Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 82

Tema: Moguća trudnoća uz menstruaciju????

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    12

    Početno Moguća trudnoća uz menstruaciju????

    Cure,evo i mene nove.Neznam kako ovo sve funkcionira ali htijela bi znati da li je moguce da zena bude trudna a da ima menstruaciju.
    Nadam se da cete me razumjeti.

  2. #2
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ja sam imala menstruaciju (tj. krvarenja u terminu menstruacije), trajala su 3-4 dana) do 16. tjedna

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    12

    Početno

    Mozda je to glupo pitanje ali kako to misliš do 16tjedna?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    pod stresom
    Postovi
    1,827

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    ja sam imala menstruaciju (tj. krvarenja u terminu menstruacije), trajala su 3-4 dana) do 16. tjedna
    skoro pa X

    prva tri mjeseca u vrijeme kad bih inače (da nisam T) imala menstruaciju imala sam neki blaži oblik iste po 3 dana krvaruckanja...
    (oba puta)

  5. #5
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj Malena84 prvotno napisa
    Mozda je to glupo pitanje ali kako to misliš do 16tjedna?
    pa do 16. tjedna trudnoce
    trudnoca je bila skroz uredna (od trenutka kad sam skuzila da sam trudna pa nadalje ), bez ikakvih mirovanja i lijekova, rodila u terminu.

  6. #6
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    i ja sam krvarila na pocetku u vrijeme kad mi je trebala doc menstuacija. ali samo jendom.

    isto je trudnoca bila uredna i sve super proslo.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    12

    Početno

    A daj mi molim te reci da li moguce da sama zelja za trudnocom moze zapravo biti prepreka istoj?Jar mi to zelimo mada sam ja vise opterecena nego moj decko.
    Hvala ti unaprijed na odgovorima,puno cete mi pomoći

  8. #8

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    pod stresom
    Postovi
    1,827

    Početno

    ovo o želji i ostvarenju je totalno neznanstveno ali...

    jedni poznanici nikako nisu mogli do T... čekali i trudili se i na kraju mužu puka film i kaže joj ajmo malo zaboravit.. idemo na ljetovanje, kad se vratimo opustit ćemo se pa ćemo iz nove godine smislit šta dalje (testovi na sve što ide uz nemogućnost začeća nakon 3 godine braka)... nakon misec dana ona njemu da je pojila nešto pokvareno, da joj se riga itd....
    danas imaju 5 djece i nikad nisu bili na ništa potpomognuto (ni biljno ni medicinski)...

  9. #9
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    Citiraj Malena84 prvotno napisa
    A daj mi molim te reci da li moguce da sama zelja za trudnocom moze zapravo biti prepreka istoj?Jar mi to zelimo mada sam ja vise opterecena nego moj decko.
    Hvala ti unaprijed na odgovorima,puno cete mi pomoći
    mislis da ne dobijes mengu zato jer zelis dijete a zapravo nisi trudna?

    nasla si osobu za pitat - vjerujem da je svasta moguce.

    ja sam prokrvarila i test je bio negativan ali sam bila uvjerena 100% da sam trudna i bila sam u pravu. nakon par dana test pokazao +

    a da napravis test?

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    12

    Početno

    da tako sam i mislila.Ali hvala ti svejedno.
    A da li mislis da nakon mege bi trebala svejedno napravit test mozda ovisno o tome koliko ce trajati,jer meni su inace uredne.Danas je stigla(2dana kasnije)al i je malo ima mada stigne se pojacati-zar ne?
    Jer gledaj.Da lim ima veze da sam imala temperaturu 38,5 samo jednu noć i da me je sve bolilio a to je bilo 24.06 a menga je bila 6.6.

  11. #11
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    Citiraj Malena84 prvotno napisa
    Da lim ima veze da sam imala temperaturu 38,5 samo jednu noć i da me je sve bolilio a to je bilo 24.06 a menga je bila 6.6.
    ne znam bas kakve bi veze imala temperatura. osim sa virozom

    aj ti napravi test pa si mirna. ako nisi sigurna da ti je to prava menstruacija. a uvijek postoji mogucnost da ti je kasnila zbog kakvog stresa, 2 dana nije puno, meni bi kasnila i po desetak dana pa nista. ali moze ti kasnit i zbog trudnoce

    sretno i javi nam!

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    12

    Početno

    hvala vam cure.Bas ste prave

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    12

    Početno

    Hey Ivarica.A kad si zapravo saznala da si trudna kad si kako kazes imala mengu i tj koji dan si napravila test?
    Svim curama

  14. #14
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    u sesnaestom tjednu

  15. #15

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    pod stresom
    Postovi
    1,827

    Početno

    ja odmah... jer su mi sise prerasle sve majice (iz jedva dvojke u četvorku)
    i jer nisam prestajala ić na zahod piškit...

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    12

    Početno

    mozda je to glupo pitanje?Ja sad imam mengu danas vec 4dan al je cijelo vrijeme bilo je manje nego inace.I aj sada mram cesce na wc mada 2dana prije menge sam isla cesce i znalo mi se desit da odem i onda nemrem to obaviti.U principu nemeam neke druge simptome.
    Ma sigurno nisam trudna.

    Bit ce drugi put.

  17. #17

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    124

    Početno

    Možda nisam dobro popratila, ali ako sumnjaš što ne napraviš test? :?

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    12

    Početno

    Da napravit cu pa cu onda biti trudna.
    Da li da kupim onaj najosjetljiviji ili je dovoljno i onaj obican samo da ga napravim ujutro

  19. #19
    ANKARA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    Svakako napavi ujutro. Taj će ti najbolje pokazati. Ali tek toliko da znaš, i zbog M se zna desiti da moraš češće na wc. To ne mora nužno značiti i trudnoću. Mučnine tijekom i nakon M možeš osjećati i ako si imala nekakvu cistu koja je pukla ili će tek puknuti. Znam iz osobnog iskustva. I mene je to dosta dugo zabrinjavalo dok se nisam oodvažila i zadnji dan M otišla na uzv, pa mi je gin. sve pojasnio.

  20. #20
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    Citiraj Malena84 prvotno napisa
    Da napravit cu pa cu onda biti trudna.


    sta ti je podsvijest. aj napravi pa nam jevi rezultate.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    66

    Početno

    moguće je biti trudan a imati menstruaciju-u prvoj T sam saznala da sam trudna tek sa 8 i nešto tjedana, jer sam prvi mjesec trudnoće imala najnormalniju mengu i uopće nisam ništa posumnjala. dakle, definitivno napravi test pa nam javi, baš me zanima. držim palčeve

  22. #22
    Ora avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,236

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~ za +

  23. #23

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    12

    Početno

    Bok cure.Napravila ja taj test prekjucer, tj. nedjelja,bio je to 6dan od menge i bio je negativan.A
    Ali nema veze.Bit ce drugi put.
    Rekla sam decku da ove godine necemo pratiti moje plodne dane nego tek sljedece jer se moramo brinuut za svadbu 6.6.2009 pa da se ne udam trbuhom do zuba.
    svima
    i hvala na odgovorima.
    Javim se s novim vjestima ako ih bude

  24. #24
    nany

    Početno

    moze mala pomoc tj neki savjet?postoji li mogucnost da sam trudna a imala 2 m?situacija je ovakva predzadnju M sam imala 25.6(vrlo slabu i trajala je 3 dana),zadnju M sam imala 22.7(dosta jaku s velikim bolovima,trajala je 5 dana)vec par dana se ne osjecam dobro-boli me trbuh u donjem djelu,glavobolja a o leđima da i ne pricam kao da trebam dobit.pojacan mi je proziran iscjedak,ponekad mi se na kratko zna zamantati i dosta jedem,a najbolje od svega sto sam se malo udebljala(inace sam mrsavica pa se to primjeti,a tezina mi se nije mjenjala godinama,sada sam se udebljala skoro 2kg)ja i dragi zelimo imati dijete.test nisam napravila jer me strah da ne bude - :? moze koji savjet,slicna iskustva?hvala

  25. #25
    ANKARA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    nany moguće jeste ali i nemora biti. Ako ti je ova druga M trajala 5 dana i bila obilnija i sličnija onoj koju inače imaš najvjerojatnije nisi T. Najsigurnije ti je napraviti test. Nema te čega bit strah. Ionako moraš saznati istinu. A u glavi ti se može vrtiti i od ovih vrućina ili si pokupila nekakvu ljetnu virozu. U svakom slučaju poželjno j napraviti test i otići na pregled. Pritisak u trbuhu može stvarato ovulacija ili nekakva bakterija.

  26. #26

    Početno

    drage mame,i buduce mame imam jedno pitanje za sve one koje su imale isti ili slican problem kao ja..

    Ima odprilike mjesec dana od kako se ne cuvam,od tada imam blage grceve u stomaku i mucnine u mahovima,bila sam ubijedena da sam trudna,uradila sam test urina odmah nekih desam dana nakon prvog odnosa*bez zastite*i naravno pokazalo se da nisam trudna,uradila da ga jer nisam mogla vise cekati

    Nakon toga sam ga uradila 14 tog ovog mjeseca,na dan kada mi je trebala menstruacija biti,i opet je bio negativan,medjutim i dalje su mi smetali pojedini mirisi,mucnine i sl...i tek danas dobih menstruaciju,znaci sa 4 dana kasnjenja iako mi nikada ne kasni,a idalje imam mucnine,blage grceve u stomaku i nelagodu kod pojedinih mirisa...

    Da li postoji sansa za trudnocom??

    Hvala unaprijed

  27. #27
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    najsigurnije ti je izvaditi krv i provjeriti betu
    a što se simptoma tiče, ja sam ih imala najmanje onaj mjesec kad sam ostala trudna
    a svaki mjesec prije toga simptoma ko u priči...

  28. #28
    Alcantra avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    jug
    Postovi
    166

    Početno

    Danas mi je 16 dan ciklusa. Kako mi je ovulacijski test bio pozitivan i na 14. dan a i danas, napravila sam test na trudnoću jer mi je bilo čudno, i pozitivan je !!! Je li vjerojatno da sam trudna s obzirom da mi je menstruacija bila jača i obilnija no inače? Inače pokušavamo već više od četiri godine, i spremalni smo se na novi IVF u ovom mjesecu. Ovo mi je nevjerojatno..

  29. #29
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    Alcantra, ne znam odgovore ali ČESTITAM!!!

  30. #30
    Alcantra avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    jug
    Postovi
    166

    Početno

    Hvala na čestitkama
    Sutra idem vaditi betu pa ćemo vidjeti. Doktor je danas pokušao nešto vidjeti na UZV i nije baš uspio, mislim da je prerano...

  31. #31

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    u Rijeci
    Postovi
    1

    Početno

    pozz..I ja imam isti problem,več 2 mjeseca dopuštam momku da svršava u mene,odnosno želimo dijete,napravila sam 2 testa i ništa uvjek pokazuje negativno..evo u čem je problem imala sam menstruaciju oba mjeseca po 4-5 dana,,jutarnja mučnina,bolovi u doljnem dijelu stomaka,malo malo mi se stomak napuše kao balon,imam stalni isckedan,,,Curke molim vas pomozite.....

  32. #32

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Cao nova sam na forumu,imala sam sve simptome trudnoce,vrtoglavicu, umor mucninu bolne grudi, grceve u stomaku,i juce sam dobila m i jako mi je bilo lose cjeli dan se nisam mogla dici iz kreveta da li postoji mogucnost da sam trudna :/

  33. #33

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    11

    Početno

    Citiraj baby85 prvotno napisa Vidi poruku
    Cao nova sam na forumu,imala sam sve simptome trudnoce,vrtoglavicu, umor mucninu bolne grudi, grceve u stomaku,i juce sam dobila m i jako mi je bilo lose cjeli dan se nisam mogla dici iz kreveta da li postoji mogucnost da sam trudna :/
    Ja Sam ti u istoj situaciju a Jos je prerano za Test, moram Malo pricekati, do tada se dobro pazim. Nadam se bebici. Pa me zanima da li si mozda trudna??

  34. #34

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    1

    Početno

    Drage mame i one koje ce to tek postati,javljam se po savjet
    Ispricavam se na duzem postu.
    Naime prosla menstruacija (12.07.)mi je bila puno oskudnija i vukla je na smedu boju,a trajala je normalno 5 dana kao i inace.Tada sam bila pod velikim stresom zbog posla i loseg papa testa(pokazuje abnormalne stanice-dva u razmaku 6mjeseci,u devetom idem na kolposkopiju,a ona 4 brisa na bakt. su negativna) i to sam pripisivala tome niti sam pomislila na trudnocu.Inace se zarucnik i ja ne cuvamo u zadnje vrijeme niti sam ja ikad pila kontracepciju.Nakon te menstruacije sam konstantno imala vrtoglavice,probadanja u jajnicima i dojkama (a grudi me zaista nikad u zivotu ni pri pmsu nisu boljele),a bt mi je bila povisena 37,2.Dva dana prije ovulacije ponovno smo imali nezasticene odnose i nastavilo se probadanje u grudima i jajnicima,navedena temperatura (time da je jedan dan skocila na 37,4)i vrtoglavica i neopisiv umor i slabost.Dva dana prije ocekivane menstruacije(danas,12.08) bt je pala na 36,2 i pojavio se samo oskudan smedi iscjedak koji je nestao nakon sat vremena.Dan poslije (11.)-budenje s temp 37 , bolovima jajnika koji se reflektiraju na donji dio leda i dalje probadanja u dojkama.Prvo se pojavio smedi iscjedak pa kroz nekoliko sati i tamno krvarenje,ali oskudno i isprekidano.Danas u noci su me probudili neopisivi bolovi ledja i jajnika s time da je donji dio ledja bolio i puno vise od samih jajnika .Provela sam sat vremena na wc-u (oprostite),nesto stolice je izaslo,bolovi nisu pustali i drzala me mucnina.Popila sam dva neofena i pred jutro jedva zaspala i danas ni b od bolova,samo jako obilno krvarim,a temp je pala na 36,8.
    Test nisam radila jer sam cekala da menstruacija izostane i sad uopce ne znam sto da mislim.Nikako ne mogu objasniti taj smedi iscjedak,snazne bolove u donjem dijelu leda i ona propadanja u bradavicama i dojkama jer to nisam imala nikada u 16 godina,a i ti skokovi i padovi temp.su mi nejasni.
    Ne znam uopce sto da radim.Bila sam toliko uvjerena da sam zacela i ne znam sto se dogada.Da li je moguce da sam abortirala (grizla bih se do kraja zivota sto nisam vec test napravila) ili netko od vas ima iskustvo da bi takvi simptomi bili posljedica upale ili ne daj boze kakve bolesti ?
    Da li da sad cekam da stane krvarenje i uradim test i odem doktorici ili da joj se vec sad obratim?

  35. #35
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Napravi test, to je najjednostavnije i najjeftinije rjesenje. Prema simptomima, rijec je o pocetku menstruacije - mnogim zenama pocinje smedjim, slabijim krvarenjem. Bolovi mogu biti od upale, od ciste, a i od obicnog PMS-a. Simptomi se mogu mijenjati iz ciklusa u ciklus, nije garantirano da ce zauvijek sve ostati isto. S obzirom da je temperatura pala, vjerojatno nije doslo do zaceca. U ciklusima u kojima do zaceca dodje, ali tijelo odbaci plod ili ni ne dodje do implantacije, mensturacija obicno kasni barem koji dan.

  36. #36

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    1

    Početno

    Imam redovne menstruacije ( svakih 28-29) i traju oko 6 dana. I imam redovne odnose i ne stitimo se. Zadnju sam imala 15.8. i trajala je samo 2 dana, a 4-5 dan je krenuo beki tamno smedji isjedak, i poslje toga par dana, imala sam blage grceve u donjem stomaku i slabe boleve u ledjima. Da li je ko ima iskustva s tim. Da li je moguca zrudnoca ili neszo je drugo u pitanju?

  37. #37

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    2

    Početno

    Drage moje...Imala sam odnose 4 dana prije menstraucije nismo koristili zastitu...Jucer sam trebala dobiti a nisam...Dali da se nadam ili je pak trudnoca u pitanju ali samo jedanput smo...neverujem da bih se moglo odmah primiti...

  38. #38

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    13

    Početno

    Iako vidim da ovo davno bese,
    moram da postavim pitanje i nadam se odgovoru.
    probacu da budem kratka. Menstruacije su mi inace tacne u dan na 28. dana. Odnos rizican je bio 16.dana ciklusa. 22.dana ciklusa su mi se pojavili bolovi kao da cu dobiti odmah zatim na toalet papiru bebi-roze sekret. Posle nista. Sutradan, samo posle toaleta vrlo malo braonkasto. Stomak sve vreme napet, zateze jako. Malo me boluckalo u donjem stomaku..i kao nesto ko kroz vodu da se oseti u donjem stomaku. Dva dana pred ocekivanu menstruaciju svi bolovi potpuno su nestali. 28.dana nista. Samo mi je stomak bio jako naduven. 30.dana ciklusa krene braonkasto samo posle toaleta. Kasnije i crvena krv opet posle toaleta. ali na ulosku jedva par kapi braonkastog. Posle nista. Bolova nema. od 27.dana ciklusa do danas 30.dana konstantno mi je temperatura 36.9. Test kucni sam radila ujutru 29.dana i bio je negativan. U donjem stomaku stalno osetim kao neko strujanje.
    Inace menstruacije uvek dobijam u dan i uvek imam prvo braonkasto pa onda krene krv. ali ovako se nije desavalo.
    da li postoji mogucnost da je trudnoca?

  39. #39
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Mozda je neka upala a mozda i trudnoca. Izvadi betu hcg pa ces bit sigurna.

  40. #40

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    13

    Početno

    Citiraj Ludooo prvotno napisa Vidi poruku
    Imam redovne menstruacije ( svakih 28-29) i traju oko 6 dana. I imam redovne odnose i ne stitimo se. Zadnju sam imala 15.8. i trajala je samo 2 dana, a 4-5 dan je krenuo beki tamno smedji isjedak, i poslje toga par dana, imala sam blage grceve u donjem stomaku i slabe boleve u ledjima. Da li je ko ima iskustva s tim. Da li je moguca zrudnoca ili neszo je drugo u pitanju?
    Kakve su novosti? Jel u pitanju trudnoca?

  41. #41

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    13

    Početno

    Citiraj štrigica prvotno napisa Vidi poruku
    skoro pa X

    prva tri mjeseca u vrijeme kad bih inače (da nisam T) imala menstruaciju imala sam neki blaži oblik iste po 3 dana krvaruckanja...
    (oba puta)
    Iako vidim da ovo davno bese,
    moram da postavim pitanje i nadam se odgovoru.
    probacu da budem kratka. Menstruacije su mi inace tacne u dan na 28. dana. Odnos rizican je bio 16.dana ciklusa. 22.dana ciklusa su mi se pojavili bolovi kao da cu dobiti odmah zatim na toalet papiru bebi-roze sekret. Posle nista. Sutradan, samo posle toaleta vrlo malo braonkasto. Stomak sve vreme napet, zateze jako. Malo me boluckalo u donjem stomaku..i kao nesto ko kroz vodu da se oseti u donjem stomaku. Dva dana pred ocekivanu menstruaciju svi bolovi potpuno su nestali. 28.dana nista. Samo mi je stomak bio jako naduven. 30.dana ciklusa krene braonkasto samo posle toaleta. Kasnije i crvena krv opet posle toaleta. ali na ulosku jedva par kapi braonkastog. Posle nista. Bolova nema. od 27.dana ciklusa do danas 30.dana konstantno mi je temperatura 36.9. Test kucni sam radila ujutru 29.dana i bio je negativan. U donjem stomaku stalno osetim kao neko strujanje.
    Inace menstruacije uvek dobijam u dan i uvek imam prvo braonkasto pa onda krene krv. ali ovako se nije desavalo.
    da li postoji mogucnost da je trudnoca?

  42. #42

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    13

    Početno

    da dodam samo, da mi je prethodni mesec, po prvi put, menstruacija dosla 30.dana ciklusa. pa moguce da se i ovulacija pomerila na 16.dan... ne znam..vise nisam pametna :/

  43. #43
    sanjka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    909

    Početno

    Citiraj pomoc prvotno napisa Vidi poruku
    da dodam samo, da mi je prethodni mesec, po prvi put, menstruacija dosla 30.dana ciklusa. pa moguce da se i ovulacija pomerila na 16.dan... ne znam..vise nisam pametna :/
    Bez obzira sto je test negativan odi vaditi betu!!!

  44. #44

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    13

    Početno

    Sanjka hvala na odgovoru, ali izgleda ipak nista.
    U toku noci je pocela da tece prava krv i bilo je i tokom male nuzde. ujutru sam merila bazalnu i sada je 36.5. Ovih poslednjih pet dana je tokom citavog dana bila 36.9. Jel ovo moguce da je neki pobacaj bio ili je samo menstruacija najednom toliko kasnila i cudna bila?

  45. #45
    sanjka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    909

    Početno

    I meni je u drugom dijelu ciklusa temp.36.8 -36.9 pa tako da ja osobno ne bi povezivala tu temp.s eventualnom mogucom trudnocom.
    Test si radila i bio je negativan.
    Zasto je kasnila moze biti puno razloga.
    Meni nekad bude obilna a nekad normalna pa mislim da to ovisi o ljustrenju endometrija pa niti to ne bi povezala s pobacajem.

    Ako nisi sigurna u testove drugi put betu vadi.
    Posljednje uređivanje od sanjka : 09.01.2017. at 13:59

  46. #46

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    13

    Početno

    ja opet da gnjavim..
    od menstruacije na ulosku nista skoro, ide samo posle toaleta. nikakve bolove nemam nikakav osecaj kao inace pri ciklusu. stomak me jako zateze i stalno osecam kao da nesto struji u njemu. u zelucu mi je neki cudan osecaj, u grlu isto.
    a strah me da vidim negativno....

  47. #47
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj pomoc prvotno napisa Vidi poruku
    ja opet da gnjavim..
    od menstruacije na ulosku nista skoro, ide samo posle toaleta. nikakve bolove nemam nikakav osecaj kao inace pri ciklusu. stomak me jako zateze i stalno osecam kao da nesto struji u njemu. u zelucu mi je neki cudan osecaj, u grlu isto.
    a strah me da vidim negativno....
    Moj savjet, izvadi betu.

  48. #48

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    13

    Početno

    i temperatura sad 37. a ne osecam se lose niti bolesno

  49. #49

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    13

    Početno

    Optimist svidja mi se tvoje ime

    Ma jako mi frka videti da nije...nekako se ovako sve nadam...prosto imam osecaj da je trudnoca.... i onda tako oplacem..pa se ponadam i u krug
    Posljednje uređivanje od pomoc : 09.01.2017. at 21:50

  50. #50
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno



    Znam da ti je frka. Ali odi izvadi betu, ako si trudna i krvariš, vjerojatno bi dobila terapiju progesteronom (Duphaston, Utrogestan i sl.).

    Sretno!

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •