Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 180

Tema: Sleepy Wrap

  1. #51
    curly mama avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    347

    Početno

    anek, jel ti maleni reagira isto i na druge nosiljke (sling i sl. ako upotrebljavaš) ili se samo ne voli nosit sleepy wrapu?
    a možda mu je i vruće...? kolko je to debeli materijal?

  2. #52

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    2,299

    Početno

    nemam druge nosiljke tako da ne mogu usporediti. nemam pojma, znam ga staviti doma u sleepy i nosati, ne bi mu trebalo biti vruće - ali definitivno ne voli dugo biti unutra.

  3. #53
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    anek, u kojem je položaju u tome? nama je jedno vrijeme funkcionirao samo buddha, onda smo prešli na bok. sad hoće i prsa na prsa, ali dugo ga je živciralo biti sputan i još slabo vidjeti okolo.

  4. #54

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,519

    Početno

    Anek, probaj ga staviti okrenutog od sebe....nek gleda sta se desava.

  5. #55
    sade_74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    uz dravu
    Postovi
    219

    Početno

    ja sam nedavno kupila moby wrap, a mislim da je to isti materijal kao i za sleepy. fin nam je, debel i topao za ovo zimsko vrijeme. uzela sam crni da što više upija sunčeve zrake, ali možda će se brzo isprati boja. uglavnom nikako neće biti dobar za ljeto, ali zato sam kupila i rebozo pam sunce koji je znatno tanji i dosta prozračan.

  6. #56
    the enchantress avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    767

    Početno

    Vidm da vas dosta ima Sleepy Wrap, a neke i Gypsy Mama Bali Baby Breeze.

    Pišete da je Sleepy deblji i da nije za vrućine. Ovaj Bali Baby Breeze mi se čini dosta tanak i dobar za lipanj i srpanj na moru.

    Trenutno si ne mogu priuštiti oba.
    Naša bebica stiže sredinom četvrtog mjeseca pa me zanima što bi mi savjetovale da kupim.

    Hvala!

  7. #57
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Ja bih onda uzela tanji, samo što bih pazila na to da taj tanji bude dosta čvrst, jer kada beba poraste onda je teže nositi u materijalima koji se rastežu.
    Ako se ne rasteže onda se tkanina ne urezuje u ramena i beba čvršće stoji.

    Ima dosta topika na temu koju maramu forumašice preferiraju i zašto, pa ti možda pomogne!

    Čestitam na bebi!

  8. #58

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,519

    Početno

    Citiraj the enchantress prvotno napisa
    Vidm da vas dosta ima Sleepy Wrap, a neke i Gypsy Mama Bali Baby Breeze.

    Pišete da je Sleepy deblji i da nije za vrućine. Ovaj Bali Baby Breeze mi se čini dosta tanak i dobar za lipanj i srpanj na moru.

    Trenutno si ne mogu priuštiti oba.
    Naša bebica stiže sredinom četvrtog mjeseca pa me zanima što bi mi savjetovale da kupim.

    Hvala!

    Moje iskustvo i sa zimskim i sa ljetnjim djetetom kaze da je moby wrap super. Nit je nekom bilo vruce nit hladno...

  9. #59
    the enchantress avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    767

    Početno

    Hvala objema.

    Mislim da mi ne gine JOŠ malo surfanja.

  10. #60
    tropical avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    934

    Početno

    ja imam oba i sleepy i bali breeze. drugi je tanji i time kao primjereniji za ljeto ali meni je neusporedivo neudobniji za nositi tako da smo ga zaista malo koristili dok je sleepy bio non stop u uporabi čak i ljeti ali navečer. on je rastezljiviji i mekši. da li ćemo ga još koristiti ne znam jer je lovro već dosta težak ali ako nećemo, čekat će drugu bebu

  11. #61
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Citiraj ninet prvotno napisa
    Moje iskustvo i sa zimskim i sa ljetnjim djetetom kaze da je moby wrap super. Nit je nekom bilo vruce nit hladno...
    Da li je Moby također rastezljiva marama poput Sleepya? Pitam se jer je Moby 100% pamuk, a Sleepy ima 5% elastrina pa zato.

    I da li netko zna koja je od te dvije tanja tj. bolja udobnije za ljeto, vručine i 8. - 9. mj?

    Hvala

  12. #62

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    i mene zanima sleepy wrap, jeli se ona veze kao i ostale marame ili ima posebne tehnike, jel se dobiju kakva uputstva snjom?

    biste li je preporucili s obzirom da bi mi to bila prva nosiljka, znaci jos nista neznam nit o vezanju niti kako to nosanje izgleda?

  13. #63
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Veže se kao i ostale marame, tj. može u sve vezove, duga je više od 5m, s tim da su joj repovi suženi radi lakšeg vezivanja. Sa maramom se dobije uputstvo sa nekoliko vrsta vezova i platnena vrečica za maramu. I meni je prva nosiljka, ja bih je preporučila.

  14. #64

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    Hvala na brzom odgovoru!

    mislim da cu je i ja naruciti, svidja mi se

  15. #65
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Mi svoju naručili :D , čekamo da stigne!!

  16. #66
    Olivija avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,049

    Početno

    SS - prekrasni ste!
    A oni blizići ispod vas Prva liga! Nisam znala da bi se i blizanci mogli strpati u istu maramu!

    Vezano na temu dojenja u marami - nisam uspijevala dok je bio ful mali. Tek kad je bio nekih 6 mjeseci smo uspjevalil i to tako da dovoljno otpustim maramu da se glava spusti do cice. I dan danas to radi samo u MT [/b]

  17. #67

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    trazila sam na njihovoj stranici i nemogu naci, pa ako mi netko moze odgovorit: koliko je dug sleepy wrap? i imali odredjena kilaza do koje se moze nosit djete u njemu?

  18. #68
    suncokret avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    1,091

    Početno

    Citiraj majola prvotno napisa
    trazila sam na njihovoj stranici i nemogu naci, pa ako mi netko moze odgovorit: koliko je dug sleepy wrap? i imali odredjena kilaza do koje se moze nosit djete u njemu?
    Dug je 5 m, a po njima može se nositi i veće dijete (koliko roditeljska leđa dopuštaju), moja E ima sad oko 7.5 kg i super nam je.

  19. #69
    Čvrgica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    9

    Početno

    Helou curke!
    Nova sam ovdje, ali vas škicam dulje vrijeme!
    Htjela sam pitati vas koje ste naručile SW, koliko vremena ste ga čekale da doplovi? Naručila sam ga početkom ovog mjeseca, a termin nam je 18. 5.
    Hoću li ga dočekat okrugla ili ispuhana?!
    Hvala unaprijed!

  20. #70
    suncokret avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    1,091

    Početno

    Citiraj Čvrgica prvotno napisa
    Helou curke!
    Nova sam ovdje, ali vas škicam dulje vrijeme!
    Htjela sam pitati vas koje ste naručile SW, koliko vremena ste ga čekale da doplovi? Naručila sam ga početkom ovog mjeseca, a termin nam je 18. 5.
    Hoću li ga dočekat okrugla ili ispuhana?!
    Hvala unaprijed!
    Dobrodošla!
    Do 5. mjeseca bi trebao stići, moj je putovao negdje mjesec dana.

  21. #71
    deedee avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    NZ
    Postovi
    321

    Početno

    Ja sam cekala oko dva mjeseca, tada sam im se javila i rekli su da pricekam jos malo, pa ako nista ne stigne da ce mi poslati drugi besplatno. Nakon jos mjesec dana cekanja, nista nije doslo, ja sam zvala postu , carinu , nitko nista ne zna.
    Opet sam im se javila i zamjenski Sleepy Wrap je stigao za deset dana .
    Koristimo ga svaki dan po par sati, vani i doma, bepsi u njemu najbolje spava.

  22. #72
    Čvrgica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    9

    Početno

    Hvala vam na info! Nadam se da će stići što prije! :D

  23. #73

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    Citiraj suncokret prvotno napisa
    Citiraj majola prvotno napisa
    trazila sam na njihovoj stranici i nemogu naci, pa ako mi netko moze odgovorit: koliko je dug sleepy wrap? i imali odredjena kilaza do koje se moze nosit djete u njemu?
    Dug je 5 m, a po njima može se nositi i veće dijete (koliko roditeljska leđa dopuštaju), moja E ima sad oko 7.5 kg i super nam je.
    Hvala na odgovoru!

    a imali netko ko svoje dijete nosi jos sa 10 i vise kila?

  24. #74
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Malo update-a. Krenuli smo u proljetne šetnje i jako nam se sviđa. Sad sam skontala zašto se marama zove Sleepy, Namik nakon 10 minuta lagane šetnje obavezno začori, bez obzira kad je prije toga spavao i koliko dugo
    Namik ima oko 9kg i njihov osnovni vez mi je sasvim udoban (a i njemu). Probala sam dvostruki križni, ali mi se čini da mi nije stajao dovoljno čvrsto.

  25. #75
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Citiraj deedee prvotno napisa
    Ja sam cekala oko dva mjeseca, tada sam im se javila i rekli su da pricekam jos malo, pa ako nista ne stigne da ce mi poslati drugi besplatno. Nakon jos mjesec dana cekanja, nista nije doslo, ja sam zvala postu , carinu , nitko nista ne zna.
    Opet sam im se javila i zamjenski Sleepy Wrap je stigao za deset dana .
    Koristimo ga svaki dan po par sati, vani i doma, bepsi u njemu najbolje spava.
    Sa mnom ista stvar. Prvo nije dolazio 3 tjedna, pa sam ih kontaktorala, bili su super uljudni i simpa, i dogovorili smo se da ako ne dože krot narednih tjedan dana, da for free šalju novi. Kako ivaj prvi stvarno nije stigao, prekjučer su mi poslali novi, i sad ga čekam :D...
    Svaka im čast na usluzi, ljubaznosti, dostupnosti... Ovo im se vjerojatno često događa, pa im je to normalno. Meni je moja prijateljica što radi u pošti rekla da im se svaki paket koji nije dostavljen vrati, tako da nisu u gubitku, što je meni drago.

  26. #76
    r_i_t_a avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    split
    Postovi
    303

    Početno

    Evo i ja ga planiram naručit.koliko vam na kraju sve skupa košta sa dostavom

  27. #77

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    Ja sam ga naručila prije tjedan dana! Cijena je cca 38 USD + poštarina još cca 10 USD (imaš točne podatke na njihovom webu)

  28. #78
    curly mama avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    347

    Početno

    nama stiže bebica za 2 mj. i planiram napokon naručiti...n. mi je bila nekako već prevelika kad sad sam saznala za SW pa sam je nosila u slingu i MT.
    cure, ako nekome više ne treba SW, dajte me pliz pp-ajte. otkupljujem.

  29. #79
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    jesam li ja smotana ili mi se čini da je nekako teško staviti bebu u sw kad se zaveže?
    ja ga čvrsto svežem
    i onda mi je problem razmaknuti dijelove da uguram malog unutra
    je li lakše sa slingom, može li mi netko usporediti?

    ili je on preveliki

    i ne voli baš biti unutra, možda mu je vruće...

  30. #80
    suncokret avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    1,091

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa
    jesam li ja smotana ili mi se čini da je nekako teško staviti bebu u sw kad se zaveže?
    ja ga čvrsto svežem
    i onda mi je problem razmaknuti dijelove da uguram malog unutra
    je li lakše sa slingom, može li mi netko usporediti?

    ili je on preveliki

    i ne voli baš biti unutra, možda mu je vruće...
    Meni je sw prvih par mjeseci bila glavna nosiljka, sling mi je bio puno nepraktičniji i neudobniji, a curka se obožavala nositi i spavati u sw.
    Sling volimo tek od kad je malo veća, točnije, od kad se nosi na boku.
    Možda malo prečvrsto zategneš sw?
    Prevelik nije sigurno, a vruće bi mu moglo biti, posebno ako ga prečvrsto stegneš.

  31. #81
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Mi isto kao I Suncokret. Mojarra mala obozavam biti u SW, odmah zaspi. Ja ga stegnem ali ovako: onaj dio oko trbuha gdje je etiketa zategnem prilicno, pogotovo onaj gornji dio koji ce pridzavati glavicu, krakove tj. X OD naprijed stegnem ali ne prejako, i njihove krajeve zavezem oko sebe privremeno onak labavije i onda kad ju stavljam povucem malo s ledja i rasregnem da nju ubacim, ako mi je prejako povucem krak koji privezan oko struka da malo popustim, ak je prelabavo stegnem te iste krakove. Talk si reguliram i visinu na kojoj mi mala je. Kad sve oko nje namjestim onda pazljivo odvezem donje krakove drzeci ih i namjestim ih oko struka onak lijepo na siroko da me ne stiska i zavezem u cvor za pravo. Nadam se da si skuzila otprilike sto hocu reci . Ja sling nikako da skuzim, tj. imam feeling da ju zulja oko nogu j da joj je neudobno. Kako se nosimo i u Hoppedizici, SW nam je zasada top of the pops! Obozavamo ju i odusevljeni smo s njom.

  32. #82

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    hajde recite mi u kojem polozaju nosite bebe u sw? moja ima mjesec dana, pocinjemo se nosit pa me zanima koji je polozaj najbolji za najmanje

  33. #83
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Citiraj majola prvotno napisa
    hajde recite mi u kojem polozaju nosite bebe u sw? moja ima mjesec dana, pocinjemo se nosit pa me zanima koji je polozaj najbolji za najmanje
    MI se nosimo tummy to tummy tj. onaj basic vez koji je pokazan u njihovoj knjizi i na njihovoj stranici. Koljevku nismo jos, to mozemo tek sad kad smo prosli UZV kukova. To se sad ucimo a t2t nam je naj naj.

  34. #84

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    hvala isabel!

  35. #85

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    37

    Početno

    Jel mi može netko opisati točno što je ta Sleepy wrap? Jel to obična duga marama koja se posebno veže ili je posebno sašivena ili što?

    Molio bih da netko uslika taj sleepy wrap onako raširen i pošalje tu sliku na forum

  36. #86
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    http://www.sleepywrap.com/

    SW je mekana, rastezljiva marama

  37. #87

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    37

    Početno

    betty, vidio sam njihovu stranicu no nigdje se ne vidi razmotana marama, čisto da se otprilike vide dimenzije...

  38. #88
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    dugačak je 5 metara a na najširem dijelu je oko 45 cm, prema krajevima se sužava

  39. #89

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    37

    Početno

    betty, najlijepše zahvaljujem!

    ovako laički gledano, pa zar se uistinu isplati to naručivat iz amerike? zar je to toliki problem sam izradit?

  40. #90
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    ne mislim da je toliki problem izraditi ga koliko je problem pronaći sličan materijal
    mislim da lakše izraditi običnu maramu

  41. #91
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    a iz amerike stvarno brzo dođe, meni je desetak dana stiglo

  42. #92
    anilokin avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    128

    Početno

    Ja sam naručila ovu maramu [/url]http://www.mamaibeba.hr/katalog.php?KID=18http://<br /> Mislim da je to isto ... sata u komadu

  43. #93
    anilokin avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    128

  44. #94
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    da, jako su slični, samo ispada da je SW jeftiniji

  45. #95
    tajuska avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    468

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa
    a iz amerike stvarno brzo dođe, meni je desetak dana stiglo
    i meni. jos sam trudna, ali sam vjezbala stavljanje, i bar ovako bez djeteta nije tesko. ja sam ful niska i kad sam prvi put razmotala maramu mislila sam da bi mogla mumiju iz sebe napraviti a materijal je ful ugodan. bas sleepy.... nadam se de ce se i djetetu svidati kad dode...

  46. #96
    the enchantress avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    767

    Početno

    evo samo da se javim da je i nama sada sw glavna nosiljka. sling smo malo zapostavili jer je mala vila sada vrlo živahna i sve ju živo zanima pa se okreće na sve strane i dojadilo mi ga je stalno namještati.

    sw mi je super! ja sam već skužila koliko ga čvrsto moram zategnuti pa ga odmah vežem. trebalo mi je par puta.

    i da se pohvalim da sam ju danas u tren oka uspjela preokrenuti tako da može dojiti dok sam ja gurala kolica i lagano pridržavala glavicu.

    ( isabel od koje smo ga kupili)

  47. #97
    curly mama avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    347

    Početno

    i ja sam NAPOKON naručila. jedva čekam da stigne!

    kad ste prvi put stavili bebicu u SW?
    zbog rastezljivog materijala nekako sam uvjerena da će nam služiti samo dok je bebica jako mala a da ćemo kasnije opet više koristiti sling, pouch i MT.
    možda se varam. kolko dugo se vama činila praktična?

  48. #98
    the enchantress avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    767

    Početno

    mi smo se nosali u sw do prvog mjeseca, onda u slingu jer je bilo ljeto i sada opet u sw. mala vila ima 4 i pol mjeseca i 7 i pol kila i sw nam je zakon!

  49. #99

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    417

    Početno

    Citiraj curly mama prvotno napisa
    i ja sam NAPOKON naručila. jedva čekam da stigne!

    kad ste prvi put stavili bebicu u SW?
    zbog rastezljivog materijala nekako sam uvjerena da će nam služiti samo dok je bebica jako mala a da ćemo kasnije opet više koristiti sling, pouch i MT.
    možda se varam. kolko dugo se vama činila praktična?
    Mislim da imaš pravo... Sven je sada skoro 14 mjeseci i ne voli ništa dugo raditi - ni hodati ni nositi se pa mi je postao problem stalno ga stavljati i vaditi... Htjela bih prodati sada moj Hugabub i nabaviti sling. Makar za prvu godinu svima bih preporučila SW

  50. #100
    curly mama avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    347

    Početno

    sanja77, e da si se prije javila...ja sam na sva zvona htjela trampiti SW za sling...kakav je to hugabub što ga imaš?
    može i na pp

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •