Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 53 od 53

Tema: Sv. Duh (2. dio)

  1. #51
    dvornik

    Početno

    1 . citiram: "al ima tamo babica koje su zaista prekrasne, predobre i imaju prekrasan odnos sa rodiljama. ( gl. sestra Goga, pa Sanja, pa Željka...itd)" i dodajem sestra Štefica, zaista predivne osobe :D .
    2. Doktori svi super a najviše pohvala dr. Miškoviću :D i primarijusu ..ne znam kako se zove..
    3. SAVJET: s obzirom na grozne sestre na odjelu s babinjačama - kupite (kršitelj koda)ovu izdajalicu (provjereno najbolja) i kad vam naiđe mljeko da vas bole grudi - pumpaj (ja sam se osječala ko krava na mužnji, ali mi je pomoglo) proizvodnja i potražnja mlijeka je u prvih par dana neizjednačena (beba popije koji mililitar, a ja izdojila i po pol litre iz jedne dojke :? , a mame koje imaju premalo ili nemaju mlijeka navući će mlijeko s izdajanjem), pa drage buduće mame, stvar u svoje ruke i pumpaj ,
    3. rodila troje (jedno mrtvo ) imam dva divna krasna najjjjljepša i najjjpametnija dečka i hvala osoblju na SD na podršci i potpori, a najviše sestri Željki.
    4. preporuka - idite na SD, a na odjelu babinjača, ako treba potražite savjet majki koje već imaju iskustva s dojenjem, prošećite po sobama ako možete i dobit ćete jako dobre savjete,
    i 5. za kraj-ja sam kupovala časopis BEBE i jako sam puno naučila, pa mi nije, zaista nije bio problem namjestiti bebača na sisu i nismo imali apsolutno nikakvih problema.

  2. #52
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Tek danas vidim ovaj topic i napisala bih riječ-dvije o svom iskustvu na SD, pa možda nekom pomogne.

    Vidim da se raspitujete o dr. Dukiću. Ja sam trudnoću kontrolirala kod privatnog liječnika, a kod dr. Dukića sam dolazila posljednjih mjesec dana i bio mi je na porodu - mogu reći samo sve najbolje.

    Što se tiče pomoći oko dojenja, mi smo imale prilične probleme - ja nisam imala mlijeka, mala nije znala uhvatiti cicu i tako to - i da nije bilo divnih sestara, vjerojatno nam nikad ne bi uspjelo dojiti. A danas moja Fiona ima 13 mjeseci i još smo punom parom na cici. Uglavnom, svaki put kad su nam donijeli bebe došla je sestra i s vrata pitala ima li tko problema s dojenjem. Ja sam se svaki put javila i one su mi svaki put vrlo strpljivo pomogle. Jednom sam čak ustala i išla u potragu za sestrom, jer se malena probudila gladna, a nisam ju uspjela nahraniti.

    U tri dana koliko sam bila tamo (zapravo, tri i pol) nisam srela nijednu neljubaznu sestru, ni one s odjela za babinjače ni s neonatologije. Istina da nisu baš sve imale najsretniji izraz lica kad bi vidjele da opet meni treba pomoć , ali su mi pomogle (i takve su bile u manjini, zapravo mogu se sjetiti samo jedne takve).

    Međutim, užasno iskustvo sam imala s dr. Blagajićem, koji je bio dežuran kad sam došla. Bio je neljubazan, grub, primitivan - imala sam dojam da je riječ o nekom kamiondžiji preodjevenom u liječnika. Užasan čovjek, užasan.

    (Inače mi je porod trajao 36 sati i nije bio lak - pa ako sam od svega toga po lošem zapamtila doktora koji je bio dežuran na samom početku, kad još akcija nije ni počela, vjerujte mi da je bio grozan.)

  3. #53

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    664

    Početno

    Hvala, čini mi se da mislimo na istu, onak okrugla plave kose. Čula sam da je stvarno dobra u svom poslu, ali nemam drugih informacija o tome koliko je topla, itd., iako sigurno to nije nevažno u takvim trenucima...

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •