Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: endokrinolog privatni zagreb

  1. #1
    baltazar

    Početno endokrinolog privatni zagreb

    Kao prvo nadam se da sam na dobro mjesto postavila ovaj tipic.

    Nadalje, bila bih zahvalna ako mi netko ima za preporučiti privatnog liječnika nedokrinologije. Hitno trebam hormonske pretrage, a u vinogradskoj gdje inaće idem sam naručena twek za 10 mjesec.

    Treba mi dakle endokrinološki preged, ne samo laboratorij, pa ako netko zna, bila bih mu izrazito zahvalna.

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    60

    Početno

    Mi ti idemo kod endokrunologa doktora Dumića koji ti radi na Rebru,ali i privatno.Nazovi njegov odjel na 2388532 i traži njegovu sestru Bibu i pitaj nju ili pokušaj njega dobiti u njegovoj sobi na 2388556.

  3. #3
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Dr. Bence Zigmund, Poliklinika Medikol - čula da je dobra, radi privatno (nisam bila, jedna moja prija se liječi kod nje).

  4. #4

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    50

    Početno

    Poliklinika Sunce na Jarunu.

  5. #5
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Podižem.

    Molim preporuku za dobrog endokrinologa u Zagrebu.
    Treba bratu (povišen prolaktin).
    Hvala

    Pošto na zdravlju odraslih nema uopsteno za preporuku, nije nam bitno gdje radi, bitno je da je dobar.

  6. #6
    ekica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    NZgb
    Postovi
    714

    Početno

    j-la, povišen prolaktin mogao bi upućivati na bolest hipofize pa u tom slučaju bi (moj) izbor bila Vinogradska. Oni su referentni centar za bolesti hipofize.
    prof Vrkljan (ako ga se uopće može uloviti) ili dr Gorana Mirošević. Ona radi i privatno u poliklinici Fleur.

    Ja sam osobno zadovoljna s dr Perošem s VV, kod njega sam već 3-4godine, ali on se ne želi petljati u priču s hipofizom (naravno da osim štitnjače imam i s hipofizom "show" )

  7. #7
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Mi smo iz BiH, tako da će svejedno platiti pregled.
    Ne zna kako to ide u Hrvatskoj, kod nas javne zdravstvene ustanove pružaju zdravstvenu zaštitu svima,i osiguranicima i onima koji to nisu.

    Njegov endokrinolog je uže specijaliziran za dijabetes,zato bi drugo mišljenje.
    Radio je MRI hipofize,ona je ok. Nema adenoma ili bilo čega drugog. Sad želi otkriti uzrok povišenih vrijednosti prolaktina a njegov dr smatra da se ne treba time baviti.

  8. #8
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    I hvala

  9. #9
    ekica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    NZgb
    Postovi
    714

    Početno

    PRobajte onda stupiti u kontakt s dr Mirošević. Prijateljica je njoj slala mail na adresu poliklinike Fleur i u subject napisala "za dr. Mirošević" i dobila je relativno brzo odgovor.
    Vjerujem da će vas ona znati uputiti, ako već nije njena subspecijalizacija.
    Ja imam obrnutu situaciju; prolaktin OK, ali MRI pokazao mikroadenom. :/

    Sretno bratu! I da nađe odgovor i sredi situaciju!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •