Stranica 3 od 20 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 995

Tema: KLOMIFEN-vaša iskustva!

  1. #101
    ninatz avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    273

    Početno

    To što jajnik boli u toku stimulacije, ukoliko bol nije vrlo jaka, nije tako loše. Meni je to uvijek bio znak da reagujem na stimulaciju.
    Ja koja sam inače uvijek vesela pod stimulacijom sam
    Sve je to normalno

  2. #102

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    30

    Početno

    Cure ako se pije klomifen da li to znači da je postupak stimulirani a ne prirodni!

  3. #103
    Kjara avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    V.G.
    Postovi
    537

    Početno

    extremo na VV postupak s klomifenima zovu prirodni (mada je to blaža stimulacija)

  4. #104

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    141

    Početno

    Citiraj ninatz prvotno napisa
    To što jajnik boli u toku stimulacije, ukoliko bol nije vrlo jaka, nije tako loše. Meni je to uvijek bio znak da reagujem na stimulaciju.
    Ja koja sam inače uvijek vesela pod stimulacijom sam
    Sve je to normalno
    Žao mi je što imaš simptome, ali mi je drago jer nisam jedina...

  5. #105
    H2O avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Gdje Neretva hladna teče
    Postovi
    312

    Početno

    nicija mama znam kako ti je. danas mi je treći dan na klomifenu i grooozna sam,ne poznajem samu sebe.Čas sam jako ljuta ,čas prestetna ali ovo prvo preovladava.Padam u neku depresiju,plače mi se ....pa kakva ću biti kad budem čekala betu

    Probadanje u jajnicima osijetim i ja ,čak mi se bol širi i u leđa :/

  6. #106

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    141

    Početno

    Citiraj H2O prvotno napisa
    Probadanje u jajnicima osijetim i ja ,čak mi se bol širi i u leđa :/
    Mislila sam da umišljam, ko da će me zaštekat...

  7. #107
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    Ja bi drugi mjesec isto trebala ići u prirodni ivf sa klomifenom. 3 dc se moram javit doktoru.
    Zanima me kak se hoda na folikulometrije,isto svaki drugi dan kao bez stimulacije ili rjeđe?

  8. #108

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Oz..
    Postovi
    354

    Početno

    Citiraj lberc prvotno napisa
    Ja bi drugi mjesec isto trebala ići u prirodni ivf sa klomifenom. 3 dc se moram javit doktoru.
    Zanima me kak se hoda na folikulometrije,isto svaki drugi dan kao bez stimulacije ili rjeđe?
    Ja sam išla na početku treći, a poslije svaki drugi dan; 3 folikulometrije prije štoperice.Mislim da to ovisi o brzini kojom folikul raste.

  9. #109
    Biene avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    485

    Početno

    Ja sam na VV i izricito sam pitala doktora piju li se 2 tablete odjednom. On je odgovorio potvrdno i još dodao da se piju ujutro u isto vrijeme. Klomifen sam uzimala od 3dc do 7dc (2x50mg) i 8dc me naručio na uzv, rekao je da reagiram, ali ništa nije precizirao. Sljedeći uzv mi je 11dc. Mislim da učestalost uzv (folikulometrija) ovisi o reakciji žene.
    Inače, dok sam pila klomifene, a i sada osjećam veliki pritisak u jajnicima, no vjerojatno se ne radi o pretjeranoj reakciji jer bi me dr. obavijestio. Primijetila sam i pojavu prišteva i to po leđima gdje ih nikad u životu nisam imala, a i koža lica mi je masnija i kosa mi se brže masti.
    E, a raspoloženje je kategorija sam za sebe. :? što će tek biti ako će mi biti potrebna neka jača stimulacija. Već sad žalim svoju okolinu.
    Pozdrav svim klomifenkama.

  10. #110

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    141

    Početno

    Ja sam vjerojatno jedna od onih koja nije reagirala na klomifen...
    sad sam se vratila s folikulometrije koje nije bilo, jer se nema šta mjerit...
    U subotu idem ponovno, doc me utješio da možda se razvije jedna js do subote...

  11. #111
    Biene avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    485

    Početno

    Nicija mama nemoj biti tuzna, možda samo sporije reagiraš.

  12. #112

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    44

    Početno

    evo drage moje da i ja podjelim moja iskustva sa klomifenom, svi moji postupci osim jednog IVF bili su sa klomifenom i uvijek sam oduševila mog lječnika ali na kraju svaki put razočaranje, ja recimo nisam nikako odreagirala na gonale, a kada sam to pomenula u MB doktor Vlaisavljević je bio veoma sumnjičav prema mojoj nereakciji na gonal i super reakciji na klomifen, ma ko bi njih sve pohvatao svaki sa svojim teorijom i praksom.
    cure sretno!

  13. #113

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    141

    Početno

    Hvala biene...

  14. #114
    Biene avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    485

    Početno

    Nicija mama, baš pišem i na topicu potpomognuta na vv, izgleda da i ja sporo reagiram jer me i 15dc naručio na uzv. E sad, na dva uzv doc mi je rekao da se nešto događa ali nije spominjao nikakve veličine folikula već samo da će mi ciklus očito biti duži. Ti kažeš da se nema što mjeriti, nemoj tako, mislim da puno ljepše zvuči duži ciklus
    svima.

  15. #115

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    141

    Početno

    Hm... duži ciklus, jako dobro, od sada to i ja tako zovem...
    Sutra idem opet pa možda se nešto stvorilo...
    A čitam i Potpomognutu na VV, pa s obzirom da kaskam sa svojim ciklusom par dana za tobom unaprijed se tješim...

  16. #116
    H2O avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Gdje Neretva hladna teče
    Postovi
    312

    Početno

    Da i ja podijelim svoje iskustvo.Prvi aih kojeg smo radili bio je 16 d.c. sa klomifenom od 5. do 9. d.c..I to je bio bingo,došla je moja malena.
    Nakon pet godina idemo dalje ....tri aih 12. d.c. bez uspijeha.
    Danas sam bila na folikulometriji za 4 aih.Deseti dan ciklusa endomertij 6 mm,desno folikuli dva po 14 mm , lijevo jedan od 14 mm.U nedelju štoperica i u utorak idem na aih (16.d.c.).Nadam se da će nam i ovaj 16.d.c. uroditi plodom.

    A danas osjećam žestoko probadanje u jajnicima,pritisak dole,sva napuhana.Sada sam malo legla jer sam mislila da ću se srušiti.

  17. #117
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Evo cure da se i ja pridružim, imam blagi PCOS i redovite ovulacije, ali je upitna njihova kvaliteta jer su mi se nekolko puta folikuli jednostavno pretvorili u ciste. Klomifen sam počela piti prije dva dana i za sad ne osjećam apsolutno ništa, ni nadutost, ni nervozu - ništa. Nadam se ipak da ću dobro reagirati. Za Klomifen sam čula da poboljšava kvalitetu same ovulacije (ma šta to značilo) i iskreno se nadam da je to istina.

    Za nekoliko dana se spremamo na naš prvi AIH. Ne očekujem puno, ali kad bolje razmislim netko mora biti i među onih 15% kojima je usplelo...

    Sretno cure!

  18. #118
    Biene avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    485

    Početno

    H2O obožavam čitati tvoj potpis - 1AIH-bingo, to mi ulijeva toliko nade.
    Denny, sto se tiće statistika i inače u životu uvijek razmišljam na način da netko ulazi i u te niske postotke. Pozitivno mišljenje dovest će nas do cilja.
    svima.

  19. #119

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    63

    Početno

    ja osim valunga nisam s klomifenom imala nikakve simptome. Ali nakon inseminacije me boljelo sve, kao nekoliko dana nakon HSG-a, a sad me, 28 DC, bole jajnici i to naročito lijevi na kojem nije bila ovulacija.
    Mislim da ni ovaj mjesec neće biti ništa od T, ali zašto me tako boli lijevi jajnik?

  20. #120

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    63

    Početno

    naravno da je došla M.

    Pitanje: s klomifenom smo dobili jedan folikul, primila sam štopericu kad je bio 19mm, dva dana nakon štoperice više nije bilo folikula, ali nije se jasno vidjelo ni žuto tijelo. nalaz progesterona sedam dana nakon štoperice bio je strahovito nizak, kao da i nije bilo ovulacije. Što se onda dogodilo s tim folikulom?

  21. #121
    nikka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    602

    Početno

    Selena
    Vjerojatno je bio prazan...barem ja tako mislim :?

  22. #122
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    selena Možda je bio prazan folikul.

  23. #123
    pupeta avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    ri
    Postovi
    111

    Početno

    meni je ovo 2 ciklus kako uzimam clomifen,na 12 dan ciklusa mi je bio folikul 18x18mm i sutra popodne me je narucila 17DC.
    Rekla mi je da mi samo desni jajnik uzastopno 2 mjeseca reagira na klomifen i da su na njemu ovulacije :/

    sto znaci da je folikul prazan,zbog cega i kako to popraviti????? :?

  24. #124
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    Ja sam od jučer na klomifenu i osjećam se kao da sam u menopauzi,imam navale vrućina,vrti mi se,sva sam nikakva.

    Jel istina da se sa klomifenom ciklus produlji?Meni je transfer bio prvi put
    15 dc i drugi put je trebao biti 15 dc,ali je stanica bila loša,nadam se da će i ovaj put tako .

  25. #125

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    63

    Početno

    Cure, možda preuveličavam jer mi se ovo prvi put događa, ali sva sam prestravljena. Uglavnom, pokušali ovaj mjesec opet s klomifenom i danas, 10. DC na lijevom jajniku velika cista 39x45mm. Veli doktor pazite da ne radite nagle pokrete da se ne zarotira, poslije mi kaže kolegica da ako se zarotira cista vade cijeli taj jajnik.
    Da li će proći ta cista sa sljedećom M, ili, ako se dogodi trudnoća da li onda uopće može proći kad hormoni tek počnu divljati?! Doktor kaže da vjerojatno hoće, ali njemu sve može i ne može i sve može i ne mora biti od nečega da mu sve manje vjerujem.
    Ovo je trebao biti ciklus s inseminacijom i štopericom i utrogestanima i ne znam da li da odustanem od svih tih dodatnih hormona sad kad se ovo dogodilo?
    Drage moje rodice, pomozite jer stvarno ne znam što ću!

    Inače, pupeta i meni je ovo drugi ciklus s klomifenom i opet folikuli na desnom jajniku. Žao mi je propustiti ovaj ciklus kad sam već popila turu klomifena, ali me je strah a od doktora dobivam sve neke poluinformacije.

  26. #126
    BLIZU avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    zagorje
    Postovi
    262

    Početno

    bokic ja sam bila na klomifenu 100mg dnevno bila sam ko balon dobila i nisu mi bas sjeli.bolovi su bili prisutni
    na uzv sam imala na desnom jajniku 1 folikul i cistu a na ljevom nista...obavili insem, i to bezuspjesnu a cista se povukla sa .
    zelim ti svu srecu

  27. #127
    tesla avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    30

    Početno

    Pozdrav svim curama!
    Mene zanima što se dogodi kad se ide u prirodni ciklus i doktor dobro tempira štopericu i punkciju (znači prije same punkcije folikul je tu) i nakon punkcije nedobije se jajna stanica?
    Da li se može kako predvidjeti -da li je u folikulu stanica ili nije? Mislim kakvim testom na hormon LH ili nešto slično? Kako znamo da li stanice nije bilo ili je pobjegla prilikom punkcije?
    Hvala na odgovoru!

  28. #128
    nikka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    602

    Početno

    tesla ja mislim da se to može utvrditi vađenjem estradiola u krvi!

  29. #129

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    19

    Početno

    Bok svima.... evo mene 1x kod vas ... Meni je danas 2 dan na klomifenu, i to 1x2 tab ujutro (VV kod dr. L) prvi put u životu. Ne osjećam nikakve nuspojave (hvala Bogu) zasad. Iskreno, kad sam pročitala šta ste neke od vas doživjele, mama mia, nije mi svejedno, ali ...
    ..... Bila sam do sada 2x na Gonalima - 3 punkcije, 2 ET, 1 ciljani odnos - rezultat 0.
    ..... Pa šta reći, osim sretno svima .. čujemo se ...

  30. #130

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    141

    Početno

    Evo ja nisam odreagirala...
    Pila 1x2 3-7dc
    Sad krećem sa 1x3

  31. #131

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    19

    Početno

    Citiraj Nikita prvotno napisa
    Bok svima.... evo mene 1x kod vas ... Meni je danas 2 dan na klomifenu, ..... sretno svima .. čujemo se ...
    Evo mene opet nakon završene terapije. Nakon onih 5 dana x 2 tab, još 4 dana pila sam po 1 tab i sve pet. Od nuspojava ništa - kakva bila takva ostala. I da, 2 x me dr. Luc gledao, 1x vidio 3 J, 2x vidio 2 J i nadam se da će tako i ostat do sutra jer idemo na punkciju. pa ćemo vidjeti... pusa, pozdrav svima

  32. #132
    H2O avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Gdje Neretva hladna teče
    Postovi
    312

    Početno

    Cure šaljem vam puno čarobnih ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Ja u petak idem na prvu folikulometriju(7.d.c.).Ovaj put nisam na klomifenu već femara.Malo me strah kako ću reagirati :/

  33. #133
    anđeo sa neba avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    135

    Početno

    Ja sam 1. put na klomifenima i uopće u bilo kakvom postupku, klomifen sam dobila za piti samo 1x1/2 tabletice i to od 3 do 7 DC, a 10 DC na folikumetriju. Pijem ih naveče.Šta mislite o toj mojoj terapiji?

  34. #134
    pupeta avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    ri
    Postovi
    111

    Početno

    evo ja dobila od klomifena isto cistu nije rekla koliku ali mi je rekla da ne iskljucuje ovulaciju i mogucnost zatrudnjivanja i da mi je sluznica 12mm preko centimetar.Sto bi to znacilo?
    Ocekujem M i jako me boli po dnu trbuha kao neki pritisak i osjecam bol u lijevom jajniku a cista je na desnom.

  35. #135

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    141

    Početno

    ja danas krećem sa po 3 klomifena...
    Ujutro dva odjednom i popodne jedan...
    Žalim svoje bližnje...
    Moram ih pit od 2dc do 6dc, jedino mi je malo čudno što mi je doc rekao da dođem u srijedu što će biti 6dc :?
    Jel imao netko takav slučaj
    Govorim si da je to mjera predostrožnosti s obzirom da pijem tri tablete...

  36. #136

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    157

    Početno

    mozda ce vam biti od koristi moje iskustvo: 2 puta sa klomifenom od 2dc 5x2 sam pila i estradiol mi je bio 1600 i 3600! hiperstimulacija! a onda na svoju ruku jednom probam sa 5x1 klomifen dnevno i bilo ok! estradiol oko 600! idealno-cak 2 jc.

    e sad nazalost, posto je spermogram problem, ni ta insemenacija nije uspela...

  37. #137
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Cure molim malu pomoć!
    Danas sam počela piti klomifen 2x1 ali sam dobila i neku virozu i temperaturu 37.2 pa me zanima može li to loše utjecati na stimulaciju i smijem li uz klomifen popiti Coldrex ili nešto za prehladu?

  38. #138

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    157

    Početno

    ne bi trebalo da ima veze. mislim da mozes. ja sam pila anribiotike zbog enerokoke u vs

  39. #139

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    7

    Početno

    Vidim ovdje se puno pricalo o pozitivnim ucincima tog Klomifena...
    Ima li ga smisla uzeti na svoju ruku jer mi je vise muka od doktora i njihove sujete i odgovora tipa "nemojte previse citati..", katastrofa.
    Pojasnjenje: insuficijencija (nedovoljno) progesterona u luteinskoj fazi ciklusa, polip u maternici, trenutno na Dabrostonima (2 ciklus) nakon kojeg idem na pregled i odluku (u slucaju da polip nije otišao ća) o polipektomiji. Već godinu pokušavamo, ali bezusoješno..znam nekom je to kratko, ali meni je vječnost. BW, meni je 30, njemu 32 g. (spermiogram OK)
    Macina trava, Klomifen ili sta vise, pa da "upali"...??? Molim za pomoc!!

  40. #140

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    157

    Početno

    uh nemoj na svoju ruku. probaj da promenis dr. ili bar isprati folikulometruju i estradiol 1 ciklus -mozda 2 klomifena (standardna doza) budu previse. meni je 1 dnevno bio dovoljan. a nekad i nepotreban.

  41. #141

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    7

    Početno

    Folikulometriju radila-sve 5!
    Nemam neki izbor doktora, ali pokusacu pronaci nekog u blizini.

    Hvala..

    Cekam i druge savjete.
    Hvala unaprijed!

  42. #142
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Moj ti je savjet da nikako ne uzimaš klomifen na svoju ruku nego samo uz redovitu folikulometriju jer netko sa jednom tabletom dnevno dobije tri folikula, a netko ni sa puno većom dozom neće uopće reagirati. Da ne spominjem ciste koje se mogu razviti iz toga svega.
    Osim toga čula sam da klomifen djeluje oko tri mjeseca unaprijed, što znači da sada možeš imati jedan folikul, a sljedeći mjesec više njih uz istu dozu.
    Znači samo uz uzv!
    Sretno!

  43. #143
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Što se tiće nedostatka progesterona i meni je bio smanjen pa nakon ovulacije redovito koristim utrogestan i sad je ok.
    Imam i miom koji od klomifena može još narasti pa me malo frka i oko toga iako zasad doktor odgađa operaciju.
    I mi pokušavamo već tri godine i znam koliko je to frustrirajuće jer je navodno sve OK a opet ništa. Zato ti predlažem da nađeš gin. koji će vas shvatiti ozbiljnije i pomoći vam. Nažalost, moramo se boriti sami.

  44. #144

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    Citiraj MeOnline prvotno napisa
    Vidim ovdje se puno pricalo o pozitivnim ucincima tog Klomifena...
    Ima li ga smisla uzeti na svoju ruku jer mi je vise muka od doktora i njihove sujete i odgovora tipa "nemojte previse citati..", katastrofa.
    Pojasnjenje: insuficijencija (nedovoljno) progesterona u luteinskoj fazi ciklusa, polip u maternici, trenutno na Dabrostonima (2 ciklus) nakon kojeg idem na pregled i odluku (u slucaju da polip nije otišao ća) o polipektomiji. Već godinu pokušavamo, ali bezusoješno..znam nekom je to kratko, ali meni je vječnost. BW, meni je 30, njemu 32 g. (spermiogram OK)
    Macina trava, Klomifen ili sta vise, pa da "upali"...??? Molim za pomoc!!
    nikako na svoju ruku, ne i ne! nažalost nitko ne može glavom kroz zid iako bi sve to htjele...ako nemaš povjerenja u svog ginekologa odi po drugo mišljenje, pa ćeš vidjeti što i kako dalje...možda napraviti neke pretrage, tipa hormone, sretno

  45. #145
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj MeOnline prvotno napisa
    Vidim ovdje se puno pricalo o pozitivnim ucincima tog Klomifena...
    Ima li ga smisla uzeti na svoju ruku jer mi je vise muka od doktora i njihove sujete i odgovora tipa "nemojte previse citati..", katastrofa.
    Pojasnjenje: insuficijencija (nedovoljno) progesterona u luteinskoj fazi ciklusa, polip u maternici, trenutno na Dabrostonima (2 ciklus) nakon kojeg idem na pregled i odluku (u slucaju da polip nije otišao ća) o polipektomiji. Već godinu pokušavamo, ali bezusoješno..znam nekom je to kratko, ali meni je vječnost. BW, meni je 30, njemu 32 g. (spermiogram OK)
    Macina trava, Klomifen ili sta vise, pa da "upali"...??? Molim za pomoc!!
    http://www.roda.hr/forum/viewtopic.p...light=klomifen
    evo i tema o klomigenu bez folikulometrije pa pročitaj malo šta kažu cure na to :/

  46. #146
    Biene avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    485

    Početno

    Citiraj Denny prvotno napisa
    Cure molim malu pomoć!
    Danas sam počela piti klomifen 2x1 ali sam dobila i neku virozu i temperaturu 37.2 pa me zanima može li to loše utjecati na stimulaciju i smijem li uz klomifen popiti Coldrex ili nešto za prehladu?
    Ja sam prošli tjedan bila na klomifenu a istovremeno sam se i razboljela (temp.37.5, bolni sinusi, grlo, kašalj,..) pila sam 2 dana max flu, lupocetima snižavala temp., sirup protiv kašlja...Tako sam se "nadrogirala" tih dana da uopće nisam osjetila popratne pojave klomifena
    Viroza me je prošla, a mislim da lijekovi nisu imali utjecaja na stimulaciju jer je prema folikulometrijama sve isto kao i u prošlom ciklusu.

  47. #147
    tinaka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Iza...
    Postovi
    906

    Početno

    Sada sam na kurama klomifena i 5DC mi se dogodio izostanak menstruacije, nema je skoro već dva dana, što je za mene :shock: , jer inače su mi ciklusi punih sedam dana!
    Jel to normalno uz klomifene ili vrijeme da se zabrinem!? :?

  48. #148
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    ne mogu vjerovat da sam tek sad skontala ovu temu. dok sam uzimale klomifene mislila sam da sam luda. doslovno. valunzi su me prali žešće, a jajnici me nikad nisu boljeli ovoliko (točnije lijevi)... sutra je AIH i u par navrata sam danas jedva stajala...
    napuhana sam jako, a sise mi nikad veće! inače su ogromne, ali sad su ko dva balvana! :shock: na radost mm-a

  49. #149
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    ksena28 to ti je još super. A da vidiš sisa i ostalih nuspojava kad kreneš sa utrogestanom

  50. #150
    orline avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    177

    Početno

    Tinaka, meni je ovo prvi mjesec na Klomifenu, i sem pikanja u donjem stomaku obostrano, nemam drugih simptoma. Mada mislim da mi M jeste dan ranije zavrsila. Veceras pijem zadnju tabletu, pa cemo vidjeti. Folikulometrija tek u nedelju.
    Ksena28, kako je proslo?
    Ajme majko, meni cice ionako vejike, sta li ce biti do O

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •