Stranica 4 od 25 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 1226

Tema: majke protiv udruge Roda

  1. #151
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    jednom sam uzela drugi nick, na drugom roditeljskom forumu, isti tren kad sam poduprla dojenje, bila sam optužena da sam "Roda"

  2. #152
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    Citat [jazavcar4]

    --------------------------------------------------------------------------------
    ok, statisitka kaze da se u HR svake godine rodi cca 42,000 bebana.
    ajmo rec da ih baren 50% ima ne pretjerano lude mame. Ostaje jos cca 20,000.
    Koliko clanova imaju Rode?

    --------------------------------------------------------------------------------


    di bi nam bio kraj da nas ima samo 10% od 20.000

  3. #153
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    da je i 5.

  4. #154
    Serpentina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    tu negdje
    Postovi
    1,147

    Početno

    satrli bi neznanje 8)

  5. #155
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Citiraj MGrubi prvotno napisa
    jednom sam uzela drugi nick, na drugom roditeljskom forumu, isti tren kad sam poduprla dojenje, bila sam optužena da sam "Roda"
    Tebe su prozvali tamo

  6. #156
    sladjanaf avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,950

    Početno

    Citiraj Balarosa prvotno napisa
    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa
    ja mislim da ipak udruzi roda fali jedan dobar, kvalitetan PR stručnjak.
    po meni, ipak nije za zanemariti negativne komentare na, eto već četvrtom roditeljskom forumu.
    da ne govorim o mom parku, uuu i tamo mame znaju oplest po rodi.

    kako će vaše akcije doprijeti do ciljanih skupina ako ciljana skupina ima a priori lošu sliku o udruzi? onda bi prva akcija trebala biti - ispravljanje loše slike o udruzi.
    I ja bih ovo potpisala. Razumijem da u ciljevima udruge ne može biti mjesta dopadljivosti, ali izrazi "ah, one Rode", "sekta", "ekstremne" ne bi se smjeli zanemariti. Cijenim udrugu, dobila sam ogromnu pomoć i preko telefona i preko foruma, ali... ima oko mene dosta novopečnih mama koje me nešto pitaju i uvijek jako pazim da ne spomenem riječ Roda jer sam doživjela u par navrata da se osoba odmah isključi.
    Također, često mi se čini da ovaj forum, koliko god ga ja voljela, potpomaže tu negativnu sliku udruge. Ima puno ljudi koji nemaju takta pri savjetovanju i iznošenju mišljenja, koji su vatreni pobornici Rodine filozofije, ali u toj vatri nemaju mjere. I mogu moderatori pisati "stav forumaša nije službeni stav Udruge", to nije ono što se zapazi i pamti.

    ovo sve potpisujem.

    i znam da stav forumaša nije stav udruge, ali ne mogu si pomoći kad npr. čitam MGrubi - a to je ponovila već jedno 345 puta, pa ne samo da je tužno nego je i izlizano alkohol, cigarete i adaptirano trpati u isti koš. ja bih zaista poradila malo na svojoj komunikativnoj tehnici, odnosno načinu dopiranja do ciljane skupine, u ovom slučaju budućih majki.

    i to što dotična ide po svim živim forumima i na takav način propagira dojenje, rodi nije nikakva pozitivna reklama. prije debelo negativna.

  7. #157
    sladjanaf avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,950

    Početno

    Citiraj MGrubi prvotno napisa
    jednom sam uzela drugi nick, na drugom roditeljskom forumu, isti tren kad sam poduprla dojenje, bila sam optužena da sam "Roda"
    a ja osobno znam da rodine savjetnice za dojenje ne bi na takav način "podupirale" dojenje.

    i tako zbog tvog nedostatka takta, sve rode postanu "militantne babe".

    to je medvjeđa usluga.

  8. #158
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    čitaj kontekst, ne čupaj riječi iz njega
    moj stil pisanja je grub, jer sam ja takva
    uvijek se možeš direkt na mene okomiti, ja ću uzvratiti
    pobij mi argumetne

    i da budemo jasni ja sam samo napisala nešto što u zakonu odavno je več napisano: nema reklamiranja: duhana, alkohola, adaptiranog .. (za te znam, možda ima još nešto što se ne smije reklamirati)
    i samo u tom kontekstu stavljam te 3 stvari u istu rečenicu, jer im je "zabrana reklamiranja" zajednička crta, samo to : zabranja reklamiranja

    a ja nisam pisala te zakone

  9. #159
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    Citiraj sladjanaf prvotno napisa
    Citiraj MGrubi prvotno napisa
    jednom sam uzela drugi nick, na drugom roditeljskom forumu, isti tren kad sam poduprla dojenje, bila sam optužena da sam "Roda"
    a ja osobno znam da rodine savjetnice za dojenje ne bi na takav način "podupirale" dojenje.

    i tako zbog tvog nedostatka takta, sve rode postanu "militantne babe".

    to je medvjeđa usluga.
    moje podupiranje dojenja je bilo samo objašnjavanje štra se dešava i da samo nastavi kako i do sad radi
    osoba koja je tražila savjet me nije napala, nego druga osoba

    a kad sam na jednom forumu spomenula zajedničko spavanje ... inčovalo me, u roku keks

  10. #160
    sladjanaf avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,950

    Početno

    Citiraj MGrubi prvotno napisa
    čitaj kontekst, ne čupaj riječi iz njega
    moj stil pisanja je grub, jer sam ja takva
    uvijek se možeš direkt na mene okomiti, ja ću uzvratiti
    pobij mi argumetne

    i da budemo jasni ja sam samo napisala nešto što u zakonu odavno je več napisano: nema reklamiranja: duhana, alkohola, adaptiranog .. (za te znam, možda ima još nešto što se ne smije reklamirati)
    i samo u tom kontekstu stavljam te 3 stvari u istu rečenicu, jer im je "zabrana reklamiranja" zajednička crta, samo to : zabranja reklamiranja

    a ja nisam pisala te zakone
    pa ja te ne znam osobno, ne znam da si gruba osoba (a ne znaju ni drugi), ali hvala ti na objašnjenju, sad mi je puno lakše kad napišeš da samo citiraš zakone

    to nije argument - u hrvatskom zakonu piše i da je cijepljenje djece obvezno, zašto to ne citiraš?

  11. #161
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    jer nema veze sa dotičnom temom

    ja sam se više puta izjasnila da sam za pravo na selektivno cjepljenje, pravo na obavještenost o nuspojavama i šta me sve ljuti kod samog procesa masovnog cjepljenja

    nije me briga jel ti lakše ili ne, poanta je u čupanju izjave van konteksta, što nije ureda sa tvoje strane, jer kad iščupaš iz te izjave samo 3 riječi: adaptirano, duhan i alkohol, ispada da sam rekla da su te 3 stvari iste, dakle : toksične, poviusuju krvni tlak, oduzimaju racionalno razmišljanje, ne smiješ voziti dok ih uzimaš....
    nisu iste. samo se trebaš potruditi priočitati rečenicu, kompletnu sa kontekstom u kojem je pisana

  12. #162
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Sladjo, ne ciljas valjda na zabranu pisanja po netu o Rodi i Rodinim vizijama (cak i na nacin kako ih pojedinac sagledava - mozda ponekad i krivo) osim na Rodinom forumu da se nesto ne bi krivo shvatilo?

    Svi smo razliciti i svatko ima svoj stil pisanja.

    Ako se nekome ne svidja, a ne zeli na dulji nacin doci do odgovora, znaci: uvjeriti se sam, bolje nek se povodi po ovome:
    Ne treba slijepo upijati svaku riječ ni od kuda
    a ne donositi zakljucke o militantnosti ovih ili onih.

    Jedino ako nisi ovim primjerom htjela dokazati kako je Rodi potreban PR?

  13. #163
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Citiraj sladjanaf prvotno napisa
    ali ne mogu si pomoći kad npr. čitam MGrubi - a to je ponovila već jedno 345 puta, pa ne samo da je tužno nego je i izlizano alkohol, cigarete i adaptirano trpati u isti koš.

    A s ovim se slazem neovisno o gore napisanom -
    MGrubi, cesto iznosis nepotpune ili nedovoljno obradjene informacije, sto ne uzimam za zlo, jer je ovo ipak pisani nacin komunikacije, al ovo gore mnogim nedojiljama (a i mnogim drugima) ne izgleda bas lijepo.

  14. #164
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    meni je mgrubi baš simpatična. i uvijek se ispriča kad povrijedi nečije osjećaje. često se s njom ne slažem, uvijek mi odgovori na post, ne ignorira me, ne govori s visoka - samo brani svoje mišljenje. kao što ja zastupam svoje. ako mislim da koristi neadekvatnu argumentaciju ili neadekvatne primjere - to kažem. i - koji je problem?

  15. #165

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Mgrubi je mila majka prema nekima .

    Nije kraljica takta , to defintivno, ali je , bar meni, jako simpa.

  16. #166
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    Citiraj Tiwi prvotno napisa
    To što neke "umorne" žene ne vole rooming in, jer se ne mogu odmorit od djeteta, mene samo može nasmijati. To mi je kao kad je moj pokojni stari znao reć' kad se probudio - da se ide na kauč malo odmorit - od spavanja.
    na stranu što ti usporedba ne stoji, ja, npr., smatram da ovaki komentari također utječu na imidž udruge (zašto umorne pod navodnike ?, zar žena ne smije/ ne može biti umorna poslije poroda ? i zar mora željeti rooming in ? daj mi reci, molim te, šta te tu može toliko nasmijati ?!


    inače, način na koji se izražavaju forumaši/ce na indexu (u ovoj raspravi, ostalo nisam čitala) samo za sebe govori dovoljno, sasvim sam sigurna da se o mnogočemu na taj način izražavaju, a ne samo o rodi, tako da...


    kužim o čemu priča Ria

  17. #167
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Maria, ti stalno prozivas neke bezimene.

    Pitam se postoje li uopce





    dok je MGrubi "prozvana" i na indexu i Rodi - koja kombinacija

  18. #168
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    Citiraj Mony prvotno napisa
    Citiraj sladjanaf prvotno napisa
    ali ne mogu si pomoći kad npr. čitam MGrubi - a to je ponovila već jedno 345 puta, pa ne samo da je tužno nego je i izlizano alkohol, cigarete i adaptirano trpati u isti koš.

    A s ovim se slazem neovisno o gore napisanom -
    MGrubi, cesto iznosis nepotpune ili nedovoljno obradjene informacije, sto ne uzimam za zlo, jer je ovo ipak pisani nacin komunikacije, al ovo gore mnogim nedojiljama (a i mnogim drugima) ne izgleda bas lijepo.
    kadkad nemam vremena pisati duži post, no sve je bilo u vezi reklamiranja, marketinga ... a i kadkad mislim da je čitanje konteksta rasprave dovoljno da se shvati šta želim reči

    i nemam takta
    i kad želim ostaviti dojam koristim oštre izjave, dramatične ...

  19. #169

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    @ mony postoje, postoje

    Ali mene je strah jerbo svi znaju gdje živim i kako se zovem pa ne bih prozivala

  20. #170
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    Citiraj Mony prvotno napisa
    dok je MGrubi "prozvana" i na indexu i Rodi - koja kombinacija
    stvarno
    samo tamo neću ići raspravljati, do njihova mišljenja mi nije stalo

  21. #171
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    znaš kaj, sladjanaf, mogla si mgrubi skrenuti pažnju na netaktičnost, nelogičnost štaveć, ako si je tako doživjela, onda kad ju je i napisala, onda bi to po meni bilo korektno, ovo baš i nije. A ni drugih koji se krpaju na tvoj post.

  22. #172
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa
    @ mony postoje, postoje

    Ali mene je strah jerbo svi znaju gdje živim i kako se zovem pa ne bih prozivala

    A mozda im i djeca postanu tvoji ucenici

  23. #173
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    [quote="andrea"]
    Citiraj Tiwi prvotno napisa

    na stranu što ti usporedba ne stoji, ja, npr., smatram da ovaki komentari također utječu na imidž udruge (zašto umorne pod navodnike ?, zar žena ne smije/ ne može biti umorna poslije poroda ? i zar mora željeti rooming in ? daj mi reci, molim te, šta te tu može toliko nasmijati ?!

    slažem se s tobom kad je riječ o neumješnosti usporedbe i neumješnosti komentara. ali kad je riječ o tome da takvi komentari mogu utjecati na imidž udruge :/
    svatko ima pravo na svoje mišljenje, svatko ima pravo i na svoj komentar - svatko ima pravo i zaletiti se, stisnuti pošaljite prije nego pregledajte. ipak je ovo nezahvalna komunikacija - jedan smajlić manje ili jedan krivi smajlić više - i cijeli kontekst posta postaje upitan.
    na moderatorima je da moderiraju. e, tu već grešaka i neumjesnih komentara mora biti puno, puno manje.

  24. #174
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    mgrubi za predsjednika

    kaj ste zapele za ženu? :/

    ne kužim sad ova prepucavanja... index nema cenzuru, i izađe ono kaj je napisano. ovdje kad popizdiš i to napišeš - izađe "gruba riječ".

    oni koji pišu na indexu imaju različita mišljenja. ovdje se govori o tome da razlike treba prihvaćati. i zakaj onda (već) 4 strane o tome - ko je u pravu, a ko nije...
    :?

  25. #175
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    procitala sam navedeni topic na indeksu, ne mogu vjerovati koja je to razina komunikacije
    kao da je roda neka sekta... evo, ja sam ovdje puno toga naucila. i stekla puno virtualnih prijateljica (cak i na fejsu )
    ni to mi nije pomoglo da dojim, pa nikome nista. dijete je ipak bilo na adaptiranom, jos spava s dudom varalicom, ima svoj krevetic, mi imamo svoj, koristimo kolica a ne maramu (iako bi rado, mozda za trece ), ponekad jede i slatkise, redovito je cijepljeno, koristimo pampers a ne platnene ... i da ne nabrajam dalje.... mislim da me niko nece ni prozivat ni razapet zbog ovoga. svatko ima svoje misljenje i odgaja svoje dijete najbolje sto zna. i nije mi uopce jasno da idu prozivati rodu, ako im se ne svidja/ne slazu se sa stajalistima forumasa/udruge rode ne moraju ni citati, nitko ih ne prisiljava na to.

  26. #176
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Citiraj Dijana prvotno napisa
    znaš kaj, sladjanaf, mogla si mgrubi skrenuti pažnju na netaktičnost, nelogičnost štaveć, ako si je tako doživjela, onda kad ju je i napisala, onda bi to po meni bilo korektno, ovo baš i nije. A ni drugih koji se krpaju na tvoj post.

    Pa nadovezala se (ko i ja) na recenicu koju je kvotala - sta to nije u trenutku kad ju je dozivjela :?

  27. #177
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    isti tren kad sam poduprla dojenje
    ovo je ono na što se nadovezala, no stvarno mi se ne da dalje. Isto velim pustite ženu na miru.

  28. #178
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    mgrubi za predsjednika

    kaj ste zapele za ženu? :/

    ne kužim sad ova prepucavanja... index nema cenzuru, i izađe ono kaj je napisano. ovdje kad popizdiš i to napišeš - izađe "gruba riječ".

    oni koji pišu na indexu imaju različita mišljenja. ovdje se govori o tome da razlike treba prihvaćati. i zakaj onda (već) 4 strane o tome - ko je u pravu, a ko nije...
    :?

    Mislim da je MGrubi dosla usputno . Mogla je to biti i Tiwi, al se nismo zakacile za andrejin post.
    A upravo o boldanom raspravljamo (i prihvacamo, mislim), ali u kontekstu razlicitih tumacenja na ostalim forumima.

  29. #179
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    sorry, nisam boldala nego underline-ala bit

  30. #180
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    procitala sam navedeni topic na indeksu, ne mogu vjerovati koja je to razina komunikacije
    kao da je roda neka sekta... evo, ja sam ovdje puno toga naucila. i stekla puno virtualnih prijateljica (cak i na fejsu )
    ni to mi nije pomoglo da dojim, pa nikome nista. dijete je ipak bilo na adaptiranom, jos spava s dudom varalicom, ima svoj krevetic, mi imamo svoj, koristimo kolica a ne maramu (iako bi rado, mozda za trece ), ponekad jede i slatkise, redovito je cijepljeno, koristimo pampers a ne platnene ... i da ne nabrajam dalje.... mislim da me niko nece ni prozivat ni razapet zbog ovoga. svatko ima svoje misljenje i odgaja svoje dijete najbolje sto zna. i nije mi uopce jasno da idu prozivati rodu, ako im se ne svidja/ne slazu se sa stajalistima forumasa/udruge rode ne moraju ni citati, nitko ih ne prisiljava na to.

    X

    Ovako nešto sam napisala i tu i na indexovoj "raspravi" ali iz nekog neobjašnjivog razloga nije mi prihvatilo post.

    Valjda svemogući internet ipak nije tak pametan kak neki misle pa živu istinu ignorira.

  31. #181
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Meni neće da pošalju onu krpu u koju se povije dijete da bi ko šišmiš visilo na sisi
    I želim reći da da je situacija bliža slučajevima Velikih Panda ili Kengura.
    Znam da sam neozbiljna, ali oni su ispod svakog nivoa, pa što rekli za Fantu, Okreni na igru.

  32. #182
    sladjanaf avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,950

    Početno

    Citiraj Dijana prvotno napisa
    znaš kaj, sladjanaf, mogla si mgrubi skrenuti pažnju na netaktičnost, nelogičnost štaveć, ako si je tako doživjela, onda kad ju je i napisala, onda bi to po meni bilo korektno, ovo baš i nije. A ni drugih koji se krpaju na tvoj post.
    znaš kaj, Dijana, skrenula sam - nakon izjave "cigarete, alkohol, adaptirano" - nisi primjetila?

    da, i smatram da zbog njezinog "neimanja takta, oštrine i dramatičnosti" (kome se ona obraća?) Rodi treba PR (da, zbog toga sve ovo). i nisam korektna? ah, ...

    ne može se u isto vrijeme biti i dramatičan i korektan

  33. #183
    Točka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    659

    Početno

    Ja se mogu samo nadovezat da me ovo neugodno iznenadilo jer ne očekujem takav nivo razgovora od osoblja tj. članice Udruge:

    Citiraj mamma Juanita prvotno napisa
    Kokošinjac.
    Što i kako pišu o drugima, govori o njima samima.
    Nije vrijedno truda.
    Meni drago da smo takvima odbojni .
    I baš me nasmijalo da su neke dobile "zabranu"
    od ginekologa i pedijatra da posjećuje naše stranice ...
    a ovo ugodno:
    Citiraj Maja prvotno napisa
    Ne treba slijepo upijati svaku riječ od nikuda. Kako s rode, tako i u ordinacijama.

  34. #184
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    Citiraj sladjanaf prvotno napisa
    ne može se u isto vrijeme biti i dramatičan i korektan
    bingo

  35. #185
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    sladjanaf, isprike, u pravu si.

  36. #186
    Ora avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,236

    Početno

    Citiraj Strobery Shortcake prvotno napisa
    Meni neće da pošalju onu krpu u koju se povije dijete da bi ko šišmiš visilo na sisi
    I želim reći da da je situacija bliža slučajevima Velikih Panda ili Kengura.
    Znam da sam neozbiljna, ali oni su ispod svakog nivoa, pa što rekli za Fantu, Okreni na igru.
    X

    S nekim stvarima se slažem, a s nekima ne.
    To je moje pravo, ali to ne znači da ću napasti nekoga ako ima drugačije mišljenje od moga.
    Poštujem tuđe, ali tražim da se poštuje moje.
    Da sam doživjela negativnih komentara ovdje, jesam...ali to ne znači da ću odmah reči kako forum ništa ne valja jer mi se nisu svidjeli odgovori pojedinih ljudi.
    Da neki ljudi idu iz krajnosti u krajnost - ide, ali kao što sam već rekla, to je njihovo pravo.

    Komunikaciju na indexu ne želim komentirati.
    Tako se ne bi razgovara ni s najvećim neprijateljem.

  37. #187
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Lako za index .. ja sam nedavno u parku svjedočila žučnoj raspravi - zapravo sipanju žuči - na Sveti Duh, rooming in, a naravno da je i Roda spomenuta

  38. #188

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    654

    Početno

    ne kužim kaj fali ruming inu.
    i neznam oće kak sam preživjela bez knjižice iz sretne bebe.

    btw, ni jazavčar nema pojma. u hrv se svake godine rodi 10 000 beba (podatak iz 2006.)

  39. #189
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    po meni je na onom topicu na indexu nekih 10-ak potpaljivača/ica vatre, a ostali nasjednu.
    i onda zavlada kolektivno "ludilo" seruckanja i pljuckanja.

    neke su stvari kod Roda i meni ekstremne i ne dijelim njihovo mišljenje, ali je to tako minorno u usporedbi s drugim stvarima koje sam ovdje pronašla i koje su mi pomogle kad mi je trebalo.
    ima forumašica i mišljenja s kojima se nikad ne bi mogla složit oko iste stvari bez obzira na argumente, ali, bože moj, kud bi stigli kad bi svi isto mislili i osjećali.

    ja sam uvjerena kako pola onih koje bacaju drvlje i kamenje na Rode i forum redovito ovdje postaju, a doma rade uspravo suprotno od onoga što pišu. možda im je to ispušni ventil :?

  40. #190
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj mama_mia22 prvotno napisa
    btw, ni jazavčar nema pojma. u hrv se svake godine rodi 10 000 beba (podatak iz 2006.)
    eh, da je tako, izumrli bismo!
    samo u zagrebačkim rodilištima se rodi preko 10000 djece (bliže 15000)

  41. #191

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    654

    Početno

    možda mi fali jedna nula..



    il je to podatak za zgb bio...

  42. #192
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    je, je... za Zagreb

  43. #193
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    poviješ u onu krpu oko sebe da visi ko šišmiš na sisi

    Jedva čekam da postanem majka šimišica pa da mi šišmišići vise sa sisa!!!

  44. #194
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    Citiraj mama_mia22 prvotno napisa
    ne kužim kaj fali ruming inu.
    pretpostavljam prostor gdje bi se mogao prakticirati.

  45. #195
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    meni je ovo jako simpa
    al sam se i nasmijala. najbolji mi je neki tip, davor - bebe umiru od adaptranog mlijeka.
    i kak se one svemu iščuđavaju.
    U stvari cijeli taj pdf mi je simpa

  46. #196
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Ja odnedavno pisem na jednom malom forumu sa ne previse clanova i neodredenom tematikom pa sam naisla na temu u kojoj se pljuju Rode iako tamo ima mozda 2-3 majke. I da znate da sam branila ovaj forum koji jako volim. Istina, ne slazem se uvijek sa svim niti se svi uvijek slazu samnom ali to je nase ljudsko pravo pa kome kak po volji. Ovakva prepucavanja index vs. roda su mi fakat...djetinjasta...

  47. #197

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    654

    Početno

    meni je baš uzbudljivo sve ovo, mi linkali njih, oni nas, baš mi je fora. napeto nekak.

    baš me zanima šta će bit dalje

  48. #198
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Bome je meni i ovaj forum počeo malo bacati na Indexov u zadnje vrijeme.

  49. #199

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa
    Bome je meni i ovaj forum počeo malo bacati na Indexov u zadnje vrijeme.
    uvijek je tako ljeti

  50. #200
    Nataša,Sarajevo avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,252

    Početno

    Citiraj Loryblue prvotno napisa
    po meni je na onom topicu na indexu nekih 10-ak potpaljivača/ica vatre, a ostali nasjednu.
    i onda zavlada kolektivno "ludilo" seruckanja i pljuckanja.
    x

Stranica 4 od 25 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •