Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Dr. Gasparovic - Petrova

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno Dr. Gasparovic - Petrova

    Drage curke, tek sam u 12 tjednu trudnoce ali me vec sada pere debela panika oko izbora bolnice gdje cu roditi naseg strumpfa. Dali netko od vas ima iskustva s Dr. Vesnom Gasparovic u Petrovoj? Svaki vas savjet/iskustvo me zanima

  2. #2
    mama_jos_malo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,835

    Početno

    Mene pregleda (ne u trudnoći), mlada, strpljiva i zna (preporuka). Nježna je, ništa ne brini, sve će biti super
    Sretno!! :D

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    Hvala na info mama_jos_malo
    Cula sam samo lijepe stvari o Dr. Gasporovic, ali na zalost puno ruznih glede Petrove. Pretpostavljam da tretman ovisi o 'organizaciji' :/

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb - Wien
    Postovi
    1,171

    Početno

    Ne bih htjela zvučati totalno obeshrabrujuće, ali čula sam, iz pouzdanih izvora, da neki doktori u Petrovoj ( ne znam za dr Gašparović ) vole naplatiti porod unaprijed pa se onako šarlatanski, bez pardona, ne pojaviti.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    U autu
    Postovi
    298

    Početno

    Meni je oba puta na porodu bio moj dr u Petrovoj,ali to mi je bilo normalno jer mi je vodio obje trudnoće,ali kako čujem to baš i nije često(nismo mu ništa platili).Prijateljica je bila na pregledu pri kraju trudnoće u dr.Bljajića (starijeg da ne bi bilo zabune) i nakon pregleda joj je rekao kad krene porod dođite u bolnicu...a ako želite ja vam mogu doći na porod a vi ćete mi se nakon toga zahvaliti na prikladan način!?!? Ja sam bila u šoku,na mom porodu je asistirao jer ga je moj dr zvao.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Koliko je uopće doktor bitan na porodu?Pa porađamo se same,a pomaže nam babica koja ima puno veću ulogu od doktora.
    Dr.Gašparović mi se činila jako simpatična.Misliš li voditi trudnoću kod nje?

  7. #7

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    Dolega, trenutno mi Dr. Grujic - Koracin vodi trudnoci i jako sam zadovoljna s njom, no ona samo radi privatno. Mislila sam se mjesec 2 prije poroda prebaciti kod ginica koji je vezan za neku bolnicu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •