Stranica 3 od 7 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 344

Tema: Vraćeni embriji - broj stanica i koji dan

  1. #101
    dorica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb- Stenjevec
    Postovi
    948

    Početno

    ne znam koliko su stanišni bili ali mi je biologica rekla samo postotak

    1.ICSI.- 4 embr. (2 FET)- kvaliteta jako dobra 1oo % -ß 0
    2.ICSI - 11 js. 9 dobrih embr.(2 FET)-kvaliteta dobra 75 %- ß 0
    3.ICSI - 15js. 11 embr.(3 FET)50 %- 1 FET ß 100˙spontani 2 i 3 FET ß 0
    4.ICSI - 7 js. 2 embr.50%, 2 embr. 20% -vraćeno sve BINGO ß 500

  2. #102
    zisu avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    312

    Početno

    1.IVF - ET 1 blastica 14 dpt beta 240 spontani 6. tj.
    2.IVF/ICSI - ET 2 morule 14 dpt beta 257 spontani 9. tj.

    5.IVF/ICSI
    ZM 17.02.2009.
    punkcija 02.03. (14 dc)
    ET 07.03. (19 dc) vracene 2 exp blastice ocijenjene kao odlicne i 14 dpt beta-1802
    bebe su s nama i sad smo 15+3

  3. #103
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    1. ICSI - 3. dan vraćena 3 embrija, po jedan od 8,6, i 4 stanice.
    Biolog kaže da je ovaj od 8 st. vrlo perspektivan a ovaj od 6 st. dobar, 4.st. je lošiji ali ima nade i za njega :/
    Čekam betu 17.6.

  4. #104

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    238

    Početno

    1.icsi - 3js(dvije 8-stanični,jedan 6-stanični)-beta 0
    2.icsi - 2js-nije došlo do ET
    3.icsi - 6js(oplođeno 5,vratili 3) - beta 1529

  5. #105

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    180

    Početno

    Htjela bih pitati- ja idem na icsi jer imamo azoospermija/oligospermija- i sada mene pati - Dal za uspjeh više je do jajne stanice ili spermija''?

    Što je bolje kavlitetnija jajna stanica ili spermij?
    Čitala sam u jednom doktor. radu da za icsi je najbolje kao da jajna stanica kvalitetna bez obzira što se ovaj icsi postupak primjnjeuje zbog loših spermija...e sada ne znam ..više ništ..

    Sutra mi punkcija i molim boga da sve bude u redu sa spermijima, nadam se da će ih biti vitalnih za postupak

  6. #106

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    238

    Početno

    Citiraj mala2 prvotno napisa
    1.icsi - 3js(dvije 8-stanični,jedan 6-stanični)-beta 0
    2.icsi - 2js-nije došlo do ET
    3.icsi - 6js(oplođeno 5,vratili 3) - beta 1529
    danas sam bila na ultrazvuku i imamo dvije bebe!!!
    svim curama sretno!

  7. #107
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Bravo mala2!
    Želim ti mirnu trudnoću i 2 prekrasne bebe! :D

  8. #108
    Joss avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    471

    Početno

    mala 2 prekrasno

  9. #109
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    mala2, čestitam! :D
    i voljela bi da mi tvoja štoperica donese i bar pola tvog uspjeha

  10. #110
    maya1982 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    224

    Početno

    1.IVF - 9 js (6 oplođeno) - 2 vraćene - beta 14 dpt - 3.018 (duplići)

  11. #111
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    Cure imam jedno malo pitanjce
    U svom prvom ICSI dobila sam 13 JS od kojih je 12 bilo oplođeno. Prilikom transfera vraćena dva embrija (2 dan) jedan dvostanični a jedan četverostanični beta 0. Ostalih 10 zamrznutih, jedan FET vraćeno ih 3 drugi FET vraćena 3 obadva puta beta 0.
    Kada sam bila u Mariboru na konzultacijama rekla sam doktoru da sam imal 12 embrija i da mi nisu išli na blastice a on je rekao da kod njih kada žena ima puno embrija da idu na blastice, pa sada sama sebi postavljam pitanje zašto kod mene bar se malo nisu potrudili da pokušaju dobiti bolji rezultat.(ipak je bila solidna brojčica oplođenih JS).

    Interesira me kada i u kojim slučajevima idu na blastociste, ima li nekih posebnih pravila?

    A tek moj prvi FET kada sam čula od doktora u M. da su vraćeni embriji koji se uopće nisu ni makli, nisu ni počeli da dijeli, došlo mi je da vrištim, bila sam ko pas, pa ko koga tu vuče za nos.
    Sada sam se smirila ali sam definitivno neke stvari otpepala daleko od sebe.

  12. #112
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    1.IVF VV-9js (7 oplođenih sve blastice) 2 blast. vračene-13 dpt ß 1222.4

  13. #113
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    rozalija ne znam protumačiti što se događalo u tvom postupku. Samo sam shvatila da i broj koji se želi za transfer ima veze. Nas su zvali na transfer 3. dan i predložili vraćanje više zametaka (bilo ih je ukupno 4), a tek kad sam ja rekla da me je strah blizanačke trudnoće odlučili su pričekati, tako da smo na kraju imali 2 blastice. (jedna je zamrznuta).

    Za tu priču još ne znam kraj, ali dobitna kombinacija za trudnoću sa Sunčicom su bila 3 embrija vraćena 3. dan, dva dosta dobre kvaliitete i jedan malo manje od toga.

  14. #114
    Matovila avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    243

    Početno

    1. IVF - 10 js (9 oplodjeno), vracene dvije u stadiju morule... cekam betu i javim rezultat...

  15. #115
    rijecanka77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    210

    Početno

    1. IMSI (ICSI), 9 js (oplođeno 8 js); 3 dan vraćena 2 embrija 8-stanična (1 zamrznuli); 14 dpt ß 823 (20 dpt ß 5394)

  16. #116
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    992

    Početno

    1. IVF, 20 js, 16 oplođenih (na nekima primijenjen ICSI), 5. dan vraćene 2 blastociste, 13. dpt ß = 1296, kasnije potvrđeno da su blizanci

  17. #117
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Citiraj ana- prvotno napisa
    1.IVF VV-9js (7 oplođenih sve blastice) 2 blast. vračene-13 dpt ß 1222.4
    15 dpt ß 2460.7

    --------------------------------
    ja 83 endo,pcos
    2007.op.endo.lpsc
    mm 82 sve ok
    1. ivf stim. vv-trudna
    čekamo uzv 25.6.

  18. #118
    dani39 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    242

    Početno

    1.IVF -8js-5 oplođenih-2 blas.vračene 6 dan

  19. #119
    rikikiki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,248

    Početno

    Prirodnjak, ICSI, jedna j.s., transfer treći dan 6-staničnog embrija - 14. dan od ET teta beta 250, a 16. dan od ET 728

  20. #120
    dani39 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    242

    Početno

    Citiraj dani39 prvotno napisa
    1.IVF -8js-5 oplođenih-2 blas.vračene 6 dan
    11.dpt ß 171,1

  21. #121

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    rikikiki ako mi je danas nesto bilo drago za pročitati a onda je to tvoj post o visini bete...draga čestitam!!!!!!

  22. #122
    kiara avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    202

    Početno

    1 IVF-nema aspiracije zbog hiperstimulacije
    2 IVF-12js,8 ok,6 oplođeno,2uspjele do kraja i obje vraćene 5 dan od aspiracije,12 dana kasnije beta 357

  23. #123
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    Stimulirani ICSI, vraćene dvije dobre blastice, 13 dpt beta=201,51 15dpt beta=709,1

  24. #124
    andreja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Najljepši kutak u Međimurju
    Postovi
    571

    Početno

    stimulirani ICSI,dvije blatociste su mi vraćene,12 dan ET-a beta 457.

  25. #125
    Strike avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    658

    Početno

    Stimulirani ICSI, vraćene 2 blastociste, 13.dan ET-a beta 2.101 = TROJKE

  26. #126
    vesnare avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,089

    Početno

    Citiraj Strike prvotno napisa Vidi poruku
    Stimulirani ICSI, vraćene 2 blastociste, 13.dan ET-a beta 2.101 = TROJKE
    to znači da imaš jedne jednojajčane blizance i plus jedno?!
    WOW ti si mislim velika iznimka. O ovome sam gledala neki dan dokumentarac national geographica o blizancima.
    U svakom slučaju skačem tri put za trojkice i puno sreće, te da izdržite do kraja u jednom komadu

  27. #127
    valentine avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    149

    Početno

    Stimulirani, VV, 16 js - sve oplođene, od njih 16 bilo je 6 odličnih (ne znam koliko staničnih).
    U prvom ET vraćene 2 odlične blastice, ostatak zamrznut u dvije tube (9+5), beta 13. dan 86 pa 162 pa 9 pa na kraju 0 - biokemijska.

    1 FET vraćene 3 blastice (dvije odlične, jedna tak-tak), beta 13. dan 2162 - jedna curkica

    2 FET vraćene 3 blastice (dvije odlične, jedna tak-tak), beta 14. dan 486 - još ne znam jel curkica ili dečkić

  28. #128
    Strike avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    658

    Početno

    Citiraj vesnare prvotno napisa Vidi poruku
    to znači da imaš jedne jednojajčane blizance i plus jedno?!
    WOW ti si mislim velika iznimka. O ovome sam gledala neki dan dokumentarac national geographica o blizancima.
    U svakom slučaju skačem tri put za trojkice i puno sreće, te da izdržite do kraja u jednom komadu

    Da,Vesnare-čekamo jednojajčane curke i dečka! Kombinacija za poželjet! Samo da izguramo do kraja!

  29. #129

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Promjenjiva :-)
    Postovi
    18

    Početno

    Cure drage, meni se iz svega pročitanoga, a i iz mog iskustva čini da kada te hoće, onda hoće, a kada te neće onda neće...

    Npr, ja sam imala 3 folikula, 3 jajne stanice, sve 3 su se divno oplodile i 3 dan su imale po 8 stanica. Dr je bio oduševljen kako je sve bilo nestvarno uspješno. Sve su vraćene i jedna se je uhvatila malo jače, a jedna malo slabije. Na 8 tjedan - kiretaža.

    Jedna draga žena koja je bila sa mnom u postupku imala je na 3 dan 3 vraćene, od kojih jedna s JEDNOM, a dvije sa DVIJE stanice. Sada sretno nosi dvojke...

    Eto samo da vas utješim da se ne opterećeujete s brojem stanica, znam da je to jako teško jer sam i sama stalno gledala u sliku i divila im se, ali treba pokušati vjerovati da će sve biti kako treba, uživati u pomisli da su se uopće spojili i da za njih postoji šansa...

    Rijetko se javljam, pa čestitam svim novim trudnicama
    Posljednje uređivanje od Sanči : 11.03.2010. at 21:57

  30. #130
    vesnare avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,089

    Početno

    Strike
    kominacija snova. Želim vam da izdržite što duže.

  31. #131
    Joss avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    471

    Početno

    1. stimulirani IVF vraćeno 5 dan 1 blastica, 1 osmostanični, 1 četverostanični= biokemijska
    2. prirodni IVF vraćen 3 dan 1 osmostanični= 14 dpt beta 1504

  32. #132

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    909

    Početno

    Citiraj Strike prvotno napisa Vidi poruku
    Da,Vesnare-čekamo jednojajčane curke i dečka! Kombinacija za poželjet! Samo da izguramo do kraja!
    Mogu misliti kako se divno osjećaš. Iz sveg srca vibram da izneseš do kraja tu predivnu trudnoći i da dobiješ tri zdrave bebice. Ti živiš ispunjenje snova svih nas. Naprosto ti se divim. Ja sam čekalica bete 22.03. i nadam se da ću biti sretna barem 33,33% kao ti

  33. #133

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    186

    Početno

    Kod mene vraćena 2 dvostanična embrija 3 dan i postajem svjesna da su šanse zbilja nikakve... Baš sam tužna... Iako iz svake situacije pokušavam izvući ono najbolje, ponekad je ipak bolje biti realan i što ranije se pripreminti na još jedan neuspjeh.

  34. #134
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    Ajde nemoj se bedirati...znam ja bar jednu trudnicu koja je s dvostaničnim ostala trudna!
    Također sam čula jednu predivnu priču o blizancima iz dvostaničnih - s VV-a

  35. #135
    alma_itd avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    1,024

    Početno

    Meni su punkcijom izvadili 12 stanica.Od toga se oplodilo 10.Od tih 10 nakon 3 dana imali su jednu sa 8 celija,6 sa 6 celija i 3 su bile sa manje celija,pa na njih nisu ni racunali.Meni su vratili taj jedan od 8 celija a za ostale su rekli da ce ih posmatrati jos par dana i onda najbolje zalediti.Sto se tice tog jednog embriona od 8 celija,mislim da se nije ''zakacio'' jer imam krvarenje vec 3 dana,a sutra idem na ''betu''.Ne nadam se previse,samo me zanima sta je bilo sa tih 6 embriona i koliko su zaledili,sutra cemo valjda i to saznati.

  36. #136
    Cannisa avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    417

    Početno

    1.stimulirani ICSI ,punktirane 3 j. stanice, sve 3 oplođene i vraćene 5-ti dan - beta negativna

  37. #137

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    102

    Početno

    3 postupak, kombinacija klomifen i gonal
    5 velikih folikula, 2 j.s.
    vraćen 1 embrij 3 dan
    beta 03.05.
    za sve ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  38. #138
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Ja sam mislila da sam već napisala, ali izgleda da nisam pa evo:
    aspirirane 4 js, od toga 3 zrele
    3 js oplođene sve se lijepo razvijale
    transfer 3 dan
    2 osmostanična i 1 šestostanični zametak
    18 dpt beta veća od 5000
    primila se sva tri, čekamo trojkice

    ( nažalost sve završilo loše - vidi potpis )

  39. #139

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    evo i mene 2 IVF/ICSI femara+nešto menopura
    neloše krenulo što se br. folikula tiče, na kraju ostao samo jedan
    1 js = ocjenjena kao odlična vraćena 3 dan
    čekamo betu 27.4.

  40. #140
    CERES avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    131

    Početno

    Prvi stimulirani postupak Ljubljana/Postojna (suprfac spray od 21. dc +20 ampula puregona), dr.REŠ kaže da je to blaga stimulacija, dobili 3 j.s. ICSI -jem se oplodila samo jedna. Drugi dan vraćen pravilan četverostanični embrij- beta negativna.

  41. #141
    gargamelica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    261

    Početno

    U sadasnjem postupku dobivene 4 stanice DVI zrele i jedna se oplodila.
    Vraćena 3dan ocjenjena kao dobra peterostanicna ??? Mislila sam da se dijele parno ?
    Čekamo betu oko 4.05
    U prijasnjim postupcima vraceno je drugi dan i nemamo inf o kvaliteti tj koliko stanicni

  42. #142

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    149

    Početno

    Dobiveno 12 stanica; 3 prazne, 3 oplodjene al samo 2 uspjele, i 6 zamrznuti.
    Treci dan vracene 2 osamostanicne, cekamo betu oko 07.05

  43. #143
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    1. stimulirani Maribor - 28 Menopura (od 3. dc) i 1 ampula Cetrotide 3 mg (na 6. dc) - 2 js, od toga 1 nezrela - 1 4stanični embrij transferiran 3. dan

  44. #144

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    186

    Početno

    Marnie, zar je tvoja stimulacija trajala samo 7-8 dana sa Menopurima? Ja sam bila na dugom protokulu i dr je rekao da sljedeći puta idemo na kratki (kao tvoj pretpostavljam) pa me zanima zašto je tebe odmah stavio na taj kratki protokol?

  45. #145
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    I ja sam odmah u prvom IVF/ICSI postupku bila na kratkom protokolu (mislim da je bilo 17 ampula gonala+4 cetrotide+pregnil 5000) od 1.dana stimulacije do ET je proslo 18 dana. Dobili 17 js, 15 oplodjenih i do 4.dana sve bile odlicne, ET je bio 6. dan, i imali smo 5 blastica -vracene 2,ostalo zamrznuto. Rezultat u potpisu, i samo da dodam da imam punih 37 god.
    Ranije sa klomifenom ,u ciljanim sam dobivala najvise 2 folikula, a ova gore pomenuta kombnacija je bila dobitna za mene i dr je rekao da sam reagovala kao da sam 15 god mladja, imali smo srece da odmah krenemo sa pogodjenim protokolom, bez lutanja... (postupak u klinici "LIFE" PG, C.Gora)

  46. #146
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    Kad sam ja bila na 1. dogovoru s njim prije više od godine i pol najprije su me, recimo to tako, "odbili" od bilo kakvog postupka, jer mi je FSH bio čak 45 (malo je i moja krivica, jer nisam inzistirala na postupku, više me je zanimalo drugo mišljenje, jer je dr. L s VV govorio da nisam kandidat za stimulirane postupke). U stvari dr. V je rekao da vadim svaki mjesec FSH i kada se smanji da se javim i da oni rade samo duge protokole. Onda sam u međuvremenu kod nas vadila AMH koji je pokazao da rezerva nije iscprljena i FSH mi se nešto smanjio, pa sam ih ponovo kontaktirala u siječnju ove godine i rekli su da mogu odmah u postupak i uopće nije bilo spominjanja o dugom protokolu već je dr. V odmah predložio stimulaciju od 3. dc i supresiju kasnije kada se folikuli malo razviju, rekao je da kod mene nema smisla dugi protokol, jer ako previše "umirimo" prirodan rad jajnika da bi se moglo dogoditi da ništa ne dobijemo.
    Pretpostavljam da su malo promjenili način rada s pacijenticama koje imaju smanjenu rezervu, jer prije su šibali samo duge protokole, a sada i nije tako. Evo i Mali Mimi će imati isti postupak kao i ja.

  47. #147

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    186

    Početno

    Bože dragi koliko čovjek može biti izgubljen o svemu ovome! Sebe krivim što nisam ranije o tome proučavala detalje, prije ovog postupka u Mb, možda bi i mene stavio odmah na kratki protokol da sam mu ukazala na to. A nije mi jasno kako i sam dr nije malo pažljivije proučio moju povijest bolesti, jer ipak iza sebe imam 11 neuspješnih ET, a ni sama ne znam koliko još postupaka u kojima ili nije bilo stanice, ili se nisu oplodile, ili su pukli folikuli ranije... Na prvom uzv (3dc) sam imala 4-5 antralnih folikula na jednom jajniku, i 2-3 na drugom i tada je rekao da je to "dobro", a ja tek kasnije malo proučavala o tome i shvatila da i to i nije tako dobro. Zato me i ne čude samo 2 stanice nakon 50 menopura i 29 decapeptila. Marnie, misliš li da bi mi ipak kraki protokol donio bolje rezultate? Ja nekako vjerujem u to.

  48. #148
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Acitam, ovaj broj antralnih je sasvim dobar za tvoju dg i s tim se puno moze napraviti.Moje misljenje je da je kratki protokol ipak bolja opcija kod dg smanjena plodnost i kod starijih.Meni je dr.V rekao da nije nacisto za koji protokol da se odluci jer sa kratkim dobijemo isti br js kao s dugim ali uz puno manje ampula.Medutim, ipak se odlucio za dugi sto me bas nije usrecilo.Iduci put cu traziti kratki.
    A moji dosadasnji IVF-ovi su bili:
    1. dugi, 36 M+G, 2js, 1 zam. 3dan, beta 141, biokem.
    1. kratki, 39 M, 6js, 3 zam. 3.dan, beta 16, biokem.
    3. kratki, 24 M+G, 7js, 3zam. 3dan, beta 0
    4. dugi, 48 M+G, 8js, 2 rane blastice 5.dan, beta ; FET 2 morule, beta 0
    5. dugi, 48 M, 6js, 2 zam (8st+10st) 3.dan, beta 0

  49. #149
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    acitam, ne znam što bi ti rekla. Evo ja sam bila u kratkom i bila su samo 2 folikula s 2 js od kojih je 1 bila nezrela i embrij mi je sa samo 4 stanice na 3. dp, tako da kad pogledaš to je jadan rezultat...Nisam se nadala nekom velikom broju js, ali sam mislila da će biti bar bolje kvalitete od te stimulacije, ali niti to . No neću biti negativna i nadati se ću se da će taj embrijić ipak uspjeti.

  50. #150
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    Ipak, ovo je 1. prava stimulacija koju sam ikad primila (ne računam onu jednu kod nas, jer je bila pre blaga za moju dg zbog zakona), pa se nadam da će dr. za iduću bolje pogoditi. Ako je to uopće i moguće da moje tjelo da malo više od ovoga što sam sad dobila...

Stranica 3 od 7 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •