Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 168 od 168

Tema: popis stvari za kampiranje

Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008

Početno

Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je ovaj kamp predivan, ali i preskup za ono što ja od kampa tražim.
    https://www.camping-simuni.hr/hr/smjestaj/
    Tješim se da je tako i tako prvi red do mora nemoguće dobiti. to je dugoročno zakupljeno.
    Je.
    Mi smo jedne godine ulovili mjesto uz more pa nam je stalno puhalo. Bježali smo sa šalicama kave u untrašnjost kampa. Meni je čak draže se malo povući. Iako je ujutro predivno uz more.
    To ti pišem da ne patiš previše za mjestima uz more

OK, ovo je čvrsti objekt, ali sa šatorom je to bez veze da puše stalno.

Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007

Početno

Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Je.
    Mi smo jedne godine ulovili mjesto uz more pa nam je stalno puhalo. Bježali smo sa šalicama kave u untrašnjost kampa. Meni je čak draže se malo povući. Iako je ujutro predivno uz more.
    To ti pišem da ne patiš previše za mjestima uz more

OK, ovo je čvrsti objekt, ali sa šatorom je to bez veze da puše stalno.
    Hvala.

jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008

Početno

Vreće za spavanje koje imate Tj do koje temperature

magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005

Početno

Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Vreće za spavanje koje imate Tj do koje temperature
    ovisi za kad i gdje ti treba. ja imam i za do 0 i 15 i 20. i uz svaku njenu avilenu plahtu. pa kombiniram

Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005

Početno

Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je ovaj kamp predivan, ali i preskup za ono što ja od kampa tražim.
    https://www.camping-simuni.hr/hr/smjestaj/
    Tješim se da je tako i tako prvi red do mora nemoguće dobiti. to je dugoročno zakupljeno.
    Mi bili dosta davno. Tek kad se sirio i kad su kucice bile tamo tek godinu dana. Plaza je bila od onog navezenig tucanog kamena. To je bilo koma , iako nama svejedni mi.smo bili u proljece po nekoj poebnoj reklamnoj ponudi. Moguce da se kamen na plazi ugladio u meduvremenu. Kazem da ti ne bude jako zao.
    Posljednje uređivanje od sirius : 20.01.2019. at 17:42

Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007

Početno

Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Mi bili dosta davno. Tek kad se sirio i kad su kucice bile tamo tek godinu dana. Plaza je bila od onog navezenig tucanog kamena. To je bilo koma , iako nama svejedni mi.smo bili u proljece po nekoj posrbnoj reklamnoj ponudi. Moguce da se kamen na plazi ugladio u meduvremenu. Kazem da ti ne bude jako zao.
    Hvala.
    Cijena prvog reda je za 7 dana za ovo što sam gledala okvirno između 8000 i 11000 tisuća kuna. A gdje je još put i troškovi tamo.

jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008

Početno

Ali taj prvi red je u kućicama ili ipak šator?
    Kak se kod kampa gleda šator,jel to bez obzira kolko veliki ili koju površinu zauzima? Što kad bi imala dva manja šatora?

Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007

Početno

Ali taj prvi red je u kućicama ili ipak šator?
    Kak se kod kampa gleda šator,jel to bez obzira kolko veliki ili koju površinu zauzima? Što kad bi imala dva manja šatora?
    Ja gledam mobilne kućice.
    Evo tu imaš parcele: https://www.camping-simuni.hr/hr/smjestaj/parcele/

jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008

Početno

Malko puno,za tu lovu možeš vjerovatno dobit super zidove u sezoni dva tjedna

Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008

Početno

Malko puno,za tu lovu možeš vjerovatno dobit super zidove u sezoni dva tjedna
    Pa to ja i tvrdim, da kampiranje nije socijalna kategorija. Svakako je jeftiniji od hotela, ali od apartmana ne mora biti. Ali meni je sad sa svom opremom draže u šatoru, nego u apartmanu.
    Svaki kamp može imati svoja pravila koja se čak i mijenjaju iz godine u godinu. Kod nas je prije bilo da se broje šatori, a sad vidim više nije tako. Mogao si više platiti dva mala šatorčiča, nego 4-sobni šator s predšatorom.
    A mislim da je puno kućica u kampu stoput bolja od bilo kojeg apartmana.

Mi smo odustali od vreća. Imamo krevet na napuhavanje, preko stavim jednu deku "ambasadoricu", pa gore plahtu i onda se pokrijemo s plahtama i dekama. Ja sebi nosim i jastuk. Ne vidim prednost vreće ako si stacioniran na jednom mjestu i imaš obiteljski šator.

Pranje veša u vešmašinama u kampu je moguće, ali je jako skupo. To nisam nikad platila, ne sjećam se koliko je, ali je suluda cijena. Imam lavor pa preperem, ako nešto treba.

Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008

Početno

I ispod šatora obavezno stavimo izolacijsku foliju. Za predsoblje u šatoru smo kupili originalnu deku, to nije loše isto imati za boravak po lošem vremenu.

Svašta se tu skupi kroz godine...

Mi smo ipak malo komotni pa kad vidimo da se sprema kiša i nevrijeme jedan dan, a planirali smo ostati još dva tri dana, mi se pokupimo ranije, da ne moramo čistit blato sa šatora.

Meni je od svega u kampu najgore nevrijeme i mogućnost pada debele grane na šator. Imam osjećaj da se svake godine u Istri to dogodi.

lovely___love avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009

Početno

Jelena,kakva vam je to folija ? Može slika ? Jer znam za one orginalne podloške,a mi u te svrhe koristimo ciradu

Nas u Gr u kampu Armenistis kraj juna/početak jula (otprilike 15 dana do 7.jula),bez vozila (parcele za razliku od Hr kampova su manje i automobili su tu negde sa strane nabudženi tako da naš stoji na parkingu ispred kampa) i struje,sa jednim detetom koji plaća i jednim koje ne plaća izađe oko 230 evra.

POsle jednog smrzavanja u Istri zaključili smo da od tad se na more ide samo na jug

Spavamo na posteljini pokriveni vrećama (raznig temperaturnih opsega)

U Hr imate Decathlon,njihova oprema za kampovanje je skroz ok,a pristupačna.

Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008

Početno

Napiši samo Zeltunterlage u google pa vidi. Ono što dođe ispod šatora, a mora biti mrvu manje od šatora da ne skuplja kišnicu.

Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007

Početno

Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je od svega u kampu najgore nevrijeme i mogućnost pada debele grane na šator. Imam osjećaj da se svake godine u Istri to dogodi.
    Ja ne mogu zaboraviti, jedne godine, bila sam još mala. Cijeli kamp Baška je voda odnijela u more. Cijeli zaljev je bio pun kamp prikolicama.

lovely___love avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009

Početno

Hvala,za to znam,mislila da je nešto drugačije jer si napisala izolaciona -imala ovakvu asocijaciju na tu reč

Ja se sećam posle jedne doooobre oluje u Istri da je drugar koji je svratio da vidi kako smo ispričao da četinari imaju plitko korenje i za pijavice za koje ja nisam znala da ih ima na Jadranu

Armenistis ima kanal po sred kampa koji upravo sprečava to,kako reče jedan dečko zaposlen tamo: Da ne bi svi imali seeview !
    Prošle godine smo bili u vreme poplava u Grčkoj,u susednom mestu su kola završavala u moru,u kampu je prošlo sve ok.

Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008

Početno

Tako smo mi jedne godine otišli na koncert u crkvi 15 km dalje, kad smo izašli oluja, nema javne rasvjete, jedva smo auto pronašli s daljinskim ključem u potpunom mraku. Spremni da ćemo spavati u autu, stižemo u kamp - nijedne kapi, lagani vjetrić, sve suho.

Jedini put da smo jako pokisli je bilo na sunčanom otoku Hvaru

Prednost juga za kampiranje je meni u prvom redu što je suši zrak. Istra i Kvarner znaju biti vlažni po noći.

jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008

Početno

Nije tema ali idete li u male kampiće tipa maslinika i slično?

Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008

Početno

Ne. U visokofunkcionalne. Kad bi bio neki s predivnim sanitarnim čvorom, javi mi. To mi je najvažnije, uz kvalitetu mora, dovoljno hladovine i tišinu.

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •