Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 82 od 82

Tema: Moguća trudnoća uz menstruaciju????

  1. #51

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    13

    Početno

    ako sutra bude isto, icicu. ubi ovo svo guglanje, citanje i cekanje...a sve mi je slutilo da ce bitti trudnoca. hvala ti

  2. #52
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Odi odmah ujutro, nemoj čekati.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    13

    Početno

    pa da li tebi ovo sve sto sam ispisala zvuci da je moguca trudnoca?

  4. #54
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Da, moguće je. Meni je kućni test pokazao trudnoću dosta kasno, a u međuvremenu sam krvarila ovako kako si opisala. Beta je bila pozitivna. Dobila sam terapiju progesteronom.

  5. #55

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    13

    Početno

    a pa to mi kazi sad sam malo optimisticnija
    nadam se pozitivnoj beti :D

  6. #56
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Sretno i javi kako je proslo!
    Nadam se da ce ti se zelja ostvariti
    Posljednje uređivanje od Optimist : 09.01.2017. at 23:12

  7. #57

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    13

    Početno

    Hocu. I ja se tome najvise nadam.
    hvala na odgovorima punooo

  8. #58

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    13

    Početno

    radila. rezultat je 0.100...
    a menstruacije i dalje nema...

  9. #59

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    1

    Početno

    Nadam se da ce jos neko naici na ovo iako su zadnji razgovori bili davno, zanima je li moguce tri mjeseca imati menstruaciju, a biti trudna? Naime, prve dvije su bile oskudnije i slabije, ali dugo vremena prije toga nisam imala odnose, a ova treca je bila skoro ista kao inace. Vise me muci konstantni osjecaj nadutosti. Vadila sam krv nedavno doktorica je rekla da se na neutrofilima vidi nekakav virus u zalazu i utvrdila mi je sluz u mokraci i rekla samo da pijem puno vode.

  10. #60
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    imas menstruaciju, nemas odnose. trudnoca bi dosla kako?

  11. #61
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Sad ako je dr radio uzv onda nakon tri mjeseca zna da li si trudna ili ne
    Moj slučaj je bio da dr nije radio uzv,a za trudnoću sam saznala slučajno u četvrtom mjesecu ,i da imala sam mengu prvi mesec koja je bila duža i tečnija,bila sam tad kod dr,koji je dao tablete za ublažavanje msnge i poslije za poticanje druge.grrška je bila mada je bio iskusan i skoro pred penzijom da nije radio uzv s mogo je jer jer imao sve. Što reći kad sam došla s papirom o trudnoći on je dobio naglo zamjenu i otišo u ornuijubst mi je mladi dr vidio tu trudnoću.

  12. #62
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Pitanjce, imas u ljekarni test na trudnocu za 16kn. Dobijes trakicu, popiskis se u casicu i vidis. A ima i u Mulleru. A mozes sto kaze Jelena i na uzv, mozes i vaditi betu/krv...

  13. #63

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    3

    Početno

    Pozdrav djevojke.
    Naime,imala sam nezaštićeni spolni odnos s dečkom i eto,ejakulirao je u mene.Nakon toga sam danima bila pod stresom ne bih li slučajno ostala trudna jer iskreno,nisam spremna na takvo nešto.Menstruacija mi je kasnila 4 dana jer inače imam neredovite cikluse.Dobila sam ali me i dalje brine..Jel' ikako moguće da sam trudna unatoč dobitku menstruacije?

  14. #64
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    A test ,?

  15. #65
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Moguće, ali ne i vjerojatno!

  16. #66
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Ma daj nek testira
    Pa bu vidla jel je ili nije

  17. #67
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    To zna i sama. Želi naša mišljenja
    A i sad je malo teže do testa nego inače...

  18. #68

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    3

    Početno

    Nemam kako po test.
    Ljekarna je u gradu,a ja živim u selendri :')..A ni prijevoza do tamo nemam..
    Zeznuta situacija.

  19. #69

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    3

    Početno

    Meni je ovih dana trebala doci menga. Dosla je evo sad, jako slaba, iza mokrenja sam vidjela. Imam samo dnevni ulozak na kojem je mrljica. Trbuh me ne boli. Jucer su me boljela donja leda, grudi su bile osjetljive, sad ne osjecam tu osjetljivost. Odnose sam imala 12., 13. i 14.3. U listopadu sam imala spontani, bila sam 8 tt. Obicno kad dobijem mengu, jako me boli trbuh, a sada nista. Izgleda li tako implantacijsko, znate li vi, jel bi to moglo biti to?

  20. #70

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    3

    Početno

    Hej djevojke,opet ja.
    Obavila sam test i ispao je negativan.Koristila sam običan clearblue test koji pokaziva - i + .Zanima me samo na onom desnom prozorčiću jel treba biti već neka crta ili se ona kasnije pojavi nakon slijevana mokraće(nije prozorčić koji pokaziva rezultat).

  21. #71

    Datum pristupanja
    Apr 2020
    Postovi
    1

    Početno

    Pozz cure, nova sam... Decko i ja pokusavamo vec par mjeseci dobiti dijete i ne uspijeva nam.. Ovaj mjesec mi je menga kasnila 2 dana.. Imala sam mengu 29.2 i trajala je do 3.3... Posljednju mengu sam dobila 3.4. I trajala je samo 3 dana.. S tim da prva 2 dana su bila krvarenja a 3 dan samo iscjedak smeckasti.. Plodni dani su bili od 15.3.... Normalno smo za vrijeme podnih dana do menge imali svaki dan odnose (nezasticene).. Nekih 10 dana prije menge su mi poceli jaki bolovi u donjem dijelu trbuha.. Bol je bila uvijek oko pupka u tom predjelu i na dodir je bilo tvrdo.. Puno sam citala da to moze biti znak i sve ali ne znam... Kad sam htjela test napraviti onda mi je ta poslijednja menga dosla (nazovi mengom)... Ali i dalje me boli na dodir oko pupka i isto je i dalje tvrdo... Je li neka imala takve simptome.. Je li moguce da sam napokon ostala u drugom stanju.. Nadam se da ce bit neki odgovor na moju bibliju.. Sretno svima

  22. #72
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,307

    Početno

    Napravi test prvom jutarnjom...sve je moguce. Pridruzi nam se na odbrojavanju tamo su curke ativne zajedno dijelimo savjete i probleme i nedoumice.

  23. #73

    Datum pristupanja
    Apr 2021
    Postovi
    5

    Početno Dali je moguca trudnoca ako imas menstruaciju slabu 3-4 dana

    Dali je moguca trudnoca ako imas menstruaciju slabu 3-4 dana,sise su mi povecane bolne osjecam se jako umorno neki mirisi hrane mi smrde itd...

  24. #74

    Datum pristupanja
    Apr 2021
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav mamice i buduće mamice,
    ja evo trebam pomoć vaših iskustava ako neka ima.
    prošli tjedan sam radila test nakon 7 dana kašnjenja menstruacije (nikad ne kasni) i test je bio pozitivan. Prijateljica mi je savjetovala da kupim neki koji prikaže i tjedne pa sam u subotu ponovila i ponovno pozitivan sa oznaakom 2 tjedna trudnoće. Jučer ujutro sam primjetila kod mokrenja laganu sukrvicu pa sam otišla na pregled u petrovu gdje mi je izmjerena beta 72,69 i rečeno kako bi trebala ponovno za dva dana ponoviti kako bi vidjeli da li je plod opstao ili ne. Danas sam dobila pravu mentruaciju. Da li je neka imala sličan slučaj,a da je plod opstao? ili da se ne nadam... sretno svima i unaprijed hvala.

  25. #75
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,307

    Početno

    Da napravi test

  26. #76
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Napravi ti ipak netu,da vidiš u kom smjeru ide

  27. #77

    Datum pristupanja
    Apr 2021
    Postovi
    5

    Početno

    Hvala curke nadam se da ce biti pozitivan test

  28. #78
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Citiraj MIRJANA 2 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala curke nadam se da ce biti pozitivan test
    Beta je pouzdanija. Nema potrebe da radis test. On moze biti pozitivan, a da beta pada.

  29. #79

    Datum pristupanja
    Apr 2021
    Postovi
    5

    Početno

    Bok curke napravila sam kucni test i nazalost negativan mi je

  30. #80

    Datum pristupanja
    Jan 2023
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav cure! Znam da je ovo bilo davno, ali nadam se da cu dobiti odgovor. Evo ovako,ja i zaručnik pokušavamo već 3 ipo godine, dijagnosticirani su mi PCOS, isla sam na različita vađenja hormona u krvi, nalazi su bili okej,nesto malo poviseno ali nista zastrasujuce. Redovni ultrazvuci. Imala sam i ciste na jajnicima,koje su popucale itd. Ultrazvuk je isto dobar -maternica,jajnici sve okej. Prije sam imala jako neredovite cikluse međutim nakon terapije (Duphaston i folna kiselina) menst. se jako popravila i sad je mogu rec dosta redovna.(35-38 dana ciklus)-nekad zakasni malo ili urani ali sve u granici normalne. Ehhh sad prvi put mi se dogodilo nesto ovako. Zadnja menst. mi je bila 9.12. sve je bilo uredno kao i inace , svaki mjesec redovno imamo nezasticeni snosaj jer jako zelimo dijete. Međutim ovaj mjesec , vec 4 dana imam samo tamno smedi iscjedak, menstruacije nigdje. To mi se nikad prije nije dogodilo , iscjedak nije obilan,bolan, nemam nikakve neugodne simptome.Mozda blaga nelagods u abdomenu ali nista pretjerano. Ujutro sam radila test koji je negativan. Ginekologa mogu dobit tek u ponedjeljak. Zanima me da li je ikoja od vas imala slicno iskustvo i da li je moguce da se mozda ipak radi o trudnoci al je jos pre rano za test. Planiram ga svakako ponoviti za 4 dana. Hvala unaprijed i oprostite na dužem postu! Ugodan dan svima! ♥️

  31. #81

    Datum pristupanja
    Oct 2023
    Postovi
    1

    Početno

    Bok, nova sam tu i neznam kak to ide ali trebam vase rijeci
    Menstruacija mi je kasnila oko 2 tjedna i otisla sam ginekologu jer je test ispao negativan (makar za par sati je postao pozitivan i neznam dal je to normalno), pregledao me i rekao da je sve okej i da ne vidi nista…dao mi je duphaston tablete koje sam pila tjedan dana i za par dana sam dobila menstruaciju. Mene zanima dali ja mogu biti trudna iako sam pila tablete koje su potaknule menstruaciju ili dali to moze biti kripticna trudnoca…puno sam citala pa sam zbunjela i neznam vise

  32. #82

    Datum pristupanja
    Feb 2024
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav cure, ne znam kome bi se obratila pa sam se evo ovdje registrirala.
    Zadnju ovulaciju sam imala 5.2.-12.2., dečko i ja smo imali odnose i tokom plodnih dana i ovako; nije da se čuvamo previše - ali opet pazimo (izvadi na vrijeme, valjda

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •