Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: ulično nasilje

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    22

    Početno ulično nasilje

    Potaknuta strašnom tragedijom koja se prije nekoliko dana desila u Zagrebu, gdje je mladić nakon što je pretučen od strane uličnih nasilnika od posljedica zadobivenih ozljeda umro, želim nešto napisati. Duboko suosječajući s roditeljima, iako nisam poznavala mladića ja sam već nekoliko dana u šoku. Što radi policija, gdje je? nakon što su obradili park ribnjak tek nakon ubojstva drugog nesretnika, što će sada poduzeti da zaštite našu djecu na ulicama zagreba. Moj sin je prije dvije godine ( sa nepunih 17 godina) pretučen pred zgradom gradske skupštine prije ponoći, po povratku kući. Slomljena mu je ruka i zadobio je više modrica, jer nije imao cigarete. Već nekoliko dana samo razmišljam o tome što se njemu sve moglo desiti i kako završiti. Danas sam sretna što je živu glavu izvukao. Naravno, počinitelji, nekoliko njih, su do danas nepoznati.
    Sve to me dovodi do toga da jedino mi roditelji udruženi možemo pokušati izvršiti neki pritisak i tražiti zaštitu za svoju djecu, na koju oni imaju pravo.

  2. #2
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno


Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •