Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 130

Tema: Da li vam patronazne sestre ostavljaju svoje vizitke?

  1. #1
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno Da li vam patronazne sestre ostavljaju svoje vizitke?

    Molim Vas ukoliko nam možete pomoći.

    Možete li napisati da li je na tim vizitkama samo ime i prezime tj. osnovni podaci patronažne sestre ili ima i nekih sličica proizvođača dječje hrane npr. (kršitelj koda), (kršitelj koda), **** i sl.

    Može i na pp ako vam tako više odgovara.

    Također, da li vam ostavljaju promotivne materijale od istih tvtki?

    Zahvaljujem na odgovorima.

  2. #2
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    meni je ostavila vizitku, s logom jadran galenskog - aqua maris kapi za nos. ostavila mi je i jednu fasciklu s propagandnim materijalom, mislim (kršitelj koda), ali nisam sigurna. ili možda vivere (jel imaju oni adaptirano?) unutra su bili leci o adaptiranom mlijeku, načinu korištenja i sl, uz njenu napomenu kako je super dojiti, ali se mora prestati s dojenjem s devet mjeseci (koliko je trajala trudnoća, toliko se mora dojiti). došla je dva puta. sva sreća, mara je svaki put spavala jer bi mi bilo neugodno slušati njene primjedbe kako nemam dovoljno mlijeka, što bi ona sigurna sam zaključila, po dužini podoja.
    nisam joj dala ni da mi dira cice, a navaljivala je. lagala sam joj o dužini podoja (magičnih dvadeset minuta po cici - svaka tri sata).
    eto tako, inače jedna draga ženica - ovo se ne zezam, stvarno je draga i simpatična.

  3. #3
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    prodana duša

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    684

    Početno

    Citiraj MGrubi prvotno napisa
    prodana duša


    meni su bile 2 patronazne
    jedna mi je ostavila neseser sa johnson&johnson preparatima, druga isto to plus nekakvu milupinu knjizicu, nesto tipa "bebina prva godina", sa hrpom gluposti nadrobljenih unutra

  5. #5
    Storma avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb, Vidovec
    Postovi
    4,586

    Početno

    moja aspsolutno nista :D

  6. #6
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Bacila sam davno vizitku, ali mislim da je na njoj bio ****.

  7. #7
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ma da :shock: Jel ti dolazila ona zgodna patronažna, a zove se kao Bojanova mama?

  8. #8
    Arwen avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,318

    Početno

    naša patronažna je zaostala i nema vizitke

  9. #9
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    moja je otišla s kompletnim Rodinim materijalom.

    ima vizitku, ali "običnu", ničim "potkovanu"

  10. #10

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb,Špansko
    Postovi
    147

    Početno

    Kod mene roza vizitka sa imenom, prezimenom, brojem telefona i ****-ovim logom.
    Nije ostavila nikakve promotivne materijale.

  11. #11
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    cure, ako moze i dom zdravlja iz kojeg su patronazne. moze takodjer na PP.
    hvala

  12. #12
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa
    cure, ako moze i dom zdravlja iz kojeg su patronazne. moze takodjer na PP.
    hvala
    zašto?

  13. #13
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    zanima nas takodjer radli li se o jednom (te istom) DZ ili o vise razlicitih.

    evo npr, puno nam znaci da li je cokoladu i suzanu posjetila ista patronazna ili dvije razlicte iz razlicith DZa. mi dobvamo potpuniju sliku sa tim podacma.

  14. #14
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Dala mi broj mob. napisan na blokiću s **** logom. Kao i apricotina, otišla s Rodinim materijalima i mojom vizitkom (s rodinim logom).

  15. #15
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa
    Ma da :shock: Jel ti dolazila ona zgodna patronažna, a zove se kao Bojanova mama?

    Je, ona što joj cice ispadaju van, hodajuća reklama za dojenje .
    Ma, OK je, jest da mi je bila dvaput, a onda više baš nikako nije našla vremena...srela sam je prije mjesec i pol kad je rekla da dugo nije bila i da mora navratit' da vidi kako nam ide .

    (Ubij me, više nisam ziher jel' bio **** ili neki drugi logo.)

  16. #16
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ajoj, začudila sam se jer sam vidjela u DZ da ona drži nekakve tečajeve o dojenju.

    Ali ovo za dolaženje mi je tako je i nama - mi i sad kad ju vidimo komentiramo da..da..dolazi..malo, malo pa je nema

    No moram joj priznati da nam je jako puno pomogla na samom početku jer je onako sva energična, pa nam je u času sredila sve za prijavu kod pedijatra, uputnice itd.

    Sorry na OT.

  17. #17
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    moja napisala svoje podatke na moj blokic

    nije mi dala nikakve promotivne materijale samo glupe savjete

    da mi dite gladno ako place, da ge dojim svaka 3 sata, svaku siku po 20 min ako place izmedju da je gladan i da mu dam malo caja sa secerom :shock:

    aj bar su mi sike bile dobre - prohodne :?

  18. #18
    nerina avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Solin
    Postovi
    100

    Početno

    Meni moja isto nije davala nikakve promo materijale, dapače bila je oduševljena šta nam dojenje dobro ide

  19. #19

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sl.brod
    Postovi
    524

    Početno

    Na Bebivitiboj vizitki njen broj moba i ostavljala je reklamne letke..ali je stvarno bila super prodojeca i danas se cujem s njom i pita kako nam ide!!

  20. #20
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    To vam trebaju friške info ili...?
    Evo moja je meni rije skoro godinu dana ostavila vizitku kja je bila cijela kao od ****-a. I gore njeni podaci.

  21. #21
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    E da sorry, dom zdravlja u Šanskom

  22. #22
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Špasnkom!

  23. #23

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb,Špansko
    Postovi
    147

    Početno

    Citiraj suzana_s prvotno napisa
    Kod mene roza vizitka sa imenom, prezimenom, brojem telefona i ****-ovim logom.
    Nije ostavila nikakve promotivne materijale.
    DZ Špansko

  24. #24

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    684

    Početno

    vidim da je svima gledala sise, a samo meni ranu od epi. ili sam ja jedini hipohondar tu?
    DZ Vrbik

  25. #25
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa
    Špasnkom!

    sorry, ana.m...
    inače meni su dolazile dvije patronažne (kad sam dvaput rodila, na području dviju različitih općina), nikakve vizitke mi nisu dale. Prva mi je puno pomogla (sad je u penziji, iz DZ Črnomerec, teta Danica ), a drugu sam dočekala već iskusna pa praktički nije trebala dolaziti, ne pamtim joj ime, ali isto draga, mlada, DZ Centar. Nisu mi sabotirale dojenje ni na koji način.

  26. #26
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    teta Danica
    Nisam znala da je u penziji, to je onda nešto friško. Meni je ona dolazila kad sam oboje rodila, stvarno divna i draga žena.

  27. #27
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj Joe prvotno napisa
    Citiraj ana.m prvotno napisa
    Špasnkom!

    sorry, ana.m...
    Ajmeeeee, sada tek vidim!
    A to ti je tak kad pišem s djetetom na rukama.

  28. #28
    Tami25 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    meni moja nije ostavila ništa, inače ju poznam otprije, bila mi je susjeda i zna me otkad sam imala 10 god.
    prodojeća, puno mi pomogla.
    danas vodi grupu za potporu dojenja u DZ Vrapče, inače je iz DZ Špansko.

  29. #29
    gitulja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,154

    Početno

    meni moja nije ništa ostavila. zapravo broj telefona doma zddravlja i obavijesti da ona ide na godišnji. kada se g sva osula lijepo sam nazvala taj broj i molila zamjenu da je dođe pogledati. nije imala vremena

  30. #30
    aleksandra avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    292

    Početno

    Moja bila tri cetiri puta,nista nije ostavila.

  31. #31
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Moja nije ostavila niš, ni vizitku ni ikakav propagandni materijal, a predivna je žena, brižna, topla i jednostavna. Obilazila je svu djecu i starije u ulici, čak kad je dolazila samo nekom bebaču obišla je i nas da nas pozdravi i da vidi klicne. Čujemo se redovito, promijenila je radno mjesto no još uvijek ju mogu nazvati za savjet, čak i ako se radi o zdravstvenim teogbama odraslih ukućana (mislim da bi odmah sjela uauot da joj velim da imam hitan slučaj doma). Nikad mi nije govorila ni pro ni kontra dojenja, adaptiranog, cjepiva ovakvih ili onakvih, itd, valjda je jedna odo nih koje su zdravog razuma i koje vide da je roditeljska intuicija najbolja.

  32. #32

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa
    teta Danica
    Nisam znala da je u penziji, to je onda nešto friško. Meni je ona dolazila kad sam oboje rodila, stvarno divna i draga žena.
    Pred puno godina nama je bila teta Vera, DZ Črnomerec. Nije ni spomenula adaptirano nego je smirenim glasom govorila kako mogu dojiti, da je beba, eto, malo veća pa se moram malo pomučiti, da su kratki podoji sasvim normalni.... Uglavnom, od nje sam imala samo koristi. Jest da je bila samo dva puta, ali je djelovala umirujuće. Vidim da još radi (po autu koji je ostao isti), ali ne znam gdje.

  33. #33
    Serpentina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    tu negdje
    Postovi
    1,147

    Početno

    U Crikvi imamo dvije
    došle i prošle, jedna htjela gledati ranu od epi, inače me nitko nije doživljavao, ništa nisam dobila, srećom pa nisu niti dolazile više od 3 puta (skupa).
    Dobro sam prošla izgleda 8)

  34. #34
    vidra avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    889

    Početno

    moja ostavila samo broj moba, svoj privatni. krasna žena.

  35. #35
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    moja mi nije ostavila nikakvu vizitku, ali je otvoreno govorila koje adaptirano (uzorke) dijele mamama

  36. #36
    Lulu avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    331

    Početno

    dobila sam običnu vizitku, no odmah prvi dan sam dobila preporuku koje AD kupiti jer mi je dijete gladno.
    ostavila mi je jedino J&J torbicu s nekim šamponićima, nikakve uzroke hrane ni čajeva.

  37. #37
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Bila par puta, nije ostavljala vizitku, niti ikakve promo materijale ikoje firme, dala ipak br. moba na moju zamolbu (inače broj preko DZ-a), ušokirala se kako ne dojim, gledala cice i razgovarala s pedijatricom je li ipak moguća relaktacija u mom slučaju. Malo su je isto ušokirale nove paradigme sa SD-a - nema širokog povijanja i sl., rooming in - pa se nekako malo povukla na sve i uglavnom je bilo "napravite vi onda kako su vam rekli u bolnici". Inače mi je bila draga i OK ženska.

  38. #38
    Mali Medo avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Sisak
    Postovi
    320

    Početno

    Nama nije niš ostavila, ali je rekla da malenom damo malo vode sa šečerom ako bude žedan :shock:

  39. #39

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    pod stresom
    Postovi
    1,827

    Početno

    moja patronažna je pred penziju sad (a ni onda nije bila u cvitu mladosti) i rekla mi je da me Bog blagoslovija mlikon i da uživan u tome...
    drugi put s B kad mi se upalila sisa isto je bila pravo zlato i rekla da se posadin na glavu ali neka je odčepin jer za maloga nema bolje stvari šta je moje mliko...
    nije mi dala broj na vizitci nego je mm rekla da ga zapiše....

  40. #40
    lollipop avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    219

    Početno

    naša je ostavila vizitku s logom jadran galenski i reklamom za aqua maris kapi. nije bila nimalo draga i kada sam rekla da dojim svaki sat, jer beba pita mrko me pogledala i izjavila: krivo radite... savjetovala nam je prokuhanu vodicu i čaj, jer bebe to vole. :shock:

  41. #41
    Hobita avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    212

    Početno

    Patronažna nam je ostavila vizitku s logom (kršitelj koda) (DZ Zagreb-Zapad) i promotivne letkiće (kršitelj koda)a.
    Oduševila se veličinom mojih cica i rekla da bi bila šteta da ne othrane bar još troje djece, ali i odverglala priču o podoju svaka 3h, 20min max, svaki put druga cica, ispiranje usta s Humana Babywasser kao prevencija od soora(?!) i masa drugih 'savjeta'...

  42. #42
    Leni avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    381

    Početno

    moja ostavila broj moba da joj se javim ako šta trebam..
    bez vizitke i ikakvih materijala..

    mislim da je na kajzerici

  43. #43
    tropical avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    934

    Početno

    Citiraj Leni prvotno napisa
    moja ostavila broj moba da joj se javim ako šta trebam..
    bez vizitke i ikakvih materijala..

    mislim da je na kajzerici

    ako je sa kajzerice, onda je ista. još mi je dala par savjeta kako ne prekinuti dojiti, kako djetetu ništa osim mog mlijeka nije potrebno prvih 6 mjeseci, kako da ga masiram, vježbam. ako je gladan- žedan sisa sisa sisa. doduše, kod nas je bila prv put tek kad je lovro navršio mjesec dana jer smo do tad bili u bolnici pa nam nije trebala oko nekih ozbiljnijih savjeta ali to se dojenja tiče, izrazito je za dojenje, i nije ostavljala nikakve promo materijale, samo svoju dobru volju, savjete i telefon ako imamo problema.

  44. #44

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    217

    Početno

    Meni je moja dala broj moba da ga upišem u svoj mobitel i to je to.
    Ali ja sam kod pedijatrice dobila i fasciklu i brdo letaka od (kršitelj koda) i (kršitelj koda)

  45. #45

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    split
    Postovi
    576

    Početno vizitka

    Samo vizitka, naravno sa reklamicom.
    Vjerojatno im je neka tvrtka ponudila da im štampa vizitke, ako im ministarstvo nije platilo izradu vizitki nije za sudit ih.

  46. #46

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    580

    Početno

    Ostavila vizitku na kojoj je samo njezino ime i broje telefona, čista suhoparna.

    Ali mi je rekla da imaju susrete jednom mjesečno za trudnice i rodilje s bebama i čak da prave nekakve panoe za promociju dojenja i ti panoi se nalaze u rodilištu po sobama i hodnicima.

  47. #47

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Meni je moja donijela Rodine materijale, fotokopije :D . Ja ostala u šoku. I letke o dohrani (tablica dohrane ok, početak najmanje s navršenih 6 mjeseci)

    Vizitku nije ostavila.

  48. #48

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    12

    Početno

    kad sam već tu...
    meni je moja proprodojeća patronažna na blokiću s (kršitelj koda)ovim logom pisala bijednu gramažu koju je moja bebica dobivala - išle smo dvaput tjedno na vaganje jer nije dobivala na težini.
    datume vaganja i dobitak na težini ( dobitak - + 10 grama, + 20 grama) je pisala prije odlaska na prvi pregled s mjesec dana kako bi pedijatrica vidjela kako beba dobiva na težini i da nam ne naredi adaptirano.
    (ipak je naredila adaptirano jer je u mjesec dana tek vratila porođajnu težinu)

    ostavila je uzorak sudocrema i johnson toaletne torbice. i neku knjižicu o njezi bebe od johnsona koju sam ja zafitiljila u smeće.

  49. #49
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Moja nas je, nakon muka sa (ne)dojenjem u rodilištu, odmah postavila na ciku I oduševila se što koristimo platnene. Ostavila je privatni mob. Da nije bilo nje, tko zna kako bi L. završila jer nas je poslala na hitnu i tako joj spasila život (druga, duga priča). Još je dolazila poslije i kad je L. bila u bolnici i podržavala me u mom izdajanju i stalno ponavljala "A da ju ipak probaš stavit na sisu, možda prihvati." Upoznata je sa radom Roda i djelomično podržava (ne sviđa joj se, recimo, produženo dojenje ). Ne sjećam se baš nekih nebuloznih savjeta. DZ Grižanska

  50. #50
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    kljucic, a je li ti rekla kako je u zadnje vrijeme imala više mama s platnenima?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •