Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: "Gledaj me"..

  1. #1
    LeeLoo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,657

    Početno "Gledaj me"..

    ...dakle..Karlo kad priča traži da ga se izričito gleda u oči..npr..gleda crtić a ja u drugom dijelu stana pa on "mamaaaaaaaaaa'"..ja "da?".."dodiiiiiiiii..gledajjjjjjj"...i ja dođem i pogledamo scenu crtića i popričamo....nato on nastavi svoje ja se odmaknem i nakon o.ooooo8 sekundi evo njega opet "mamiceeeeeeeee..gleeeedaaaaaj"....ja opet dođem i opet zajedno pogledamo scenu i popričamo....pa npr...ja i Mm nešto pričamo i onda se ubacuje on i nema šanse da on ne kaže što je naumio.."mamaaaa..tataaaaa..mamaaaaa..tataaaaa..gl eeeedaj meeeeneeeee"...-i onda kaže što je mislio.....-ili vozim i sad on počinje priču....."mamaaaaa..?..a šta je ono?...."...i ja mu kažem...-ali naravno to nije dovoljno nego on počne "maamaaaa....gledaj meneeeee..gleeedajjjj"..našto mu ja objasnim da ne mogu i gledati u njega i voziti....."....on počne plakat ali onako glumeći.." uaaaaaaaa..gleeedaj meneeee..gleeeedaj meeeeneeee.."...-..i tako jedno n puta na putu od točke a do točke b..

    ...a ima i još jedna stvar- npr. fasciniran je zvonikom kod nas u starom gradu i do njega vodi stara cesta i onda ide dijalog .."mamaaaaa?..je to stara cesta?"..ja njemu "je"....nakon 0.002 sekunde "mama?.....a je to cesta?"..ja "da"..i opet odmah " a mamaaaaa? a je to stara cesta?"..ja " je,to je stara cesta".. a onda on " a tko je star?".. a ja " ma cesta.."-
    i tako-dakle kad on kaže jednu rečenicu mi ponovimo sve o njoj-i o glagolu i predikatu i imenici-pita zasebno o svakom dijelu te rečenice...-ponekad nam to izgleda smiješno ali ponekad :/ ---znam da je sad u godinicama kad mu treba pažnje i mi mu to pružamo i stvarno puno s njim pričamo..ali koliko on može pričati pa to je nevjerojatno:
    -imate li i vi doma ovakvog brbljivca? 8)

  2. #2
    Ribica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    381

    Početno

    situacija slična, ali imamo i strijeg brata, pa je to pitanje natjecanja i konkurencija :D

  3. #3
    Honey avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    D.Resa
    Postovi
    1,962

    Početno

    Jako slično.
    Najjače je bilo kad se seka rodila. Mama gle ovooo, tata dođi vidi. To 1000 puta na dan. Tad mu je trebalo najviše pažnje, a i inače mu treba posvetiti 24/7 vremena. Često zove, a kad mu kažem da dođe on meni, ništa

  4. #4
    mama_28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Postovi
    313

    Početno

    I kod nas ista priča...

  5. #5
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    ja još nemam dječicu ali sam kao mala isto tražila da me se gleda u očo kad pričam i brzo pričala s obješnjenjem "moram zaboravit ću nesto"

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •