Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Ima li tko kolica maxi cosi citi cx???

  1. #1
    Ari avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Vinkovci - Osijek
    Postovi
    165

    Početno Ima li tko kolica maxi cosi citi cx???

    Molim za pomoć sve koji imaju dotična kolica!
    Nisam ih vidjela uživo, samo u katalogu pa ne znam dosta detalja o njima a zanima me sljedeće:
    Mogu li se spustiti u položaj za spavanje jer bi ih Ema koristila, ako je moguće, od svoja 3,5 mj?
    Kolika su kad se sklope i kako se sklapaju? Mora li se vadit konstrukcija ili se sklapaju kao klasična kišobran kolica?
    Da li je komplicirano postavit AS (cabriofix)?
    Mogu li se ručke okretati da se može gledati u bebu?
    Koliko su teška?
    Jeli lako upravljati njima?
    Može li se navlaka prati?

    Ne mogu se trenutno sjetit više pitanja ali svaki komentar ili sličica je dobrodošao!

    Info mi je bitan i hitan jer ubrzo putujemo na more a htjela bi ih do tada imati.

  2. #2
    Ari avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Vinkovci - Osijek
    Postovi
    165

    Početno

    Zar ih stvarno nitko nema :?

  3. #3
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno Re: Ima li tko kolica maxi cosi citi cx???

    Citiraj Ari prvotno napisa
    Molim za pomoć sve koji imaju dotična kolica!
    Nisam ih vidjela uživo, samo u katalogu pa ne znam dosta detalja o njima a zanima me sljedeće:
    Mogu li se spustiti u položaj za spavanje jer bi ih Ema koristila, ako je moguće, od svoja 3,5 mj?
    Kolika su kad se sklope i kako se sklapaju? Mora li se vadit konstrukcija ili se sklapaju kao klasična kišobran kolica?
    Da li je komplicirano postavit AS (cabriofix)?
    Mogu li se ručke okretati da se može gledati u bebu?
    Koliko su teška?
    Jeli lako upravljati njima?
    Može li se navlaka prati?

    Ne mogu se trenutno sjetit više pitanja ali svaki komentar ili sličica je dobrodošao!
    Imam ih ja. Samo su moja kupljena 2002., ali koliko vidim po slikama, ista su.
    Imaju nekoliko položaja (sjedeći, poluležeći i ležeći), J je imao 4 mjeseca kad smo ga preselili u ta kolica, naslon je bio spušten do kraja, u ležećem položaju.
    Kad se sklope nisu velika. Sklapaju se kao kišobran kolica i ručke se još presavinu, tako da zauzimaju vrlo malo mjesta. Ne vadiš konstrukciju, sve se lijepo sklopi kao harmonika. Vrlo su lagana jer je konstrukcija aluminijska. Zbog laganosti je i vrlo lako upravljati njima. Prednji kotači se vrte za 360°, mogu se i zakočiti da se ne vrte.
    AS uopće nije komplicirano staviti. Imaš posebne držače za AS (tj. košaru, isti su). No, na mojim kolicima moram maknuti sjedalo da bih mogla staviti te držače za AS (što je vrlo komplicirano). Na njih ide bilo koja MC AS 0-13 kg.
    Ručke se ne mogu okretati.
    Navlaku vrlo lako skineš i opereš. Ja svoju nisam nikad skidala jer je materijal vrlo zahvalan. Npr. neki dan sam zablatila pokrivalo za sunce. Osušilo se i samo sam prešla četkom i ne vidi se ništa. Iako su moja kolica stara već šest godina (M se vozila u njima, sada J), tkanina izgleda kao nova.

    Poslikam ti (ako stignem).

  4. #4
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno

    Podižem temu, jel ima netko ova kolica i kakva su vam bila. Nama bi služila kao druga kolica koja bi imali u autu za kratke vožnje sa AS ili kasnije bez.

  5. #5

  6. #6
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Moze li mi netko reci imaju li ova kolica nulti polozaj?

    Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

  7. #7
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Evo ovdje ti se vidi. Posve je ravno. https://www.youtube.com/watch?v=Zb-dOzmzS8I

  8. #8
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Hvala, Beti! Hrpa je tih kolica s kvazinultim položajem, pa sam htjela provjeriti ovdje, a nije mi palo na pamet da pogledam video
    Na kraju sam se odlučila za prvi model Loole zbog okretanja sjedala, iako su mi ova bila dosta privlačna, a našla sam ih u blizini po ok cijeni.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •