Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Activia-da li smem dati bebi

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    u njihovim ocima...
    Postovi
    75

    Početno Activia-da li smem dati bebi

    Posto muku mucimo sa tvrdom stolicom,a sljive i razno voce nam ne pomaze puno ja sam se razmisljala da dam bebi Activiu da tako probamo da regulisemo stolicu.
    Ja sam activiu jela/pila u toku trudnoce za regulisanje stolice i bas mi je pomagala.
    Posto je vec probao jogurt,pavlaku i kiselo mleko kontam da mu smem dati i ovo. Activia sadrzi BIFIDUS ESENSIS bakterije koje regulisu crevnu floru i pospesuju rad i praznjenje creva.
    sta vi mislite?
    Hvala

  2. #2

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    220

    Početno

    moja beba je imala isto te probleme i njoj je pomoglo
    pro life ampule ...ima u svakoj ljekarnoj za kupiti a to mi je i pedijatrica preporučila kad je pila antibiotike

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    u njihovim ocima...
    Postovi
    75

    Početno

    koliko se daju te ampule...jedna dnevno? koliko dugo vremenski treba da se koriste?
    ja sam koristila isto neke ampule probiotika kad je pio antibiotike ali nam bas nisu pomogle.
    hvala

  4. #4
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Beba ima skoro godinu dana, a spomenuti proizvod se ne razlikuje bitno od bilo kojeg drugog jogurta. To što su patentirali soj bifidobakterije i dali mu bombastičan naziv ne mijenja baš ništa. To je i dalje jogurt.
    Bifidobakterije uglavnom pomažu kod neredovite stolice.

  5. #5
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    a acedofil?

  6. #6
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Skoro isto. Mala razlika je u području koje kolonizira u odnosu na bifidobacterium. Za regulaciju stolice će ipak bifidobacterium biti nešto bolji.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    64

    Početno

    a bioaktiv? moja curica voli bioaktiv, skoro svaki dan jednog mazne za doručak ili večeru. je li to ok?
    Thanks

  8. #8
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Nemam povjerenja u Dukat. Bioaktiv je nekakav jogurt s dodanim LGG-om kojemu je najjača strana produženje vijeka trajanja takvih proizvoda.
    Iako su Dukatovci potiho uklonili želatinu iz svojih proizvoda, ja im i dalje ne vjerujem.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •