Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 88 od 88

Tema: Dječji zubar-iskustva i preporuke

  1. #51
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    Dižem temu, nama isto treba zubar na zapadnom dijelu Zg.

  2. #52

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    Ja se priključujem s pitanjem - ima li tko kakvih iskustava s dr. Astrid Azinović Jović? Park stara Trešnjevka 3.

  3. #53
    Hera avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Vž županija
    Postovi
    509

    Početno

    Molila bih preporuke za Vž područje, za nekog tko je stvarno ok s djecom, sve što sam za sada čula mi nije baš ono skroz sjelo, tj. svi se nekako snalaze kod svojih zubara (a da ne spominjem one koji se ne snalaze)..

  4. #54
    Sek@ avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    406

    Početno

    Molim vas preporuke za dječjeg zubara, Pešćenica, Kvatrić. Nekog tko ima strpljenja sa djecom.

  5. #55

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Citiraj Sek@ prvotno napisa Vidi poruku
    Molim vas preporuke za dječjeg zubara, Pešćenica, Kvatrić. Nekog tko ima strpljenja sa djecom.
    Imaš pp

  6. #56

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    Citiraj miha prvotno napisa Vidi poruku
    Ja se priključujem s pitanjem - ima li tko kakvih iskustava s dr. Astrid Azinović Jović? Park stara Trešnjevka 3.
    s obzirom na to da se nitko s iskustvima nije javio, a da je junior u međuvremenu popravio 2 zuba kod nje, samo da prijavim da sam zadovoljna.

    djeci zube popravlja pod anestezijom, ali ih tako vješto zašpreha da nit vide iglu nit je osjete nit ikada saznaju da su ju primili.
    riječ je o ''čaroliji'' i ''čarobnom balončiću'' oko zuba.

    ako nekoga zanimaju detalji, nek se javi...

  7. #57
    call me mommy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    334

    Početno

    Citiraj miha prvotno napisa Vidi poruku
    s obzirom na to da se nitko s iskustvima nije javio, a da je junior u međuvremenu popravio 2 zuba kod nje, samo da prijavim da sam zadovoljna.

    djeci zube popravlja pod anestezijom, ali ih tako vješto zašpreha da nit vide iglu nit je osjete nit ikada saznaju da su ju primili.
    riječ je o ''čaroliji'' i ''čarobnom balončiću'' oko zuba.

    ako nekoga zanimaju detalji, nek se javi...
    i ja bi takvog zubara...

  8. #58
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Mi smo bili dugo k od Renate Šalković Cigrovski na Trešnjevci (Sokolgradska), ali sad je otišla u mirovinu i došao je neki novi doktor Igor...nešto. Je li netko već bio kod njega?

  9. #59

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo bili dugo k od Renate Šalković Cigrovski na Trešnjevci (Sokolgradska), ali sad je otišla u mirovinu i došao je neki novi doktor Igor...nešto. Je li netko već bio kod njega?
    Bio je Andrej prije dva mjeseca, ali na žalost s tatom, tako da sam ostala uskraćena za sve bitne informacije Njih dvojica zaboravila su čak i kako se doktor zove, a o nekim drugim detaljima da i ne govorim.
    Ipak, po njihovoj flegma reakciji, rekla bih da je doktor ok.

  10. #60
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Dobro, glavno da ga se ne sjećaju po zlu.

  11. #61

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    466

    Početno

    Moj dojam o dr.Igoru je pozitivan. Mladi doktor je dosta brz u radu iako detaljan,ali i flegma pritom da sve djeluje neopasno. Ne umiljava se klincima pekmezasto,ali nije niti grub. Kad moj mladi sin nije htio jako otvoriti usta,rekao je da ce radije mene maltretirati s vise dolazaka dok se ne opust,nego da se on boji zubara cijeli zivot...jedino se i ceka u cekaonici,a kod dr.renate smo primljeni u naruceno vrijeme..

  12. #62
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Fala, Sony!

  13. #63

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    466

    Početno

    Stvarno mi se cini korektan,pa smo odustali od preseljenja klinaca k drugom pedodontu.
    P.s.I tebi hvala cokolada,ici cemo u Senou!

  14. #64
    Galija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    93

    Početno

    Mi smo isto nakon odlaska dr. Šalković-Cerovski pripali dr. Igoru Vrančiću.

    Još nemamo konkretnih iskustava iz ordinacije, ali što se naručivanja tiče na termin se čeka dosta dugo.
    Prvi slobodan popodnevni termin trebali bismo čekati gotovo 2mj, a jutarnji možemo dobiti za nešto manje od 4tj.

    Nismo hitni slučaj, koje uzimaju odmah, ali nije ni da idemo samo na premazivanje i redovitu kontrolu pa mi se ovo čini ipak malo predugo za čekati.
    I kod dr. Š-C se čekalo na termin i ne znam kak je kod drugih dječjih stomatologa preko HZZO-a ali ovo mi se čini ipak malo predugo.

    Razmišljam da u međuvremenu odemo kod dr. Maše u Siget. Kakve su cijene?

  15. #65
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Moram reći da sam razočarana pristupom četverogodišnjem djetetu koje nije 1. put kod zubara, ali mu treba 5 min. vremena: priče, plišanaca za igru - svega onoga što je imalo kod dr. Š.-C. Tu je dr. V. pao na 1. ispitu. Malom djetetu se ne prilazi prvi put s instrumentom u rukama i ozbiljnim glasom "Otvori usta, začas ću ja to!".

  16. #66

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    trazim preporuku za djecjeg stomatologa u novom zagrebu, po mogućnosti DZ Siget

  17. #67

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    301

    Početno

    Citiraj Galija prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo isto nakon odlaska dr. Šalković-Cerovski pripali dr. Igoru Vrančiću.

    Još nemamo konkretnih iskustava iz ordinacije, ali što se naručivanja tiče na termin se čeka dosta dugo.
    Prvi slobodan popodnevni termin trebali bismo čekati gotovo 2mj, a jutarnji možemo dobiti za nešto manje od 4tj.

    Nismo hitni slučaj, koje uzimaju odmah, ali nije ni da idemo samo na premazivanje i redovitu kontrolu pa mi se ovo čini ipak malo predugo za čekati.
    I kod dr. Š-C se čekalo na termin i ne znam kak je kod drugih dječjih stomatologa preko HZZO-a ali ovo mi se čini ipak malo predugo.

    Razmišljam da u međuvremenu odemo kod dr. Maše u Siget. Kakve su cijene?
    Moje je iskustvo,da su smješne!Pošto uvijek radimo više zubića(2 djece) i uz to premazivanja,nikada nije bilo više od 200 kn.

  18. #68

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Citiraj hada prvotno napisa Vidi poruku
    Moje je iskustvo,da su smješne!Pošto uvijek radimo više zubića(2 djece) i uz to premazivanja,nikada nije bilo više od 200 kn.
    200 kn za što?
    zanima me kolika je cijena popravka (plombe) kod privatnika ukoliko se pojavio karijes?

  19. #69
    Galija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    93

    Početno

    Buba klara - koliko sam shvatila Hada govori o popravku zubića (plombiranju) kod dr. Maše u Sigetu

    Slažem se s Hadom da cijene nisu pretjerane.
    Evo ako će nekome zatrebati da zna da je vađenje mliječnog zubića 50-100kn. Pregled je besplatan.
    Posljednje uređivanje od Galija : 09.05.2012. at 11:31

  20. #70

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    hvala!

  21. #71
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    koliko smo mi problema imale sa zubicima i sve zbog jedne stomatologinje koja je imala strasan pristup mom djetetu prvi put. od tada na sam spomen stomatologa- plac, suze, totalno nekontrolirano ponasanje. a preporuku sam procitala na internetu i uzasno se opekla.
    onda smo isli tko malim koracima; pranje, vodica za ispiranje, sve one igrackice tipa pjescani sat ili ona plava tekucina koja oboji naslage, a ja sam trazila, surfala, zvala- bila sam pravi detektiv
    ne mogu vjerovati da je tako tesko naci dobrog stomatologa koji zna raditi s djecom, ali nasli smo ga tj. nju. prvi put smo dosli samo na upoznavanje, igrali se, nikakvi pregledi. drugi smo put dosli na premazivanje zubica florom. tada je vidjela da su svi trajni zubi zdravi. sad za 15-ak dana opet idemo na premazivanje. moje dijete vam vise nema nikakve traume. sama sebi stavlja one instrumente usta, usisava, sprica, napravi kaos tamo
    ja sam prezadovoljna, ali ne zelim napisati javno gdje idemo jer se opet moze vrlo lako dogoditi da vasem djetetu nas stomatolog ne odgovara.

    ako vas zanima radi privatno i preko HZZO, u zagrebu u centru, a ime mogu dati na pm.

  22. #72

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    71

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Moram reći da sam razočarana pristupom četverogodišnjem djetetu koje nije 1. put kod zubara, ali mu treba 5 min. vremena: priče, plišanaca za igru - svega onoga što je imalo kod dr. Š.-C. Tu je dr. V. pao na 1. ispitu. Malom djetetu se ne prilazi prvi put s instrumentom u rukama i ozbiljnim glasom "Otvori usta, začas ću ja to!".
    nakon 2 i po sata čekanja da nas primi, a bili smo naručeni, dobila sam slom živaca
    to nam je bio 3 pregled: munjola od sestre me je opet pitala: pa vi niste naš pacijent?
    na što sam joj odgovorila : ako već niste otvorili karton, ne trbate ga ni otvarati. sram vas može biti da ja sa malim djetetom od 2 i po god čekam 2 i po sata "naručena". Frajer je nasledio pacijente vrhunske zubarice, al nije sposoban to odraditi. dijete sam odvela kod svoje zubarke koja ga je kod prvog posjeta posjela na stolac i pregledala zube

  23. #73

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    4

    Početno

    Citiraj centar prvotno napisa Vidi poruku
    koliko smo mi problema imale sa zubicima i sve zbog jedne stomatologinje koja je imala strasan pristup mom djetetu prvi put. od tada na sam spomen stomatologa- plac, suze, totalno nekontrolirano ponasanje. a preporuku sam procitala na internetu i uzasno se opekla.
    onda smo isli tko malim koracima; pranje, vodica za ispiranje, sve one igrackice tipa pjescani sat ili ona plava tekucina koja oboji naslage, a ja sam trazila, surfala, zvala- bila sam pravi detektiv
    ne mogu vjerovati da je tako tesko naci dobrog stomatologa koji zna raditi s djecom, ali nasli smo ga tj. nju. prvi put smo dosli samo na upoznavanje, igrali se, nikakvi pregledi. drugi smo put dosli na premazivanje zubica florom. tada je vidjela da su svi trajni zubi zdravi. sad za 15-ak dana opet idemo na premazivanje. moje dijete vam vise nema nikakve traume. sama sebi stavlja one instrumente usta, usisava, sprica, napravi kaos tamo
    ja sam prezadovoljna, ali ne zelim napisati javno gdje idemo jer se opet moze vrlo lako dogoditi da vasem djetetu nas stomatolog ne odgovara.

    ako vas zanima radi privatno i preko HZZO, u zagrebu u centru, a ime mogu dati na pm.
    može ime na pm?
    hvala

  24. #74
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    mislim da vi kao novi clan ne mozete primati/slati pm.
    napisat cu vam ovdje da se radi o stmatologinji u gundulicevoj, iva turner zlatar.

    ja bih vam preporucila da prije svega dogovorite termin za upoznavanje.

  25. #75

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8

    Početno

    Mi smo pretežno zadovoljni s doktoricom Zdravkom Međugorac. Ima ordinaciju u Domu zdravlja na Srednjacima, tel. (01) 3841-415.
    Jako je pažljiva.
    Krenuli smo prije nekih godinu i pol, možda i više. Dolazili smo svakih 6-8 mjeseci, manje-više na upoznavanje što bi trajalo maksimalno desetak minuta, tako da se klinjo navikne.
    Sad ima 4 godine, a prije mjesec dana smo imali prvi popravak i prošlo je bez ikakvih problema. Čudo jedno.

    Toplo preporučujem što prije otići na upoznavanje sa zubar(ic)om.

  26. #76

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    301

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    200 kn za što?
    zanima me kolika je cijena popravka (plombe) kod privatnika ukoliko se pojavio karijes?
    Nisam prije vidjela
    Mi imamo poseban tretman jer kao prvo Maša uživa raditi s našim klincima jer su užasno strpljivi a kao drugo MM i ja smo pacijenti njenog muža.
    Ali sam skužila da ni za druge nisu pretjerane cijene.
    Npr. Hanna je nedavno imala kvržicu na čeljusti i prvo je pedijatar pomislio da je od zuba...Maša i njen muž su joj napravili 5-6 slika,otvorili zube,poslije stavili lijek,zatim čišćenje zubnog mesa koje se zagnojilo..bili smo 4-5 puta i na kraju je to htjela naplatiti 100 kn.
    MM je dao 300 jer sav taj tretman(kad god ju je nešto zabolilo primala ju je preko reda i s puno strpljenja) košta puno više...

  27. #77
    anika2 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    157

    Početno

    moja maša mi je ko sunce na prozorčiću!!!! nakon bahate dubrovčanke u tkalči koju sam molila inekciju ( privatnica je,platila bih ju zaboga) i nisam ju dobila,maša mi je
    bila ko spasenje....sve se s njom dogovaram,ništa ne radi na silu po svom,za sve me pita,pogotovo svako malo da li me boli i da li mogu izdržati dalje....mislim da sam si našla stomatologa do kraja života....da mi je takva bila od rođenja,ne bih sada imala pola plombi
    bila sam jednom s m i uspjela mu je malo škicnuti zubiće (naravno da je dobio ladicu s autićima za igranje dok sam ja bila na stolcu) i rekla je da ima lijepe zubiće ah ponosna mama

    nedavno je bio i mm i on je zadovoljan....a super mi je to što imaju i rendgen i slika im ostane memorirana u kompu tako kad sam ostala trudna imala je sliku odprije i točno je znala što se naknadno dogodilo sa zubom
    ma savršeno!

  28. #78
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Ima li koje novije iskustvo vezano za djecjeg stomatologa u Novom Zagrebu, po mogućnosti DZ Siget?
    Ili je i dalje ova dr. Maša najviše aktualna?

  29. #79

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    mi smo sina upisali kod socijalnog stomatologa dr. Papeža u Sigetu, ambulanta u Superandriji
    zadovoljan je i sin i mi!
    ni malo se ne boji odlazaka, što mi je važno da nema natezanja kad treba ići
    do sad ga nijedan popravak nije bolio, nježan i pažljiv doktor... dosta klinaca iz kvarta ide kod njega
    kod dr. Maše i njezinog supruga smo bili jednom - stvarno je sve 5 - ali nije za naše trenutne financije...

  30. #80
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Puno hvala.
    Nisam ni znala da ima ambulanta u Superici...

  31. #81

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Da, u prvom ulazu (Siget 18a), na polukatu (1. katu).

  32. #82
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    Ima li ko da preporuči pedodonta u Karlovcu.Nekoga ko radi sa anestezijom?Postoji li uopšte neka anestezija a da nije inekcija?
    Mala ima 4 godine i bez problema je išla zubaru.Ali zadnja 2x ju je bolilo i sad više neće ni da čuje.Zubić je i dalje boli.Nekoliko puta smo se išle voziti na stolici,mislim da se povjerenje polako vraća,ali ako je ponovo bude bolilo,bojim se da će tu biti kraj.Zato tražim nekoga ko bi dao anesteziju.

  33. #83
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    http://www.ordinacija-petricic.hr/Pedodoncija-S13535

    Sent from my LG-K350 using Tapatalk

  34. #84
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    ki ki imate li iskustva sa ovom ordinacijom?I sama sam čitala njihovu stranicu.Nazvaću ih pa vidjeti može li anestezija.

  35. #85
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Nemam...

    Sent from my LG-K350 using Tapatalk

  36. #86
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    Ima li ko iskustva sa sedacijom plinom?Koliko košta?

  37. #87
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Ja sam ti o toj sedaciji pisala na onoj drugoj otvorenoj temi...

    Mi smo bili s djetetom..
    Posljednje uređivanje od Cheerilee : 12.12.2016. at 14:58

  38. #88
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ima netko nove preporuke? Za sad mi hvale ledikdent, ima jos nekih iskustava?

    Malac ima 3 god i zelimo da se upozna sa zubarom

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •