Stranica 46 od 46 PrviPrvi ... 36444546
Pokazuje rezultate 2,251 do 2,256 od 2256

Tema: Heparinke ili Fragminke, bivse i sadasnje..imam pitanje..

Datum pristupanja
    Mar 2018

Početno

I ja imam isto iskustvo - nedokazana trombofilija i pet neuspjelih trudnoća. U šestoj, na preporuku predivnog dr. Radončića, uveden heparin, a rezultat ove jeseni kreće u prvi razred . Moj ti je savjet također ne prekidati uzimanje ili se barem konzultirati s još nekim liječnikom. Sretno.

Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010

Početno

Ogradjujem se, nisam strucnjak, ali je po meni budalastina prekidati terapiju heparinom kad je najpotrebnija.
    Savjetuj se s hematologom, iskusnim ili nekim drugim gin. s vise iskustva.

Datum pristupanja
    Sep 2017

Početno

Ja se slazem sa Optimist.
    Obavezno se posavjetovati s hematologom jer tu ima niz pretraga koje treba dobro sagledati i popricati dal u obitelji ima kakvih slucajeva.
    Treba se redovito konrolirati krv, ddimer upravo ovako kako je optimist svakih 6 do 8 tjedana jer bezpotrebno uvodjenje heparina/fraxiparina samo onako da ajmo probati nakon par neuspjesnih transfera po meni moze samo napraviti vise stete vec koristi.

cerepaha avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014

Početno

Cure, molila bih vas za pomoć. Koja se ono pretraga radi prije pikanja Clexaneom? Zbog mutacija pai homozigot i mthfr heterozigot i 2 spontana Škvorc mi od et uvodi heparin. Već sam ga koristila u prvom postupku, ali sam zaboravila što trebam provjeriti prije prve pikice. Je li KKS? Stari nalazi su mi u Zdu, a mi u Zgu do iza et-a.

Datum pristupanja
    Mar 2019

Početno

Molim Vas napisete mi da li mogu dojiti ako koristim inekcije Fragmin 5000, 0,2 ml? Rekli su mi posle poroda da ću morati ih još sebi davati 6 sedmica..Hoću li moći dojiti? Lijep pozdrav

eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014

Početno

Ja sam dojila uz Clexan 0.4. Nigdje nisam našla da ne smijem.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Stranica 46 od 46 PrviPrvi ... 36444546

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •