Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 89 od 89

Tema: Privatne jaslice, Zagreb-zapad

  1. #51
    magaly avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    110

    Početno

    Citiraj Franciska75 prvotno napisa
    A ti si draga sve to čula od nekog' ili otvaraš ti taj vrtić novi?
    Inače ne podnosim babetine koje su čule, načule, rekla im od prijateljicine prijateljice prijateljica... pa tako sam i rekla da je svako dalje raspravljanje o ovoj temi bezveze. Ugl, kad sam se raspitivala za vrtiće isto sam čula o nekima svašta, ali tu smo da prenosimo svoja iskustva, a ne ove selo priča priče. Malograđanština živa.
    Ja sam rekla svoje na ovu temu, Kućica ima mozda nekih nedostataka jer suočavaju djecu sa pišakom psa, a ne vode ih vani u plastičnom balonu, ali meni su tete zakon i moj mali ih obožava i trči u jaslice i to mi je najvažnije u životu!
    kisi kisi, ja odo!
    sam ti vodi svoje dijete tamo..
    a i bila sam tamo i to za vrijeme radnog vremena i na svoje oči sve vidjela to mi je bilo dosta..
    sretno !!!
    kisi kisi
    i da btw nije to moj vrtić...kamoli sreće da je onda ne bi trazila mjesto svojem mališanu ...
    al hvala Bogu našla ga i dobila u državnom vrtiću

  2. #52
    Tami25 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    Citiraj andiko prvotno napisa
    Ispravak...našla sam kartu....ma to mi je daleko....iznad Gajnica u brdu...
    ma je, daleko je od nas, al eto bit će onih kojima je blizu... čujem da je interes velik za jaslice..
    inače, mislim da im web stranica nije još uređena do kraja, pa oni nisu ni otvorili još, tek uređuju prostor... koliko mi reče frendica.

  3. #53
    magaly avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    110

    Početno

    Citiraj Tami25 prvotno napisa
    Citiraj andiko prvotno napisa
    Ispravak...našla sam kartu....ma to mi je daleko....iznad Gajnica u brdu...
    ma je, daleko je od nas, al eto bit će onih kojima je blizu... čujem da je interes velik za jaslice..
    inače, mislim da im web stranica nije još uređena do kraja, pa oni nisu ni otvorili još, tek uređuju prostor... koliko mi reče frendica.
    pa daa...ja ih zvala...uredjuju jos..to je novogradnja

    a ubacivat će slike po malo..
    meni se čini super..
    budući da nudi puno stvari koje ostali priv.vrtići ne nude :D

  4. #54
    jaffa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    818

    Početno

    Citiraj magaly prvotno napisa
    sry al prostor istoimenog vrtića je namijenjen igraonici a ne cjelodnevnom boravku djece... i jos..

    bas mi je susjeda rekla kako je išla na razgovor u taj vrtić i djeca su bila kao na spavanju..
    a svi su vrištali siroti ...a teta mrtva hladna obavljala tzv razgovor..

    umjesto da je istog trena otišla toj dječici..
    toliko o vrtiću
    Aj molim te....
    Kucica je zakon, i tete. Nisam primjetila da djeca urlaju dok dolazim, dapace tete ih nosaju dok se ne smire. Btw i ti ides po Gajnicama sa djecom gdje isto pisaju psi zar ne? Cak i vrtici koji imaju dvoriste znaju izvasti djecu van njega.

  5. #55
    jaffa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    818

    Početno

    Citiraj magaly prvotno napisa
    Citiraj Franciska75 prvotno napisa
    A ti si draga sve to čula od nekog' ili otvaraš ti taj vrtić novi?
    Inače ne podnosim babetine koje su čule, načule, rekla im od prijateljicine prijateljice prijateljica... pa tako sam i rekla da je svako dalje raspravljanje o ovoj temi bezveze. Ugl, kad sam se raspitivala za vrtiće isto sam čula o nekima svašta, ali tu smo da prenosimo svoja iskustva, a ne ove selo priča priče. Malograđanština živa.
    Ja sam rekla svoje na ovu temu, Kućica ima mozda nekih nedostataka jer suočavaju djecu sa pišakom psa, a ne vode ih vani u plastičnom balonu, ali meni su tete zakon i moj mali ih obožava i trči u jaslice i to mi je najvažnije u životu!
    kisi kisi, ja odo!
    sam ti vodi svoje dijete tamo..
    a i bila sam tamo i to za vrijeme radnog vremena i na svoje oči sve vidjela to mi je bilo dosta..
    sretno !!!
    kisi kisi
    i da btw nije to moj vrtić...kamoli sreće da je onda ne bi trazila mjesto svojem mališanu ...
    al hvala Bogu našla ga i dobila u državnom vrtiću
    A interesantno, sta si to vidjela. Jer mjesecima sto vodim dijete tamo nisam cudno nista vidjela.

  6. #56
    magaly avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    110

    Početno

    Citiraj jaffa prvotno napisa
    Citiraj magaly prvotno napisa
    Citiraj Franciska75 prvotno napisa
    A ti si draga sve to čula od nekog' ili otvaraš ti taj vrtić novi?
    Inače ne podnosim babetine koje su čule, načule, rekla im od prijateljicine prijateljice prijateljica... pa tako sam i rekla da je svako dalje raspravljanje o ovoj temi bezveze. Ugl, kad sam se raspitivala za vrtiće isto sam čula o nekima svašta, ali tu smo da prenosimo svoja iskustva, a ne ove selo priča priče. Malograđanština živa.
    Ja sam rekla svoje na ovu temu, Kućica ima mozda nekih nedostataka jer suočavaju djecu sa pišakom psa, a ne vode ih vani u plastičnom balonu, ali meni su tete zakon i moj mali ih obožava i trči u jaslice i to mi je najvažnije u životu!
    kisi kisi, ja odo!
    sam ti vodi svoje dijete tamo..
    a i bila sam tamo i to za vrijeme radnog vremena i na svoje oči sve vidjela to mi je bilo dosta..
    sretno !!!
    kisi kisi
    i da btw nije to moj vrtić...kamoli sreće da je onda ne bi trazila mjesto svojem mališanu ...
    al hvala Bogu našla ga i dobila u državnom vrtiću
    A interesantno, sta si to vidjela. Jer mjesecima sto vodim dijete tamo nisam cudno nista vidjela.
    to cu ti reci kad se vidimo !

  7. #57
    magaly avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    110

    Početno

    Citiraj jaffa prvotno napisa
    Citiraj magaly prvotno napisa
    sry al prostor istoimenog vrtića je namijenjen igraonici a ne cjelodnevnom boravku djece... i jos..

    bas mi je susjeda rekla kako je išla na razgovor u taj vrtić i djeca su bila kao na spavanju..
    a svi su vrištali siroti ...a teta mrtva hladna obavljala tzv razgovor..

    umjesto da je istog trena otišla toj dječici..
    toliko o vrtiću
    Aj molim te....
    Kucica je zakon, i tete. Nisam primjetila da djeca urlaju dok dolazim, dapace tete ih nosaju dok se ne smire. Btw i ti ides po Gajnicama sa djecom gdje isto pisaju psi zar ne? Cak i vrtici koji imaju dvoriste znaju izvasti djecu van njega.
    ne ...ja moje ne puštam da plaze po podu i da se vuku po travi..

    a vidiš naš vrtić nikad ne vodi djecu van vrtića iako im je park na par metara....

  8. #58
    jaffa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    818

    Početno

    Ali u taj vrtic ljudi navecer isto tako dovedu pse jer im je ogradeno pa ih puste. Ja vidjela :/
    Uglavnom sa kucicom sam vise nego zadovoljna i ne sudi dok ne probas. Ovaj o kojem pricas isto mozda nije toliko savrsen. Daj Boze da je.

  9. #59
    magaly avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    110

    Početno

    Citiraj jaffa prvotno napisa
    Ali u taj vrtic ljudi navecer isto tako dovedu pse jer im je ogradeno pa ih puste. Ja vidjela :/
    Uglavnom sa kucicom sam vise nego zadovoljna i ne sudi dok ne probas. Ovaj o kojem pricas isto mozda nije toliko savrsen. Daj Boze da je.
    ako to rade onda su inteligentni jako..

    sve bi ih u zatvor potrpala skupa s cuckima na odsluzenje kazne

  10. #60

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    42

    Početno

    Vidjela sam da je Smjehuljica otvorila podružnicu u Prečkom ove godine pa me zanimaju iskustva i komentari.

  11. #61

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    11

    Početno

    moj sin ide u novootvorenu podružnicu Smjehuljuce u Prečkom.

    Sve je jako lijepo uređeno, sve je novouređeno, nove su igračke.
    Hrana im dolazi izvana.
    Za sada je jedna mješovita grupa jer ih nema puno upisanih.
    Mislim oko 15 tak djece.
    Tete su mlade,jako pažljive,strpljive i nježne. S njma veći dio dana bude još netko od stručnog osoblja.

    Sin mi voli ići u vrtić, vesel je kad dodjem po njega, stalno nešto pjeva..

    Uglavnom ja sam zasad zadovoljna.

  12. #62

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    1

    Početno

    bok svima. evo da se i ja prikljucim u razmijeni informacija.evo mi smo se prije godinu i pol preselili na malešnicu i moja je mala krenula u dv palcic.iako sam vidjela da se prigovara kako nemaju svoj park i tralala odlucila sam se uputit i vidjet kako je tamo.prostor je dovoljan za broj djece koji maximalno mogu i primiti pa ne vidim u cemu je vas problem.mozda prije nije bilo tako al meni se sad svidja i prostor i tete.ima 4tete na njih 24 ,imaju 4 obroka, lijepa je atmosfera i idu s njima van(kad mogu,i kad nije adaptacija)(i iz iskustva cula sam i vidjela kako neki uvijek prigovaraju ako su bili vani da zasto su bili a kad nisu da zasto nisu..neki ljudi jednostavno nikad nisu sretni-samo prigovaraju).moja mala je presretna, voli ic u vrtic i nemamo nikakvih problema.ima svoju tetu koju najvise voli a i druge su joj drage.spavaju po potrebi 2puta.mala mi je svaki put presvucena,sita i uvijek ima za piti.hranu dobivaju i provjerena je i vecina privatnih vrtica uzima od njih hranu.pa sad ne znam zasto onda neki pricaju ruzno kad smo mi odusevljeni i sretni.i tamo cemo ic do 3godine jer na zalost imaju samo jaslice!!!

  13. #63

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    5

    Početno

    bok svima, pisalo se prije o jaslicama Kućica...sad imaju podružnicu i na Črnomercu pa molim ako neko tamo ide, koji su dojmovi iskustva? idem sutra na razgovor tamo jer u gradskom nemamo šanse... hvala unaprijed

  14. #64
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Ninili, a kad je rođeno dijete? Kako znaš da nemaš šanse u državnom, svakako predaj molbu i tamo.
    Vrtić je kako čujem jako dobar, tete su Ok, po meni jedina mana što nemaju veću površinu za igranje (do nje se treba hodati uz neka skladišta od Bile). Navodno je i kod njih veliki broj zahtjeva za upis.

  15. #65

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    5

    Početno

    rođena je krajem 9.mj, predala sam papire u gradski ali mi je žena jasno rekla da bi se trebalo desiti čudo da bude primljena jer je prevelika gužva...
    bila sam u Kućici, čini se ok...ovo kaj se može videti, ali kakve su tete, klopa?

  16. #66
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Moj ti je savjet da ne slušaš što žena priča (odakle joj pravo?), postoji vjerojatnost da ipak uđete u državni. I mi smo prije dvije godine dali akontaciju u Kućici i na kraju dobili državni (mala rođena krajem 10. mj). Ne mogu ti reći iz prve ruke, ali od prijateljice mali ide u taj vrtić i zadovoljni su.

  17. #67
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    I da, ako nije tajna, u koji ste državni vrtić predali papire?

  18. #68

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    5

    Početno

    nije tajna, Šumska jagoda...baš mi je rekla "dobro, sad kad ste već došli čemo uzet vaše papire, ali vrlo vjerojatno će pisati na rez da molba nije niti razmatrana"...
    a dobili ste državni odma za 9.mj ili tokom godine?

  19. #69
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Evo kad je o Š jagodi riječ, ja ću ti odmah napisati da smo mi predali i zvali su nas krajem listopada (tada bi imala godinu dana) da se dođemo upisati. Mi smo imali drugu varijantu (Krijesnice) i ipak smo se tamo upisali. Inače tada su se papiri mogli predati u broj vrtića po želji (2010.) Prema tome, šanse ipak postoje za upis.
    Sad je druga situacija, dečkić nam u veljači ima 1 godinu i realno ne očekujem da ćemo dobiti mjesto. Zato ćemo vjerojatno biti upisani u privatni, tj Kućicu.

  20. #70

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    5

    Početno

    možda će i nas zvat iz Šumske jagode tokom god...ali nisam baš ziher da bi ju selila kad jedanput krene, bit će joj to dovoljan šok samo po sebi...a ne mogu se osloniti na to da će nas možda zvati. Kućica mi se sviđa ovo što mogu vidjeti, čula sam OK komentare a sad Bog pomozi Onda se vidimo iduće god u veljači kad tvoj dečkić krene

  21. #71
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno jaslice

    i mi smo u muci gdje upisati našeg sinčića koji će sljedeće godine u ožujku napunit godinu dana.
    išla sam u gajnice u vrtić pitati, tajnica u vrtiću ili neka druga osoba koja radi na upsu gotovo mi se je nasmijala u brk. ja bih upisala dijete u jaslice a maleni nema ni 2 mjeseca... objašnjavam ja njoj da će dogodine djete imati godinu dana i da trebam na posao u 3. mjesecu i da ga trebam ostaviti u jaslicama jer ga nema tko drugi od povjerenja čuvati... a ona mene gleda i mrtvo hladno kaže da dijete nema uvjete za upis i da se snađem...
    naivna bila, sad se prosvjetlila oko pravila i politike upisa u gradske jaslice... moj maleni rođen je u pogrešno vrijeme za gradske jaslice.
    ostaju mi privatne jaslice, ako i za njih bude mjesta...

    cure, koliko otprilike koštaju privatne jaslice?

    andream
    Posljednje uređivanje od Inesz : 13.05.2012. at 10:02

  22. #72
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Inesz, draga,sve sam to proživljavala i prvi put a sad ću evo prosvijećena i drugi (usput, evo drago mi je da raspravljamo i na ovom podforumu
    Privatne u Kućici su primjerice 700 kn trenutno (što je super, jer su 2010. koštale 1300). Subvencija grada Zagreba sada iznosi 1600 kn. Nama su rekli da za dijete rođeno u veljači dođemo već u rujnu za upis! To znači praktički ostavljanje akontacije (prvi put smo je izgubili jer smo dobili mjesto ipak u gradskom), i čuvanje mjesta, čega u gradskim vrtićima nema.
    A sumnjam da ćemo dobiti mjesto u gradskom, meni je žena objektivno rekla da je do sljedećeg natječaja u 5. mj svega 3 mjeseca (od njegovog prvog rođendana) i da je realnije da ćemo tada i dobiti mjesto. Meni je možda olakotna okolnost što mi već jedno dijete ide u te jaslice - DV Petar Pan, iako naravno ni to ne garantira upis. Inače žena iz tajništva me upućivala i na jedan vjerski novootvoreni vrtić, Dobri, ako se ne varam u Kustošiji.
    Dakle, raspitaj se koji ti je najbliži privatni vrtić i pitaj uvjete za upis već sad. Btw, jesi li predavala papire na kraju u gradski vrtić? Nisu ti smjeli odbiti primitak papira u svakom slučaju, ali možeš predati papire i tijekom godine.

  23. #73
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    andream, uzela sma papire za gradski vrtić, ali nisam predala. ne znam je li prošao rok za predaju.
    maloprije smo bili pogledati okoliš vrića limach u gornjem stenjevcu, ne dopada ni se vrt, malen je zabačen na sjevernoj strani, trava nije njegovana, sada kad je padala kiša sve je jako blatnjavo. od mog stana do tog vrtića nije daleko, ali cesta ide uz brdo, dosta strmo i nema nogstupa (a ja ne vozim).
    sljedeći tjedan ću pogledati druge privatne jaslice u blizini...



    andream, ljubi dječicu.

  24. #74

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    20

    Početno

    Inesz, u istoj sam situaciji trenutno. Dijete rođeno u veljači.....išla sam na upis i u čudu me gledali da zašto sam došla?! Htjedoh reći da postoji DV Medveščak ( i još jedan, mislim da se zove DV Duga - nsiam sigurna!) koji primaju na upis djecu koja do 31. kolovoza napune 6-11 mjeseci. Ne znam detalje, moram provjeriti. Već sam jedan post napisala, pa ako se pojavi dva puta to je greškom jer sam nešto krivo stisnula očigledno.

  25. #75
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj Toli prvotno napisa Vidi poruku
    Inesz, u istoj sam situaciji trenutno. Dijete rođeno u veljači.....išla sam na upis i u čudu me gledali da zašto sam došla?! Htjedoh reći da postoji DV Medveščak ( i još jedan, mislim da se zove DV Duga - nsiam sigurna!) koji primaju na upis djecu koja do 31. kolovoza napune 6-11 mjeseci. Ne znam detalje, moram provjeriti. Već sam jedan post napisala, pa ako se pojavi dva puta to je greškom jer sam nešto krivo stisnula očigledno.
    Da, DV će zove "Duga" i nalazi se na Pešćenici (ali ta grupa prima mislim najviše 6 djece jer ne smije imati više djece te dobi).

  26. #76
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Rok je predaju prošao je sad u petak. Ali meni su rekli da mogu predati papire i tijekom godine, iako ne znam da li su mi i to rekli samo da me na neki način utješe.

  27. #77
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    ali računaj da imaš pravo i na godišnji, pa se na posao vraćaš u travnju. a onda opet godišnji preko ljeta...

  28. #78

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    162

    Početno

    malo sam u panici sad kad čitam sve ove teme vezane za upis mališana u jaslice... naime, nisam se sjetila na vrijeme da bi bilo dobro da predamo papire (tuka blesava , ja sam mislila onako bezveze da se to može kao tijekom cijelog 5. mjeseca...) i sad si razmišljam što ću i kako...
    mali je rođen u 11. mjesecu i sumnjam da bi dobio mjesto već sad u vrtiću u kvartu u kojem živimo (Jarun), a smiješno mi je malo predavati papire za jaslice kad mali ima 6 mjeseci i ama baš nikakvu rutinu. baka servis nula bodova, još ljudi rade iako su pred penziju, novaca za adekvatnu pomoć u vidu dadilje nemamo... morat ću se raspitati u privatnim vrtićima koji imaju jaslice tu u kvartu... ima li itko kakvih iskustava? koliko se kreću cijene? vidim da se pisalo o 700 kn, znači da mogu računati nekakvih tisuću okvirno mjesečno? ili to ovisi o programu, samom vrtiću...?

    pročitala sam i da neki vrtići odobravaju upis i tijekom godine, nisam shvatila da li se radi o gradskim ili privatnim...?

    inače, ne znam gdje i koga pitati pa ću pitanje postaviti ovdje: što se očekuje pri polasku djeteta u jaslice da dijete zna/umije? da li to uključuje da ga se "istrenira" na vrijeme prijepodnevnog, odnosno vrtićkog spavanja? da zna sam jesti sa žlicom? da bi bilo dobro da mali hoda jer će ga inače ostavljati u "kavezu" da plače dok tete letaju za ovima koji hodaju? nemam nikoga koga bih pitala ove stvari, a sve si nekako mislim da će meni biti veći šok nego njemu...

  29. #79
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    U vrtiće se (sve) uvijek možeš upisivati tijekom godine ako ima mjesta. I u privatne i u gradske.
    A sva ova pitanja koja postavljaš u vezi očekivanja, postoji adaptacija (obično traje tjedan dana) gdje prvih par dana roditelj dolazi s djetetom u vrtić i ostavlja ga, prvo kraće pa sve duže vrijeme. Meni su rekli da duža adaptacija ima kontra efekt. Ne mora naravno jesti, jednogodišnjake naravno hranit će tete. Jasličari obično imaju ručak oko 11 a pola sata kasnije idu spavati. I naravno, prohodat će kada za to dođe vrijeme, moja je puzala par mjeseci ili ju je nosila teta i stavljala u krilo. Naravno da ti neće biti lako, ipak je to odvajanje, meni je u početku bilo jako teško, pogotovo jer je ostajala po 9 sati kako smo mi radili, ali sve se lijepo uhodalo na kraju. Daleko najveći problem na koji trebaš računati su - bolesti. Na žalost to je neizbježno, mi smo do druge godine bili tempom 2 tjedna jaslice, 2 tjedna kod kuće zbog temperature. Pa i sada nije rijetkost da oboli, ali to je tako s jasličarima.

  30. #80
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    I da dodam, trebat ćete svakako takvim tempom osigurati i čuvanje djeteta kad su bolesti u pitanju - u jaslicama ne može biti dijete s temperaturom, proljevom ili kad je na antibioticima. Srećom ja imam dobrog poslodavca koji zna da će mi biti bolovanja neminovna kad se vraćam s porodiljnog

  31. #81

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    162

    Početno

    andream, hvala ti...

    nisam znala da se i u gradske vrtiće može upisivati tijekom godine. vidiš, to je korisna informacija, iako stvarno mislim da su ovi vrtići na Jarunu pretrpani. nema veze, ništa ne škodi pitati. u najgorem slučaju mogu mi se nasmijati i reći mi da nema šanse ove godine. a onda mogu vidjeti za neki privatni vrtić, ako ne tu u kvartu, onda"tu negdje" oko posla od mm. ja radim u drugom gradu, nažalost, pa se drugačije ne mogu nikako organizirati.

    malo si me smirila, znaš...

    a ja krećem u akciju obilaženja i prošnjofavanja vrtića u blizini!

  32. #82

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    883

    Početno

    A navodno bi se na proljeće trebao otvoriti novi vrtić na Vrbanima (gradski).

  33. #83

    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj NINILI prvotno napisa Vidi poruku
    rođena je krajem 9.mj, predala sam papire u gradski ali mi je žena jasno rekla da bi se trebalo desiti čudo da bude primljena jer je prevelika gužva...
    bila sam u Kućici, čini se ok...ovo kaj se može videti, ali kakve su tete, klopa?
    Evo da i ja podijelim iskustva s Kućicom - mi smo jako zadovoljni. F ima 14 mjeseci i krenula je na adaptaciju sa 11 mjeseci...I sve super prošlo. Tamo počela jesti i spavati...Tete su super, strpljive, možeš zvat u svako doba s posla i pitati kako bebica i na kraju dana dobiješ kompletno izvješće kaj je beba radila, kolko je jela ispavala. Klopa mi se čini i više nego adekvatna, Odmah uz zgradu imaju ograđenu livadu gdje se klinci igraju i meni se to čini i više nego OK. Cijena je 700 kn i kolko sam načula neki dan dok sam kupila malu, sad su kod njih upisi i imaju mjesta.

  34. #84

    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj krvavica prvotno napisa Vidi poruku
    andream, hvala ti...

    nisam znala da se i u gradske vrtiće može upisivati tijekom godine. vidiš, to je korisna informacija, iako stvarno mislim da su ovi vrtići na Jarunu pretrpani. nema veze, ništa ne škodi pitati. u najgorem slučaju mogu mi se nasmijati i reći mi da nema šanse ove godine. a onda mogu vidjeti za neki privatni vrtić, ako ne tu u kvartu, onda"tu negdje" oko posla od mm. ja radim u drugom gradu, nažalost, pa se drugačije ne mogu nikako organizirati.

    malo si me smirila, znaš...

    a ja krećem u akciju obilaženja i prošnjofavanja vrtića u blizini!
    Neznam zakaj bi ti se nasmijali. Ako nema mjesta onda nema mjesta. Ja se za svoju F išla raspitivati po centru grada kad je imala 5 mjeseci budući da je rođena u 3 mjesecu. Al ništa od toga...Sve ovisi o kvartu - mislim da je Jarun i više nego prepun al opet-tako sam mislila i da u centru ima mjesta al ispalo je da nema. Mi smo isto tražili na putu do posla da nam je usput i evo sad tražili i za malog bratića koji nije dobio gradski vrtić.
    Mi smo pretraživali vrtiće po popisu Grada ZAgreba i to je ful naporno jer po adresama nismo znali nit otprilike gdje se nalazi al smo naišli na neku novu stranicu gugalaga.com na kojoj je netko stavio sve vrtiće (i privatne i gradske) na kartu Grada i sa brojevima telefona i internet stranicama. i to nam uštedilo ful vremena u potrazi za najbližim vrtićem. Možda i vama pomogne.

  35. #85

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    5

    Početno

    tininoni - hvala na info, upisali smo se i krećemo u 9.mj

  36. #86

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    5

    Početno

    Iskustva s DV Panda na Zagrebackoj cesti?

  37. #87

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    1

    Početno

    Nase iskustvo s privatnim vrticem Leptiric u Spanskome- jako lose! Sigurnost djece nije na nivou, tete su stalno zivcane i nervozne, hrana losa i uz svu dobru volju da im progledam kroz prste neke stvari svojom bahatoscu i bezobrazlukom su nas otjerali iz tog vrtica.

  38. #88
    ellica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    637

    Početno

    Ja sam za Pandu cula sve pozitivno.
    Mi smo u Limacu.Nisu jaslice,ali ono sto sam vidjela mi se svida

  39. #89
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj Ivanazabok123 prvotno napisa Vidi poruku
    Nase iskustvo s privatnim vrticem Leptiric u Spanskome- jako lose! Sigurnost djece nije na nivou, tete su stalno zivcane i nervozne, hrana losa i uz svu dobru volju da im progledam kroz prste neke stvari svojom bahatoscu i bezobrazlukom su nas otjerali iz tog vrtica.
    susedin klinac je u leptiriću i veli mama da je za sad ok. On je na privikavaju zadnjih deset dana, ne spava još tamo

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •