Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 52 od 52

Tema: rodilište u Sinju

  1. #51

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    1

    Početno

    Evo da otvorim temu ponovno i napisem svoje iskustvo iz sinjskog rodilista. Rodila sam prije par dana i imam samo rijeci hvale. Toliko mi je sve u vezi poroda i prvih dana u rodilistu ostalo u lijepom sjecanju da se jedva cekam vratiti tamo.
    Kad sam dobila prvi trud primjetila sam da mi je pukla plodna vods i pozurila sam u rodiliste (prva beba, nisam znala kako se ponasati). Babica nas je pristojno docekala (za razliku od Splita gdje te na ulazu cekaju nadrkano i pitaju sta si dosla??) i pregledala me. Objasnila mi je da skoro uopce nisam otvorena i da ce porod potrajat da se opustim u predradaoni i cuvam snagu. Onda je uvela muza i njemu sve pristojno objasnila i uputila ga kuci. Kako smo bile same u rodilistu provela je s menon cijelu noc i pregledavala me svako malo uz upute kako da disem i cuvam snagu. Kada sam usla u radaonu, ona i doktor su mi pomogli i izbacili bebu iz mene u dva truda. Rezali su me kako ne bi pukla, ali imala sam par punata. Kasnije su mi babice puno pomogle s dojenjem kako je beba odbijala sisati i da nije njih vjerojatno bi sad bila na dohrani. Stvarno su svi pristojni i ucinit ce sve za vas i bebu, ja sam se osjecala kao kraljica ta 3 dana u rodilistu.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Sep 2021
    Postovi
    2

    Početno

    Ima li ko s novijin iskustvima iz sinjskog rodilišta?

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •