Stranica 7 od 7 PrviPrvi ... 567
Pokazuje rezultate 301 do 306 od 306

Tema: Rodilište u Čakovcu 3. dio

  1. #301

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    čakovec
    Postovi
    14

    Početno

    što se tiče pelena,nakon svakog prematanja stavi jednu u krevetić kod bebe(ja sam tako radila), i nije bilo problema i svi bili zadovoljni.

  2. #302

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    čakovec
    Postovi
    118

    Početno

    evo da se i ja javim.. rodila carskim, nisam vidjela ni r od rađaone tako da ne mogu podjeliti s vama friško iskustvo o porodu i tretmanu...
    što se tice prematanja - pelene se ne važu (važu se bebe svakog jutra na digitalnoj vagi koja je isto u sobi), pelene ne moraju biti pampers, sve se odvija (u pravilu) u vasoj prisutnosti.. bebe mozete prematati same, al ako je bila stolica onda se to kaze sestri da ona zabiljezi..
    sveopca atmosfera - puno bolja od one prije 20 mjeseci, ima par sestara koje su stvarno OK, a ostalo sve manje vise nja-nja.. (al daleko do tog da je itko bezobrazan..) (sad bi valjda ja da nas percem glade, a? )
    dojenje se forsira na sva zvona, sad jos samo da se poradi i na osvjestenosti zena (a ne da pola soba bebe budu na adapt..) al dobro, promjene su u svakom slucaju pozitivne

  3. #303
    Adrijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    1,317

    Početno

    Citiraj joan prvotno napisa
    evo da se i ja javim.. rodila carskim, nisam vidjela ni r od rađaone tako da ne mogu podjeliti s vama friško iskustvo o porodu i tretmanu...
    Hej, pa što je bilo da si morala na carski?
    Da te odmah pitam ako ne daj bog završim na carskom, jel ti daju bebu odmah s tobom u sobu? U Vž je tako, pa ne vidim razlog da te odvajaju od bebe makar je bio carski rez.

  4. #304

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    čakovec
    Postovi
    118

    Početno

    Hej, pa što je bilo da si morala na carski?
    Da te odmah pitam ako ne daj bog završim na carskom, jel ti daju bebu odmah s tobom u sobu? U Vž je tako, pa ne vidim razlog da te odvajaju od bebe makar je bio carski rez.
    visoki tlak..
    ja sam bila jedan dan na intenzivnoj i donjeli su mi ga dolje da ga vidim (i podojim..) drugi dan kad sam dosla u sobu donjeli su mi ga odmah.. (naravno, na moje izrazito trazenje)..
    mislim da "redovni" carski, kad mama ide direktno u sobu, ide i beba s njom...

  5. #305
    Bipsić avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Međimurje
    Postovi
    735

    Početno

    Citiraj joan prvotno napisa
    mislim da "redovni" carski, kad mama ide direktno u sobu, ide i beba s njom...
    tako je. ja sam imala carski i bebu su mi donesli dosta brzo... ne sjećam se točno koliko je bilo vremena prošlo od kak sam ja bila u sobi jer sam bila još malo ošamućena pa se ne sjećam, ali znam da je bilo puuuuuuno brže nego prvi put. onda su mi malog donesli tek nakon 18-tak sati.

    i da, vlažne maramice trebaš imati.

  6. #306

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    258

    Početno

    Ja sam doduše rodila pred dvije godine i to carskim. Bebu sam dobila u sobu nakon dva dana (rodila u pon, bebač došao meni u srijedu, tu noć ga uzeli natrag, pa je od četvrtka bio ful time kod mene).

    Pelene smo imali i pampers i libero (jer je nakon tjedan dana trebalo i novi paket pelena donijet), ali nitko ništa nije rekao za vrstu pelena...

    Spavaćice sam mijenjala i po dvije na dan. Kad je navalilo mlijeko, nije bilo spasa niti s jastučićima, niti s ičim drugim - znala sam se probuditi skroz mokra, (a bebač spava jer su ga na presvlačenju hranle )

    Onih uložaka sam potrošila sigurno pet paketa...

    Jednokratne gaćice mi i nisu bile neka sreća jer sam se u njima znojila iako sam rodila u zimi) pa sam se i znala usmrdit po znoju (što uopće nije ugodno )

    Mislim da ću si rađe uzet hrpu pamućnih gaća ovaj put. Pa i njih se može bacit u smeće, zar ne? Mislim, nisu tako skupe da čovjek propadne ako baci dvoje gaća...

    Za stolčić sam čula da je prije par dana jedna cura rodila na stolčiću. Informacije iz druge ruke pa ne znam detalje.

Stranica 7 od 7 PrviPrvi ... 567

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •