Citiraj Balarosa prvotno napisa
Citiraj zibba prvotno napisa
Oprostite, ali nisu mi jasne osobe koje radije podvrgnu svoje dijete riziku tko zna kakvih komplikacija, nego da dijete ostane koji dan na pretragama i vidi se u čemu je problem. Ako je dijete bolesno i poslani smo u bolnicu,a tu dijete žele zadržati, onda vjerojatno postoji razlog za to.
...
Ja bih radije ostavila dijete i da ga viđam samo onih sat vremena, nego da se nedaj Bože nešto desi djetetu mojom krivnjom jer mi je bilo teško što mora na liječenje. Ipak oni imaju iskustva s takvim stvarima i mogu pomoći, a što mogu ja doma učiniti ako što pođe po zlu.
Ja isto ne bih ostavila dijete od mjesec dana u sobi s djecom od 5 do 12 godina. Možda ćeš i ti, kad malo bolje razmisliš o ovoj situaciji, prihvatiti da odvođenje bebe nije nikakav mamin hir. Sumnjam da je Sonji3333 bilo lako otići i da nije svjesna za što je preuzela odgovornost i bez da ju se ovako podsjeti.



Sonja3333, nadam se da ćete čim prije dobiti dijagnozu i pomoći bebi
Naravno da sam svjesna. Radim pretrage u privatnoj poliklinici (eto mi ih si nekako i priuštimo, ali što je sa onom djecom i mamama koje to ne mogu?), naručeni smo na preglede i pretrage, ambulantno, sve sam poduzela da otkrijemo uzrok i riješimo problem. Nasreću dijete nije vitalno ugroženo.

Svaka čast svakoj ženi koja bi dijete od 2800g i 20 dana, prijevremeno rođeno, ostavilo tamo.

Hvala svim mamama na podršci.