Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 56 od 56

Tema: Bioenergija iskustva?

  1. #51
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Pročitala sam taj članak. Necu mu reći koliko je dojen .
    A cjepljen je kad god je trebalo, nikad se nisam pitala trebam li ili ne, dok mu nisu dijagnosticirali trombicitopeniju. A za to čak i Richter mislim da je škakljivo i treba razmislit prije cjepljenja.

    Evo jednog odgovora gdje je napisao da je rizicno cjepljenje, a djetetu su se trombociti cak oporavili... A na kraju opet kaze i da su te bolesti jos rizicnije od cjepljenja te da roditelj sam odluci. A curica u primjeru tad ima trombocite 200, a moj 50. Pa ti odluči :/
    http://www.cybermed.hr/forum/bolesti..._i_cijepljenje

    Uglavnom, idem ja jos na preglede i kontrole prije cjepljenja.

  2. #52
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    mislim da u tvom slučaju neće biti domskog cjepljenja nego bolničko

    ti si richerov pacijent ?
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 11.12.2016. at 17:55

  3. #53
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Nismo, idemo baš na odjel hematologije na Rebru. Idemo tamo na kontrole. Jos nismo potegli cjepljenje, budem sljedeci put.

    Al s obzirom da je Richter na više mjesta pisao o tome, odlučila sam i njemu napisat mail, zanima me i sto bi on rekao. Frendicin mali je imao tonu dijagnoza, poslala mu je mail i odgovorio joj je odmah da mu dode "s tom i tom uputnicom" za par dana.
    Ne vidim da trenutno odgovara negdje na netu pa mu se spremam poslat mail. (Iza nove godine , ne stignem ovih dana pretipkat nalaze i detalje).

  4. #54
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    kad je to frendici napravio,?

  5. #55
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Nije on učinio neka čuda s djetetom, kad dijete ima više poteškoća, nitko ne očekuje čuda… pregledao je dijete, poslao ih na neke dodatno testove, dao joj savjete i mišljenja (bili su sluđeni, dijete je imalo alergije - nema toga na što nije imao – na gluten, na sve životinjskog porijekla, na većinu voća i povrća… jako je malo dobivalo na kilaži, s 2 god je bilo veliko kao dijete od godinu dana)… Ne znam zapravo sve detalje oko liječenja, ali navela sam to kao primjer da mi se on čini kao stvarno zainteresiran pomoći kad mu se netko obrati, i odmah ti odgovori… i frendica je bila jako zadovoljna s njim, i uvijek ga hvali.

    Ja sam i njegove odgovore na forumu shvatila kao – zbilja će dati stručan odgovor roditeljima koji postave konkretno pitanje… a da je bezobrazan, bezobrazan je. Al kad izvučeš bit iz neke njegove sulude forum komunikacije, uvijek čovjek može iščitat što misli i naći stručan savjet. Tako da me sve to navelo da mu i ja pišem. (Da sam manje na forumu možda bi stigla prekucati nalaze . Šalim se imam još razloga zašto ću mu pisat iza nove godine).

  6. #56

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    12

    Početno

    Ja sam bio kod dva bioenergetičara niti jedan niti drugi mi nije baš puno mogao...

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •