Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 101

Tema: Rodiliste u Puli i Rijeci-iskustva i usporedba

  1. #51

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    36

    Početno

    Drage mamice!

    Hvala vam puno na odgovorima i savjetima. Bile ste od velike pomoći.
    Ja sam sada u 37.-mom tjednu i spremam se ici u Rijeku roditi u kadi. Nadam se da ce sve ici po planu i jedva cekam vidjeti to malo stvorenje

    Velika pusa! Super ste!

  2. #52

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Citiraj wileia prvotno napisa
    rena7 u rijeckom rodilistu mozes roditi bez da si bila kod njih na pregledu, samo se pojavis u trudovima
    A do poroda, mislim da bi te primio bilo koji privatnik. Postoji tema sa rijeckim ginekolozima pa malo pretrazi...
    Ja bih svakako prvo nazvala KBC i pitala njih bi li me primili...
    I da, dobrodosla u Rijeku!

    Hvala na dobrodošlici,

  3. #53

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    da li znate koliko često se održava tečaj u pulskom rodilištu?
    pročitala sam da je jedan počeo 4.09., zna netko kad je sljedeći možda?

  4. #54
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    kad jedan zavrsi, odmah pocinje novi... tako su meni rekli u lipnju

  5. #55

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    a koliko uopće traje? par tjedana ili manje?

  6. #56
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    4 tjedna

  7. #57

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    4 tjedna? :shock:
    Poslijepodnevni sati ili? MM ujutro radi, pa bi valjalo da je tečaj poslijepodne?
    Treba se prijaviti, kome? Plaća se, koliko?
    Ako želim da mm samnom bude na porodu (u Rijeci) jel tečaj obvezan?

  8. #58

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    RI
    Postovi
    58

    Početno

    Sto se tice Rijeke, tecaj nije obavezan ni za mamu ni za partnera (tko god to bio). Besplatan je i, po meni, zanimljiv i koristan. Upoznas i dio ljudi koji tamo radi jer svako predavanje drzi drugi lijecnik ili primalja, kao i potencijalne cimerice. U programu im je i obilazak rodilista.
    Ja sam bila po zimi i predavanja su pocinjala u 16 sati, a trajala su cijelu veljacu, tri puta tjedno. Odlazila sam sama jer MD nije mogao u to vrijeme. Bio je sa mnom samo na vjezbama disanja... U rodiliste nismo smjeli jer je bila sezona gripe, ali su nam pokazivali slike.
    Najbolje je da nazoves KBC za rezervaciju termina. Ne sjecam se da li prvog ili 10.-tog u mjesecu narucuju za iduci ciklus predavanja. Ima dosta zainteresiranih pa je bolje osigurati svoje mjesto na vrijeme...

  9. #59

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    Citiraj BusyBee prvotno napisa
    4 tjedna
    wow... i isto 3 puta tjedno?!?
    pa to je prava mala škola...

  10. #60

  11. #61
    Aliana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    50

    Početno

    Maya,tecaj traje 4 tj. ide se samo cetvrtkom od 19 ili 20 sati.
    Ja sam pocela 4.9 i idem jos samo jednom,na prvom predavanju su govorili opcenito o porodu i isli smo gledati radjaone,na drugom je bila anesteziologinja i pricala o epiduralnoj a na trecem pedijatrica i malo o dojenju ali se o dojenju puno bolje mozes informirati tu na rodi.
    Tecaj ti je besplatan a na verudi u ginekoloskoj imas broj na koji se mozes upisati

  12. #62

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Bermuda
    Postovi
    40

    Početno .

    Ciao cure, buduce mame i mame.
    Ja sam 30.07. rodla u Puli.Ne ulazim i ne usuđujem se govoriti ništa za rodilište u Rijeci jer ovaj porod je moj prvi porod i nisam hrabra kao neke mame koje kažu da nakon poroda ,ma kakav on bio se sve zaboravi.Imala sam jako težak porod kojeg , ma koliko od prve sekunde kada sam vidjela svog sina i osijetila srce kako mi kuce puno srće i ljubavi za to malo biće, neću zaboraviti, ali sve to nebi mogla izdržati da moj suprug nije bio samnom i da nisam imala tako dobru ekipu koju sam imala u 3 smjene koje su se izmjenile.
    U bolnici sam provela 7 dana, pošto sam na kraju rodila na carski rez sa epiduralnom i upoznala sam sestre, babice ,doktore i spremačice za koje imam samo velike riječi pohvale.
    Mislim da nije grad ili ustanova razlog za koji se odlučimo poroditi u Rijeci ili Puli , već osoblje koje te prati u tim trenucima, ali opet želim ponoviti nisam imala doticaj sa rodilištem u Rijeci i ne mogu usprediti.

  13. #63

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    I na kraju jel pametno uzeti apartman u Riječkom rodilištu ili ne, hm....?

  14. #64
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    koliko znam ne može se unaprijed rezervirati apartman u riječkom rodilištu, ako je slobodno ok, ako ne ništa, a cijena sam čitala na forumu negdje se kreće oko 1300 kn, no možda sam u krivu. no meni osobno je vrlo privlačna ideja o tome, a negdje sam čak i čitala da mogu i tate biti u apartmanu skroz. možda nam to netko potvrdi?

  15. #65

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    RI
    Postovi
    58

    Početno

    U Rijeci je cijena apartmana 400 kn dnevno i ne moze se rezervirati unaprijed. Posjete vrijede kao i u obicnim sobama: moze doci samo jedna osoba i to od 11-12 i 16-17 sati, znaci apartman je samo za mamu i bebu. Ja sam jedno vrijeme razmisljala o apartmanu, ali mi je drago da ga nisam uzela. Bilo mi je sasvim ok u sobi s 3 cimerice. Opijena emocijama, nista mi nije smetalo. Plac beba ionako ori hodnikom po cijele noci... A i lakse je otici na wc ili pod tus kad znate da ne pustate bebu samu u sobi...

  16. #66
    bimba iaia avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    820

    Početno

    Da li sam ja to sanjala ili sam negdje bila jednom pročitala da se u Puli daruje Rodina pusa? To se i dalje radi,naravno?
    I šta mislite kolike su šanse da Pula uvede i kadu kao alternativu u skoroj budućnosti? ( )

  17. #67
    Aliana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    50

    Početno Re: .

    Citiraj lamai prvotno napisa
    Ciao cure, buduce mame i mame.
    Ja sam 30.07. rodla u Puli.Ne ulazim i ne usuđujem se govoriti ništa za rodilište u Rijeci jer ovaj porod je moj prvi porod i nisam hrabra kao neke mame koje kažu da nakon poroda ,ma kakav on bio se sve zaboravi.Imala sam jako težak porod kojeg , ma koliko od prve sekunde kada sam vidjela svog sina i osijetila srce kako mi kuce puno srće i ljubavi za to malo biće, neću zaboraviti, ali sve to nebi mogla izdržati da moj suprug nije bio samnom i da nisam imala tako dobru ekipu koju sam imala u 3 smjene koje su se izmjenile.
    U bolnici sam provela 7 dana, pošto sam na kraju rodila na carski rez sa epiduralnom i upoznala sam sestre, babice ,doktore i spremačice za koje imam samo velike riječi pohvale.
    Mislim da nije grad ili ustanova razlog za koji se odlučimo poroditi u Rijeci ili Puli , već osoblje koje te prati u tim trenucima, ali opet želim ponoviti nisam imala doticaj sa rodilištem u Rijeci i ne mogu usprediti.
    Zao mi je sto ti je porod bio tako tezak ali glavno da je sve na kraju ispalo ok.Drago mi je da ima netko i sa pozitivnom pricom o osoblju u Puli,uglavnom sam do sada cula sve negativno pogotovo za 3 kat ali ovaj post mi daje nadu da sve ipak nije tako crno sto mi puno znacijer mi je termin za tri tjedna

  18. #68

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    65

    Početno

    Bok!
    Imam molbu za Renu7, ako sam dobro skužila ti trebaš roditi sada negdje u 10 mj i to u Riječkom rodilištu. Znam da ti nakon poroda neće biti do pisanja ali ako nađeš snage i malo vremena do 12 mj htjela bih čuti tvoje iskustvo. Ja trebam roditi polovicom 1 mj pa me zanima kakva je situacija sada u Rijeci. Ali nemoj shvatiti kao obvezu!
    Pusa

  19. #69

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Bermuda
    Postovi
    40

    Početno

    Alliana, nadam se da si rodila i da ti je sve proslo u najboljem redu,a ako nisi imam samo da ti dam jedan mali savjet, a to je da nas ima puno u rodilisti rodilja, taj isti dan kada svaka od nas rađa i naravno sve mi žene bi htjele malo paznje, a osoblje u bolnici ima puno pacijentica, pa ti savjetujem samo malo strpljenja ili kako se ono kaze nisi taj dan samo ti u rađaoni.Vidjeti ces biti ce sve super i naravno sretno.

  20. #70

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Mala Dora, pisat ću o porodu, nadam se samo najbolje

    Ako ne vidiš nikakv post pod "javno", javi mi se na pp pa ću ti reći sve što me zanima.

    Već sam runudu odležala na patologiji, ustvari samo jedan dan, ali sasvim dovoljno da shvatim kako stvari stoje na tom katu. Kao i svuda, ima stvari koje su +, ali i onih sa debelim -.... no šta sada??? Rodit moram


    I tebi

  21. #71
    Aliana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    50

    Početno

    Lamai,nisam jos rodila,termin mi je za 2 tjedna.Hvala na savjetu,svjesna sam te situacije a i onako nisam od onih sto nesto puno zanovjetaju a bit ce i MM uz mene pa cu definitivno imati podrsku :D

  22. #72

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    36

    Početno

    Drage cure!

    18.09.2008. sam rodila malog Luku u Rijeci!!! :D :D :D
    I sada vam mogu iz prve ruke iznijeti usporedbu pulskog i rijeckog rodilista. Naime, ovu temu sam otvorila kako bih saznala i sa vama podijelila informacije vezane uz oba rodilista.
    O svom prvom porodu u Puli sam vec pisala i zato sam se ovaj put odlucila za Rijeku. Naime, ne želim umanjiti vrijednost pulskog rodilišta, ali ako bismo i išli sa pretpostavkom da je osoblje jednako ok, ipak me od početka u Rijeku vukla informacija o boljoj opremljenosti samog rodilista.
    I evo mog iskustva:
    Rađaone su kao mali hotel, sve je novo uređeno i opremljeno pa samo po sebi ulijeva povjerenje. Krenimo od predrađaone koja ima TV, video, pilates lopte, novine, čaj. Sve je u lijepim bojama, čak je i stol za preglede na neke slatke figurice. Nisam uopće imala osjećaj da sam u bolnici i da ću roditi. Osoblje je fenomenalno, nasmijano, ljubazno, stalno na usluzi i osjećala sam se kao da sam jedina koja rađam (a bilo nas je podosta, jer imaju stvarno puno poroda dnevno).
    Moja želja je bila roditi u kadi, a kako se porod ubrzao pod djelovanjm prostina, trazila sam epiduralnu i odmah su reagirali i uvazili moju molbu sto me odusevilo. Sve su odradili sa smjeskom, strpljivo i ljubazno, jako profesionalno i moja ocjena je cista 10! Svaki potez su mi detaljno objašnjavali, što će i kako raditi i svakog trena sam imala uvid u sve.
    Nakon poroda, odmah su nam dali bebicu i nisu je nigdje nosili sljedeća dva sata. Sve što je trebalo obavili su ispred nas. Ja i suprug smo uzivali u tim prvim trenucima sa nasim sincicem i bilo je prekrasno... Toliko sam lakse rodila nego prvi put, pa je samim time i oporavak bio laksi. Jednostavno sam pre, pre, prezadovoljna!

    Također želim pohvaliti osoblje na odjelu babinjača, koje daje sve od sebe kako bi boravak u bolnici mamama i bebama prošao što lakše. Stvarno, svaka čast!

    Jos jednom im hvala na svemu!

    I vama, drage mamice sto ste sudjelovale u ovoj temi! Nadam se da ce vam moje iskustvo barem malo pomoci!

    Pusa od nas cetvero

  23. #73

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    65

    Početno

    Leana čestitam!!!

    Baš mi je ovo trebalo, jako sam se razveselila čitajući tako pozitivan komentar - nadam se da ću i ja svoj porod doživjeti tako!!!

    Pozdrav i pusa malom Luki

  24. #74

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    185

    Početno bok

    definitivno rijeka. najkvalitetnija i najnapredniha bolnica u rh

  25. #75
    ribica tina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    386

    Početno Re: bok

    Citiraj Fabiola prvotno napisa
    definitivno rijeka. najkvalitetnija i najnaprednija bolnica u rh


    definitivno SVE ovisi na kojeg doktora (doktoricu ) naletiš....
    bila to klinika ili seoska babica-ima ih divnih,ali ima puno više odvratnih. :bljucbljuc:
    zovneš svaki ponedjeljak i zamoliš da ti kaže kad je koji doktor u rodilištu taj tjedan,pa procijeniš jel bolje kod nekog dr. ili ostat doma.

  26. #76

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    185

    Početno ...

    svejedno su najbolji. po osoblju i po opremljenosti.

  27. #77

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno Re: bok

    Citiraj ribica tina prvotno napisa


    (doktoricu ) naletiš....
    Što je pjesnik htio reći? Može i na pp

  28. #78
    ribica tina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    386

    Početno

    gle,najslabija karika za koju je mnogo ljudi već reklo slična iskustva i mišljenje
    divna mila zblajh ženica...
    evo...kako je meni bilo...

    http://www.roda.hr/forum/viewtopic.p...490&highlight=

  29. #79

  30. #80

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Ajme vrti mi se u glavi, stvarno. Žao mi je. Nadam se da neću biti te sreće ili prije bi se reklo nesreće. Stvarno ne znam koja je doktorica u pitanju, nova sam tu, ne znam osoblje. Možda mi je i bolje da je tako...

    Čuvaj se

  31. #81
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    rena, nemoj zaboraviti da prema zakonu o zastiti prava pacijenata imas pravo traziti drugog lijecnika iz smjene, ako nisi zadovoljna radom i odnosom prema tebi. ako ti se dogodi nehuman i neprofesionalan pristup lijecnika, trazi drugoga!

  32. #82

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Hvala Felix

    Nadam se najboljem i očekujem da neće biti potrebe za radikalnim mjerama. Idem otvorena srca i čistih misli, prijateljski raspoložena prema svima, valjda će to netko tamo prepoznati.

    Hvala još jednom

  33. #83
    ribica tina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    386

    Početno

    uglavnom u smjeni rade ili dva super ili dva loša...
    valjda i tu vrijedi pravilo "s kim si takav si" :/
    a mislim da je kod nas još stanje....
    -neće doktor protiv svog kolege....
    pa bi kolutanje očima bilo "normalno"
    (ak ti moj kolega nije pasao,mogu a bit još gori....)

    a opet može biti da se ovaj drugi osjeti važniji,posebniji i pokuša dati više od sebe...
    ili se zavaravam... :/

    nemoj mene slušati,ja nisam objektivna zbog lošeg iskustva sva tri poroda kod tri različita doktora-ice
    a najviše što sam dobila kao riječi utjehe od jednog doktora je bilo.....
    "hmmm....da....na žalost tako je još u većini doktora kod nas..."

    čim se pročuje da je netko fin,drag,poseban,brižan,nježan...takve maknu,jer se "mesari" osjete manje važnima...

  34. #84

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    181

    Početno

    Meni je riječko rodilište ostalo u super sjećanju, od doktora koji su bili na porodu do babica i sestara. Imala sam super brz porod tako da nije bilo previše nepotrebnog interveniranja s njihove strane.

  35. #85

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Ja ću samo reći da sam rodila u Rijeci. Pored Varaždina jedno od najkvalitetnijih rodilišta u našoj državi. Aha.... Da mi je znati kako je tek onda u manjim rodilištima???

    Hvala Bogu prošlo je i ne daj Bože da se ponovi!!!

  36. #86
    Aliana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    50

    Početno

    Sutra ce biti tri tjedna da sam rodila svoju Tatjanicu u pulskom rodilistu,rodjena je na carski zbog zatka.Za osoblje na trecem katu imam samo rijeci hvale,svi su bili super,samo je jedna sestra bila malo na svoje ali ni ona nije bila losa.Stvarno je stvar u tome kako se ti postavis prema njima a ja sam se trudila ne zanovjetati previse pa su me sestre obilazile svako malo i bile su prilicno ljubazne.
    Sto se petog kata tice i tu je osoblje bilo ok ali mi nije jasno kako su cetiri doktora koja su me pregledala uspjela ne vidjeti da je beba na zadak,tek je peta doktorica to primjetila i onda sam u roku pola sata bila na carskom.

  37. #87
    fegusti avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    pu
    Postovi
    2,033

    Početno

    Citiraj Aliana prvotno napisa
    o ok ali mi nije jasno kako su cetiri doktora koja su me pregledala uspjela ne vidjeti da je beba na zadak,tek je peta doktorica to primjetila i onda sam u roku pola sata bila na carskom.
    vaginalnim pregledom im to nije moglo promaknuti.
    napipaju oni ne samo glavicu već i fontalu.
    a da nisu to bili neki stažisti?

  38. #88
    fegusti avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    pu
    Postovi
    2,033

    Početno

    da, pretpostavljam da uzv nisu niti koristili. :/

  39. #89

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    da lli je položaj na zadak indikacija za carski?

  40. #90
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Citiraj Maya_78 prvotno napisa
    da lli je položaj na zadak indikacija za carski?
    Nije.

  41. #91

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    čujem da u nekim rodilištima je
    a i ja sam skužila da u Puli nije
    a što ako si prvorotkinja?

  42. #92
    fegusti avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    pu
    Postovi
    2,033

    Početno

    Citiraj fegusti prvotno napisa
    ...napipaju oni ne samo glavicu već i fontalu...
    ajoj, tek sada vidim...
    fontalu = fontanelu

    maya, mislim da je stvar u tome na kojeg liječnika/cu naiđeš.
    nemoj se time opterećivati dok ne dođe vrijeme za zabrinutost

  43. #93

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    ne bih htjela da se desi ona: "ma pokušavali su prirodno do kraja... pa nije uspjelo...pa carski..." (ne želim biti u ulozi te rodilje jer bih, da se to desi, svima bušila gume godinama od nemilog događaj...ili gore, ali sad nemam inspiracije... došla bi...)

  44. #94
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Maya_78 prvotno napisa
    da lli je položaj na zadak indikacija za carski?
    U Puli nije - moja sogi je (nakon prvog carskog) drugo dijete na zadak rodila prirodno (i vrlo brzo, bez ikakvih problema).

  45. #95
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    polozaj na zadak sam po sebi nije indikacija za carski. takodjer se uzimaju u obzir i velicina bebe, da li je majka vec radjala i druge okolnosti, ali takodjer i spremnost lijecnika da sudjeluju u vaginalnom porodu zatkom i njihovom iskustvu po tom pitanju.

  46. #96
    Aliana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    50

    Početno

    Nisu bili stažisti,zapravo samo ta peta koja je i skužila zadak je bila stažistica,ovi drugi su valjda od guze mislili da je glavica :?
    Ultrazvuk su mi radili tek kada je ona primjetila da je zadak.
    Ne znam dali im je inače zadak indikacija za carski ali ja sam se također jako slabo otvarala a bila sam na dripu 6 sati jer uopće nisam imala svoje trudove a i to mi je bio prvi porod.Možda je onda sve to zajedno rezultiralo carskim....

  47. #97
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Citiraj Maya_78 prvotno napisa
    ne bih htjela da se desi ona: "ma pokušavali su prirodno do kraja... pa nije uspjelo...pa carski..." (ne želim biti u ulozi te rodilje jer bih, da se to desi, svima bušila gume godinama od nemilog događaj...ili gore, ali sad nemam inspiracije... došla bi...)
    Gle, bebe se najčešće promijene zadnji put položaj poslije tridesetog tjedna, tako da je tvoja briga svakako preuranjena, ali i ako dođe do toga da je bebe pred porod još na zadak, ne vidim ništa skandalozno u tome da se pokuša prvo prirodno. Mislim da su pulski ginekolozi uvijek pristalice vaginalnog poroda kod zatka, pa su tim više ispraksirani kod takvih poroda. Znam da porađaju vaginalno čak i blizance na zadak, tako da možeš imati povjerenja.
    Ako se dogodi da se nekoliko čimbenika poklopi, kao npr. velika težina djetata plus uska zdjelica plus zadak, svakako da će procijeniti da je vaginalni porod preriskantan, pa će rodilju poslati na carski.

  48. #98

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    budući se bliži i taj dan...
    zanimaju me vaša (nedavna) iskustva s porodom u pulskoj bolnici - pokude, pohvale, SAVJETI i sl.

  49. #99

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    da li ste donirale matične stanice (pulsko rodilište)?
    kako ste riješile transport do Rebra? ima naša bolnica dogvoor s njima?

  50. #100

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    42

    Početno

    Ja sam nedavno rodila u Pulskom rodilištu.

    Bio je to drugi carski rez, oporavak neusporedivo teži od prvoga. Poslije prvoga mi je doktor došao reći da ga je napravio nekom novom metodom, tada mi to nije ništa značilo i čudila sam se kako neke žene kukaju da je oporavak od carskog težak jer ja sam već drugi dan bila ok- sada znam o čemu pričaju jer ovo je bilo totalno drugačija priča od prvog poroda.

    Nažalost, u Puli nije svejedno na kojeg doktora/icu naletiš. Zna se tko "svoje" rodilje obiđe i pozdravi i van vizite s nekoliko toplih riječi koje su tada neprocjenjive .

    Nebi škodilo da se kolege/ice ugledaju...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •