Stranica 12 od 12 PrviPrvi ... 2101112
Pokazuje rezultate 551 do 553 od 553

Tema: Dokumentacija komplikacije, RD, produljenje RD

Datum pristupanja
    Aug 2014

Početno

Hvala na odgovoru.
    Ima netko friski sa istim iskustvom?
    Meni logika isto govori da bi se trebalo gledati samo moja placa, ali kako to ide kod nas sve je moguce. Kontaktirala sam HZZO medutim ne zele mi odgovoriti.

Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010

Početno

Ostaje ti na porodiljnom tvoj prosjek plaće koji je u R1 od prije trudničkog bolovanja, ako ostaneš na trudničkom bolovanju do porodiljnog.
    Ako odeš raditi ili na godišnji, radi ti se novi prosjek, novi R1. U njega ulaze liste za 4,3,2,1,12,11 mjesec. Za 5.ne ulazi, jer porodiljni počinje u 6.
    Sad izračunaj da li ti je bolje dobiti dva mjeseca veću plaću, pa si (možda) srušiti prosjek naknade cijelu godinu ili ne utječe na R1.
    Možda ti mogu dati cijenu satnice u oba slučaja u tvom računovodstvu, pa ćeš moći izračunati.
    A moraš i računati s odlukom ginekologa, ne možeš znati hoće li ti on htjeti prekinuti bolovanje i hoće li smjeti, što zavisi o tvojoj dijagnozi.
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 16.02.2021. at 09:13

Datum pristupanja
    Aug 2014

Početno

Ako bi uzimali prosjek navedenih mjeseci, u tom slucaju imala bi isplatu place samo za 11. I 4.mj, sve ostale mjesece sam na bolovanju. Da li i taj dio gdje je zapravo isplata bila 0 kn ulazi u prosjek ili kako se racuna?
    Hvala

Stranica 12 od 12 PrviPrvi ... 2101112

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •