Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 56

Tema: Bioenergija iskustva?

  1. #1
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno Bioenergija iskustva?

    Kažu ovako.....


    Bolesti i smetnje koje se uspješno tretiraju i iscjeljuju sa bioenergijom su: loša cirkulacija, problemi sa kralježnicom, vratna kralježnica ( cervikala ), leđna kralježnica, hernija diska, otečeni bolesni zglobovi, reuma, reumatoidni artritis, migrena, glavobolje, epilepsija, psihičke smetnje, autizam, problemi sa kožom ( psorijaza ), dioptrija, ciste, tumori, najrazličitije upale i bolesti ( jetra, želudac, gušterača, crijeva, pluća, .... ), općenito - upalni procesi svih vrsta,.....

    Zanima me da li je netko nešto konkretno izliječio bioenergijom i u koliko tretmana?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    S jednim tretmanom leukociti s 2.0 na 2.9 u roku 5 sati. U pitanju je bila teška leukopenija zbog previše analgetika i antipiretika.

  3. #3
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    naravno da nas ima koji smo uspješno bili liječeni bioenergijom.

    svaki čovjek je individua za sebe, svaka bolest drukčija, svaki organizam reagira na sebi svojstven način. ne postoji "broj tretmana".. ideš koliko ti treba, ali paziš KOME ideš...

    to što netko napiše - ne znači da i može napraviti.

  4. #4
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    Sorciere, hvala na komentaru, ali tražim svako konkretno iskustvo.
    Idem kod Nade Bolić

  5. #5
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    I najviše me zanima "liječenje" za:

    1) artritis kod djece
    2) ciste
    3) non-hodgkin limfom
    4) hemangiom

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Kate, što se artirtisa tiče mislim da bi pomogla i akupunktura. Sve prirodne metode koje mogu zamijeniti/odgoditi/smanjiti upotrebu kortikosteroida i ukloniti bol i promjene kod djece su itekako dobro došle.

    Kod hemangioma sumnjam da bi ga išta kao što je bioenergija moglo ukloniti, ali moža može spriječiti širenje tj. povećanje.

    S cistama su što se tiče Reikija vrlo dobra iskustva pa bi se isti učinci mogli očekivati i s bioenergijom, a za maligne bolesti općenito ti ništa ne mogu reći iz vlastitog iskustva ili iz iskustva nekog tko je radio tretmane takvim pacijentima.

    Što se tiče djeteta s artritisom-pretpostavljam da se radi o iuvenilnom. Koliko je dijete staro?

  7. #7
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    mim,hvala ti

    skoro 4 godine

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Citiraj kate prvotno napisa

    skoro 4 godine
    Premalo mi je dijete za ono što sam ti htjela savjetovati. Da je samo malo starije predložila bih ti da mu daješ emulzirano riblje ulje i astaksantin u kombinaciji. Ovako... :/ Problem je ustvari u tome što takvo riblje ulje sadrži dosta vitamina A (kod odraslih jedna takva kapsula zadovoljava i preko 20% RDA doza). Astaksantin je prirodni karotenoid koji nema djelovanje vitamina pa ga se po toj teoriji može davati djeci, ali, iskreno, ne znam bi li ga dala svom djetetu da je mlađe od 5 godina.

    Za početak možeš nabaviti riblje ulje za djecu s visokim dozama omega-3 masne kiseline. U njegovom sastavu su EPA i DHA. Tvom djetetu su podjednako važne obje omega-3 masne kiseline (DHA je potrebna svoj djeci za razvoj mozga, a EPA djeluje protuupalno što je savršeno kod iuvenilnog artritisa-inače ona ostaloj djeci nije tako neophodna). Doze koje se uzimaju su preko 1500 mg omega-3 masnih kiselina pa dobro biraj preparat da mu zadovolji te potrebe. Postoje na tržištu razni preparati, ali samo neki od njih zadovoljavaju te uvjete i k tome su dovoljno (deklarirano) čisti za djecu. Ja ti predlažem Child life riblje ulje. Pogledaj na njemu doziranje i slobodno djetetu daj višu dozu od propisane za njegovu dob. Predozirati ga ne možeš.

    Ne znam bave li se svi akupunkturolozi malom djecom, ali vjerojatno postoje oni koji to rade. Smanjuje bolove i upalu pa probaj. Što se tiče bioenergije.... ja bih radje odvela dijete dobrom Reiki majstoru i svakako bih posjetila homeopatu, a sve to u cilju da se izbjegnu kortikosteroidi koliko god je to moguće.

  9. #9
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    Mim hvala ti opet

    Dajemo joj sirup Omega3 već dugo,i pogledat ću to za riblje ulje. dajemo ovaj.
    http://www.medex.si/si/noviizdelki/omega3.html

    Inače, dijete nema bolove i ukočenost i pokretljivost je skroz u redu,samo se vidi upala na UZV kad zadebljana membrana na jednom, a desno ima mali otok. Steroide nam nisu ni predlagali, osim kao lokalnu injekciju direktno u koljeno prilikom punkcije.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Citiraj kate prvotno napisa

    Dajemo joj sirup Omega3 već dugo,i pogledat ću to za riblje ulje. dajemo ovaj.
    http://www.medex.si/si/noviizdelki/omega3.html
    U tom sirupu je odnos DHA:EPA=5:1. To je ok za djecu koja nemaju artirits. Vašoj curici treba više EPA. Upravo zato sam ti i željela predložiti emulzirano riblje ulje budući da je ono bazirano na EPA-i no kćer ti je za to još premala.
    Izračunaj si potrebnu dnevnu dozu. Pogledaj na deklaraciji sirupa koji pije koliko je EPA u 5 ml. Njoj treba preko 1500 mg omega-3 (ukupno) dnevno od čega bi barem 400 mg trebala biti EPA.

    Od homeopata ti mogu preporučiti dr. Ratka Šimetina. S njim imam osobno krasna iskustva i što se mene tiče, a još više moje M. Inače, on ima (koliko znam) četvero djece .

    Super je da nema bolove i da ne uzima lijekove. Tako bi trebalo ostati što duže.

  11. #11
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    Mim

  12. #12
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    Evo meni nakon 2 tretmana bioenergijom papa test u redu (prije 4 mjeseca sam imala "atipične gland.stanice AGC"), ali ne znam jel to slučajno. Cista na jajniku nepromjenjena oko 5,5cm.

  13. #13
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Kako izgleda sa postupak bioenergijom jel bioterspeut treba bit upoznat s bolestima ili radi na općenotom orgamizmu

  14. #14
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Kako izgleda sa postupak bioenergijom jel bioterspeut treba bit upoznat s bolestima ili radi na općenotom orgamizmu
    Moja mama ide godinama (zbog reumatoidnog artritisa) i zadovoljna je.

    Terapeut ne mora nužno biti upoznat s bolestima, ali ne škodi ako ga upoznaš.

    Tretira ono što treba. Na primjer, mojoj mami tretira šake (i lijepo ih sada može otvoriti, a prije 3 godine nije mogla ni faširanac u tanjuru razrezati), kralježnicu, glavu (jer ima degenerativne promjene očne pozadine) itd...

    Obično se dogovara što joj je najbitnije.

    Terapija traje 4 dana po cca 45 minuta (nekad manje, nekad više). Ali treba znati da jedan ciklus terapije nije dovoljan - to ti je kao i fizikalna terapija. Moja mama je nakon prvog tretmana plakala i govorila da više nikada ne misli ići, a nakon 3-4 tjedna počeli su se pokazivati prvi pozitivni učinci. Ide godišnje oko 6 puta - nekad više, nekad manje.

    Vidjela sam puno male djece koja idu na terapije. Moj E. je do sada bio samo jednom, prošle zime. Bilo mu je bolje, ali ne trajno - znam da bi trebao ići barem 6 mjeseci 1x mjesečno za neko vidljivo poboljšanje. Možda se i odlučim na to, ne znam.

    Treba imati na umu da te bioterapije djeluju kao i slana soba ili fizikalna - nekome su super, a nekome kao sveta voda - niti štete, niti koriste. Treba probati, ali to nije nikakav čarobni štapić. Nekome paše, nekome ne...
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 05.10.2014. at 14:21

  15. #15
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Evo, tu imaš opisano kako izgleda terapija: http://bioterapijadomancic.net/metoda.html

    Mnogi terapeuti koriste Domančićevu metodu - ne moraš ići baš nužno k njemu.

  16. #16
    Lucky2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    skoro s obje noge na zemlji
    Postovi
    277

    Početno

    Cijela moja familija ovog je proljeća išla na bioenergiju po Domančićevoj metodi. Eto, ja ovog ljeta nisam toliko kihala zbog ambrozije i uzimala sam lijekove
    samo u najkritičnijoj fazi. Sin uopće nije odreagirao na travu, samo na ambroziju (i time smo smanjili upotrebu lijekova, jeej!).
    Teta kaže da je bila poletnija, imala više energije. MM ionako nema nekih problema, ali nije mu škodilo.
    Inače, kažu da su djeca otvorenija i prijemčljivija za bioenergiju pa samim time imaju i više koristi od nje.
    Uglavnom, moja su iskustva pozitivna. Idemo opet u studenom.

  17. #17
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    kolko ciklusa ste išli?
    mi smo odradili jedan,za sad moram priznati ne vidim pomaka na bolje, ali skoro ni na loše.

  18. #18
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    ja sam bila i meni je pomogla , dobivala sa reiki!

  19. #19
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    kolko ciklusa ste išli?
    mi smo odradili jedan,za sad moram priznati ne vidim pomaka na bolje, ali skoro ni na loše.
    Pričekaj još par dana - pozitivni pomaci ne dolaze odmah.

    Moj E. je prodisao nakon 2 tjedna. Ali nismo išli redovito(bili samo jednom), pa je sve opet došlo na staro.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 16.10.2014. at 15:50

  20. #20
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Ja sam primala reiki. Apsolutno pozitivno iskustvo.

  21. #21
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Meni trebaju i bioe. i reiki pa boh vas molila za preporuke, može na pp, zagreb i okolica.

  22. #22
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Moja mama je jako zadovoljna s ovim gospodinom (radi po metodi Zdenka Domančića): http://www.bioenergija-marusic.com/

    Ide k njemu zato jer on organizira terapije i izvan Zagreba, pa dolazi u njezin grad.

    Mi smo sina vodili samo jednom prošle zime, ali spremamo se ove zime ponovno. Bilo je bolje, ali za neki vidljivi pomak treba ići više puta godišnje, kao i na bilo koju drugu vrstu terapije.

    Inače, ima dosta ljudi koji su završili Domančićevu školu - nađi nekoga čija lokacija i termini ti odgovaraju.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 17.10.2014. at 09:25

  23. #23
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    a jel trebao nekaj posebno raditi u tih 2 tjedna dok je prodisavao?

  24. #24
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    a jel trebao nekaj posebno raditi u tih 2 tjedna dok je prodisavao?
    Ništ posebno.

    Pazila sam da ne jede slatkiše i slično, ali to kod tebe ionako nije slučaj.

  25. #25
    Lucky2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    skoro s obje noge na zemlji
    Postovi
    277

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    kolko ciklusa ste išli?
    mi smo odradili jedan,za sad moram priznati ne vidim pomaka na bolje, ali skoro ni na loše.
    Bili smo u svibnju ove godine i planiramo opet u studenom. Rečeno nam je da je 2x godišnje dovoljno.
    E sad, osim alergija, nemamo ozbiljnijih zdravstvenih tegoba pa ne znam kako je s nekim težim oboljenjima.
    I da, počinje djelovati nakon cca mjesec dana (tako su nam barem rekli)

  26. #26
    Lucky2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    skoro s obje noge na zemlji
    Postovi
    277

    Početno

    Zapravo, išla sam misleći, ako pomogne - super, ako ne - neće naškoditi.
    Iako sam se trudila "otvoriti" um i biti pozitivna.

  27. #27
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Lucky o kojoj alergiji je riječ( ne mogu sad isčitati tvoju povijest)

  28. #28
    Lucky2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    skoro s obje noge na zemlji
    Postovi
    277

    Početno

    ja malo kasnim, sorry, baš sam u gužvi, ali ako još mogu pomoći:

    kod mene alergija na ambroziju, kod starijeg djeteta na pelud trava, ambroziju, lijesku, kravlje mlijeko, soju, bjelanjak... (to su samo one najjače)
    pa bi više od pola godine trebao koristiti antihistaminik

  29. #29
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Biste li vodili dijete bioenergičaru?

    Moj mali (6,5 g) ima autoimunu trombocitopeniju, koštana srž ne proizvodi dovoljno trombocita, minimalne vrijednosti su od 150, njemu su zadnje dvije-tri godine između 30 i 50. Ne liječi se, čeka se da prođe, obično u pubertetu. Ne uzima lijekove jer mu ih snižavaju. Ako ga opali temperatura padnu mu na oko 20. (Ispod 10 hospitaliziraju, s 20 „samo“ ideš svaki dan vadit krv). U principu, osim što bi bilo gadno da se jako udari ili poreže jer bi se teško zaustavilo krvarenje, mi imamo problema "samo s modricama" kojih je uvijek pun jer poplavi/pocrni čim se malo negdje zvekne. A ima 6,5 godina, zvekne se sto puta.
    Uglavnom, živimo mi nekako s tim… i sad nas na proljeće čeka cijepljenje pred školu, a s trombocitopenijom postoje oprečna mišljenja cijepiti li ne, čekam kontrolu kod hematologa da se finalno dogovorimo… I mislim si, i čitam, i čekam…

    I dok ja čekam, moji mama i tata nemaju mira, pa su našli bioenergičara, zvali ga, on im rekao da to može izliječiti u 10 tretmana. A ja nemam pojma što bih.
    Što oni rade? Nemam nikakvu ideju. U principu, teški sam nevjernik glede svega, u ništa što ne mogu skužiti, ja ne vjerujem . MM s druge strane u sve vjeruje .
    Nemam pojma što da radim. Osim što sam skeptična (a to sigurno ne može pomoći terapiji ), i bojim se – može li on napraviti neku štetu?
    Neki savjet? Hvala.

  30. #30
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    ja bi se raspitala malo (više) o tom bioenergetičaru, pa u slučaju više pozitivnih mišljenja bih otišla probati
    nisam nikad bila zbog sebe
    jednom sam bila sa prijateljicom i njoj je jako puno pomogao

  31. #31
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Ne bih. To je budalaština, new age, muda pod bubrege.

  32. #32
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Taj kojeg su zvali je "poznat", bio je na TV-u, u novinama ima intervjua s njim (zato su ga moji i skužili)... ako to išta govori o njemu.

    Ma "lako" ako ništa ne napravi, izgubiš neke novce (što mi je recimo u usporedbi s mogućim benefitom nebitno) i to je to. Ali može li nešto "poći ukrivo"?
    Ili, ako ne može pomoći, ne može ni odmoći?

  33. #33
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Ja bih zasigurno probala jer i sama imam pozitivna iskustva.
    Ne znam sto bi moglo napravit stetu (posebno ako ne vjerujes u djelovanje),jedino moze ne pomoci :/

  34. #34
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    dosta ljudi hvali ovu ženu

    http://www.nada-bolic.com/tisak.htm

  35. #35
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Mi smo išli k jednom nama u blizini, imao je dobre rezultate koliko sam vidjela po određenim forumima, sad ne znam jel nama kaj pomogao, ne mogu dokazat da nije, ali da je bolje nakon toga je. Usto taj terapeut nije radioza određenu svotu, nego siogao ostaviti dar ako želiš. Jedini uvjet terapeuta je bio da se dolazi kontinuirano 4 dana zaredom

  36. #36
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Ili, ako ne može pomoći, ne može ni odmoći?
    Tako otprilike.

  37. #37
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Hvala cure.
    Jelena, a što on točno radi? Kako to izgleda? Može li se dijete uplašiti/nesurađivati?

  38. #38
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    mi smo bili kod https://www.facebook.com/bioterapeut...type=3&theater

    klinac mali je tad bio manji od 5 godina, radi u principu neka čišćenja krugove iznad pored, i slično , u principu bez kontakta s osobom

    ako se boji može ti biti tebi i u krilu

  39. #39
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Ni mene nije doticao moj jedino sto sam.ja osjecala veliku vrucinu iz njegovih ruku u zraku pored mene.

  40. #40
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Bubilo,
    Meni je posjet bioenergičaru savjetovala neuropedijatrica.
    Nismo išli jer na kraju nije trebalo, ali bili smo spremni otići.
    U Atomske toplice u Sloveniji.



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  41. #41
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Bubilo,
    Meni je posjet bioenergičaru savjetovala neuropedijatrica.
    Bozemesacuvaj

  42. #42
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Nemoj tako Cubana, sad se nitko neće javiti s pozitivnim iskustvima .

    Lili, jesi li primijetila neku promjenu u tome zbog čega si išla kod njega?

  43. #43
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Bubilo išla sam ja, bješe to jako davno prije 20 godina
    ne da sam osjetila poboljšanje, nego me taj čovjek spasio od teških odljeva
    bio mi je susjed i nije htio uzeti ni dinara
    nisam nikad vise poslije imala takvih problema
    Posljednje uređivanje od flopica : 03.12.2016. at 10:18

  44. #44
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Velim kod mojih se vidla promjena, ali nije tada a ni sada rješeno to do kraja a da je bolje je
    Moja sestra je išla s klincima na neku drugačije seanse veli da vidi razliku napose kod najmlađeg svojeg klinca

  45. #45
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Nemoj tako Cubana, sad se nitko neće javiti s pozitivnim iskustvima .l
    Ne cudim se sto ljudi idu nego sto neuropedijatrica savjetuje.

  46. #46
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    Bubilo išla sam ja, bješe to jako davno prije 20 godina
    ne da sam osjetila poboljšanje, nego me taj čovjek spasio od teških odljeva
    bio mi je susjed i nije htio uzeti ni dinara
    nisam nikad vise poslije imala takvih problema
    X

    Slično. Išla sam jer nisam imala što izgubiti, a razmišljala sam o potpomognutoj... Ne tvrdim da je bioenergija riješila moj problem hormonske neravnoteže s kojom se borim cijeli život, ali nije mi ni odmoglo.

    Mojoj mami je drugi bioenergetičar pomogao i još pomaže da se lakše nosi sa reumatoidnim artritisom, a bila je vrlo skeptična nakon cijelog radnog vijeka u zdravstvu (vms). Mom sinu isto nije odmoglo (astma i alergije) ali ne mogu tvrditi da se poboljšanja ne bi dogodila i bez toga jer on se uredno liječi na klasičan način, a bioenergija je tu u funkciji potpore. Takvo je moje iskustvo.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 03.12.2016. at 18:20

  47. #47
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Išla, vodili me starci pred više desetljeća i bilo mi je gore - ne samo da me nije prestala bolit bolesna noga, bolili me sinusi, bolila me i druga noga, bilo mi je puno gore. Doduše, oduvijek, iz želuca, imam izrazito nepovjerenje prema tako nečemu, pa možda mi zapravo nije radilo ništa, ali meni je od mog straha bilo gore pa je kod mene proradio "negativni placebo" - imala sam tad možda 10-14-tak godina, ne sjećam se više, nisam imala neki "stav" o alternativi... ali valjda mi je oduvijek to bilo "biš'ća". Da se trombocitopenija može bioenergijom liječit zvuči meni otprilike kao da se rak liječi onim nekim kvascem, ali farma industrija o tome šuti :/. Ali, dijete je premaleno da bi moglo strahom bolno reagirat, a ako će vama bit lakše... ne znam. I ja sam lagano u šoku od neuroped koja je savjetovala bio, mogu mislit što bi Richter o tome opleo... U svakom slučaju - negativni efekt je stao kako sam prestala ići - nije bilo trajne štete . Želim da ti dijete to uspješno prebrodi, a i vi!
    Posljednje uređivanje od ina33 : 07.12.2016. at 19:32

  48. #48
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Hvala ina, hvala druge cure.

    Moram priznati da sam očekivala da će mi se otvoriti nove spoznaje kad sam pisala post , al nekako sam ostala na istom, moguce je da ponekad pomaze, ali nista senzacionalno. Senzacionalno kao sto bi bilo ljecenje trombocitopenije . Zapravo me zivo zanima kad kaze da moze, bi li uspjelo, al testirala bih na sebi, ne na djetetu. Imam neku blokadu odvesti ga. Pa cu zasad to staviti on hold. Barem do pregleda kod hematologa, a mozda pitam i Richtera sto misli .

  49. #49
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    on će reć da je previše dojeno, da previše paziš na njega, i da si ga prekasno cijepila

  50. #50
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    on će reć da je previše dojeno, da previše paziš na njega, i da si ga prekasno cijepila http://www.vecernji.hr/hrvatska/misl...dojena-1130226

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •