Pokazuje rezultate 1 do 14 od 14

Tema: svi zainteresirani

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    5

    Početno svi zainteresirani

    dali imate želju i volju svi al baš svi u omiš (usput kupanjac i đir) doč na festival jer moja prvobitna želja je i bila da se svi blizanci cijele hrvatske skupe i zabave osnovala sam udrugu blizanaca "plus dva"iako je trebala bit TWINS al radi zakona valjda nesmije ime bit na stranom jeziku pa bi bilo dobro da se i u zagrebu osnuje udruga istog imena i da usko surađujemo imali netko zainteresiranih javite mi se
    što se tiče festivala blizanaca trudit ču se da pređe u tradiciju svake godine zadnja subota u 6 mjesecu

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Donji Miholjac
    Postovi
    217

    Početno

    Nekima je Omiš jako daleko i malo preskup biznis...kad se zbroje primanja na porodiljnom i troškovi blizanaca. Naravno, govorim u svoje ime.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    5

    Početno

    znam da je nekim daleko ali kad bi se svi udružili primer iz nekog grada koliko vas ima unajmite autobus tako da putni troškovi budu minimalni il da ja sredim besplatno smještaj bar nočenje il dan dva da lakše tj. odmorniji se vratite kuči voljela bih nač neko rješenje da se uspijemo svi skupit a nadam se i od mog grada da če mi pomoč jer upravo zbog toga tj, jedan od razloga je da sam osnovala udrugu blizanaca da lakše dođem do sredstava pa se javljajte sa svim upitima ili savjetima jako mi treba pomoč u vezi ovog

  4. #4
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    ma super da ste se udružile.
    ja sam za suradnju, baš se nas nekoliko mama spremalo osnovati udrugu u Rijeci.
    da li mora biti istog imena ili bi ti tako voljela?
    u svakom slučaju, orgnizirat ćemo se i čuti se s tobom!

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    5

    Početno

    ja bih voljela da se zovemo pod istim imenom ali nek bude po vašoj volji glavno da surađujemo i organiziramo posjete jedni drugima ako želite znat kako i što radimo kroz udrugu javite se bilo bi mi drago nego udruga se trebala zvat "Twins" ali valjda radi zakona sam trebala promjenit u hrvatsko ime pozdrav

  6. #6
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    da, mora biti hrvatska riječ.
    slala sam mail, ali ne prolazi, možda vam je sandučić prepunjen?

  7. #7
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    nesto je bilo na tv da imate str na netu al ne nalazim ? nama je isto predaleko... no kad bi smjestaj bio free , troskovi puta bi se nekako pokrili. vise bi pasalo van sezone ako se mene pita a tako bi mozda i grad mogao sufinancirati smjestaj lakse... recimo u proljece rano 4 mj...

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    5

    Početno

    moj blog vezano za blizance je blizancimojimalcikapitalci blog.hr
    tako da još malo dok mi meštar neki kvar ne riješi al imam novine udruge što pišemo i sklapamo pa se nadam ubrzo da če te moč čitati naravno za sve informacije mi se možete obratiti što se tiče datuma neznam za promjenu dali bi išta postigla upravo radi škole tako da čemo još vidjeti pošto smo tek novoosnovana udruga i početak kao i svaki je težak valjda če s vrimenom biti puno lakše jer kad bi imala veči odaziv lakše bih došla do sredstava i nalaženja smještaja jer bi onda grad više pomogao i ljudi bih me ozbiljnije shvačali

  9. #9

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    34

    Početno

    Ja sam u Splitu i zainteresirana sam i za udruživanje i za druženje u Omišu. Ako mogu pomoći na bilo koji način tu sam. Pada mi na pamet da bi mogli ovi iz unutrašnjosti i prespavati kod nekoga od nas. Ja na primjer imam prostora i mogla bi ugostiti nekoga na koju noć. A možda ne bi bilo loše naći se na pola puta na Plitvicama npr. pa da napravimo jednodnevni izlet.

  10. #10
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    za krepat, ovo Nadalinino 3x otišlo!

  11. #11

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    34

    Početno

    Neka sam 3x, nije mi bila namjera. Neka greška

  12. #12
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    ma znam da je greška....ali eto, fora je vidit, kad imaš takav nick!

  13. #13
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    uf da skola, mozda za uskrsnje praznike ili neke druge skolske praznike

  14. #14
    Gemini avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    ZD
    Postovi
    421

    Početno

    malo više o datumimaa molim!
    Kakav estival, kad, gdje što - prvi put cujem...Nismo predaleko da se ne bi pridruzili

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •