Stranica 4 od 20 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 995

Tema: KLOMIFEN-vaša iskustva!

  1. #151
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Kako sam ovaj put bila u punom stimuliranom postupku IVF-a, nakon kojeg nije došlo do transfera, jer je bilo samo dvije j.s. koje su se još i dale oploditi, ali se nisu dalje razvijale, dr. A. je rekao da ću ići za 2 mjeseca u poluprirodni (samo klomifen).

    Mene zanima da li je bilo cura koje su išle u takav polustimulirani i kako vam je bilo?

    Btw. doktor veli da je i on malo skrivio, da me je pogrešno procijenio, davao mi je samo 1,5 gonala. Isto tako misli da mi je punkcijua trebala biti dan ranije. U prvom ivf postupku sam imala 11 j.s.


    Dr. je rekao da je iznenađen mojom rekacijom, jer a) nisam bila tužna i b) jer sam samo htjela znati kad i kako dalje.

    Hvala na odgovorima,

    K.

  2. #152
    tinaka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Iza...
    Postovi
    906

    Početno

    Citiraj orline prvotno napisa
    Tinaka, meni je ovo prvi mjesec na Klomifenu, i sem pikanja u donjem stomaku obostrano, nemam drugih simptoma. Mada mislim da mi M jeste dan ranije zavrsila. Veceras pijem zadnju tabletu, pa cemo vidjeti. Folikulometrija tek u nedelju.
    Ksena28, kako je proslo?
    Ajme majko, meni cice ionako vejike, sta li ce biti do O
    Vjerujem da ima sretnih zbog ovog zadnjeg
    Ja sam se udebljala skoro tri kile od tih klomifena, mučno mi bilo... baš si nekak ne želim da ih opet moram konzumirati :/

  3. #153
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    ma lako za sve, ali ove dve sekvoje umjesto cica užas!

    orline: prošlo je OK, nije bolilo, bilo je brzo i nadam se efikasno

    mada... ne znam, jel se vama nekad cure čini da se sve, ali baš sve, urotilo protiv vas? razmišljam da otvorim novu temu sa svojom žalopojkom, ali nije meni ovdje najgore... ali, sve u svemu danas sam loše i to zahvaljujući svojoj doktorici koja me umjesto bolovanja i mirovanja osudila na komisiju zbog inseminacije i njeno izderavanje ...

    i ove promjene raspoloženja su od klomifene, jel da

  4. #154
    tinaka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Iza...
    Postovi
    906

    Početno

    Definitivno su promjene raspoloženja od tableta... barem ovih nekoliko dana imam dobar izgovor

  5. #155
    orline avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    177

    Početno

    Naravno da su od Klomifena, mislim te promjene raspolozenja, sinoc nisam mogla zaspati, nekako mi koza bila za broj manja, i sve mi je smeatlo, a danas... spavala k'o beba dva sata popodne i veceras mi sve pozitiva...Ali mi ne smeta, ionako sam sebi cvrsto obecala da ce mi to bit jedine nuspojave 8)
    Jedva cekam UZ, bas me interesuje kako cu odreagovati, obzirom da sam daleko od prve mladosti.

  6. #156
    orline avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    177

    Početno

    Citiraj tinaka prvotno napisa
    Citiraj orline prvotno napisa
    Tinaka, meni je ovo prvi mjesec na Klomifenu, i sem pikanja u donjem stomaku obostrano, nemam drugih simptoma. Mada mislim da mi M jeste dan ranije zavrsila. Veceras pijem zadnju tabletu, pa cemo vidjeti. Folikulometrija tek u nedelju.
    Ksena28, kako je proslo?
    Ajme majko, meni cice ionako vejike, sta li ce biti do O
    Vjerujem da ima sretnih zbog ovog zadnjeg
    Ja sam se udebljala skoro tri kile od tih klomifena, mučno mi bilo... baš si nekak ne želim da ih opet moram konzumirati :/
    Naravno da ima sretnih
    Ma samo da bude nesto od ovog, izboricu se ja sa njima vec nekako
    Skroz sam cool, jer ovo dozivljavam kao neke uvodne pripreme, dok ne skupimo pare za nesto ozbiljnije ( par mjeseci ). Ako Klomid urodi plodom ( ali bukvalno urodi plodom ) uopste se necu bunit.

  7. #157
    MMK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    498

    Početno

    Da li je svejedno u koje doba dana se pije klomifen, ako je to u isto vrijeme ?
    Pila bih ga uveče prije spavanja, treba li biti na prazan, pun stomak ili tako nešto ?

  8. #158
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    Ovisi kako ti je doktor rekao. Ja sam u jednom ciklusu pila dvije tablete ujutro, a u ovom sada mi je doktor rekao da pijem jednu ujutro, a jednu navečer.

    Možda ovaj put upali.

    Inače u klomifenskim ciklusima sam uvijek imala super tanak endometrij (ispod 6mm), a u ovom ciklusu sam dodatno pila omega-3, magnezij, vitamin C (350mg), Andol100, folnu kiselinu, multivitamine i navečer obavezno čašu crnog vina i endometrij je 2 dana prije AIHa bio 8.4mm :D

    Sad u drugom dijelu ciklusa nastavljam sve osim vina.

  9. #159
    MMK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    498

    Početno

    Ne mogu se sjetiti kako mi je rekao, a pošto ujutro na tašte pijem letrox, bilo bi mi previše ( organizmu ) još i klomifen ujutro, a trebam piti po 1tabletu.
    Da li andol piješ na svoju ruku ili ti je dr preporučio, Mg, cveklu i vjerovatno selen zbog iskorištenosti tiroksina ću svakako uključiti, a folnu pijem mjesecima.

  10. #160
    hanumica fata avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Berlin
    Postovi
    389

    Početno

    na klinici gdje sam ja pravilo je (kod ovih uobicajenih doza klomifena) da se uzima uvece. objasnjenje je da je apsorpcija lijeka dobra i ujednacena u organizmu koji spava i miruje, sto meni i ima smisla.
    takodje kazu da ako se jedna tableta preskoci ili zaboravi, ne uzimati je napreskok, nego sacekati sljedeci termin i normalno produziti.

  11. #161
    sretna35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,110

    Početno

    ja bih se samo nadvezala i na ovaj topic da je nakon niza neuspješnih upravo ciklus na klomifenima za mene bio dobitni: 5X2 + 3X1 i evo me 14+2

    sretno svim klomifenkama...

  12. #162
    MMK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    498

    Početno

    Citiraj sretna35 prvotno napisa
    ja bih se samo nadvezala i na ovaj topic da je nakon niza neuspješnih upravo ciklus na klomifenima za mene bio dobitni: 5X2 + 3X1 i evo me 14+2

    sretno svim klomifenkama...
    Ko melem na moje trenutno duševno stanje, mnogo sreće tebi i tvojoj bebici

  13. #163
    Gabi avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    1,335

    Početno

    Citiraj sretna35 prvotno napisa
    ja bih se samo nadvezala i na ovaj topic da je nakon niza neuspješnih upravo ciklus na klomifenima za mene bio dobitni: 5X2 + 3X1 i evo me 14+2

    sretno svim klomifenkama...
    Meni je ovo 1. IVF s Klomifenom i bilo bi mi jako drago da završi kao tvoj. I kao što MMK kaže, mnogo sreće tebi i tvojoj bebici.

  14. #164
    sretna35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,110

    Početno

    MMK i Gabi od srca vam želim dobitne postupke

  15. #165
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    ja sam trenutno na cekanju bete nakon drugog klomifenskog postupka. prvi put nam nije uspilo. i prvi i drugi put sam pila 5-9 dana menge po dvije na dan, jednu ujutro jednu navecer. sada na zadnjem postupku imala sam 4 folikule pa se toplo nadam da ce jedna biti ona prava

  16. #166
    hanumica fata avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Berlin
    Postovi
    389

    Početno

    drage moje kokice, KOLIKO JAJA U PROSJEKU SNESETE NAKON KLOMIFENA?
    ovo je ozbiljno pitanje - kod mene vec dva ciklusa po svega dva folikula, a ovaj put samo jedan?!
    pa razmisljam da prestanem sa klomifenom (ili bi povecanje doze sa jedne na dvije tablete imalo vise smisla?)
    pozdrav

  17. #167
    Gabi avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    1,335

    Početno

    Na Klomifenu sam bila 2 puta i imala po 2 folikula. Ali ne znam da li su u njima bile js jer smo išli na AIH. Sad Klomifen uzimam po 3. puta i idemo na IVF...vidjet ćemo. Ma... nek bude i jedan, ali vrijedan.
    Sretna35, hvala .

  18. #168
    magi7 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    253

    Početno

    Bokić,
    ja sam bila već 2X na klomifenu i savki put 3 folikula i 2 js. Sad je u tijeku 3 put, a prva folikulometrija mi je 22, pa ćemo vidjeti.

  19. #169
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Bokić

    Ja sam samo jednom bila na klomifenima...pila 5x2 i imali smo 2 folikula i 1 JS. Pitala sam dr. da mi poveća dozu ali je reko da neće jer klomifen dosta stanjuje endić...
    Tak da ću i drugi postupak biti na istoj dozi...


  20. #170
    marči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb-medveščak
    Postovi
    2,242

    Početno

    cure,

    kao i na drugim temama postavljamo molbu i upozorenje da ne vibrate i ne čestitate ovdje već da se držite naslova teme.


    sretno i dalje!!!

    marči




  21. #171
    hanumica fata avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Berlin
    Postovi
    389

    Početno

    gabi, magi7, bab
    hvala na odgovorima, divne ste!
    dobro - znaci to je nekako normalno imati po jedan-dva folikula vise poslije klomifena...mislim da necu traziti doktorici da mi povecava dozu, nego radije da se skidam sa svega i pravim ljetni raspust

  22. #172
    hanumica fata avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Berlin
    Postovi
    389

    Početno

    zaboravila sam jos da prijavim - klomifen zaista osjetno istanjuje endometrij...moja doktorka je rekla da je kao sve super pod klomifenima (sa 11mm pao na 9mm), ali menstruacija je fakticki bila takva da je jedva polovina od ukupne krvi istekla...

  23. #173
    MMK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    498

    Početno

    Sinoć počela s klomifenom, pa uskoro napišem iskustva, nadam se da neće biti preloša. Juče po pijaci tražila ananas, pa ga nije bilo.
    Mnogo uspjeha svima

  24. #174
    MMK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    498

    Početno

    Upravo se vratila sa UVZ-a dr. zadovoljan uz 1 tab dnevno dobili smo 3 folikulića 11 dc. 11,12 i 15 mm endometrij 6,5 mm.
    Ja sam se bila malo zabrinula jer od klomifena nisam imala nikakvih nuspojava niti me žigalo, jajnike ni osjetila pomislila sam da uopšte nereagujem. Sada ćemo 2 dana apstinirati i onda u akciju svaki dan.

  25. #175
    sretna35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,110

    Početno

    MMK super to je dobra rekacija na Klomifen...sretno...

  26. #176
    hanumica fata avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Berlin
    Postovi
    389

    Početno

    dakle, oko dva folikula (evtl. jos jedan za koji vidim da cesto nije zreo) je izgleda normalna reakcija na klomifen...

    jos da dodam da na klinici na kojoj sam ja, klomifen daju da se uzima po do sest uzastopnih mjeseci...tek kasnije skidaju zene sa njega zbog tanjenja endometrija. neobicno, kako svaka klinika ima neke svoje 'tikove'

  27. #177

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    3

    Početno

    Pozdrav drage moje! Evo, moj prvi klomifenski ciklus je gotov...po dvije tbl od 4.-8-DC po 2 tbl, pa štoperica i ciljani...danas je 28. DC...nadobudno sam napravila betu 11. dan nakon ovulacije i cijelih 1!! Ocaj....Sad ne znam da li da se nadam do sutra ipak....? i da, od tada na utrogestanima...strašnooo......napuhana, cice boolnee, veelike.......horor s ve za bezveze....
    vama svima želim puno srece........

  28. #178
    GIZMOS avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    834

    Početno

    Pozrav! Ja sam jedna od kojih koja je uzela klomifen 2x1 od 5-9 dana ciklusa na svoju ruku i sad čekam rezultate kučne radinosti. Znam da nije bilo pametno, ali kad su mi javili da nisam upisana za AIH iz protesta sama sebi popila klomifene (imala ih kući)

    Pa ima li uopče kakvih statistika sa klomfenskim trudnočama? Čula sam nedavno da je to samo gubljenje vremena i da rijeko ko dobro reagira na njih?

  29. #179
    ia30 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    710

    Početno

    Citiraj GIZMOS prvotno napisa
    Pozrav! Ja sam jedna od kojih koja je uzela klomifen 2x1 od 5-9 dana ciklusa na svoju ruku i sad čekam rezultate kučne radinosti. Znam da nije bilo pametno, ali kad su mi javili da nisam upisana za AIH iz protesta sama sebi popila klomifene (imala ih kući)

    Pa ima li uopče kakvih statistika sa klomfenskim trudnočama? Čula sam nedavno da je to samo gubljenje vremena i da rijeko ko dobro reagira na njih?
    mislim da nisi smjela.....postoje statistike gdje su žene reagirala sa po 6js,pa zamisli da se oplodi svih šest,ili hiperstimulacija-a sve je to vrlo moguće!

  30. #180
    ia30 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    710

    Početno

    evo u prošlom ciklusu s klomifenom sam dobila čak 3js,a inače ne reagiram nešto posebno na stimulaciju....potpuno razumijem kako se osjećaš nakon propalog AIH-a,aliipak oprez s tim tabletama!

  31. #181
    MMK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    498

    Početno

    Još neke od pojava koje su mi se desile u ovom klomifenskom ciklusu do sada a 16 dc. je su
    - izražena suhoća rodnice ( obično imam izraženu plodnu sluz, ovaj put skoro ništa )
    - dobro podnesen klomifen za vrijeme pijenja i malo poslije, ali O sam teško podnijela ( značajna slabost u mišićima i kostima trajala 24 h i kratkotrajna napetost u predjelu jajnika i maternice )
    - od poslije O ( neznam 1 ili 2 dana bradavice su mi osjetljive i ukrućene skoro stalno ( to baš i ne kontam zašto )
    Nadam se da su ovo normalne popratne pojave !
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Vam za uspješne postupke.

  32. #182
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Evo i mog najfriškijeg iskustva s klomifenom.
    Pila sam 5x2 tablete i danas na punkciji dobili 3 JS. :D :D :D
    Endo mi je u subotu na zadnjoj folikulometriji bio dosta tanki-3.6 pa sam dobila estrofeme da ga malo udebeljimo.

    Inače, nisam imala apsolutno nikakave nuspojave od njega.

  33. #183

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    725

    Početno

    pozdrav, može jedno pitanje za vas. vidim da svi kad popijete klomifen gledate koliko folikula imate i sl. jel vas to vaš ginekolog naruči što radite??

    pitam radi prijateljice-poznanice koja živi na otoku a ginekolog joj u gradu, tako da nije u mogućnosti dolazit prečesto, ali joj ginekologica nije ni spominjala ništa samo joj je dala te tablete i to je to. nije upalilo i nakon par mejseci opet joj je prepislala i to je to.
    Jel ima nešto što bi ona mogla učinit bez svog ginekologa, da zna kako to napreduje?
    (inače prešla je 40 god.).

    hvala

  34. #184

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    162

    Početno

    Točkalica, ja imam 41 g. i na mjestu tvoje prijeteljice nebi gubila vrijeme sa soc gin. nego išla kod strčnijih osoba za neplodnost jer je u tim godinama vrijeme vrlo dragocjeno mjereno u mjesecima, govorim iz
    vlastitog iskustva, u klubu 39+ možeš naći dragocjenih info za priju, da joj je sa srećom

  35. #185

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    725

    Početno

    hvala kata1. inače ona ima već dvoje velike djece tako da se zna da može i njih je rodila i začela bez problema. ginekologica ju je pregledala i kaže da je smanjen broj jajašca, s partnerom je sve u redu.

  36. #186

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    162

    Početno

    točkalica imaš pp

  37. #187

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    272

    Početno

    Bok curke!Evo ja sam danas bila na uzv-u 11 dan ciklusa endić mi je 7mm doktor mi dao estrofem u subotu imam punkciju.jel koja pila te tablete i kolko vam se endić zadebljao.HVALA :?

  38. #188
    MMK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    498

    Početno

    Nakon prvog klomifenskog ciklusa ( 5x1) imam dvije crtice na testu, jedna je istina blijeda i jako me strah.

  39. #189
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    joj MMK :D :D :D


    zašto te je strah? Koliko ti je dana prošlo od ovulacije?

    Sutra na betu a do tada ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  40. #190
    MMK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    498

    Početno

    Strah me je nemam simtoma, zbog spontanog od prije 1,5 god, a od O je 15 dana. Hvala na lijepim željama, ma sva sam ja zbunjena. Malo mi je nezgodno zbog posla, pa bih b-hcg vadila idući pon. od kad sam na godišnjam.

  41. #191

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    77

    Početno

    pozdrav!

    imam pitanje za "klomifenke"

    meni je danas 16-ti dan poslije ovulacije(bila sam na klomifenima,5x2 i dobila štopericu) i još nema menstruacije....trudna nisam jer sam prije 3 dana vadila betu...

    jel može biti da mi je klomifen(a možda i utrogestan,jer sam ga morala stavljati 2x2) produžio lutealnu fazu ciklusa?

    kakva su vaša iskustva?
    i ja sam užasno nervozna dok uzimam klomifen.....

  42. #192

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    272

    Početno

    Doći će ti svaki čas zna kasniti zbog utrića al kad prestaneš s njima dođe za par dana

  43. #193

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    77

    Početno

    Citiraj nela. prvotno napisa
    Doći će ti svaki čas zna kasniti zbog utrića al kad prestaneš s njima dođe za par dana
    hvala na odgovoru!
    već sam sva luda....čekam da ponovno krenem s klomifenima, a m nema i nema.....
    a trbuh mi je isto jadan napuhnut...
    nadam se da će danas tokom dana doći!

  44. #194

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    77

    Početno

    evo, jučer popodne dobila!!!

    tako da sutra krećem s klomifenima!
    držite fige da dobijem koji folikulić!!

  45. #195

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    77

    Početno

    evo mene opet...
    na žalost niti jedan folikul ovaj put....
    nisam reagirala.

    jel imao netko takvo iskustvo, da ne reagira na klomifen?
    što dalje??

    baš sam tužna...tako sam se nadala, a ono ništa...

  46. #196
    reny123 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    894

    Početno

    Pozdrav svima,
    odlučila se i ja javit i podijelit iskustvo. Pokušavamo 1,5 god prirodnim putem. Nije išlo. Ginić mi propisao Klomifen 2X1 5 dana od 4dc. Ovo mi je treći ciklus. Nisam radila folikulometriju. Dobro podnosim Klomifen. Pročitala sam da Klomifen djeluje još neko vrijeme poslije uzimanja i stimulira rad jajnika, tako da ću si dat par mjeseci mira. Ne uspije li, krenut ću na pretrage i IVF. MM ima spermiogram u redu.

  47. #197
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    [size=2] Nisam radila folikulometriju.
    A kako to da nije rađena folikulometrija? Uobičajeno je da se radi, da se vidi koliko ima folikula, kad su puknuli tako da se da preporuka za ciljani odnos.

  48. #198
    reny123 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    894

    Početno

    Danas sam bila kod njega. Kaže da ćemo nakon ovog pauzirat par mjeseci, pa ako bude potrebno, u sljedećoj rundi će pojačat dozu i radit folikulometriju.

  49. #199

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    70

    Početno

    Mene ovako zanima.Pokusavamo tek neka 4 mjeseca jer vidim da ovdje ima vas koje se puno duze trudite i svaka vam cast na strpljenju,a vama koje ste uspjele cestitam.Naime meni je odma na pocetku otkriven problem prenizak progesteron 21dc samo 1,9 (ref.vr.5-85) znaci nema ovulacije medjutim ovaj ciklus sam opet provjeravala prog i to 20dc mi je 64,1 sto znaci da je ovulacije bilo,ali gin me zeli staviti na Klomifene iduci mjesec.Da li mislite da je to potrebno s ovolikim prog mozda je jednostavno onaj ciklus prije bio anovulatoran?
    Oprostite na malo duzem post-u,ali htjela bi cuti vase misljenje

  50. #200
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Moguće je da je svaki ciklus različit (pogotovo se to mijenja s većom dobi, naravno ako nema neke druge dijagnoze), iako su anovulacije moguće i kod mlađih, a klomifen je blaga stimulacija O, vjerojatno ti je preporučen preventivno, da se izbjegnu moguće anovulacije, dakle, klomifenske folikule treba pratiti UZV-om, i nije da nema nuspojava, ali nisu značajne i relativno se lako podnosi.

Stranica 4 od 20 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •