Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: 32.tjedan

  1. #1
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno 32.tjedan

    ....jel ima koja trudnica u 32. tjednu za razmjenu iskustava?? :D ...a kaj ćete curke, prva trudnoća, dragi već 2 tjedna na putu, a mene hvata panika na sam spomen poroda, trebam podršku ...pomagajte

  2. #2
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Žao mi je, nisam u 32. tj. ali isto mi je prva trudnoća pa znam otprilike kako se osjećaš. Tisuću pitanja po glavi, jel' da???

    Šaljem ti zbilja veliku

  3. #3

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    36

    Početno

    hej..ja sam ti 38+5...prva trudnoća...kak je tek meni.... .već polako odbrojavam...ali mogu ti reći da mi je do 36.tj.sve teklo super,jedino kaj me žgaravica mučila,pa sam to donat mg-om riješavala,,bila sam u pokretu non stop,obilazila dućane za bebicu,ispijala kavice s prijateljicama..u 37.tj. mi je počela desna noga naticati pa moram više ležati s njom u zraku,još ove vručine uuuh...mala se spustila nisko u zdjelicu pa mi je to malo olakšalo žgaravice,a sad ubijam lubenice svaki dan...možeš mislit kak moj mjehur diše...eto to ti je ukratko...hehehe..uživaj u trudnoći još malo....

  4. #4
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    ...ja nasreću nemam nikakvih trudničkih tegoba,jedino me svako jutro probude grčevi u nozi,ali inače da nemam trbuščić ne bi ni znala da sam trudna...dobro,i emocije me peru na veliko, pogotovo ovih dana kad smo gospodin pas i ja sami (i mala Palčica u trbuščiću,naravno),ali uglavnom uživam...i ja svaki dan smažem pola veeelike lubenice sama
    ...gdje planirate rodit?

    ... :heart svima

  5. #5
    sanjaneo avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    297

    Početno

    evo ja sam ti 32+6, kao što sam već napisala donedavno je sve bilo savršeno. a onda lijenost, umor, pospanost.....

  6. #6

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    36

    Početno

    ...gdje planirate rodit?

    ja u Vinogradskoj..(sestre milosrdnice)

  7. #7
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    cure, zao mi je, ali chaterski topici nisu dozvoljeni na ovom forumu.

    k tome, ovaj podforum se bavi rodilistima, a ne trudnocom. ako zelite razgovarati o trudnickim veseljima i tegobama pogledajte sto ima na podforumima o trudnoci - kruzoci trudnica (http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewforum.php?f=27), informacije i pitanja o trudnoci (http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewforum.php?f=20) i problemi u trudnoci (http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewforum.php?f=19).

    ovaj topic zakljucavam i uskoro cu ga obrisati.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •