Stranica 7 od 7 PrviPrvi ... 567
Pokazuje rezultate 301 do 342 od 342

Tema: bolovi u ranoj trudnoci

  1. #301
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Natalija, zao mi je sto prolazis te bolnicke nebuloze
    Zasto ne trazis da te otpuste iz bolnice i kuci cekas rasplet situacije i uzv kad je bilo i dogovoreno sa tvojom gin?
    Naime, ukoliko je bio samo smedi iscjedak, bez bolova i dobila si duphastone, a u maternici se nesto vidi (ne negdje drugdje) to je u biti nezabrinjavajuce i u principu sve sto mogu napraviti. Sve ovo ostalo je masiranje tebe i nagadanje, jer samo vrijeme ce pokazati da se radi o urednoj trudnoci i nema potrebe da lezis u bolnici i trpis sve to.

  2. #302

    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Postovi
    93

    Početno

    natalija javi se ....
    kolika ti je beta bila sa 6 tjedana sad kad su ti je vadili

  3. #303
    Natalija28 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    35

    Početno

    Evooo me konačno vani...beta mi je bila 6500 i dr je rekao da je jako dobro, plod se povećao sa 2,62 na 3,8 u 2-3 dana...imam još pored taj neki hematom za koji su me davili tamo danima i nagađali što je u pitanju (5 liječnika 5 mišljenja; od ploda koji raste, ploda koji je umro do hematoma i svega nečeg :/) sad sam dobila utriće i kontrola za sedam dana s tim da su mi rekli da ne brinem ako opet budem malo krvarila jer ako je u pitanju hematom on nekako mora izaći...eto, još ništa ne znam sigurno...ne znaju ni oni... sad mi je bitno samo da je barem jedna od tih mrvica dovoljno narasla i da ima malo za dalje javim!

  4. #304
    Jesen u meni avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Negdje iznad duge
    Postovi
    640

    Početno

    natalija, žao mi je što su te isfrasirali sa sto strašnih dijagnoza. drago mi je da su te pustili kući. tu ćeš biti mirnija. miruj i pazi na sebe. šaljem vibrice da beba nastavi lijepo rasti i da zloćesti hematom nestane.

  5. #305
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Hey,
    trebam podrsku! Tek sam 5tt i povtemeno me bas zaboli u donjem dijelu trbuha. Probada me najcesce navecer kad se odmaram.
    Ovih dana nisam tome pridavala paznju, ali danas mi je bas bilo grdo.
    Nije kao bol u jajnicima, nego bas u sredini skriz dole.
    Stvarno sam se prepala da me strah i kihnuti :D

  6. #306
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    evo i mene , friska sam skroz , tek betu izvadila , znaci 4tj t.
    grcio me trbuh oko 2h dugo , nije sad bas bolno , prvo sam se prepala najgoreg onda sam cula svoja crijeva kako glasno rade, cak ih i osjetim pod rukom , na wc ne mogu valjda od utrogestana :/ sad je kao malo bolje ali i dalje ...
    jel imao tko slicno ? kako si pomoci ?

    i ovo sto lulu pita isto me zanima , hvala

  7. #307
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Crvenkapica,
    nadam se da nam je to samo priprema maternice na rast i utjecaj hormona.
    Saljem hug!

  8. #308
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    U prvoj trudnoci me uzasno jako probadalo u stomku, od 6.do 10 tjedna. Odmah sam jurila u ginekologa na provjeru (sve bilo ok).

    U drugoj trudnoci probadanja pocela vec u petom tjednu. Ovaj put sam znala da je to normalno, pa sam u doktora isla tek s 8 tjedana na prvi pregled.

    A znalo je stvarno jako probadat, usporedila bih s pucanjem vodene ciste koje sam imala koji mjesec prije. Kao da te netko nozem probada, ukocis se. Kolege s posla mislili da umirem

  9. #309
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    A kihanje mi je inace u trudnoci uvijek bolno ... Uvijek pomislilm kako cu u tom trenu rodit

  10. #310

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    33

    Početno

    Jooj ja i mm se mucimo vec 7 mj. Danas bi trebala ne dobit,nadam se da necu!!... Ali sve me vuce kao da cu procurit svakog trena!

  11. #311
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Drzim fige da ne dobijes!

  12. #312
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj S2000 prvotno napisa Vidi poruku
    A kihanje mi je inace u trudnoci uvijek bolno ... Uvijek pomislilm kako cu u tom trenu rodit
    Ja isto imam osjecaj da cu bebu katapultirati iz maternice sa kihanjem :D

    U ut ionako imam pregled, pa cemo vidjeti da li je sve ok.

    A jel znas koji je uzrok tom probadanju?

  13. #313
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    A nenam pojma, hormoni, sirenje maternice... Svasta nesto vjerojatno, u ovih 7 ispisanih stranica sigurno ima bar sto razloga

  14. #314

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    33

    Početno

    Jos nisam dobila... A test sam jutros radila i negativan je!!pff

  15. #315
    broculla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    151

    Početno

    Mene u prethodnim trudnoćama nije nikada boljelo. U ovoj da.
    E sad, jel to zbog toga što sam starija ili nešto nije u redu, vrijeme će pokazati.
    Svaki puta kada osjetim tu bol, kao lagani grčevi od menstruacije, prepadnem se i mislim to je to.
    Neću biti mirna dok ne vidim na UZV. a to je tek za dva tjedna.

  16. #316
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Ja sam malo smirila svoje fizicke aktivnosti i ne nosim 10kila iz ducana. Zadnja 2 dana mi je ok. Nadam se da su bolovi bili samo od preforsiranja.
    u ut imam pregled, pa cu mozda nesto vise znati

    Broculla, drzi mi se!

  17. #317

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    11

    Početno

    Drage moje ja se Evo iskreno nadam da sam trudna, mislim imam te bolove u kukovima, zgaravicu, malaksalost, bolove u trbuhu, al najgore mi je sto sam i dobila! Ali sve se nadam da je to Jedna od onih laznih menstruacija, cak Sam je i ranije dobila, radit cu test iduci tjedan. Jeli ijedna imala slicnu situaciju, posto Sam ja stvarno posebna s svojom dijagnozom hihi....

  18. #318
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Citiraj Mamina trkacica prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje ja se Evo iskreno nadam da sam trudna, mislim imam te bolove u kukovima, zgaravicu, malaksalost, bolove u trbuhu, al najgore mi je sto sam i dobila! Ali sve se nadam da je to Jedna od onih laznih menstruacija, cak Sam je i ranije dobila, radit cu test iduci tjedan. Jeli ijedna imala slicnu situaciju, posto Sam ja stvarno posebna s svojom dijagnozom hihi....
    Prvo i osnovno-najbolje ti je ić vadit beta HCG, to će ti sigurno pokazati jesi trudna ili ne...moj primjer je bio takav da mi je menga kasnila, osjećala sam se kako ti navodiš i pazi ovo: 1.test negativan; 2.test pozitivan,pa došlo krvarenje-slabije,ali krvarenje koje se smirilo nakon 1 dana, 3.test nije pokazao ništa, i tek 4i ponovno pozitivan. Odem ginekologu-ona ne može utvrditi trudnoću, i kaže mi da odem vadit beta HCG danas,pa za 2 dana kad se treba poduplat. Beta pozitivna i evo mene u 20TT .

  19. #319

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    11

    Početno

    Joj Bas mi je drago zbog tebe i u tebe je neka zbrka bila hihi. Ma moram se natrati, ja Sam Jedna od onih StO s puskom doktoru tjeras haha. idem iduci tjedan, samo mi je sumnjiva Malo ova moja preuranjena menstruacija, nadam se da imamo bebaca.

  20. #320
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Citiraj Mamina trkacica prvotno napisa Vidi poruku
    Joj Bas mi je drago zbog tebe i u tebe je neka zbrka bila hihi. Ma moram se natrati, ja Sam Jedna od onih StO s puskom doktoru tjeras haha. idem iduci tjedan, samo mi je sumnjiva Malo ova moja preuranjena menstruacija, nadam se da imamo bebaca.
    Mi nismo planirali bebu, moram priznati...naravno, željeli smo ju ali dok malo sredimo situacije i kad se osjetimo da smo spremni. Doživljavamo to kao dio odgovornog roditeljstva,ali eto netko je imao drugačiji plan Meni je ovulacija kasnila dok su mi zadnje 3 menge bile svaka na svoj datum, tako da realno nismo ni mogli izračunati plodne i neplodne dane ( napominjem da je to do sad bila jedina kontracepcija koju smo koristili). Nije bilo potrebe za drugim stvarima, ja nisam ni ostajala trudna skoro 3 godine, valjda zbog štitnjače i zeznutih oscilacija hormona. Ali eto, osim hematoma, ova trudnoća je zasad školska,osim što se nekad prepadnem pa odem samoinicijativno doktoru. (ali to je bilo svega 2 puta).

    Imaš +?

  21. #321

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    11

    Početno

    Moram Jos Malo cekati da uradim kucni test. Doktoru NARAVNO Jos nisam otisla, tipicno za mene hihi Javim kako prodju rezultati...

  22. #322

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav zenice

  23. #323

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    74

    Početno

    Pozdrav svim trudnicama! Ja sam danas 5+5, uzv imam tek 12.4.izludit cu do tad da vidim da li je sve u redu. Povremeno osjecam mali pritisak i ko da me nesto presjece dolje, cice osjecam samo na dodir i spava mi se. I sad posto jos imam dosta do uzv-a pitam se kako je vama bilo?

  24. #324

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    81

    Početno

    To su i moji simptomi, sad krajem 6 tjedna su probadanja i osjecaj da cu svaki tren procurit nesto manja, a bolnost grudi ogromna...tako da nema brige, to su cari ranih tjedana.

  25. #325

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    74

    Početno

    Ivy7, kad si obavila prvi uzv? Da li ti se vidjelo srceko?

  26. #326

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    81

    Početno

    Evo prije dva dana, na 6+5, 6mm i culi smo srce. Prije toga smo bili na 5 +4 i nije se vidjelo nista osim gestacijske i zumanjcane vrece.
    Isla sam rano jer sam imala smedi iscjedak u prvim danima, a inace sam u prvoj trudnoci bila tek u 8 tjednu.

  27. #327
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Bond trudnice, ne brini sve je to normalno! Dapače to je super! Bebica se razvija, tijelo se polako privikava na trudnoću i priprema. Mene je tako povremeno pritislako, žigalo, boluckalo i prodbadalo sve do 11 tj. konstantno! Sad se malo prorijedilo ali isto ponekad prisutno. Ja sam 2 mjeseca imala te bolove kao da ću procutiri svaki čas...
    Dokle je god to "ugodna", slaba, tupa i povremena bol nemaš brige. Ne dao bog da krenu jaki grčevi koji ne prestaju onda je to druga stvar, ali do toga neće doći!
    Uživaj i samo opušteno, dan po dan i biti će super !

  28. #328

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav svima,
    Po mojoj racunici sam trudna 3 sedmice, ciklusi su mi na 35.dan pa mi je ovulacija kasnije. Radila sam test drugi dan kasnjenja menstr.i pozitivan, to je bilo 8.5., 10.5.mi se pojavilo malo roskasto pa smeckasto pa sam otisla privatno i objasnila da mi je bas rana trudnoca pa me dokt.pregledao UZ al preko stomaka i nije vidio nista. I po njemu kao nije to uredu, nema nista od trudnoce. Kao boli li te sta? Da, rekoh stomak, kao da cu dobiti svakog momenta, kaze to ne valja
    Naravno on po menstruaciji misli da sam 5.sedmica a ja znam da nisam jer je planirana trudnoca i znam u dan kad je bila ovulacija. Dao mi duphaston 3×1... 11.5. (Petak)uradim betu 219.80, danas 965, nazovem ga kaze pa to je super raste i za sedmicu dodji na UZ.
    Mene muci sto me povremeno boli stomak bas kao sto ste mnoge od vas opisali, bradavice nmg dotaci koliko me bole, ali stomak me bas zabrinjava da li je to ok jer vidim da vi kazete da je normalno a taj moj doktor da nije normalno

  29. #329
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    MeliA, sve što opisuješ je potpuno normalno i kao što vidiš gore, sve smo imale gotovo identične bolove. Lagani pritisak dolje, bol u jajnicima, tupa bol kao pred menstruaciju, žiganje i povremena kratkotrajna bol - sve je to normalno u početku trudnoće.
    Krene od pozitivnog testa pa sve do 11-12tt. Ako ovo doktor ne zna onda zbilja nema pojma. Bitno je samo da to nisu jaki grčevi koji jako bole i ne prestaju ili ako je krvarenje obilno, onda bi moglo nešto ne biti u redu. Ružno mi je to što na temelju ničeg zaključuje da "ništa od toga", pa trudnoća je mala, naravno da se ne vidi išta (pogotovo preko trbuha, isuse)...
    Ovako, mislim da je tvoj doktor požurio sa zaključkom pa ajde bar mu je tvoja super beta "začepila" usta.

    Draga Melia ti si trudna , polako sa svim, srećom dr. je bio bar malo pametan da ti je dao progesteron. Ne brini se nego uživaj, i javljaj kako si!

    Posljednje uređivanje od Isabel : 15.05.2018. at 12:38

  30. #330
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,205

    Početno

    meliA, ne racuna se trudnoca od dana zaceca, nego od prvog dana zadnje menstruacije.
    Znaci, prva dva tjedna trudnoce ni jedna zena nije trudna, samo joj se tijelo priprema za trudnocu.

    To je cisto prakticno, matematicki. Ionako, nitko ne moze odrediti koliko ce pojedinoj bebi trebati tjedana dok se ne rodi.
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 15.05.2018. at 13:56

  31. #331

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    1

    Početno

    Drage curke, nadam se da će netko naći minuticu vremena da me malo smiri
    Naime, test mi je pokazao plusić i prema zadnjoj menstruaciji trudna sam blizu 6 tjedana i naručena doktorici tek za tjedan i pol. Znam da je normalno i probadanje, lagani bolovi, tupi pritisak i sve, ali muči me to što me stalno probada samo desni jajnik, lijevi gotovo nikada. Desni me svako malo bocne, zaboli, pa prođe.. Nije to nesnošljiva bol, niti išta slično, ali samo me zanima ima li tko još takvih iskustva?

    Pllls Hvala curke!

  32. #332

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    1

    Početno Bol u dodnjem stomaku

    Hej drage moje, jedno pitanje, mm i ja aktivno radimo na bebici vec 2 meseca, dakle pratim plodne dana ovulacije itd, medjutim ovaj put nakon ovulacijei se javlja bol u dojem delu stomaka, slicno menstruacijslim bolovima, nije nista strasno ali je tu? Inace sve ostalo je ok..treba da dobijem za sest dana, tako da je rano za bilo kakav test...Da li je neka od vas imala slicno iskustvo, i sta bi to moglo biti? Hvalaaaa

  33. #333

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav,ne znam da li je vezano za temu ali mi treba pomoć,imala sam ne zasticeni spolni odnos sa momkom koji je trajao 5 sekundi doslovno i onda smo koristili zastoru,a dan nakon toga imam jake bolove u donjem dijelu stomaka,ne znam da li su to prvi znaci trudnoće,molim vas za neke savjete ili pomoc

  34. #334

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj Ivana1234 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav,ne znam da li je vezano za temu ali mi treba pomoć,imala sam ne zasticeni spolni odnos sa momkom koji je trajao 5 sekundi doslovno i onda smo koristili zastoru,a dan nakon toga imam jake bolove u donjem dijelu stomaka,ne znam da li su to prvi znaci trudnoće,molim vas za neke savjete ili pomoc
    Ivana, šta je zastora?
    Ne možeš imati simptome trudnoće dan nakon, jer onda još niti ne dođe do implantacije.
    Ali inače u takvim slučajevima radije zatraži pilule za dan poslije, a ne da ovako čekaš da vidiš šta će biti.

    U svakom slučaju, test možeš napraviti tek na dan kad ti je m trebala doći ili prvi dan kako kasni.

    Sretno!

  35. #335

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    2

    Početno

    Sada je proslo vec tri dana od spolnog odnosa,znaci prvi dan nakon odnosa sam osjetila bol u donjem dijelu stomaka,danas treći dan imam osjetljive grudi,i ne razumijem svoje tijelo sta mi govori,trebam dobit tek za dva tjedna,tako da brinem se da li sam trudna ali ja i decko smo sigurni 100 posto da nije ništa bilo,ali uvijek postoji ta 0,01 % mogućnosti,brinem se zbog ovih znakova sto mi tijelo govori jer citam po internetu i Pise da su to prvi znakovi,a vi mi govorite da ne mozes imati simptome trudnoće nakon jednog dana..

  36. #336
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    gle trudna mozes ostati uz sve oblike kontracepcije. samo je jedan nacin sigran, a to je apstiacija od seksa.
    sve simpotome mozda su uzrokovani trudonocom a mozda samo tvojim mozgom.
    sve u svemu, mi na forumu kako smo napisali nemamo kristalnu kuglu i da ti kazemo da jesi ili ne nisi. moras cekati odradjeni period da ti test iz ljekarne odgvoroi na tvoje pitanje.

  37. #337
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Zametak se implantira tek 5-6 dan od spajanja stanica, koje se dogodi na dan ovulacije/eventualno dan poslije. Još dan poslije implantacije počinje se lučiti hormon bhcg. To je dakle prvi moment u kojem bi tvoje tijelo teoretski moglo osjećati neke znakove.

    Ovo sve prije je, znanstveno gledajući, tvoj ufur. Što ne znači da istovremeno ne možeš zaista biti trudna, pa ćeš onda reći “evo, znala sam od prvog momenta”.

    Šanse su iste (zapravo, s obzirom na plodnost prosječne zdrave žene, i višestruko veće) i da “znaš”, a ipak ne budeš trudna.

    Kakogod. Najprije ćeš saznati ako odeš izvaditi betu (hormon bhcg) privatno u lab za tipa 150 kuna, za cca tjedan dana, to bi dakle bilo 10 od odnosa i moguće ovulacije. To je naj, naj ranije, i zato sam ti i rekla “privatno” jer ti nijedan ginić neće dati uputnicu da vadiš betu par dana prije nego što uopće trebaš dobiti menstruaciju. Ali ako ćete to smiriti...sretno!

  38. #338

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    1

    Početno

    Trudna sam 8 tjedana, imam bolove u prednjem djelu stomaka i leđima koji su počeli odjedamut. Jel je to opasno ili ne molim savjet

  39. #339

    Datum pristupanja
    Apr 2020
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav buduce majke..evo moje iskustvo je ovakvo.. imala sam uzasne bolove od 4-6 tjedna, tupa bol nesto sta prije nisam osjetila.. bilo me strah vanmatericne jer tada jos doktor nije bio potvrdio trudnocu ali sve je dobro proslo.. mislim da to skoro svaka zena prodje samo nekima to bude skroz na pocetku i traje kratko.. mene je znalo po noci budit i znala sam se cijela preznojit.. ali onda bi nasla neku pozu, stisla trbuh umirila se i zaspala.. sada sam trudna 10+1 i nema vise bolova...

  40. #340

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    1

    Početno

    Drage mame,trudna sam skoro 6 tjedana,ovaj tjedan bih trebala na prvi pregled..
    Osim sto imam bolove kao da cu dobiti menstruaciju (mislim da je to normalno) , također su mi se pojavili pikajuci bolovi u jajniku. Kao da me netko upikne nekom iglom. I to zna potrajati. Jel se neka od vas susrela s tim?

  41. #341

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    28

    Početno

    Zdravo drage moje
    Nadam se da ce mi neka od vas pomoći.
    Sinoć mi je krenulo probadanje na desnoj strani stomaka ali celoj desnoj strani.I držalo me je tako celu noć,sada hvala Bogu nema ničega.Nisu to neki jaki bolovi,spavala sam ja.Ali kada se trgnem u snu osećam kao da me neko nožem bode.A juče sam i malo više šetala jer sam većinu provela u kuci i krevetu,pa mi je doktor rekao da se opustim malo i ponašam se normalno.I tako ja juce polako polako i predjem nekih 2km,nije to nesto previše ali ovih dana nisam nesto puno ni izlazila.Desavalo mi se to probadanje ranije ali kratko je trajalo tipa ako brzo hodam ili trčim ali to traje svega 15 tak min.Inače ulazim u 15 tu nedelju i ovo mi je prva trudnoća posla dugog vremena.Pa sam sva paničar sada.

  42. #342

    Datum pristupanja
    Jan 2021
    Postovi
    1

    Početno

    Koliko vidim sve se slabije gledaju forumi, a meni su bili od najveće pomoći. Ja sam imala isti problem s bolovima samo na desnoj strani. Ubiti boli me odkada sam trudna. Ponovila sam doktoru u nekoliko navrata da me boli, on je napravio sve pretrage i sve je u redu. Sada sam u 14. tjednu trudnoce, bolove još imam samose mijenjaju, ali nikad nisu prestali, ja sam ih prihvatila kao dio trudnoće i naprosto kao takvu trudnoću. Pitaj doktora kad budeš na pregledu ili ga nazovi telefonski i pitaj. Nemaj srama kad je za tebe i tvoje dijete. Sretno, pozz

Stranica 7 od 7 PrviPrvi ... 567

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •