.aspx

  47. #147

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Mial
    Trak, ja sam te vec isto htjela pitati tko cuva Roka , ali uvijek zaboravim.
    Mi smo doma na kraju sestog mjeseca i bas bih se malo druzila s vama.
    Ali, onda cete morati upoznati i MM jer nemam pojima po Zg- u.
    Tock, avatar je super
    ~~~~~~~~~~za tatu.

    Jucer na vecer dok sam uspavljivala klince, Vanja se vec skroz umirila , samo sto nije zaspala i onda se odjednom pocela plakati , i govoriti da ona nece da bude njen tata star . Onda joj je Luka jos poceo lijepo objasnjavati da bude i ona jednog dana stara i da svi idemo u nebo... tak da je ona jadnica bila u soku. Nisam znala kak da ju umirim. Moral si je i tata doci leci i svi smo onda zagrljeni spavali na jednom krevetu
    Luka je sad dosao u fazu kad stalno ispituje tko je star , tko mlad , pa zasto moramo umrijeti i naravno da i Vanja slusa, ali do sad nije nikad nista pitala.

    Ne znam da li sam vam pricala kak je Luka reagiral dok smo dosli na skijanje. Kad smo dosli s godolom na vrh , bili smo u ravnini s oblacima i Luka je tak malo zamisljeno gledal i onda je poceo dozivati baka S......
    I onda je jos pital da li baka skace po oblacima ko Petar Pan

  48. #148

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Ajde da barem negdje mogu reč da : mi nemamo nikakve pelene već jedno cca 6 mjeseci, a Dora već godin dana. Rijetko se desi da se netko po noći popiški - eto prekjučer po noći DOmagoj jer se tri puta budio da bi pio vode i bome pio je.

  49. #149
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Citiraj Paulita prvotno napisa
    Citiraj wana prvotno napisa
    Kako napraviti sina ili kćer, evo odgovora
    http://www.slobodnadalmacija.hr/Moza...9/Default.aspx
    je, je smješno je ali ima puno i istine
    vjerujte meni, imam i sina i kćer

  50. #150

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    Citiraj Paulita prvotno napisa
    Citiraj wana prvotno napisa
    Kako napraviti sina ili kćer, evo odgovora
    http://www.slobodnadalmacija.hr/Moza...9/Default.aspx
    je, je smješno je ali ima puno i istine
    vjerujte meni, imam i sina i kćer

    X

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •