Pokazuje rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Ovako ja necu moci djecu radjati, al planiram usvojiti...

  1. #1
    Mucalo_17

    Početno Ovako ja necu moci djecu radjati, al planiram usvojiti...

    Onaj, da li je skupo usvajanje djece?

  2. #2
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    kako mislis skupo? pa djeca se ne kupuju.

  3. #3
    Zorica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    358

    Početno

    :shock:

  4. #4
    Mucalo_17

    Početno

    Pa, to usvajanje djece, jel ti ga oni besplatno daju ili? Djeca sto zive po djecijim domovima, kad neko hoce djete da usvoji, da li mu ga besplatno daju ili? N eznaam kako to ide, de mi molim vas objansite. jer zelim u 18.-oj da usvojim dvoje djecice.

  5. #5
    Snjeska avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    1,492

    Početno

    Citiraj Mucalo_17 prvotno napisa
    Pa, to usvajanje djece, jel ti ga oni besplatno daju ili? Djeca sto zive po djecijim domovima, kad neko hoce djete da usvoji, da li mu ga besplatno daju ili? N eznaam kako to ide, de mi molim vas objansite. jer zelim u 18.-oj da usvojim dvoje djecice.
    Ti to ozbiljno :? il se zezaš?

  6. #6

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    372

    Početno

    Mucalo, djeca se ne kupuju i ja vjerujem da ti to znaš. Ali ne znam zašto nećeš moći rađati? Jesu li ti to potvrdili liječnici? Oprosti ako griješim, ali pročitala sam što si o sebi pisala na forumu, pa se bojim da to možda dovodiš u vezu s drugim svojim problemima.

  7. #7
    Mucalo_17

    Početno

    Citiraj nela prvotno napisa
    Mucalo, djeca se ne kupuju i ja vjerujem da ti to znaš. Ali ne znam zašto nećeš moći rađati? Jesu li ti to potvrdili liječnici? Oprosti ako griješim, ali pročitala sam što si o sebi pisala na forumu, pa se bojim da to možda dovodiš u vezu s drugim svojim problemima.
    Ma ja sam kad sam bila mala pala s tobogana, i povrijedila kicmu pa mi se pocela krivititi tako da sma je 2000 i 2003 operisala dva puta, Pocela mi se krivitit, tako da mi je nastala skolioza, pocela sma nepravilno hodati, sjediti...i kad sma je operisala... potvrdili su mi da bi to bilo opterecenje za mene kad bi ikako rodila, al nemam blage kako to hoda po tome domu.. Boga mi.

  8. #8
    Mucalo_17

    Početno

    Citiraj Snjeska prvotno napisa
    Citiraj Mucalo_17 prvotno napisa
    Pa, to usvajanje djece, jel ti ga oni besplatno daju ili? Djeca sto zive po djecijim domovima, kad neko hoce djete da usvoji, da li mu ga besplatno daju ili? N eznaam kako to ide, de mi molim vas objansite. jer zelim u 18.-oj da usvojim dvoje djecice.
    Ti to ozbiljno :? il se zezaš?
    najozbiljnije jer volim djecuuuuu

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    422

    Početno

    Teško ćeš uspjeti posvojiti dijete ako imaš 18 godina
    Inače se djeca ne kupuju, posvojenje nije naplatno.

  10. #10
    Snjeska avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    1,492

    Početno

    Mucalo ti si mlada, život je ispred tebe.
    Doktori kažu svašta- i prežive, potraži drugo mišljenje, pa treće.
    Možda se ugodno iznenadiš :D

    A do tada sačekaj...
    jer djeca se ne kupuju, postoji procedura i uvjeti koje moraš ispuniti da bi mogla posvojiti dijete.

    Puno sreće ti želim

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    :? :? :/ Cjeli topic :?

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    98

    Početno

    Da, istina je, imam prijateljicu u Svedskoj, koja je usvojila dijete iz Sarajeva besplatno.

    Ovdje u DK se djeca uglavnom upravo kupuju (kako je to tuzno ) iz inozemstva (usvajanje danske djece je besplatno, ali ih nema, te se ceka jaaaaaaaaaako dugo), ponajvise iz Koreje i to se placa i to puno. Od ove godine je cijena 70.500,- kr. (sto odgovara jednako toliko KN) i pored toga oko 53.300,- za razne medicinske preglede, ateste, vakcinacije.

  13. #13
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    Pa to je strašno Zar ima i takvih koji prodaju djecu :? :?

  14. #14

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    98

    Početno

    Nazalost, to je surova stvarnost. Moja susjeda, Koreanka, je posvojena. Roditelji ju nisu prodali, vec su je jednostavno ostavili pred vratima policijske stanice. Onda ju je drzava prodala...

  15. #15
    sanja30 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    275

    Početno

    Drzava :shock: , strasno!

    Ali vjerojatno je tvoja mala susjeda prosla puno bolje nego vecina ostavljene djece koja ne docekaju posvojenje, bez obzira bilo ono placeno ili ne!

  16. #16

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    91

    Početno

    :shock: drzava prodaje djecu :shock: :?
    strasno!

  17. #17

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    98

    Početno

    Da, strasno je. Naravno, zvanicno to nije tako, drzava se krije iza toga kako to nije prodaja, vec kako zapravo sama procedura toliko kosta, ali ipak...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •