Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Pokazuje rezultate 201 do 205 od 205

Tema: Kupanje bebe - koliko cesto?

  1. #201
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    I ja sam naptavila gresku s tusem. Cak se uznemiri kad cuje da se netko od nas tusira ako je u blizini. Sad impriviziram kupanje i tusiranje. A za umivaonik jr vec prevelik, a ja budem cijela mokra. Planiram uzet onu sjedalicu za tusiranje pa probat.

  2. #202
    Christine avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    422

    Početno

    E pa to ja imam. Al ja ne znam kako bi tu leđa oprao pa ga opet moram na ruci držat ispod pipe za leđa i guzu (srećom imamo pipu u tuš kabini, taman za moju visinu da normalno uspravno stojim). Iako je moja sjedalica solidna, ima rupice pa ga i mogu odozdo istuširati.

    On se zabavlja uglavnom. Lupka s nogicama po kadi i šprica. Al s nama se cijela vertikala u zgradi kupa, ja mislim. Nitko se ne žali, al pretpostavljam da okreću očima. Mi pjevamo i pričamo cijelo vrijeme

  3. #203
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Obozava pipu i umivaonik. Fora mu je kako voda tece ali tus je horor, a ja bih da je obrnuto.

  4. #204
    Christine avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    422

    Početno

    Citiraj Ribica 1 prvotno napisa Vidi poruku
    Obozava pipu i umivaonik. Fora mu je kako voda tece ali tus je horor, a ja bih da je obrnuto.
    Ili da sve voli

  5. #205
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Uzela sam mu ovu u Bubamare pa cemo vidjet kako ce reagirat http://tinypic.com/r/23w4jty/9

Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •