Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: evo informacija o posvajanju

  1. #1

    Početno evo informacija o posvajanju

    iz prve ruke..
    prijateljica se odlučila na posvajanje a kako živi u labinu otišla je u naš Centar za socijalnu skrb...
    a mužem naravno...
    nakon razgovora s njihovom pravnicom nazvala me i rekla kako je oduševljena, jer su oni jedini na listi za posvajanje tu u labinu.
    to je bilo 19.04.2005. već danas je bila kod njihovog psihologa8moje dobre frendice) na ispunjavanju onog testa, i odmah je rekla da su poslali molbe i u buzet i u pulu i opatiju..
    kako labi nema svoj dom za nezbrinutu djecu, djeca se uglavnom salju u jedan od ovih domova...
    eto ako je netko zainteresiran i za tu mogućnost, da uzme neko dijete odavde(ako vam nije daleko) a možda ćete brže i dobiti dijete, ostavljam vam broj našeg centra pa se raspitajte:
    centar za socijalnu skrb, labin
    052/856/464
    to je centrala a vi tražite da vas prespoje s pravnom službom

    sretno vam svima!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    slavonski brod
    Postovi
    374

    Početno

    divna si - HVALA!!!

  3. #3

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    372

    Početno

    Hvala Daphne!

  4. #4
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    Ovakve informacije nam puno vrijede. Hvala ti

  5. #5
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Drago mi je ako je tako i želim tvojoj prijateljici što prije djetešce, samo bojim se da njihova molba nikako ne može biti u Labinu JEDINA - osobno sam upoznala nekoliko parova koji su , kao i mi , slali molbe u doslovno SVE centre, dakle i u Labin, pa su molbe sigurno još tamo (mi u ponedjeljak okrećemo 100 telef. brojeva i povlačimo naše). A ljudi većinom ipak šalju molbe u sve centre.
    Inače, u Istri su posvojenja rijetka , po centru tek jedno-dva u par godina, znam jer sam se temeljito raspitala - tu pojavu objašnjavaju boljim standardom, drugim mentalitetom i sl. (naravno treba uzeti u obzir da i u tamošnjim centrima daju prednost domaćim ljudima, pa možda nama izvana telefonom daju statistike koje i nisu baš točne ).

    Inače, statistike kažu da Slavonija vodi po broju posvojenja, a pojedinačni šampion je Čakovec
    Sretno!

  6. #6

    Početno

    čuj, ja znam i pišem ono što je ona rekla meni, pa sad, ako laže ona lažem i ja...
    u svakom slučaju, ne košta ništa provjeriti

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •