Stranica 4 od 10 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 478

Tema: Karlovac - kolko ima forumasa/ica iz Ka i okolice??? - 3

  1. #151
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Ne znam radi li koja radionica baby fitnessa, ali možeš nazvati ordinaciju dr. Došen i pitati. Tel. 421-211

  2. #152

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    37

    Početno

    hvala, pointeresirat cu se

  3. #153
    call me mommy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    334

    Početno

    pozdrav, nova na forumu,jos malo pa nova mama,da se prikljucim "svojima".

    sto se tice planenih pelena, nasla sam ih u jednoj apoteci, isto ko i BPA free bocice.

    da samo spomenem da me svi gledaju ko da sam pala s marsa kada kazem da zelim koristiti PP , samo sam kod jedne tete naisla na odobravanje, ali boli me briga kaj oni vele, kaj ne?

  4. #154
    enchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    renesansna zvijezda
    Postovi
    1,433

    Početno

    Boook "naša"! :D
    Super za platnene, sve je na njihovoj strani (financije, ekologija, zdravlje), ali da se ljudi snebivaju i to je istina ali mene inače (nisam bila toliko osvještena pa ih nisam koristila) takvi (neosvješteni) stavovi tek uvjere da ustajem u svome!
    Sretno!

  5. #155
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Pozdrav, call me mummy! Dobro nam došla!

    Za Dan planeta Zemlje u Karlovcu će biti Rodin štand na kojem ćemo promovirati i prodavati platnene pelene.

  6. #156
    enchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    renesansna zvijezda
    Postovi
    1,433

    Početno

    To je 22.4., jel da?

  7. #157
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Da, ali štand će biti za vikend.

    Sigurno ste već čuli ili vidjeli da je dječje igralište kraj "Edisona" potpuno uništeno. Jučer smo se htjeli malo ljuljati i igrati, no dočekalo nas je smeće, razbijene boce i potrgane ljuljačke.
    To nije prvi put, smeće i staklo nas dočekuje na promenadi i na igralištu svake nedjelje. Skoro sedam godina skoro svaki vikend smo tamo u šetnji i nikad nije bilo čisto, uvijek su nas dočekale posljedice subotnjeg tulumarenja.

    Nekolicina roditelja je dolučilo reagirati, medijima je poslano pismo i fotografije koje su prestrašne. Ne možete si uopće predstaviti da je netko sposoban to napraviti, spigati 2-3 puta metalnu ljuljačku kao da je od gume.

    Ta mladež koja subotama navečer uništava grad, kojoj se prodaje alkohol (a sigurno nemaju 18), trebala bi u nedjelju ujutro sve za sobom počisiti i popraviti. Možda bi onda te stvari više cijenili.

    Zamolila bih nicols da stavi ovdje par fotki kako biste vidjeli što dočekuje male Karlovčane svake nedjelje u gradu-prijatelju djece i gradu parkova.
    Samo se pitam tko bi bio kriv da se neko dijete ozlijedilo na razbijene boce bačene na travnjak?!

  8. #158
    enchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    renesansna zvijezda
    Postovi
    1,433

    Početno

    Dakle, da, to je prestrašno!
    Nikako mi nije jasno da se nešto ne može poduzeti jer sam već i ranije čula da su se ljudi žalili po novinama. Ne mogu se sjetiti detalja više.
    Sve se na kraju svela na to da policija nema dovoljno ljudi da pošalje u patrolu, ili tako nešto. :/ Ali treba biti uporan i dalje tako da pozdravljam akciju!
    Ponedjeljkom kada idem na posao cijelim putem pratim te tragove vikedn izlazaka - od košarkaškog igrališta koje je puno čaša i flaša, preko igrališta koje Matilda spominje pa preko podhodnika koji je zmazan i zatrpan također!
    Katastrofa za grad parkova prijatelj djece!

  9. #159
    call me mommy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    334

    Početno

    eh, sjecam se do nedavno sam i ja bila na sumarskoj sa bambusima i ekipom, ali smo uvijek ostavljati uredno,a da ne govorim o tome da nije bilo nikakvog unistavanja.

    danasnja mladez je neodgojena i neodgovorna, ja bi ljepo poslala policiju da ih popisu i privedu,te da ljepo nedjelju ujutro ciste razbijene flase koje su ostavili. ionako do 16 godina nema kaj biti vani iza ponoci a to je ta kategorija.

    do 22.4. cemo mi vec biti blizu termina,veliki ko kuca 8) al cemo se valjda dogegati,pretpostavljam da bu to kod karlštada .

  10. #160
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Uvijek smo kod Papasa sa štandom.

    Evo reakcija i slika
    http://www.radio-mreznica.hr/vijesti...ite-vandalizam

  11. #161
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

  12. #162

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    4

    Početno

    Evo i mene!!
    Novopečena mama blizanaca. Pretpostavljam da je Matilda moja kolegica s posla, pozdrav.
    Odmah u glavu, imam pitanje za sve koji znaju odgovor. Kumovi za krštenje kupuju hranilicu. Tako ja odlučila. Samo ne znam koju, sve mi djeluju nekako slabo i labavo. A one čvršće su skupe. Što vi koristite? I gdje to kupiti?

  13. #163

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj Matilda prvotno napisa
    Ljuta sam, ljuta sam, jer ovo više nije normalno!
    Ljuta sam na policiju, jer ne žele napraviti reda među klincima koji sustavno uništavaju dječja igrališta.

    Jednom prilikom sam zvala policiju u 12 sati navečer, kad su pijani klinci bacali flaše po autima na parkiralištu.
    Naravno, nisu se ni pojavili, jer ih je strah posljedica u slučaju grubljeg privođenja. Navodno je jedan policajac suspendiran nakon što je prošle godine malo grublje bahatog i pijanog klinca strpao u maricu.
    Prestrašno!!!
    Klinci su zaštićeni ko lički medvjedi i to debelo koriste.

    Ma ne moraju oni njih privoditi. Neka lijepo uzme fotić i neka poslika štetu i klince koji to rade. I lijepo ispostave račun popravka roditeljima na kućnu adresu. Baš me zanima hoće li i onda starci ostati nezainteresirani.
    Jer kod nas samo to i pali, po džepu!

    I ja sam bila klinka i to vrlo buntovna. Cugali smo po parkovima, stepenicama i gdje god bi stigli. Ali nikad nam na pamet nije palo da uništavamo, trgamo, razbijamo ili nekoga pretučemo.
    Ne znam, nije dobro.
    Klinci nemaju autoriteta, roditelji nemaju vremena ili ih nije briga.

  14. #164
    call me mommy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    334

    Početno

    Citiraj maxovamama prvotno napisa
    Citiraj Matilda prvotno napisa

    Ljuta sam na policiju, jer ne žele napraviti reda među klincima koji sustavno uništavaju dječja igrališta.
    mislim da roditelji moraju napraviti reda medu svojim a ne policija.

  15. #165
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Svi smo mi bili mladi i buntovni, ali nisam papirić od kaugume bacila u travu.
    Ovo je uništavanje imovine, dovođenje u opasnosti ljudskih života.
    Ja ne znam jesam li ikad nedjeljom vidjela čistu Promenadu i igralište. Nikad. Barem jednom mjesečno gume na kolicima moram krpati jer ih tamo probušim. Stalno djetetu vičem, nemoj trčati, sve je puno stakla, ode u travu, opet vičem, nemoj, stat ćeš u .rek, igra se skrivača oko drveta, opet govorim nemoj jer ga je maloprije pas zapišao.

    Obitelj je najodgovornija.
    Zatim policija koja to ne sprječava, niti ne kažnjava.
    I to nije prvi put. To se događa svaki vikend, samo su ovaj put pretjerali.

    Ovo je za gradsku vlast neplanirani trošak, igralište se mora obnoviti, sigurno će biti ljepše i bolje (ipak idu izbori ), ali je li uopće trebalo do toga doći.
    Igrališta se moraju stalno popravljati i obnavljati, to traži novce, kad bi se manje razbijalo, manje bi se popravljalo, novac bi se mogao uložiti u još jedno novo igralište (npr. meni na Korani strašno fali igralište).

    Kad smo bili u Brusselu u Belgiji, s Matildom sam otišla u park. Zadržale smo se tamo oko sat vremena. U tih sat vremena čuvar parka je dva puta došao na dječje igralište, prodrmao svaku ljuljačku, pregledao svaku spravu da vidi je li sve cijelo, je li sve u redu.

  16. #166
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Citiraj joska prvotno napisa
    Evo i mene!!
    Novopečena mama blizanaca. Pretpostavljam da je Matilda moja kolegica s posla, pozdrav.
    Odmah u glavu, imam pitanje za sve koji znaju odgovor. Kumovi za krštenje kupuju hranilicu. Tako ja odlučila. Samo ne znam koju, sve mi djeluju nekako slabo i labavo. A one čvršće su skupe. Što vi koristite? I gdje to kupiti?
    joska, kolegice,

    Imaš ovdje sve o hranilicama
    http://www.roda.hr/forum/viewtopic.p...ight=hranilica

    Nekome je bitno da ima kotače, nekome nije. Može li se naslon nagnuti unazad, može li se hranilica spustiti, ...
    Na kraju to uopće nije bitno, glavno da dijete sjedi i da ima remenčiće. Naša se da nagnuti unazad i spustiti (Bertonne), ali uopće to ne koristimo.

    I mali tip. Kad te zanima neka određena tema, a ne možeš je naći, ukucaj pojam u pretražnik (na vrhu stranice) i izlistat će ti se svi topici o toj temi. Ako ne nađeš odgovor, otvoriš novu temu.

  17. #167
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Citiraj Matilda prvotno napisa
    I nova lista:

    Forumaši(ce) iz Ka i okolice:

    ana12
    annabell
    andjelak
    bobaibeba
    bony
    bubamarka
    call me mummy
    Dumbo
    enca
    enchi
    Fairy
    helena
    Honey- članica Udruge Roda
    Huanita
    icepuran@htnet-dsl
    iglica
    ivani
    ivory
    joska
    karfiolčić
    kisha1
    Lavinija- članica Udruge Roda
    luci07
    ljiljan@
    Mala2006
    Matilda - voditeljica KA podružnice Udruge Roda
    maxovamama
    Milana
    ml
    nicols - član Udruge Roda
    Nina28
    ockica
    Pastrva
    Poison Ivy
    suncokret
    Tviti
    vanchee
    Zeera
    Zrina

  18. #168

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Duga Resa
    Postovi
    79

    Početno

    Zanima me da li će biti uskoro pregled autosjedalica u klc ? Znam da je bio u 12 mj ali ovaj put sam kasno upalila pa me zanima kada bi mogao biti sljedeći . Ako to možete znati .
    Svima lijepi pozdrav !!

  19. #169
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    U 12 mjesecu je bilo predavanje o autosjedalicama.
    A pregled bi trebao biti negdje u svibnju (nema savjetnika pa nam zagrebački savjetnici dolaze pomoći, zato je pregleda malo).

  20. #170
    andjelak avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    391

    Početno

    Sve bi ja to po tradicionalnim metodama,jer ovo što se radi ne graniči s normalnim odgojem i kulturom.

    Možda da se napiše na gradski portal primjedba vezano uz taj problem.Zar nije gradu jeftinije s burze zaposliti nekoliko čuvara nego popravljati tek obnovljena igrališta.

    Vikend noćna druženja po kvartu oko McDonaldsa neću ni komentirati.Policija nije daleko,zna se do koliko radi taj fast restoran i niti jedna patrola ne prođe a u jutro imaš kaj vidjeti.

    Grda se pohvali da je uredio parkove, osvjetlio promenadu, dr,jutro dar mar.Da oni sami ne uvedu nešto da zaštite ono za što su pljunuli novac ,ne kužim to

  21. #171
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Citiraj andjelak prvotno napisa
    Zar nije gradu jeftinije s burze zaposliti nekoliko čuvara nego popravljati tek obnovljena igrališta.
    jeftinije je, ali treba se toga sjetiti.
    A tko zna, bi li htio netko to i raditi.

    ne mora čuvar parka imati posla s uništavačima, zove policiju i kaže, dečki, trojica razbijaju, dođite po njih.

    Mene još smeta što Gradska čistoća kao da se ulijenila. U mom kvartu stalno je na biciklu s kantom išao jedan čistač. Znala sam ga vidjeti i po nekoliko puta dnevno. Sad ga više nema. Jednom tjedno dođu iz Zelenila pokupiti smeće s igrališta. Jednom tjedno! Premalo.
    Evo već je sredina ožujka, naše tri potrgane ljuljačke stoje od jeseni tako.
    Neki dan klinac se objesio na jadnu brezu i trga je. Mama sjedi na klupi i puši. Ni da trepne. Viknula sam mu samo Hej i prestao je.

  22. #172
    enchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    renesansna zvijezda
    Postovi
    1,433

    Početno

    Citiraj joska prvotno napisa
    Evo i mene!!
    Dobrodošla!

    Citiraj Matilda prvotno napisa
    Na kraju to uopće nije bitno, glavno da dijete sjedi i da ima remenčiće.
    Upravo tako je i kod nas! Doduše, naša i nema neke dodatne funkcije ali i ne vidim potrebu za njima! (koja racionalizacija )

  23. #173
    enchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    renesansna zvijezda
    Postovi
    1,433

    Početno

    Čitam u Ka tjedniku da je policija pojačano navečer patrolirala po frekventnim mjestima po gradu tijekom vikenda!
    Imalo je smisla reagirati! Baš sam se razveselila, biti će dobro ako ne stane samo na tom jednom vikendu!

  24. #174
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Je.
    Uhvatili su nekoliko razbijača, od 16 do 19 godina.
    Tak treba!
    I upozorili su roditelje da maloljetnici nemaju što tražiti nakon 23 sata vani. Ako ih uhvate, pozvat će se roditelji. Bude li se ponavljalo, ide Centar za socijalnu skrb i tužba za zanemarivanje djeteta.
    Po zakonu!

    Samo što će oni sad par tjedana kontrolirati i onda ponovo po starom. Treba biti dosljedan!

  25. #175
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Ako nekoga zanima

    sutra je predavanje u Gradskoj knjižnici
    25.03.2009. u 18 sati – Kako prepoznati darovito dijete u obitelji.

  26. #176
    lasada avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Plitvice-KC-Plitvice/Lika
    Postovi
    820

    Početno

    I mi bismo se priključili k vama u podružnicu ako nas primate, kad se Ličanke ne javljaju, valjda ih je sram, jer ne vjerujem da nemaju vremena.
    Čitam da planirate pregled AS za svibanj, pa bi i mi došli jer nam je nova AS u planu pa se javimo za tada :D
    Pusa Matildi od nas Ličana

  27. #177
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    hej, lasada, naravno da si doobrodošla. ali su i karlovčanke sramežljive, mislim da ima više forumašica iz ostalih krajeva županije, nego iz samog karlovca.

    I jedna obavijest:
    Upravni odjel za prosvjetu i kulturu u sklopu Preventivnog programa grada Karlovca organizira tribinu za roditelje s temom „Kako biti uspješniji roditelj0?". Tribina će biti održana u Gradskoj knjižnici „Ivan Goran Kovačić“, 1. travnja 2009. godine, s početkom u 18.00 sati. Voditeljica tribine je Marija Cahunek-Žunec, prof.
    meni je baš žao što sam propustila prošlo predavanje (o nadarenoj djeci), a morat ću i ovo (ali me čeka Unicefova radionica o roditeljstvu na koju idem svake srijede).

  28. #178
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    I još ako nekoga zanima homeopatija

    promocija knige Romane Đekić "Homeopatija" u petak 3.4. u 18 sati u Gradskoj knjižnici.

  29. #179
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Za nove vrtićance
    traju prijave za vrtić
    do 17.4.

  30. #180
    ivory avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    KLC
    Postovi
    574

    Početno

    Citiraj Matilda prvotno napisa
    Za nove vrtićance
    traju prijave za vrtić
    do 17.4.
    Jesu li to prijave samo za ovu godinu ili već sada moram prijaviti Doriana, ako bi htjela da ide sljedeće godine, tj. sa pune 3?

  31. #181
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    To je za razdoblje sljedeće vrtićke godine 2009/2010.
    Možeš otići u Upravu koja je smještena u vrtiću na Gazi ili telefon 613-550.

  32. #182
    ivory avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    KLC
    Postovi
    574

    Početno

    Hvala

  33. #183
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    D puni tri baš krajem vrtićke godine. Kad bi krenuo točno sa 3, uskoro bi počela dežurstva, godišnji. Njemu bi bilo idealno da krene u jesen 2010 (znači prijavili biste se sljedeće godine u ovo doba).

  34. #184
    ivory avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    KLC
    Postovi
    574

    Početno

    Baš sam se jučer malo raspitivala i rekli su mi da se za jesen 2010 mogu prijaviti već od 11. mj ove godine, jer je lista čekanja podugačka.
    Ni sama neznam dali da ga stavim u vrtić s pune 3 ili da još pričekam jednu godinu, pa da ide sa pune 4.

  35. #185
    enchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    renesansna zvijezda
    Postovi
    1,433

    Početno

    Ovu dilemu imam i ja... :/
    Sada mi ju čuva mama, pa ću vidjeti kako će se stvari razvijati s njih dvije, zasada je super, pa ako tako i ostane, možda ostane doma s njom i do 4.
    Doduše, meni su neke poznanice/prijateljice sugerirale da nije na odmet staviti dijete na listu čekanja i ranije pa smo mi na kraju tako i napravili.
    Baš prije koji tjedan ju je MM išao na Gazu prijaviti, najranije za 2010.
    Ali, tu nam je i opcija privatnog vrtića...
    Nismo se još "zbrojili" što točno želimo pa neću otezati priču!

  36. #186
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Privatni vrtići imaju ekonomsku cijenu.

    Sjećam se M s 3 godine, ta je bila spremna itekako za vrtić. Mi nismo imali prilagodbu.
    3-4 godine su najbolje za kretanje u vrtić.
    Poslije 2. godine treba promatrati dijete, je li željno društva, komunikacija s drugom djecom i odraslima, kako ide odvajanje od roditelja, je li samostalno.
    3 ili 4, stvarno ovisi o djetetu.

    Ide tko danas na promociju knjige o homeopatji?

  37. #187
    luci07 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,313

    Početno

    Citiraj enchi prvotno napisa
    Doduše, meni su neke poznanice/prijateljice sugerirale da nije na odmet staviti dijete na listu čekanja i ranije pa smo mi na kraju tako i napravili.
    Baš prije koji tjedan ju je MM išao na Gazu prijaviti, najranije za 2010.
    Baš sam nedavno pričala sa sveki o tome jel se može tako prijaviti unaprijed na listu čekanja. Kako to onda ide? Jel se prijavi u vrtić u koji bi išla ili? Jel treba što za tu prijavu? Nama je isto u igri 2010.

  38. #188
    enchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    renesansna zvijezda
    Postovi
    1,433

    Početno

    Citiraj luci07 prvotno napisa
    Baš sam nedavno pričala sa sveki o tome jel se može tako prijaviti unaprijed na listu čekanja. Kako to onda ide? Jel se prijavi u vrtić u koji bi išla ili? Jel treba što za tu prijavu? Nama je isto u igri 2010.
    Odeš na Gazu, gdje je vrtićka uprava, daš osnovne podatke o sebi i djetetu i to je to! Ne treba nikakve papire nositi. Mi bi u vrtić Park jer nam je preko šanca kuća ali nešto sam čula da se prodaje pa ne znam što će biti to kada ona krene...uglavnom, bez obzira kamo ju želiš upisati, ideš na Gazu!

    Matilda, upravo tako kako kažeš, moja H. je jako na nas vezana i treba joj da se u društvu opusti (doduše, sve kraće kako je starija, ali ne vidim ju kao dijete koje će željeti npr. biti u centru pažnje ili sl., definitivno ), smeta joj velika grupa djece koja su bučna i sl. pa si mislim da bi u privatnom vrtiću, u manjoj grupi bolje funkcionirala.
    I da je skuplji, znam, to i nije toliki problem.
    Za polazak u privatni mora biti bez pelene, jel da? Ima još kakvih preduvjeta?

  39. #189
    luci07 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,313

    Početno

    Enchi, puno ti hvala. Nama je isto jako blizu vrtić, ali sam čula da je teško dobiti mjesto pa bi se probali što prije javiti.
    L je isto jako vezana za nas i boji se nepoznatih, sad ne mogu zamisliti da ide u jaslice. Ali s djecom voli biti i brzo se opusti.

  40. #190
    enchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    renesansna zvijezda
    Postovi
    1,433

    Početno

    Samo ti odi direkt na Gazu!
    Ja sam zvala telefonom ali su mi rekle da kao ima vremena ali kada sam poslala MMa, bez problema ju je upisao na listu!

    Ajde da još ima suzdržane dječice...


  41. #191
    ivory avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    KLC
    Postovi
    574

    Početno

    I moj je jedan od suzdržanih, ali samo prvih par minuta, a poslije je ko turbo-motor

  42. #192
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Da, u privatnom vrtiću treba već biti bez pelene.
    Manje su grupe.

    Ma imaju oni još vremena, budu se snašli.
    Svako dijete je za sebe. Određuje ga karakter, odgoj. Imaju oni još vremena da se promijene, što ivory kaže, mala prilagodba, a onda turbo.

    Nadam se da će Jan biti kao M. Jučer je 45 minuta odgledao priredbu u vrtiću, na početku je bio nervozan, već smo mislili da ćemo ići van, no kad su došla djeca, počelo pjevanje i plesanje, vrtio je i on guzom.

  43. #193
    luci07 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,313

    Početno

    Citiraj enchi prvotno napisa

    Ajde da još ima suzdržane dječice...

    Joj, da suzdržane, tek se sad malo oslobodila, prije ju nitko nepoznat nije smio doslovno ni pogledat da se ne rasplače. A primiti u ruke da ni ne spominjem, čak ni ljudi koje je dosta često viđala! Ali u zadnje vrijeme je puno bolje, čak me ponekad skroz iznenadi. :D
    PS. Hvala za info

  44. #194
    enchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    renesansna zvijezda
    Postovi
    1,433

    Početno

    Ivory, mi još nismo turbo, malo se sporije palimo izgleda!

    E, da, luci07, tak je i kod nas!
    Evo i mene danas Helena popodne iznenadila!
    Šetale smo po Radićevoj a ona je doslovno hrlila k drugoj djeci i smijala se kao šašava dok su se vrtili i skakali oko nje!
    Doduše, kada su ju počeli pipkati, uzvikala se "ne-ne, ne-ne! ali ipak sam se iznenadila jer se baš tako nije do sada ponašala!
    Mislim da znatiželja počinje prevladavati pa se opušta!
    Ajd, baš mi je drago da smo se malo potješile!


    Matilda, hvala!

  45. #195
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Najavljujem dva događaja koja će se održati do kraja mjeseca u našem gradu.

    Sljedeću subotu 25.4. od 10 do 13 sati na Promenadi, kod Papas bara, Udruga Roda obilježit će Dan planeta Zemlje informativnim štandom uz promociju platnenih pelena.
    Bit će letaka, veselih majčica, šarenih platnenih pelena i još puno zanimljivih stvari.
    Svakako dođite, posjetite nas na našem proljetnom štandu.
    Veselimo se susretu s vama!
    Vidimo se!

    A 30.5. (četvrtak) održat će se radionica za roditelje o odgovornom roditeljstvu (što je odgovorno roditeljstvo, kako oblikovati i izreći Ja-poruku, vježbamo na primjerima). Radionica će biti u Obiteljskom centru Karlovačke županije (Meštrovićeva 10) i početak je u 17 sati. Radionicom ćemo obilježii Dan za odgoj bez batina.

  46. #196
    lasada avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Plitvice-KC-Plitvice/Lika
    Postovi
    820

    Početno

    Bok curke i mame eto i nas Ličana :D
    Matilda, kada je pregled AS u Karlovcu jer mi mislimo kupiti novu ova nam je mala znaš sve pa daj savjet.

  47. #197
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Ispravljam, nije 30.5. vec 30.4.
    Citiraj Matilda prvotno napisa
    Najavljujem dva događaja koja će se održati do kraja mjeseca u našem gradu.

    Sljedeću subotu 25.4. od 10 do 13 sati na Promenadi, kod Papas bara, Udruga Roda obilježit će Dan planeta Zemlje informativnim štandom uz promociju platnenih pelena.
    Bit će letaka, veselih majčica, šarenih platnenih pelena i još puno zanimljivih stvari.
    Svakako dođite, posjetite nas na našem proljetnom štandu.
    Veselimo se susretu s vama!
    Vidimo se!

    A 30.4. (četvrtak) održat će se radionica za roditelje o odgovornom roditeljstvu (što je odgovorno roditeljstvo, kako oblikovati i izreći Ja-poruku, vježbamo na primjerima). Radionica će biti u Obiteljskom centru Karlovačke županije (Meštrovićeva 10) i početak je u 17 sati. Radionicom ćemo obilježii Dan za odgoj bez batina.

  48. #198
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Malo podižem.

    U subotu 25.4. od 10 do 13 sati na Promenadi, kod Papas bara, Udruga Roda obilježit će Dan planeta Zemlje informativnim štandom uz promociju platnenih pelena.
    Bit će letaka, veselih majčica, šarenih platnenih pelena i još puno zanimljivih stvari.
    Svakako dođite, posjetite nas na našem proljetnom štandu.
    Veselimo se susretu s vama!
    Vidimo se!
    Bit će veliki izbor platnenih pelena, od pamuka, konoplje i bambusa, zaštitne gaćice, torbe za pelene, platnene torbe, bedževi, majica ima prekrasnih posebno za najmlađe, sve su kratkih rukava.
    Pelene su posebno prekrasne! :D

  49. #199
    lasada avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Plitvice-KC-Plitvice/Lika
    Postovi
    820

    Početno

    Mi se nadamo lijepom vremenu pa da skoknemo prošetati po promenadi, družiti se i kupiti ponešto od vas pa se vidimo samo da nema kiše :D

  50. #200
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Vrijeme će biti lijepo.

    Moram još reći i da su platnene torbe isto krasne.

Stranica 4 od 10 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •