Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: prijatelji i okolina

  1. #1
    malinica

    Početno prijatelji i okolina

    Imam jedno pitanje za sve roditelje dijece sa posebnim potrebama. Sta vam smeta u ophodjenju drugih ljudi sa vama?
    U zgradi u kojoj zivim oko godinu dana zivi porodica sa kojom smo odnedavno u kontaktu jer imaju malo dijete uzrasta kao i nase. Pored tog dijeteta imaju jos dvoje. Do sad smo normalno pricali kad god se sretnemo ni muz ni ja nismo primjecivali da nesto nije uredu sa bilo kojim od dijece. Tek juce mi je majka onako u pola razgovora samo spomenula da je srednji sin rodjen slijep, ima oko 2 godine. Ja sam bila stvarno zatecena jer nisam nista primjetila. Voljela bi da nastavimo da se druzimo a vjerovatno i hocemo jer su stvarno fini ljudi , pa vas zato i pitam za savjet.

  2. #2

    Početno

    Ja ti mogu samo iz perspektive nekog tko je radio s klincima s PP - nastavi normalno - najgore što možeš je pravit razliku između djece i odnosa s njima - em će djeca skužit pa im neće bit jasno, em bi se roditelji mogli uvrijedit...

    U tvom slučaju tim više što ih očito odgajaju da ne gledaju na razliku, pa ako sad netko krene s tim to pada u vodu...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •