Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 113 od 113

Tema: Autosjedalica 9-18 kg u suprotnom smjeru?

  1. #101
    mg1975 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    812

    Početno

    Citiraj Pravi je Anđeo prvotno napisa
    Mislim da su se kad smo stavljali Bebeconfort Iseos Neo suprotno smjeru vožnje da su se gužvali i donji i gornji dio pojasa

    znači, ne smiju oba i to je razlog da se ne kupi ta sjedalica
    Moram priznati da sa našom BC Iseos SS nismo nikad imali problem gužvanja pojaseva automobila u utorima AS......niti u jednom od naših prošlih i sadašnjih automobila (Opel Vectra, VW Polo, Kia Ceed).

  2. #102
    mici85 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb - Vrapče
    Postovi
    409

    Početno

    jucer sam u Vecernjem vidla onu Volvo as 9-18kg koja je okrenuta suprotno od smjera voznje, bas kao i ona mala za bebe.
    posto sad polako gledamo vec te as, zanima me dal ima ko iskustva s tom?
    meni se cini super.
    pise da joj je cijena 2000kn u Volvo salonima.
    i jos jedno pitanjce: koje as na nasem trzistu slove kao kvalitetnije? u tl-u su mi se nekak svidjele maxi cosi i recaro...nekak mi najcvrsce izgledaju..

    pozz svima

  3. #103
    Administrator foruma daddycool avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG, u braku
    Postovi
    4,635

    Početno

    Citiraj LejLa22-- prvotno napisa
    ovo me je sve sad zbunilo.
    imam bebu od 6 mjeseci i 12 i kusur kg. kakvu bi on as trebao imati i gdje ja to mogu nabaviti jer će on uskoro 13 kg?
    pričekati do 13 kg i vidjeti do kojeg se stupnja fizički dijete razvilo (da li se može samo ustati na noge uz namještaj) i onda odlučiti.

  4. #104
    Administrator foruma daddycool avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG, u braku
    Postovi
    4,635

    Početno

    Citiraj mici85 prvotno napisa
    jucer sam u Vecernjem vidla onu Volvo as 9-18kg koja je okrenuta suprotno od smjera voznje, bas kao i ona mala za bebe.
    posto sad polako gledamo vec te as, zanima me dal ima ko iskustva s tom?
    meni se cini super.
    pise da joj je cijena 2000kn u Volvo salonima.
    i jos jedno pitanjce: koje as na nasem trzistu slove kao kvalitetnije? u tl-u su mi se nekak svidjele maxi cosi i recaro...nekak mi najcvrsce izgledaju..

    pozz svima
    Volvo sjedalice nisu baš kompatibilne sa drugim vozilima pa na to treba obratiti pažnju prilikom kupnje. Ukoliko imate Volvo, njihove AS su izuzetno čvrste kada se ispravno fiksiraju.

  5. #105
    mici85 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb - Vrapče
    Postovi
    409

    Početno

    Citiraj daddycool prvotno napisa
    Citiraj mici85 prvotno napisa
    jucer sam u Vecernjem vidla onu Volvo as 9-18kg koja je okrenuta suprotno od smjera voznje, bas kao i ona mala za bebe.
    posto sad polako gledamo vec te as, zanima me dal ima ko iskustva s tom?
    meni se cini super.
    pise da joj je cijena 2000kn u Volvo salonima.
    i jos jedno pitanjce: koje as na nasem trzistu slove kao kvalitetnije? u tl-u su mi se nekak svidjele maxi cosi i recaro...nekak mi najcvrsce izgledaju..

    pozz svima
    Volvo sjedalice nisu baš kompatibilne sa drugim vozilima pa na to treba obratiti pažnju prilikom kupnje. Ukoliko imate Volvo, njihove AS su izuzetno čvrste kada se ispravno fiksiraju.
    imamo volvo, onaj neki veliki, xc90. sad jedino ne znam koji cu auto ja imat pa bi to mogao biti problem... Raspitat cu se u salonu.
    Hvala na odgovoru!

  6. #106
    Administrator foruma daddycool avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG, u braku
    Postovi
    4,635

    Početno

    Citiraj mici85 prvotno napisa
    Citiraj daddycool prvotno napisa
    Citiraj mici85 prvotno napisa
    jucer sam u Vecernjem vidla onu Volvo as 9-18kg koja je okrenuta suprotno od smjera voznje, bas kao i ona mala za bebe.
    posto sad polako gledamo vec te as, zanima me dal ima ko iskustva s tom?
    meni se cini super.
    pise da joj je cijena 2000kn u Volvo salonima.
    i jos jedno pitanjce: koje as na nasem trzistu slove kao kvalitetnije? u tl-u su mi se nekak svidjele maxi cosi i recaro...nekak mi najcvrsce izgledaju..

    pozz svima
    Volvo sjedalice nisu baš kompatibilne sa drugim vozilima pa na to treba obratiti pažnju prilikom kupnje. Ukoliko imate Volvo, njihove AS su izuzetno čvrste kada se ispravno fiksiraju.
    imamo volvo, onaj neki veliki, xc90. sad jedino ne znam koji cu auto ja imat pa bi to mogao biti problem... Raspitat cu se u salonu.
    Hvala na odgovoru!
    mislim da ti Volvo sjedalice nisu najzgodnije za prebacivanje iz auta u auto jer imaju dodatne fiksatore ali provjeri s njima.

  7. #107
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    pp-aj Monchou, oni imaju HTS Besafe Izi Combi x1. imali su slican problem s malcem, pa su nabavili ovu i zadovaoljni su.

  8. #108
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    ups prethodni post se odnosilo na LejLa22--, zaboravila sam quotati

  9. #109
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    da malo oživim temu jer smo trenutno u traženju iste.
    koje sjedalica 9-18 imate i kako ste zadovoljni?

    Ozbiljno sam razmišljala o Milofix, ali danas sam u trgovini shvatila da je ta školjka dosta manja od recimo Romerice.

  10. #110
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj kudri prvotno napisa Vidi poruku
    da malo oživim temu jer smo trenutno u traženju iste.
    koje sjedalica 9-18 imate i kako ste zadovoljni?

    Ozbiljno sam razmišljala o Milofix, ali danas sam u trgovini shvatila da je ta školjka dosta manja od recimo Romerice.
    Ja gledam ovu: http://pegperego.hr/autosjedalice-no...0-1-switchable
    Imamo jedan auto sa isofixom i jedan bez.
    Posljednje uređivanje od Cathy : 05.01.2017. at 13:39

  11. #111
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    najvažnije je da sjedalica odgovara i djetetu i autu
    dakle, u kupovinu svakako povedite i dijete da vidite kako ono izgleda u sjedalici i je lli mu odgovara
    dalje, ovisno o tome je li dijete ima predispoziciju biti višlje, obratite pažnju da ima dovoljno utora za pomicanje pojaseva prema gore (pogotovo kada je dijete u smjeru vožnje kada pojasevi moraju biti u visini ili malo iznad ramena)
    ako je dijete malo teže od prosjeka, a vi želite da je u suprotnom smjeru što dulje, svakako gledajte da sjedalica može i do 18 (ili čak i 25kg) u suprotnom smjeru

    provjerite prije kupovine kako sjedalica stoji u vašem (odnosno u onom u kojem će se voziti) autu
    zamolite prodavače da izađu sa vama dok isprobavate ili ostavite neki svoj dokument ili kaparu...
    gledajte upute sjedalice i pravilno montirajte sjedalicu u auto. dobro ju zategnite da se ne može micati više od 2cm lijevo desno

    provjerite koliko imate vremena za zamjenu sjedalice ako naknadno vidite da vam sjedalica ne odgovara

    bacite pogled i na datum proizvodnje (a informirajte se unaprijed i o roku trajanja za sjedalice koje su vam favoriti)

  12. #112
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Ja imam maxi cosi 2 way pearl i cybex sironu..osobno mi se 2way pearl cini komotnija i udobnija za dijete nego sirona..a posebno mi se kod sirone ne sviđa materijal...inace ne vidim neke posebne razlike među njima..isto ne kuzim ni po cemu sjedalica pase u neki auto,a u drugi ne..Ja sam obje narucila online i za obje mi se cini da dobro sjedaju svaka u svoj auto.

  13. #113
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Ja gledam ovu: http://pegperego.hr/autosjedalice-no...0-1-switchable
    Imamo jedan auto sa isofixom i jedan bez.
    Gdje da gledam na netu ovu sjedalicu?
    Na Amazonu je jednako skupa kao i kod nas u dućanu.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •